90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
7. feb 2013

@zuzx no to by bol teda darcek. 😀 Tak drzim palce nech to dopadne podla Tvojich predstav. 🙂

lucky14
7. feb 2013

@zuzu1104 moja este som tu nasla toto....postruhat zemiak surovy zaviazat na chodidla a vraj to zarucene vytiahne teplotu. Potom mi daj vediet. Prajem pokojnu noc a Samko nech je skoro zdravucky. 🙂

adamko05
7. feb 2013

a ozaj... dnes taký príjemný pocit ma hraial.. 3 kolegyne, nezávisle od seba mi dnes povedali, že som pochudla 😵 ... ale zasa je fakt, že som mala dosť "rafinované" šaty, takže tie asi urobili viac, ako tie kg... 😉 ... potešilo to... a to nevie v práci nik, že "dietujem".. teda, zdravo sa stravujem, hovorím tomu "cica nežer" 😀

zuzu1104
7. feb 2013

@lucky14 dobre moja, na noc nachystám ten citrón aj zemiaky už mám nakrájané, musím fakt všetko skúsiť

adamko05
7. feb 2013

@zuzu1104 u nás na teplotu, čípok a sprcha.. nie ladová, vlažná... zaručene zebará.. niekto povie, že "drastické".. ale u nás ozaj overené... a potom utieranie čielka, ručiek mokrou handričkou...
držím palce...

adamko05
7. feb 2013

@zuzu1104 aj citron na kolečka nakrajaný obvazom omotať na nožky a ručky.. ono to troška "vyžerie" kožu, nič strašné, ale vytiahne aj...

lucky14
7. feb 2013

@zuzu1104 moja poslala som Ti link do IP na take recepty starych materi. Je tam vela rad. Skus kuk. 🙂

zuzu1104
7. feb 2013

@adamko05 aj u nás tá sprcha zaberá, cez deň sme ho sprchovali, ja som v tomto drastická, lebo tiež viem, že to zaberá a chcem, aby mu bolo dobre, ale cez noc nezvládam ho prebúdzať s vlažnou vodou

zuzu1104
7. feb 2013

@lucky14 Dík moja 🙂
@adamko05 ďakuujem aj Tebe za cenné rady 🙂

dnika2
7. feb 2013

@stanuska71 ahoj ja cvicim v posilovni uz pol roka a ditujem vyse mesiaca dole mam 7kil zatial za mesiac a v posilke vacsinou behavam na pase a hravam squash

prinzesz
8. feb 2013

@lucky14 si zlata, knihu som si stiahla z netu.. len som sa tam nedocitala ci sa moze pit kava s mliekom kazdy den ci nie.. ale asi nie.. ako to robite vy?

lucky14
8. feb 2013

@prinzesz ok. Ja pijem kavu s mliekom a to 2x za den. Ale asi 10dni uz pijem len so sojovym a priznam sa chuti mi to viac a mam mensie vycitky. 😀

lucky14
8. feb 2013

@adamko05 ahoj. Prajem vela pevnej vole dnes. A uvidis s pribudajucimi hodinami sa budes citit lepsie a lepsie a potom si uz povies ze to das ked si uz tak dlho vydrzala. Hlavne je teple do zaludka. 😀

adamko05
8. feb 2013

ahojte... komu nalejem 😀 😀 ?

adamko05
8. feb 2013

zatial som o vode, ani čajík ešte nie, ale ten si dám.... aj ked by sa mala iba čistá voda....
a mám tolko energie teraz ráno, že ju využívam... mám dovolenku, ale už polovica bytu uprataná, na stepery od kráčané... uvidíme, ako to pojde dalej
pečnie cesnakových koláčov som z bezpečnostných dovodov 😀 presunula na zajtrajšie doobedie 😝

zuzu1104
8. feb 2013

čaute kočky, vonku je tak krásne a my sme doma všetci chorí :( ah jaj. Dnes som už vynechala aj cvičenie, ale papať budem poľa diétky. Možno večer, keď mi nebude zle, tak aj zacvičím.
Na raňajky som mala pomaranč a kávu a na obed si robím ryžu s hráškom, kukuricou a sójou, už sa na to veľmi teším. Prajem všetkým veľa pevnej vôle a pozitívnej energie a @adamko05 tak nalej 🙂, drž sa dnes 🙂

sisab
8. feb 2013

@zuzu1104 no teda, mna ta svinucha tiez stale drzi, co uz, je sezona 😠 ja sa priznavam ku mojmu prvemu oficialnemu velkemu prehresku, co znamena, ze veceru som nemala normalnu tuniaka a salat ale tuniaka a slane pecivo a kus kolaca, to slane pecivo aj po 20.00. mala som narodky a bola navsteva, takze mi nejak tak prislo, ze musim okostovat, co som napiekla 🙂 ☹ ale zase dostala som tortu a tu som nepapala, nechavam si na UH den 🙂
v pondelok vodaaa 😀
@adamko05 drzim palce 😉

