90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
21. feb 2013

@lucky14 ale tak to tak nemôžeš brať, že píliš uši, proste potrebuješ častejšie počuť, že to dokážeš a hotovo. Za rok si schudla 13 kíl a to je krásne číslo, klobúk dole, len sa nevzdávaj a naozaj by nebolo od veci trošku zmeniť myslenie :D

lucky14
21. feb 2013

@zuzu1104 uz na tom pracujem... 😀 😀 😀

adamko05
21. feb 2013

@lucky14 ja si myslím, že si na správnej ceste.. aj ked občas urobiš prehrešok... isto z toho nepriberieš.... len ti to klesá pomalšie... ved aj mne váha teraz stojí... ale ja mám po tom cvičení taký super pocit, že mám pocit, že mi vždy kilo ubudne 😀 😀 😀 (bodaj by 😀 ).... ale tak sa fajn cítim a v hlave to mám momentálne tak pekne upratané, že ani mi po rozume vôbec nechodí nič typu - syr a hranolky s tatarskou, či nejaká omáčka fazuľová (a to tie možem prudkooo)... treba to len troška brať ako samozrejmosť... aj to jedenie aj to, že s to pohne, MUSI

dnes som bola v posilke s inou kolegynou a ona chcela stále na ruky čosi cvičiť... tak normálne som aj iné stroje dnes skusila... len sa obávam, či zajtra zodvihnem pero v práci 😀

adamko05
21. feb 2013

nevarím, tá troška rizota mi bude musieť stačiť... pridala som si do misky ešte aj udusenú zeleninku naviac a hádam neumirem hladom 😀

idem dať sprchu.... som unavená (ale tak príííjemne... a zajtra piatooook 😵 😵 😵 ), doma som dokopy nič nestihla...ale nevadí, robota mi neutečie, idem sa pomojkať do veeeľkej postele s mojimi malými láskami

pekný večer.... a PIZITIVNE myslíme... dáme horalku, no a čoooo??? šak potom dáme veľa, veľa zdravého 😉

adamko05
21. feb 2013

dnes som že jaká mudra 😀 😀 😀 😀 😀

lucky14
21. feb 2013

@adamko05 vdaka za povzbudive slova. Inak zajtra si mozes cestou do prace kupit nejaku cerealnu zemlicku ved je povolena a mas super obedik. 😉 Aj mna cvicenie neskutocne nabija energiou a dodava skvely pocit ze pre seba nieco robim. 😀

lucky14
21. feb 2013

Chudulky viete co mna by zaujimalo???? Ktore mate kila navyse az po detickach a ktore s nimi zapasite viac menej cely zivot. Dakujem za odpovede. 😀

zuzka3
21. feb 2013

Ja mam od kedy som bola dietatko 😀

zuzka3
21. feb 2013

@lucky14 a deticky nemam zatial, ale obavam sa toho, ze to bude katastrofa potom ☹ ale zas ak budem po mamine, tak ona po 3 porode v 35 ruka hore 65kg co je na jej vysku super postava. Ja som vyssia ako ona, ale za 69kg by som upisala dusu diablovi 😉

lucky14
21. feb 2013

@zuzka3 taky tak. Ale Ty mas aspon nadej ze sa to zmeni po porodoch. Poznam kocky co boli pevnejsie pred tehu a po porodoch stihe ako medelky bez akehokolvek obmedzovania. Akosi sa im prestavil organizmus. Ja som v to dufala zial nestalo sa tak musim dietovat. 😉

ivka2903
21. feb 2013

@lucky14 Ahoj. Moja ja som dnes dala vitamíny na 100 %. Normálne neverím, lebo som mužovi robila plnený chlieb zapekaný v rúre, sliny mi tiekli už pri chystaní.. 🙂 ale zvládla som to.. ani ovocia som veľa nezjedla, ráno pomaranč, na obed mango a na večeru som si dala rukolu s paradajkou a nakrajala som si tam trochu poru. Takže posledné jedlo je za mnou a zajtra hurá na vodu.. Už teraz mám chuť na všetko, ale verím si, takže hádam to dám 🙂
K tvojej otázke.. Ja som mala vždy okolo 62-65kg. Ked som mala 20 rokov, tak som sa vyžrala na 83kg a tak som chodila po svete skoro rok.. potom som začala robiť u jedneho kamoša,kde sa behalo a lietalo celé dni, človek ani nemal poriadne čas sa napiť, nie to najesť, tak som sa dostala na 60kg.. a ked som zopár dní nejedla, tak som mala aj 56kg 🙂 ale to som vyzerala už ako smrtka, takže to nieeee. Pri mojej výške 176cm je to moc málo.. a potom som sa držala 2 roky na 64kg, kým som neotehotnela.. moje nervy, mala som +20kg navyše. Z pôrodnice som prišla ako 72kilová a počas kojenia som pribrala na 82kg.. Tak som sa nasrala a išla som na odvykačku (90DD) 🙂 V sobotu dám výsledky 🙂
@zuzu1104 Gratulujem k výborným výsledkom!! Teším sa, že si spokojná 🙂 Si tu pre nás obrovská motivácia 😉
@zoginga Nie, ja mám ešte len zajtra prvú vodu, tak výsledky uvidím až v sobotu..

