90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisab
12. feb 2013

@lilly07 nezufaj a bojuj, ona sa urcite pohne, ja si pisem jednotlive ubytky a najvacsi ubytok bol za prve 2tyzdne, potom som mala ms, to som mala dokonca plus 0,6kg a odvtedy to ide pomaly. Ale pojde to, stale tomu verim. A viem, ze by pomohli mensie porcie, ale mne sa nechce hladovat. A este som si uvedomila, ze asi malo pijem, 3kavy za den, 2caje a asi 2-3 pohare vody, aspon o liter musim pit viac, takze od zajtra flasa v praci na stole...
Dneska odcvicene 2.den Jillian, no dneska ma najviac boleli ruky 😝
@adamko05 ja som mala dneska sojovy segedin a bol uzasny 🙂
Idem si teraz uvarit ryzu so zeleninou na zajtra, kupila som si rukolu a rajciny, tak budem mat aj suprovy salat, niekto ho tu vcera spominal, tak mi tiekli slinky 😀

lucula73
12. feb 2013

@sisab ahoj,prosím ťaa,ako si urobíš ten šalát z rukoly?ja som si to kúpila,no žihľava a mi pripadá chutnejšia ako rukola 😀 😝
juj kočky,ja ju tiež držím,ako tak,ale mám kríííííízu,včera dnes som pojedla piate cez deviate,teda do tretej nemám problém,ale ako prídem domov,tak neviem čo skor 🤐

zujka2
12. feb 2013

ahojte, tak dnes celkom oki si myslím. raňajky jablko, obed polievka + ovsenná kaša a večera polievka. zajtra pizzaaaaaaaaaaaaa a koláč 🙂

adamko05
12. feb 2013

@zuzanat čo takto zemiakové placky... s k tomu kapustička... alebo plnené zeleninou ... hm... ja sa na ne chystám veru... 😉 a cesnaková polievka so zemiakom a super komplet obed....

adamko05
12. feb 2013

@sisab daj recept prosím

lilly07
12. feb 2013

@adamko05 som rozmýšľala, že asi pijem málo, ale dám nejaké 2 l vody a 1 l čaju zeleného... ale teraz som sa vážila mi to nedalo a mám 78,3 o kilo menej a to mám v sebe 3l vody, za hrniec cestovným, kus chleba, polievku... 😒 potešilo ma to veľmi, ale nerozumiem tomu... pred dvomi dňami ani deko a to som sa vážila ráno na lačno a po wc a teraz plné brucho po celom dni a hop kilo dole 🙄

lilly07
12. feb 2013

@sisab tiež si myslím, že to bude asi vodou, vyskúšam pridať liter čo to urobí. Ale vo štvrtok mám len vodu 😖 😖 😖 😖 😖

sisab
12. feb 2013

@lucula73 no to je otazka chuti 😀 Rukola je horka, alebo ako by som tu chut popisala, umyjem, trosku pokrajam, nakrajam rajcinky, trosku posolim, pridam olivovy olej, ocot balsamico a premiesam. Olivovy olej niekedy striedam s tekvicovym, ten ma velmi vyraznu chut. Original by mal byt s parmezanom, alebo makkym syrom, ale to len v bielkovinovy den. A este niekto zvykne rajcinky narychlo opiect na oleji. Dobru chut 🙂
@adamko05 sojove kocky zalejem vodou s bujonom a troskou sojovej omacky varim cca 15minut, potom scedim a trosku vytlacim vodu z toho. Osmazim cibulu a pridam sojove kocky ako normalne maso, okorenim a poprasim cervenou paprikou, podusim, pridam kyslu kapustu a dusim. cca 15minut a vody je tam len tolko, aby sa stihla odparit, potom pridam trochu smotany a je hotovo 😅 aj tebe dobru chut 😉

sisab
12. feb 2013

@lilly07 no tak sa po vode odvazis a budes oslava, drzim palce 😉

lucula73
12. feb 2013

@sisab ďakujem ti,zajtra to vyskušam,nech to miniem 😉

sisab
12. feb 2013

@lucula73 este som nasla aj medovu zalievku na nete, med vymiesas s horcicou a korenim a s tym zalejes, tak skus 🙂 :

cutty
12. feb 2013

No takze dnesok dopadol celkom dobre, vsetko som dodrzala akurat poobede sme boli v meste a mna okolo 17:00 prepadol taky hlad, ze som zjedla jednu suchu cerealnu zemlicku cestou a o 19:00 som mala veceru. Ale tak zas neberiem to tak tragicky. Zajtra UH ale este neviem na co budem mat chut 😀

zuzx
13. feb 2013

Caute baby, to mame dnes pocasie, co? Dnes mam skroby, tesim sa, moj oblubeny den. Na obed budu zemiaky a kukurica, na veceru asi to iste.
A teraz drzte palce, o 8:30 mi zacina sales meeting, kde idem prezentovat jeden zo svojich projektov pred obchodnikmi a manazmentom z celeho sveta.

zuzu1104
13. feb 2013

Ahojte babulky, tak ja som práve po raňajkách, dala som si jeden banán a pár bobuliek hrozna. Včera som to akosi nezvládla, ale nebolo to až také hrozné., sme boli s maminou v meste a bola som taká hladná o piatej, že som zjedla celozrnú buchtičku a večer som za malým dojedla trošku jogurtu, ale to nevadí, dnes idem na 100%. Mám UH a rozhodla som sa robiť cestoviny so šampiónmi, už sa fakt teším. Najskôr som myslela, že budú cestoviny s makom a lekvárom, ale mamina ma poprosila, aby som urobila s hubami, tak sa prispôsobím, veď cestoviny s hubami milujem.🙂 Idem si dať ešte vodu s citrónom, a tak okolo pol jedenástej kafeee. Dnes ho budem fakt potrebovať, lebo sme s malým mali strašnú noc, vôbec nemohol dýchať a celú noc preplakal :(

