90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzka3
20. jan 2013

@zuzu1104 a ako dlho si na diete? To das v pohode si myslim 😉

zuzu1104
20. jan 2013

@zuzka3 teraz nedávno som začala tretí mesiac, ale chcela by som potiahnúť 4 mesiace, a potom budem na pokračovacej. Chcela by som čoskoro druhý raz otehotnieť a pokračovaciu budem môcť držať aj v tehu, lebo tá je v pohodičke. Nechcem nabrať počas tehotenstva znova, tak preto musím ešte teraz dať všetko dole.

mariana242
21. jan 2013

ahojte 🙂 no mne sa daari rano som sa vazila a kilo dole tak potesi na zaciatok 🙂 dnes ovocie 😀

zuzx
21. jan 2013

@zuzu1104 my sa tiez pokusame otehotniet 🙂 teda tak, ze ked bude, tak bude, ja sa na to moc netesim 😀 Takze kazdy mesiac trpnem ci nahodou nebudem musiet predcasne skoncit s dietoU 😀

Inak zelam krasne dobre rano, zahajila som dnes ovocie vodou s citronom, pomarancom a bananom, pokracujem o dve hodiny anansovou stavou 🙂 Drzte sa 🙂

sisab
21. jan 2013

@zuzx jaj, ja mam dneska tiez vitaminy a kolega mal meninky a doniesol napecene fantasticke zakusky aj slane syrove pecivo, pomoooooc, asi budem cely den pozerat z okna, aby som sa na to nevrhla 😀 inak vcera UH som porusila, ani nie typom ale medzi obedom a vecerou som zhltla roztek z chlebika celozrnneho, lebo som piekla v pekarni a strasne vonal a zase po veceri som zhltla 1 ananasovy zakusok. Ale zase som bola plavat, takze mam vycitky ale nie brutalne 😨

angelika23
21. jan 2013

Ahojte , je tu medzi nami ešte niekto s 90 dňovou dietou ? ja mám za sebou 11 deň a zatial iba 3 kilá . aj s cvičením , ale aj to je niečo .

zuzu1104
21. jan 2013

@zuzx Zuzka, ale prečo, veď tehotenstvo je také krásne obdobie a materstvo ešte krajšie, ja sa na to veľmi teším a nebude ma ani mrzieť, keď aj teraz otehotniem 🙂. Ale tiež by som bola najradšej, keby to bolo až po diéte.🙂

lucky14
21. jan 2013

Dobre ranko chudulky. Takze dnes mam tiez vitaminky a tesim sa. Rano som vypila pol litra teplej vody so stavou z citronu a jeden baban. Este si dam kavicku a potom budum jest az o 12tej. Inak babulky teraz nam mesiac dorasta takze sa chudne trosku tazsie ale v nedelu je spln a potom to dva tyzdne pojde jedna radost. Prajem vsetkym krasny den. 😀

zuzu1104
21. jan 2013

@lucky14 krásny pozitívny začiatok dňa prajem moja🙂 dobrá správa zo splnom, keď začnem cvičiť, bude to super🙂 Dnes som sa asi po 10 dňoch postavila na váhu a mám o pol kila viac, ale vôbec mi to nevadí, necvičím, občas aj zhreším, takže tak mi treba. Od piatku však pôjdem na plný plyn🙂aby som ešte tých 5-7 kíl dala dole🙂
Drž sa dnes a nech ti ovocie dobre chutí celý deň 🙂

lucky14
21. jan 2013

@zuzu1104 Zuzka ved Ty mas toho teraz tolko na mysli ani sa necudejem ze dieta nie je az taka priorita. Ale ako pises tak rifle su stale volnejsie. To je aj u mna skvely indikator. Mam take dvoje a cim su mi volnejsie tym sa viac vytesujem. Takze od piatka ides naplny plyn? Ja sa akosi nemozem teraz do toho dokopat. A taka som bola s Jillian natesena minuly rok. Musim si ju znovu zaradit do dna akosi aby som mala cas. Mozno uz od dnes!?!? 😀

lucky14
21. jan 2013

@angelika23 ahoj. 3kg su skvele!!! Len tak dalej. Nejake osvedcene rady??? 😀

domyyy
21. jan 2013

ahojte kočky, idem vás dočítať... ja som mala depky tri dni prežierania ma stáli plus 1,5kg je mi zle zo seba no dnes už držím!