lucky14
21. feb 2013

@ivka2903 jej super. Zvladla si dnesok a zajtra len plavanie. Si skvele pozitivne naladena tak to urcite das na 100%. Uz sa tesim na sobotnejsie vysledky. Pocas 28dni si sa vobec nevazila? Ja dnes vitaminky ale som mala aj dve kocky horkej cokolady. Cakam ms a mam chutky na sladke a este ma aj migrena chyta ale okrem toho sa citim uzasne. Citim ze som znovu na spravnej ceste!!!! Ja som v zivote viac krat bola v super vahovej kategorii dostala sa znovu do normalu ale je to vzdy o discipline. Same od seba to zial nejde. 😒

sisab
21. feb 2013

@ivka2903 @klemberka alebo niektora ina dievcina, prezradite mi recept na cesnakove rozteky? 🙂 zajtra mam UH, na obed som si uvarila cestoviny, ale na veceru by som si dala nejake pecivko 🙂 dakujem
@lucky14 ty si uz tolko schudla, waaw, super, je to beh na dlhe trate a je normalne, ze nemozes byt stale naspeedovana na 100percent 😉
mne sa nechce cvicit 😔 neskoro pridem z roboty a hoci nerobim manualne som taka unavena...ja viem, ze ked sa uz premozem, ten pocit je uzasny, uz len keby ma niekto nakopol 😝

zuzu1104
21. feb 2013

@ivka2903 Ivi, fakt sa veľmi teším, že to všetky takto povzbudzuje a ďakujem za pochvalu 🙂

sajmonkaf
21. feb 2013

@lucky14 no vlastne ja som ani neskončila,len nedodržiavam na 100%,nejako sa mi to nedari,boli sviatky a asi tam som sa zlomila.potom som marodovala ja potom deti,stale som doma bez prace,to mi na klude neprida okrem ineho.skor som sa prisposobovala rodine doma čo sa varilo,ale znova som zacala so sladkostami,kazdy den nejaka mnamka....proste zléééééé!A sama na seba sa hneva,lebo som si nakupila pekne kusky oblecka aj boticky,ale pribudli faldy a už to citim,že naberam.3-4 kg,tak musim byt na seba prisnejsia.Ale napriklad ranajky dodržim vždy,len ovocie,to mi problem nerobi,len poobede a večer.už nech je teplo,to budeme viac vonku.a musim viac pit,aj to pozorujem že obcas zanedbam.Ale proste už som bola akoby z diety unavena,ked naviac doma vyváram pre 3 chlapov,tak je to tažke.Ale dnes som zvladla ovocie uplne super,dala som si na obed varenu mrkvu so šalatom ž činskej kapusty.A to iste na večeru.No uvidim,ako to pojde dalej....

lucky14
21. feb 2013

@sisab no moja ale ja uz sa "snazim" od juna minuleho roka takze mi to ide pomalicky. Ale nevzdavam sa. Este mam pred sebou dlhu cestu. 😉 Inak strava je 80% uspechu. Vebec si nic nevycitaj kvoli cviceniu. Jedneho dna to pride samo a najdes si cas. Ja ked som robila tak som cvicila uz rano o 6:30hod potom sprcha ohaknut sa a hor sa do prace. Mala som to peso 25min takze dalsi pohyb. Aj ked som bola tehu som chodievala rano pred pracou plavat zial aj tak sa na mna kila nalepili. 😒

zuzka3
21. feb 2013

@lucky14 len to bolo az po tretom porode, to je ten problem 😀 a ja si akosi myslim, ze ja 3 deti mat nebudem. Ja som nikdy chuda nebola, a v podstate ani nechcem byt. Ja chcem len vyzerat normalne...

