90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
29. jan 2013

@lucky14 a kde si kupujes tie cajiky v lekarni?

dnika2
29. jan 2013

@zuzx no super tak hadam to dam ja moc na sebe necitim a dole 6kil

lucky14
29. jan 2013

@cutty mame tu taky obchodik kde ich predavaju. Ale na tej stranke co som Ti poslala link sa to da objednat alebo pozriet kde blizko Tvojho bydliska si ich mozes kupit. 🙂

zuzu1104
29. jan 2013

Dobrý večer prajem kočky, tak ja mám za sebou 100% vitamínky, už sa teším na zajtra, lebo som hladná ako vlk 🙂 Zajtra držím kočkám, čo majú vodu, palčeky, zvládnete to s prehľadom 🙂

zuzx
30. jan 2013

Tak pekne dobre rano dievcata 🙂 Mam dnes vodovy den, pripravila som svoje telo na to, ze nedostane ziadne jedlo. Akurat teraz rano som si dala vodu s vytlacenou stavou z polovice citrona na travenie a to je vsetko. Popijam kavu (viem ze by sa nemalo oficialne, ale to rozhodne za prehresok nepovazujem) a cely den len vodu. A vydrzim.
Vcera sme inak boli u svokrovcov a zase kopec jedla - fanky, chipsy, kolace, vianocne oplatky, salaty, chlebicky, malinovky....no tragedia, ale bola som zatata ze to teraz nedorvem a nedam si, a podarilo sa 🙂
Som zvedava co bude zajtra rano.
Pozdravujem aj @dnika2 a drzim palce, nech to vydrzime dnes 🙂

cutty
30. jan 2013

Dobre ranko kocky 🙂 Tak vcerajsie vitaminy dodrzane na 100% , dnes rano som sa povazila a konecne sa to znova pohlo smerom nadol tak sa vytesujem 😀 Zase sa budem vazit po dalsom vitaminovom dni, ja to dlhsie bez vazenia nevydrzim 😀

zuzu1104
30. jan 2013

@cutty čau moja, tak to je super, že to ide dolu. Aj ja som sa znova odvážila(inak už som sa nevážila asi dva týždne) a tiež sa to pohlo dolu, takže som šťastná ako blcha🙂 Hádam to tento tretí mesiac pekne klesne. Pekný deň Ti prajem a aj všetkým ostatným kočkám🙂
Dnes bielkoviny, nemám moc chuť na mäso, ale som trošku vyhladovaná zo včerajška, tak musím niečo tuhé spapať.

cutty
30. jan 2013

@zuzu1104 Zuzi ja som si mäso vecer nevybrala z mrazaku a tiez rozmyslam ze si urobim nieco ine. Vyvar mam a uvazujem nad chlebikom vo vajicku -mam chut na neho uz som to nejedla ani nepamätam 😀

zuzu1104
30. jan 2013

@cutty no ja som si ho urobila minule, veľmi dobre mi padol 🙂 ale dnes som už vybrala to mäso, tak už nemám na výber aj keď nemám moc chuť. najviac sa asi teším na celozrnú buchtu z obedu 🙂Premýšľam aj nad tým, že by som si mäso dala len na večeru a na obed by som si potrela buchtu s masielkom a čerstvú zeleninku k tomu, mňam 🙂)) asi aj tak urobím🙂

dnika2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzx
30. jan 2013

@dnika2 fiha, tak to mas teda odvahu ist aj behat, ja by som to asi nezvladla. Momentalne mam v sebe dva litre cistej vody, potom salku vody s citronom, dve salky kavy a salku caju. Ale vydrzim. Kolegovia akurat isli na obed, takze tazke casy. Zajtra si uzijem bielkoviny, mala by byt nejaka sedliacka omeleta, takze na bielkoviny so zeleninou bude uplne super. Uz teraz sa tesim.

aduss
30. jan 2013

ahojte kočky, tak stále vás čítam, moje neuspesne pokusy ma odradzali, hanbila som sa sem aj prispievat, lebo som vzdy zacala a hned aj porusila..dneska mam prvy den, zeleninovy salat s nastruhanym syrom 150 g 🙂 a odcvicenu jillian michaels 🙂..

dnika2
30. jan 2013

@zuzx presne aj ja sa tesim uz na zajtra masko a zeleninka mnam 😀 ja si idem akurat nejaky cajik urobit

lucky14
30. jan 2013

@aduss ahoj. Ziadna hanba moja mne to tiez nejde podla mojich predstav ale......snazim sa tak ako mozem. Vidis ja som sa zatial k cviceniu nedokopala. Snad od buduceho tyzdna. ha ha Takto si to uz dva ci tri tyzdne hovorim. 😀

aduss
30. jan 2013

@lucky14 dakujem za podporu 🙂 ale aspon drzis aj ked s prehreskami, ale ja som sem vzdy napisala, ze tak od dneska uz idem naplnoa nebol este ani vecer a uz som porusila :D tak som sa vzdy na to vykaslala..mam 85,3 kg, ale zasa vysku 180 cm..chcela by som schudnut aspon 18 kil, tak uvidime 🙂

lucky14
30. jan 2013

@aduss skus sa na to pozerat den po dni. Podari sa vydrzat ten prvy a uz sa hned budes citit lepsie a tesit na dalsi. A takto to pojde pekne den po dni. A zrazu budes mat za sebou aj dva tyzdne bez prehreskov alebo aj ked nejakym tym prehreskom ale pojdes dalej. Vobec nemas taku nadvahu pri Tvojej vyske takze nemusis mat v mysli strasiaka ze treba dat dolu 25kil ako som mala ja. Takze sa budem tesit co budes pisat. A hlavne aj ked to nahodou jeden den nevyjde. Pokracuj dalsi den ako keby nic. Ved uz aj tym jedenim ovocia do 12tej robime pre seba nieco dobre!!! 😀

