90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
13. jan 2013

@79zuzana daj vedieť potom výsledok 😵 super, že tak krásne dodržuješ 🙂

kočky obedovala som fazulovú polievku a to bude aj na večeru 🙂

misa0411
13. jan 2013

Čaute kočky. Pridám sa k vám ak môžem. Pred cca rokom som držala 90 dňovku, ale vydržala som asi len mesiac a nedržala som ju na 100% a schudla som nejakých 5-6 kíl. Naspäť sa nevrátili. Ale kojila som ešte tak som to nechcela preháňať. teraz je mojím cielom -15kg, s menším úbytkom sa neuspokojím. Každý deň chcem cvičiť s Jilian Michaels, je to makačka, už som to cvičievala, ale keď si človek zvykne tak je to v poho. Chcem začať od utorka, zajtra si ešte chcem śť pokúpiť potraviny, čo budem potrebovať a nejakú kvalitnú panvicu. Normálne sa už teším, aj keď viem, že to neni zrovna jednoduché, hlavne pri mojich hladošoch a dvojdňových návšetvách u svokrovcov 😀 ale som odhodlaná, musím sa dostať do formy kým pôjdem späť do roboty 😉

ikusa11
13. jan 2013

@79zuzana aj ja dnes 12ty den a tiez sa zajtra vazim,tak som zvedava ako to dopadne 😉

zuzx
13. jan 2013

Ahojte, dnes mam ovocny den a bolo to obzvlast narocne....ked som pozerala ako sa robia moje oblubene plnene kuracie rezne, no nebolo mi vsetko jedno a mala som chut sa na to vykaslat a dat si...ale ustala som to 🙂 Na obed som mala dve mandarinky, rozkrajaneho 1,5 bananu, tri figy a 5 datli. Ked som uz mala plne brucho, bolo mi jedno ze ostatni jedia rezne, ale predtym som mala tazku chvilku. Stale som si opakovala, ze ja ten rezen budem mat zajtra na obed v krabicke a ak chcem, tak aj dva 😀
Poobede pohar jablkoveho dzusu a este si dam nejaku mandarinku a potom dzus.

Vcera som trosku vecer uletela, ale na moju obranu, bolo to aspon v ramci povolenych UH kombinacii. Boli sme u svokrovcov, mali dva druhy skvelych kolacov, tak som musela ochutnat (sak UH vecera 🙂 ) a zase tie hnusne oblatky s medom. Zas mi v noci bolo z toho paradne zle. Ale kaslat na to, vytrestana som, dnes som to ustala, vsetko je ok.

jaja29
13. jan 2013

Baby ja dnes UH obed cestoviny a vecera horalka :D ved ked sa moze torta hadam to nie je az taky hrozny prehresok ci??? Na obed si deturence rozkazali svieckovu no mala som co robit aby som sa udrzala, ale zvladla som to 😀 zajtra sa odvazim som zvedava. Dufam ze sa mi podari uz konecne zacat cvicit lebo neviem neviem ci to takto pojde 😒

zuzx
13. jan 2013

Ja sa nevazim uz radsej. Uz to nejde dole tak rychlo ako prvy mesiac a tak sa bojim, nech nie som taka sklamana. Odvazim sa az po druhej vode, ktoru mam za 2,5 tyzdna.

13mamicka
13. jan 2013

aj u nas bola svieckova,ale ja som zhresila ☹ ,dala som si iba maso a stavu ,mam dnes UH, teraz som si dala jeden platok babovky,este som sa nevazila ani nemam odvahu ale zajtra pokracujem.... 🙂

79zuzana
13. jan 2013

@domyyy dakujem, mnam fazulovu by som si dala aj ja. Uz viem co budem mat v utorok.
@zuzx ja som dnes tiez na vitaminoch. No pohroma pozerat detom do tanierov. Rano som mala pomaranc, na obed mrazenu zeleninku uvarenu vo vode, olovrant pomarancovy dzus a vecer si dam paradajku. Uz nech je zajtra.

xaga
13. jan 2013

@misa0411 aj ja chcem zacat od zajtra a ked tu citam tie skvele vysledky tak hadam vydrzim...no vzdy sa zijde podpora ak zlyhava vydrz ;)

zuzx
13. jan 2013

Tak ja mam za sebou jablkovy dzus na veceru a este som si uvarila dnes tretiu kanvicu caju 🙂
Na zajtra uz mam v krabicke nachystany kuraci plneny rezen a jeden maly obycajny kuraci rezen a k tomu vela salatu z cinskej kapusty 🙂 Uz teraz sa tesim 🙂 🙂 🙂

kacenka1983007
13. jan 2013

ahojte chudulky ja mam dnes škroby 🙂 mala som dnes ranolky upečené v trube posypané s koreninami a bylinkami pečené na malom oleji so zeleninovym šalátikom a na večeru som mala uvarené zemiačky v šupke som rozkrojila na polovičky a opekala som ich v rure s koreninami a bylinkami k tomu som si udusila na cibulke a cesnaku huby a kukuricu+ kompotik.mňamky...