cutty
8. feb 2013

Ahojte, tak ranajky uz davno za mnou - 1 banan a aj obed uz mam navareny - rizotko 😀
@zuzu1104 Zuzik, to ma mrzi, ze ste vsetci chori, prajem skore uzdravenie 😉 My dospelaci to uz nejako zvladneme ale najhorsie je to s detmi ☹ Od pondelka toho najblizsieho 😀 sa davam znova na jillian. Uz som dobrala ATB tak uz mozem smelo na to a neskutocne sa uz tesiiiim ako budem zase fucat 😀
@adamko05 Drzim palce dnes a zajtra sa nam nezabudni pochvalit 😀

nienna
8. feb 2013

Baby potrebujem vašu radu 😕 ked si dám raňajky o ôsmej, obed o dvanástej tak večera mi vychádza o štvrtej......to už potom akože po tej štvrtej nemám nič jesť?? ako to vy riešite? poradte mi prosím

dnika2
8. feb 2013

@nienna nemusis dodrzivat presne tie odstupy napr si daj o 8 ranajky o 1obed a o 6-7 veceru

dnika2
8. feb 2013

POMOC!!!baby ked ste skoncili niektore uz po tych 3 mesiacoh ako ste sa dalej stravovali aby sa vam kila nedali nazad

lucky14
8. feb 2013

@nienna ahoj. Tie odstupy co mas urcene v knihe su minimalne takze veceru si mozes dat kludne neskor. Ja napr. ranajkujem okolo 8mej obed okolo 12tej a vecera okolo 19tej. Na olovrant mam kazdy den kavu a ked som velmi hladna tak kus ovocia. A vo vitaminove dni mozes jest kazde 2 hodinky. 😉

lucky14
8. feb 2013

Ahojte. Prajem krasny slnecny den. 😀 Dnes mam UH na obed uz mam pripravenu pizzu len sup do rury a na veceru mam velikansku chut na Horalku tak asi ta a k nej este nieco male. Samozrejme aj horka cokolada bude a kupila som si od Figara bublinkovu. Tak uvidim. 😉 Ako sa vam vsetkym dari??? 😀

nienna
8. feb 2013

@dnika2
@lucky14 fúha, neviem či vydržím tak dlho nejesť od obeda....no skúsim, možno nebudem hladná, aj ked zo skúsenosti viem že hlad prichádza po takých 4 hodinách. prinajhoršom kašlem na to a dám si dačo medzitým. však to nemôže až tak vadiť. dnes mám sacharidy, idem si spraviť pečené zemiaky, mňam už sa teším 🙂

lucky14
8. feb 2013

@nienna jedna kocka tu davnejsie pisala ze si na olovrant robievala zeleniove polievky. Take len bez zahustovania a krasne chudla. Takze urcite je lepsie si nieco dat ako hladovat lebo potom pride na navstevu pani maskrtna. A ta u mna veru vitana nie je. Drzim palceky. 😀

stanuska71
8. feb 2013

taak dne bielkoviny 🙂 rano som mala 2jablčka a teraz premyslam ci si mozem spravit vajicka s postruhanym syrom na obed..ci musim bud jedno,alebno druhe?pred tym som jedla len jedno tak sa radsej pytam 🙂

adamko05
8. feb 2013

rodinka s a mi napapala, manželovi som do práce nabalila.... všetkomu som odolala.. MM sa smeje, že to je trenig mojej pevnej vôle.. no jasné, že je 😝

@nienna ja ranajkujem zvyčajne okolo 9tej (a niekedy aj vôbec... hodím pár orieškov ... v práci občas nestíham doobeda ani veľmi)... a potom obed okolo 12tej a večera okolo 18tej... ked prídem z práce, dám si kavu a nejak v pohode vydržím do večer... a ked nie, tak oriešky to istia 😉
@stanuska71 mala by si iba jedno, alebo druhé... ale ja občas nakombinujem 😒
zajtra si dám vajíčkovú omeletu s brokolicou a karfiolom.. a na večeru už viem, že isto vajíčko na tvrdo, lebo to bude jediné, čo môžem "ukradnúť" z chlebíčkov 😀

dnika2
8. feb 2013

@nienna ja dnes bielkoviny vstala som o 11 ranajky o 3 obed a okolo 7 bude vecera 😀

dnika2
8. feb 2013

@stanuska71 nemalo by sa kombinovat ale raz za cas by to nemsalo podla mna nejak extra uskodiť...ja mam dnes bierlkoviny neodolala som tak som dala 1kocku horkej cokolady robim to obbcas 😀

ivka2903
8. feb 2013

ahojte kočky, ja mám dnes UH a na obed som mala špagety s omáčkou z čerstvých paradajok, bazalky a oregana.. To bola dobrota, bože, dlho som si tak nepochutila. Poobede idem mužovi a dedkovcom piecť fašiangové šišky, takže asi si jednu na večer odložím a zajem kuskom horkej čokolády. No už sa tešíííím 🙂 Krásny dník všetkým..