aduss
30. jan 2013

@lucky14..uplne je super toto forum, ze sa tu baby takto podporuju, lebo ked vidim vase vysledky tak waaau 🙂 a mas pravdu, niekedy tie dni ujdu ani nebudem vediet..ten prvy je asi najhorsi, ked prekonam ten, tak mi uz bude luto porusit v ine dni 🙂 a urcite budem davat priebezne vediet..chcela som napisat, az ked budem mat 12 dni za sebou, ale musela som hned :D hihi

jaja29
30. jan 2013

@mimusss ahoj ved som ti zabudla odpisat :( no drzime rovnako od 7.1. A mam dolu len 3,5kg. V pondelok nas caka voda tak som zvedava....

lucky14
30. jan 2013

@aduss presne tak. Najhorsi je prvy den... zacat ...a vnutorne verit ze teraz to uz vydrzis. Lebo tym nasim vecnym zacinam a porusovanim sme si asi trosicku naburali vieru v nas ... v tom ze to dokazeme. To vsak bola minulost! 🙂 Teraz uz sme v tom spolu vsetky kocky tu na fore. A dame to!!! Hlavne to nedrz v sebe ale popis ako sa citits a ako sa Ti dari. 😀

lucky14
30. jan 2013

@jaja29 len??? Ved Ty ides s malej vahy moja. Po vode to bude isto min. 5kg a to uz stoji za radost!!! 🙂

jaja29
30. jan 2013

@lucky14 ty by si sa tym podporovanim mohla zivit!!! Dakujem si zlata 🙂 no keby to bolo 5 tak som stastna prestastna, ale moc tomu neverim...hlavne dnes dostala som to a honi ma mlsna a vyjedam detom zasoby 😅 ale hanbim sa 😔 dnes mam vitaminy no des a hruza 😝

miskakyska
30. jan 2013

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 čaute fešandy.......hodte trochu aj po mne tej podpory........dnes vitamíny..zajtra vodaaaaaaaa 🙂 ooooooooch..........samozrejme vítam novéé bojovníčky 😉 😉 do chudnutia zdar 😎
@lucky14 a ty môj smejko zlatýýý,čože furt vypisuješ ako keby si mi 100kg vážilo 😝 🙂

jaja29
30. jan 2013

@lucky14 ozaj a ty vlastne kolko vazis, hm????

zuzx
30. jan 2013

Tak ako @dnika2 ? Ako sa drzis? Ja fajn, vypila som uz minimalne tri litre cistej vody, tri kavy, dva caje. Nalievam sa priebezne. Teraz som si uvarila kanvicu zeleneho caju a idem pokracovat aj doma. Uz len par hodin a mame to tam 🙂 Zvladneme to!
Akurat som zvedava co vaha zajtra rano, dnes som ani na wecku nebola 😨 Som myslela ze ta voda nejak viac precisti, ale tak este nie je koniec dna 🙂

A akurat same dobroty. Dosla som domov a mame ze hrachovu hustu polievku, moja oblubena. K tomu este pomaly teply chlebik. A ako druhe pecienka a varene zemiaky, tiez moje oblubene jedlo, porazi ma. Poriadne mi tiekli sliny ked som muzovi nakladala. Ale vydrzim to, nepokazim.

Zajtra idem domov uz o druhej, lebo mam malo roboty a vela hodin, a tak som sa rozhodla, ze si pojdem kupit knizku pokracovanie 90 dnovky. Mam to aj v elektronickej forme, ale lepsie mi padne prelistovat si to. Uz mam len mesiac pred sebou, tak zacnem studovat a som rozhodnuta dat pokracovacku 🙂 Ked ju kupim, aspon budem donutena 🙂

dnika2
30. jan 2013

@zuzx akurat spom dosla z posilky hrala som squash aodbehla 3kilaky hlad akosi nepocitujem a vypila som, asi 2litre vody

cutty
30. jan 2013

Ahojte, tak zachvilku vecera a dalsi 100% den za mnou 😀 A zajtra skroby, moje najmenej oblubene ☹

aduss
30. jan 2013

babyyy..tak dnesny den uspesny 🙂 chcem sa spytat, ci si mozem zajtra k zeleninovemu rizotu dat dve kysle uhorky 🙂

zuzx
30. jan 2013

@aduss no vidis ze to ide 🙂 A samozrejme uhorky mozes 🙂

sisab
30. jan 2013

baby, ja dneska pruser, po dalsom ovocnom dni vaha rano ukazala + 0,6kg, oproti predoslemu, svinucha 😠 jediny prehresok som mala v uH na veceru snickersku miesto zakuska, tak neviem, co sa jej nepaci. tak skusim zmensit porcie a jest co na obed to aj na veceru a este aj cvicit. ale najprv ma musi prejst tento desny dusivy kasel uz som si spravila aj cibulovu tinkturu, ale tusim nezabera...jaaaj povzbudte ma 😕

aduss
30. jan 2013

@zuzx no musela som sa nejak nastartovat a namotivovat 🙂 tak snad to pojde dolu, chcela som sa sice vazit po viacerych dnoch, ale budem sa asi vzdy po ovocnom 🙂