kacenka1983007
13. jan 2013

včera som mala bielkoviny a mala som kuracie prsia dusené na cibulke a cesnaku+zeleninovy šalátik.joj baby ja mám také chuťky na sladké ☹ 😒 😠

zuzu1104
13. jan 2013

Ahojte kočky, tak ja som dnes mala škroby, dala som si ryžu, mimochodom tá by mi viac pasovala ako Uh nie ako škrob, lebo je to v podstate obilnina, ale tak čo narobíme. Inák baby len pre zaujímavosť 300g ryže má 4007KJ a 300g zemiakov varených 879KJ, je to dosť rozdiel, ryža je riadne tučnučká. To som si dnes prečítala a som z toho fakt v šoku.
Zajtra mám UH a chystám sa robiť cestoviny so sušenými paradajkami, hubami a možno skúsim aj trošku bazalkového pesta.

kacenka1983007
13. jan 2013

@zuzu1104 gratulujem za prekrásny ubytok 😉 si šikulka

kacenka1983007
13. jan 2013

@zuzu1104 ja si zajtra spravím špagety a potom neaky zákusoček 🙂

zuzu1104
13. jan 2013

@kacenka1983007 ďakujem moja veľmi pekne 🙂

zuzu1104
13. jan 2013

@kacenka1983007 no aj ja premýšľam aj ja, že by som si nejaký koláčik upiekla, ale neviem aký, dala by som si veterník, ale sa mi nechce s tým pilať. Rozmýšľam nad čokoládovým pudingom

kacenka1983007
13. jan 2013

@zuzu1104 ja mám neaky receptík jednoduchší na mysli 😉 neaky kokosovy alebo tak no uvydím,
mam zo seba nervy neviem sa prinutiť aby som cvičila ☹ 😠 a v sobotu ideme na ples 😖

lucky14
13. jan 2013

Ahojte kocky. Tak dnes dalsie vitaminky za mnou. Na ranajky som mala banan a kavicku, na obed banan s karamelizovanymi orieskami, olovrant jablko a kava a na veceru broskyne z konzervy. Asi 2l caju a 1,5l vody. Takze zajtra sa aj ja rano vazim. Chcem vediet ako na tom som po 12tich 100%-tnych dnoch. Prajem vsetkym krasny vecer. 😀

cutty
13. jan 2013

@zuzu1104 Zuzi, ja som tento vikend velmi nedodrziavala - mali sme oslavu ako som spominala, zisli sme sa cela rodina takze boli hody 😀 Aj sladke aj slane....ale zajtra zacinam opät striktne - aspon sa teda budem snazit 🙂
Zacala som uz aj cvicit minuly tyzden odznova jillian, ale cez vikendy necvicim.
Aj ja tebe dakujem za podporu 😀

kattulienka
13. jan 2013

No moja dieta dneska O bodov.mala som trosku nervy tak som to zabila cokoladou a pizzou so sunkou.som zo seba sklamana ale zajtra idem nato zase a bez prehreskou.tak drzte palce

xaga
13. jan 2013

Co odporucate v prvy den,na obed a veceru?

domyyy
13. jan 2013

ja dnes na 100% teším sa, nech už je zajtra a ja si robím pizzu 😉

@xaga neviem čo máš rada, ale môže to byť nejaké mäsko na prírodno so šalatom, alebo grecky, šopský šalat so syrom, prípadne rybka upečené, záleží od toho čo máš rada 🙂

xaga
13. jan 2013

@domyyy dakujem,urcite z toho co si pisala nieco vyberiem 🙂

domyyy
13. jan 2013

@xaga ja papavam aj jogurty, môžeš aj tvaroh čo ti príde na chuť 😵 pečené kura a podobne je toho ozaj veľa 🙂

xaga
13. jan 2013

Urcite sa budem motivovat tu pri vas skusenejsich 🙂 a co ten druhy den?

zuzx
14. jan 2013

Krasne dobre rano dievcata 🙂 Cesty su dnes strasne, davajte si pozor ak niekam idete. Celou cestou som isla 50tkou.

Dnes mam konecne bielkoviny, uz mam za sebou pomaranc a banan a v krabicke na mna kuka ten kuraci rezen s cinskou kapustou, neviem ako vydrzim do obeda, najradsej by som ho dala uz teraz 😀 Na veceru si spravim asi tie oprazene sampinony na cibulke a cesnaku a zabalene do omelety z vajicka, ak doma nebude ni vhodnejsie uvarene, kedze mamina je doma 🙂
Inak sa citim fajn, zase sa mi zda ze o kusok odlahcena, ale nevazim sa. Mam velky ciel, nechcem sa sklamat, mam na to este dva a pol tyzdna - do druhej vody. Uz teraz sa na nu tesim a verim, ze potom uvidim na vahe to co chcem 🙂

dasa0402
14. jan 2013

ahojte dievcata ja mam dnes bielkoviny asi bude kuracie mesko zo zeleninou ale som troska sklamama nejako mi ta vaha nechce ukazovat ubytok dnes je 21 den co drzim tu dietu a dole su este len 3 kg za minuly tyzden nebol ziaden ubytok ☹

zuzu1104
14. jan 2013

@dasa0402 ale veď to je veľmi pekný úbytok, vieš o tom, že chudnúť rýchlejšie ako 4 kg za mesiac je vraj nezdravé? potom sa rýchlo dostaví jojoefekt. Neváž sa tak často, aby ti nebolo z toho nanič.

zuzu1104
14. jan 2013

Ahojte žienky, tak ja mám dnes UH, na raňajky som si vytlačila 1 grep a na obed som si uvarila cestovinky so sušenými pradajkami a hubami, som zvedavá, ako to bude chutiť. No a teraz sa chystám robiť šišky a zrejme na večeru ich pár zjem 🙂