zuzu1104
21. feb 2013

no kočky, som chcela ešte jednu vec napísať. Dnes mi už bolo fakt príšerne. Opäť tá neznesiteľná bolesť hlavy, nevoľnosť, únava a neskutočná zima mi bola. Na nete som si čo to prečítala a prišla som na to, že mám pravdepodobne nedostatok železa. Už to bolo fakt nenormálne posledné dni, som vkuse uťahaná a biela som ako stena. Tak som si dnes dala železo a zajtra si uvarím šošovicový prívarok, lebo šošovica vraj obsahuje veľa železa. Hádam sa mi to zlepší. Tak už sa jedná zlá stránka tejto diéty ukázala, ale je to aj moja chyba, nemala som variť vždy to isté, teraz už viem, že musím variť pestro, aby som mala všetky potrebné vitamíny v tele.
Aj vy si na to dávajte pozor, aby sa nám nestalo, že sa prechudneme až do choroby. Dobrú nôcku Vám prajem a zajtra veľa energie a pevnej vôle

adamko05
21. feb 2013

ešte som nakukla pri vypnutí
ktosi pýtal cesnakové
robím tieto.. len pridavam veeeeeeľa cesnaku (aj celú hlavičku)
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=30593

ivka2903
21. feb 2013

@lucky14 Jaj, stálo ma to kopec usilia, ale zvládla som to, dúfam, že si to budem môcť povedať aj zajtra.. vlastne v sobotu ráno 🙂 Ja som sa vážila a zatiaľ mi vychádzalo -6kg.. ale odkedy mi tá váha ukázala +1,8kg (ako som ti písala), tak som si povedala, že kašlem na to, odvážim sa až po vode, tak teraz neviem ako na tom som.. výsledky určite budú, sama to cítim, ale nedovolím si tvrdiť, že koľko.. no ja sa musím dostať do leta na tých 65 kg, takže mám ešte dlhu cestu odopierania pred sebou.. ☹ ale už sa vidím v bikinách, takže nesmiem poľaviť 🙂

@sisab recept? jasné, nech sa páči.. ja som ich robila včera a doniesla som aj svokrovcom. neprešlo 10 min. a bolo po nich.. boli skutočne vynikajúce. odporúúúúúčam 🙂 (zase mi tečie slina na ne) - recept je skopírovaný, tak neručím za tvrdky 🙂

CESNAKOVE ROZTEKY:

1kg hladkej muky, 3 hrste polohrubej muky, 2 kocky drozdia, 1CL soli, 1PL praskoveho cukru, 6dl mlieka, 3 vajicka( pri polovicnej davke bud pouzijem dve malinke liliputie, alebo jedno velke ale domace, pri kupenskych by som tiez dala asi dve). Plnka: 1 velke maslo alebo HERA (pri polovicnej davke od oka🙂) 1-2 hlavky cesnaku (zavisi od vasej chuti a od ich intenzity)-pouzijeme osupane a pretlacene, 1CL soli, asi 10dkg nastruhaneho tvrdeho syra. POSTUP: drozdie do cesta len rozmrvime, z prisad vypracujeme cesto, ako klasicke kysnute, ale NEDAVAME kysnut. Z polovicnej davky si spravime dva bochnicky, z celej asi 4, bochnicek na doske vyvalkame do kruhu (bude kusik vacsie ako pizza), natrieme plnkou (tu pripominam, aby ste si vcas vybrali maslo z chladnicky, ja som to vcera nespravila a musela som ho madlit v rukach ako taky gebrosko) a narezeme zvonkajsej strany na trojuholnicky (ako pizzu - ja si kruh rozdelim na 4 casti a z kazdej este spravim 4 trojuholnicky, teda z bochnika asi 16 kuskov). Rozteky stacame z vonkajsej strany smerom do stredu, je jedno ci sa nam podari kazdy iny, aj tak budu chutne :. poukladame ich na plech (1bochnik=1plech), ja pouzovam papier na pecenie ale maminka vymastuje plech maslom, aj to aj to je dobre (len s papierom je menej roboty), potrieme 1 rozslahanym vajickom, mozte este posypat troskou struhaneho syra a pecieme pri 180 stupnoch cca 15 minut - to je ale indivindi od truby, takze treba kontrolovat, hotove su take krasne zlatave. Este upozornujem, ze mozu zdvoj az strojnesobit svoj objem v trube, lebo ich tam davame nevykysnute!!