lucky14
21. jan 2013

@domyyy ahoj. To su slova do bitky!!! 😀 Moja tych 1,5kg je len extra voda a plne creva o dva dni ich mas dolu. 😉

kacenka1983007
21. jan 2013

ahojte chudulky,hlásim sa po plese 🙂 dnes mám škroby,ale ste tu popísali,musím prečítať najprv 😉

domyyy
21. jan 2013

@lucky14 to dúfam moja lebo som skoro odpadla ked som sa postavila na váhu ☹

zarinka9
21. jan 2013

tak baby pridávam sa k vám.... môj cieľ je -20kg, ale som optimista a 15 by stačiĺo. 😀 kojím, takže to bola jediná diéta, ktorá je prípustná. dnes druhý deň, ale poviem vám pravdu, som na nervy z toho. musím kŕmiť malú a robí mi to dosť veľký problém... ☹

zuzu1104
21. jan 2013

http://najmama.aktuality.sk/clanok/232190/super...
kočky toto si pozrite, ja som sa celkom posmiala, dvaja chlapi vyskúšali niečo podobné ako pôrodné bolesti a po dvoch hodinách to nazvali ako doslovné mučenie. Aké bolesti naše telo znesie, je večná záhada pre chlapov.🙂

zuzu1104
21. jan 2013

@lucky14 áno moja, naozaj mám toho teraz veľa, je mi miestami až do plaču, ale už vo štvrtok to všetko skončí a ja budem šťastná a hlavne kľudná. Nabehnem na Jillian a možno stiahnem aj teba🙂

zuzu1104
21. jan 2013

@domyyy neboj to dáš opäť dole🙂držím palce, hlavne hlavu hore

zuzu1104
21. jan 2013

@kacenka1983007 Kati, ako bolo na plese?

zuzx
21. jan 2013

@zuzu1104 mne to nebude vadit kvoli diete vobec, vlastne ani kvoli nicomu inemu. Ale keby som sa mala sama rozhodnut dobrovolne, tak do toho nejdem. Idem do toho s tym, ze som uz dost stara a ak niekedy, tak to netreba odkladat. Ak sa to ale nepodari (zatial od juna nic), tak urcite nebudeme podstupovat torturu umelych oplodneni a inych veci, ale dieta si adoptujeme. Ja mam panicky strach z tehotenstva aj z porodu. Ak to pride, tak sa branit nebudem, ale skratka dobrovolne by som sa nikdy na to nedala 😀 A v marci nam zacinaju stavat dom, tak este by to mohlo rok pockat kym sa budeme stahovat 🙂

Mam za sebou obed, dva pomarance a banan, na desiatu som mala dzus. Zasa mam jest o druhej, no uvidim co spravim, lebo idem na jeden miting, tak bud vyjdem na wecko a zjem banan tam alebo az potom doma 🙂

speddy
21. jan 2013

@zuzu1104 Tak to video je super, musím ho pustiť manželovi, hneď ako sa zobudí po nočnej

lucky14
21. jan 2013

@kacenka1983007 ahoj. Tak uz si vytancena a zabavena a mozes sa s nami znovu vrhnut do dietovania. 😀 Isto ste sa super zabavili. Takze si nabita neskutocnou davkou energie a elenu. 😀

angelika23
21. jan 2013

@lucky14 jeej dakujem 🙂 osvedčene rady ,treba piť strášne veľa vody , ed je kríza tak siahnem po vode 😉

jaja29
21. jan 2013

Caute baby tak ja dnes uh cestovinky s paradajkovou omackou za mnou,este musim vymysliet nieco dobre na veceru...ze by ten puding? 😀 😀 😀

jaja29
21. jan 2013

@lucky14 takze uz aby bol ten pondelok nech sa mi to konecne pohne smerom dolu 😉

zuzu1104
21. jan 2013

@speddy tak tak, aj ja som to už poslala mužovi na e-maila, aby si to večer kukol, keď bude na hoteli, však už pri jednom pôrode bol, ale asi by aj on potreboval také šoky ako tí dvaja šialenci, aby si uvedomil, aký jeho žena poklad je 😀

zuzu1104
21. jan 2013

Kočky takže ja som si dala na raňajky banán, na obed praženicu z troch vajíčok, trošku zeleninky a polku celozrného rožka, na večeru si asi spravím nejakú omeletu alebo niečo s vajíčkami, fakt už neviem čo jesť

lucky14
21. jan 2013

@zuzu1104 Zuzi tak mna cakaju bielkoviny zajtra. A tak ich nemam rada. Ale mozes si urobit aj zeleninove leco s vajickom ak mas rada vajicka alebo na troske oleja usmazit cibulku potom cerstvu zelenu papriku porajanu na drobno a nakoniec ked je to makkucke vajicko rozhabarkovane. Ale ja absolutne neviem co. Asi zase siahnem po jogurtoch. 😉

zuzu1104
21. jan 2013

@lucky14 vajíčka papám, ale lečo nie a ani cibuľu vôbec nemusím, nechutí mi. Ani ja už nie som moc nadšená z bielkovín, tak ako aj ty. A z jogurtu sa moc nenajem. Keď som ešte držala Mačinogé, tak som milovala biely jogurt s vlašskými oregami, medom a škoricou, mňam, ale tu také nemôžema z čistého jogurtu sa nenajem. Radšej tie vajíčka asi urobím, len obyčajné na masle.