@zujka2 @cutty @lucky14@zuzx prajem Vám dnes krásny 100% deň a dobrú chuť k obedu 🙂 Zuzi a Tebe držím silno palce na meetingu, určite to dopadne super🙂 Potom napíš ako si to zvládla.
Aj ostatné kočky sa dnes držte a prajem veľa pevnej vôle 🙂

cutty
13. feb 2013

Ahojte, tak dnes UH 😀 Na ranajky som si dala banan a mandarinku 🙂 A obed este neviem zatial 🙂

cutty
13. feb 2013

@zuzu1104 Zuzi my sme tak isto boli vcera v meste a tiez som bola strasne hladna tak padla za obet celozrna zemla sucha 😀 Ale neberiem to tragicky

lucky14
13. feb 2013

@zuzu1104 ahojky Zuzi, tak moja uzili ste si so Samkom. To sme presne mali minuly tyzden my. Jakubko uz spinka v noci lepsie aj ked tuto noc akosi kaslal. Ach jaj nech uz je slniecko a jar!!! Moja hlavne nech sa Samusko vyzdravi co najskor. To je isto aj tym pocasim. Tak vcera som isla spat hladna a v noci som kvoli tomu nemohla zaspat az okolo 2hej sa mi podarilo. Prajem pekny dnik moja a hlavne si oddychni ked bude on spinkat cez den. 🙂

lucky14
13. feb 2013

😀 Dobre ranko vsetkym prajem, dnes skroby a asi bude rizotko s hraskom a k tomu rajcinky alebo tie zemiakove placky. Uvdim na co budem mat chut blizsie k obedu. Pre dnes mam uz odcvicene tak sa vytesujem.
@lilly07 super. Tesim sa ze sa Ti to pohlo. Po vode budes spokojna s vysledkom uvidis. 😀
@zuzx drzim palce. Urcite Ti to dobre dopadne. Potom daj vediet. Mozno sa stahujes do USA. 😉

zujka2
13. feb 2013

@zuzu1104 ahooj zuzi, ja som si dala jablko a už som musela zaťať zuby, lebo sa otvorila čokoláda v robote a tú ja fest rada. takže už rátam minúty a sekundy na obed a pizzu a večer mám koláčik pripravený. 😀 dnes mám ale nejaké veľké brucho!!! 😠

stanuska71
13. feb 2013

baby napisete mi niektora kolko ste schudli za prve 2tyzdne ☹ prosim a ci ste 100% dodrziavali aj.dakujem..som vdacna za kazdu odpoved

zuzu1104
13. feb 2013

@cutty Kati, ani ja a vôbec. Moja už sa nám blíži voda, si na ňu pripravená?

zuzu1104
13. feb 2013

@lucky14 ďakujem Tánička, hádam to skoro prejde. Som rada, že je Jakubkovi už lepšie🙂 Aj ja si myslím, že to hnusné počasie má obrovský vplyv na naše zdravie :(
Moja, tak to muselo byť strašné zaspávať hladná, dnes sa už poriadne napapaj, veď máš Tvoje obľúbené škroby🙂

zuzu1104
13. feb 2013

@zujka2 nie si po jablku potom hladná? Ja veľmi preto ho radšej nejedávam. A si herečka, keď si odolala čokoládke, len tak ďalej a budeš rýchlo v cieli 🙂
A s čím budeš robiť pizzu? Ja som dnes uvarila cestoviny so šampiónmi a večer si dám dve kysnuté buchtičky, čo ešte ostali do nedele 🙂

zuzu1104
13. feb 2013

@stanuska71 ahojky ja som za prvé dva týždne dala dole 3,5 kg (šla som z veľkej váhy dole) a dodržiavala som poctivo, teraz je to so mnou už také ošemetné 😀

cutty
13. feb 2013

@zuzu1104 No presne za tyzden v stredu si ju davame vsak? Pripravena, co ja viem, ale aj sa celkom tesim na nu 😀 Uz sa mi pecu v rure muffinky na veceru 😀

zuzx
13. feb 2013

Caute baby, dakujem za drzanie palcov, dopadlo to super. Obchodnici boli nadseni z noveho produktu, ak by vysli dobre vysledky, tak to bude megauspech, jedna sa o nas najprofitabilnejsi produkt.

stanuska71
13. feb 2013

@zuzu1104 jaaaj dakujem si zlata,ze si mi odpisala.ja mam dnes 10den a dole stale 3kg nejak pomali mala som 82 😒 a strasne chcem spat mojich 64kg.ked som drzala pred tym cca 25dni som schudla nejakch 6-7kg,volako to stoji. 😢

zujka2
13. feb 2013

@zuzu1104 pizzu máme so zeleninou. už sa na ňu teším 🙂

lucky14
13. feb 2013

@stanuska71 ahoj. Myslim ze zo mna zliezlo okolo 3kg a dva tyzdne som drzala poctivo ale odvtedy stale nieco porusim lebo jedna prilezitost za druhou. Ale snazim sa ako sa da dodrziavat. Ono aj vekom vaha klesa pomalsie. Ked som dietovala ako 18rocna za mesiac som mala dolu 10kil ani som nevedela ako. Ale teraz je to uz ina pesnicka. Ale treba vydrzat to si hovorim kazdy den a skor ci neskor sa do ciela dostanem. 😀

lucky14
13. feb 2013

@zuzu1104 juj moja uz si varim rizotko. Tak sa tesim nan. Hladna sooooooom!!! 😲