@zuzu1104 Zuzi, jasné že to je obrovská motivácia, ked vidíme, že to fakt ide.. Ty si dala dole 12 kíl, čo je úžasnéééé!! Je to snom mnohých žien 🙂 Ja potrebujem dať dole viac, ale dakovala by som bohu aj za týchto tvojich 12 kil.. Ak nie ostatné kočky, mňa si určite nakopla a aj pred mojou vodou, takže som si teraz sebou istejšia 🙂

sisab
21. feb 2013

@adamko05 tieto poznam len bez cesnaku, dakujem
@ivka2903 super, vdaka
zajtra si spravim na veceru
@lucky14 ozaj, vcera som bola plavat, to som uplne zabudla,tak si zase trosku utisim svedomie 🙂 ale tak som super zacala s jiliankou a zakratko aj skoncila, hniloba leniva 😀

lucky14
21. feb 2013

@ivka2903 super ze citis ze si pochudla. To je dolezite a vaha Ta isto tiez potesi. 😀 Ja som tiez vahu odlozila. Az po vode skontrolujem ako mi to ide. Tiez mam pred sebou dlhu cestu. Dufam ze do leta to dam. 😀

ivka2903
21. feb 2013

@sisab s týchto rožtekov sa určite aj dobre naješ, lebo oni sú ako normálne rožky, ale sú cesnakové a fakt úžasne chutia, ja s mužom som sa na ne vrhla, ešte ked boli horúce.. ale moc to neodporúčam, lebo nám potom zostali visieť na žaludku 🙂 Preto som na večeru zbaštila ešte dalšie 2.. sú fakt bombove. Ja som ich teda určite nerobila poslednýkrát..
@adamko05 Vyskúšam aj tento receptík od teba, som zvedavá na ne, tiež vyzerajú lákavo 🙂

lucky14
21. feb 2013

@sisab ono to pride samo. Jedneho dna to tak budes citit ze chces a zacnes. Nema vyznam sa nutit lebo to nikdy dlho nevydrzi. Ja tiez cvicim Jillian ale nie kazdy den ako by sa malo ale snazim sa 4-5x do tyzdna. Hovorim si ze lepsie ako nic. 😉

lucky14
21. feb 2013

@ivka2903 tak v nedelu mam UH a isto ich upeciem. Tesim sa. 😀

ivka2903
21. feb 2013

@lucky14 Neboj sa,dáme to spolu!! Určite.. Ja cítim, že som pochudla, ale skôr na tvári a na nohách. Brucho mám stále ako keby som bola v 7.mesiaci tehotenstva.. tak čo ti poviem.. brucho je moja najproblémovejšia partia, mám z neho nervy.. a fakt že ho mám poriadne.. ☹

lucky14
21. feb 2013

@ivka2903 ja som vzdy mala najvacsi problem so stehnami a zadkom. Brucho byvalo v pohode. Zial aj to je teraz v katastrofalnom stave. Ale do leta bude fuc!!! 😀

ivka2903
21. feb 2013

@lucky14 Tak presne na to sa spolieham aj ja, že do leta bude fuč 🙂 Pekne napísané 🙂

klemberka
21. feb 2013

kokos baby, ale ste ukecané, človek normálne za celý deň s vami nestíha 😀 konečne som vás dočítala 😝
@zuzu1104 plán by teda aj bol, máš pravdu, je to podľa mňa dobré stravovanie, lebo môžeš jesť všetko, len v rozdielnych dňoch... tak vidím, že sme si aj dosť podobné, máme rovnaké plány, deti máme takmer rovnako staré, tiež chcem po tejto "diéte" zostať znova s mimčom v brušku... aaaa, čo som ešte zabudla? jáj, že sme menovkyne... 😉
@lucky14 ja som nikdy nebola takýto tučko 😠 ja som mala vždy váhu tak 48-51 kg, po škole som mala nejakých 53 a to bolo moje maximum... počas tehotenstva som nabrala viac ako 28 kg, z pôrodnice som odchádzala skoro s rovnakými kilami, ako som aj prišla, lebo malý sa mi narodil o mesiac skôr s váhou 2.750 g, takže išlo dolu len to, čo vážil on 😀 no a potom som sa nejak dopracovala tam, kde som aj začala pred vyše mesiacom teraz 😀 no ale ti vravím, že do konca tohto roka si tie rifle zo strednej už určite oblečiem!!! 😀 😎

zuzu1104
22. feb 2013

@ivka2903 Ivka, aj ja som mala za cieľ zhodiť viac, ale presne ako si napísala som šťastná aj za tých 12 kíl 🙂 a teraz už skoro tri konfekčné veľkosti 🙂 Určite to krásne zvládneš a už len dva mesiace a dosiahneš krásne číselko 🙂