90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
27. feb 2013

@zujka2 ved už ani nechudnem, ak dobre čítaš 😀 😀 ... šak aj cvičím a furt mi brucho trčí, aj na riti je ešt ez čoho... ved ja nie som vysoká... tak ešte treba 😒

zuzx
27. feb 2013

No baby a ja ratam este s tym slubovanym ubytkom pocas pokracovacky 😀 Teda ze za tych dalsich 90 dni by mali zist dole este dalsie 3 kg, tak dufam a pevne verim🙂

zujka2
27. feb 2013

@adamko05 🙂

demartka
27. feb 2013

brušáky som začala ešte pred dietou,občas ich flákam.Normálny chlieb som nejedla ani nepamätám,jem polystyrénový a dnes výnimočne celozrnný.ja by som to aj vzdala,ale zdá sa mi príliš málo schudnúť za celú dietu povedzme 8kg,keď niektoré ,,provokatérky,, majú dole 18🙂)))a ešte napíšem-nikdy som žiadnu dietu nemala,jedla som doradu všetko s mierou-ja nemám rada ovocie a mäso,nie som vegetarián,ale nemám ho rada,nechýba mi.No akosi po troch tehotenstvách mi zostalo tých 10kg a teraz,keď má najmenší 2 roky a ja sa mám na jeseň vrátiť do práce som sa rozhodla,že šatník si nebudem kupovať nový,ale sa zmestím do tých vecí,čo mám v skrini a už roky som ich nemala na sebe

zuzu1104
27. feb 2013

@zujka2 Zuzi, tak to je fakt super, si šikovnica🙂 Ja som tiež cvičila, ale som nevládala, lebo som dnes veľa cez deň upratovala, tak som si cvičenie o 5 min skrátila.
Ešte nikdy si nepiekla štrúdľu? A akú robíš? Len takú z kúpneho lístkového cesta alebo si sama urobíš?

dnika2
27. feb 2013

@demartka a cvičiš aj?
@adamko05 nebojte sa kazda baba 2mesiac nechudneskorovobec ani ja som nic zatialnedaladole od 1vody tiez vaha stoji vraj telo si uz zvyklo vaha stojiale3mesiac sa to rozbehne ja mama zajtra 2vodu som zvedava teda 😝 a samozrejme dolezity faktje aj pohyb ja ho mam 4krat ndo tyzdna a viditetiez stojim s vahou

dnika2
27. feb 2013

@zuzx veru aj mne stoji teraz vaha a to sa hybem dost 😖 mama aj prehresky2mesiac aleuz idem okcelkomno som zvedava ja planujem drzat az do juna tuto dietku

zuzx
27. feb 2013

@dnika2 a chces ist vkuse ci pokracovacku?
No ja som necvicila za cely cas vobec, takze efekt je asi rovnaky. Ale zacnem hned ako mi pocasie dovoli, to chcem byt na udrziavacke a spevnovat telo 🙂

dnika2
27. feb 2013

@zuzx nie normalne necchem udrziavacku proste som si povedala ze do juna budem mat 58kil momentalne mam 77 takze este 19kil hadam pojde dole za4mesiace dufajme 😀a hlavne presne ench uz je aspon tych 15stupnov nech poschne vsetko a sups behavat pekne lebo ten pas vo fitku ma uz prestava bavit 😠 😠

klemberka
27. feb 2013

Baby ja dnes UH, doobeda som piekla ten makovo-jablkový nákyp a priznám sa, že som trošku okoštovala, ale fakt len trošku 😅 To bolo o 10:30 ale potom som celý deň nebola doma, ani obed som nemala a o 16-tej som zjedla polovicu pizze, to by nebolo až také hrozné, ale za tým som zjedla aj jednu šišku, akože rovno obed s večerou 😠 To by som možno ešte ako tak prežila, ale keď som prišla domov, som bola taká vysmädnutá, to po tej pizzi, nemala som ju strašne dlho a zjedla som ju z chuti, tak som sa napila naraz strašne veľa vody, nejak pol litra a do minúty som už aj utekala na záchod, tak strašne ma natiahlo z toho všetkého, ja neviem, čo je so mnou, toto už je druhýkrát, čo sa mi to stalo v jeden týždeň, mám pocit, že mám už tak stiahnutý žalúdok alebo čo, stalo sa aj vám niečo podobné? Ako cítila som, že som taká prežraná, ale nie až tak, že by som to z vlastnej vôle vyvrátila, ale ako som sa napila, tak to už žalúdok ako keby nezniesol a muselo to ísť von ☹ Tak sa trochu bojím či to je vôbec normálne, takto zvracať pri "väčších" množstvách jedla... Poraďte, čo s tým ☹ Či nežrať už vôbec alebo čo? 😀

zuzanat
27. feb 2013

ahojte, vidim, ze tu riesite presne to, co momentalne ja! Som totalne znechutena, deprimovana, najradsej by som to vzdala, ale povedala, som si, ze snad sa ta blba vaha pohne 🙄 Ja mam v pondelok prvu vodu a dole len kilo, neskutocne, fakt zacinam mat pocit, ze je to vsetko nanic. Dnes som si bola aj zacvicit, to cvicenie ma bavi, len fakt aby to malo nejaky vyznam 😖
Dnes som mala ovocie, zvladla som to celkom v pohode, pred chvilu som mala par orieskov, vypila som snad 3l vody, tak kde je sakra problem???? Neviem ci mam maly prijem, tym . ze cvicim a teda vydavam viac energie, ze si telo cerpa zo zasob alebo ???

zujka2
27. feb 2013

@zuzu1104 skúsila som linecké cesto. ale no.. nejak sa mi rozpadala. uvidím keď ju vytiahnem. ale tá prvá asi nie úspešná. ach, jaj, tak som sa na ňu tešila. veru, zuzi, netreba to preháňať s cvičením 😀

lucky14
27. feb 2013

Ahojte. Tak ja som dala vcera bielkoviny na 100% a dnes skroby tiez az dokedy som neupiekla babovku. Proste som neodolala. Co uz so mnou? Ale nemala som veceru tak hadam to prezijem. 😉 Inak zavidim vam tu uzasnu pevnu volu neporusovat. Ja asi hubu zasit potrebujem .... Zajtra dam na 100% som si povedala!!!! 😀

kaciatkom
27. feb 2013

ahojte. Ja mam dnes bielkoviny. Cely den to bolo skvele, az teraz na veceru som zhresila. Ale poriadne. Nazrala som sa jaternice, klobasky a k tomu syr, Ide ma teraz roztrhnut, tak som sa obzrala.
Este by to chcelo zacvicit, no mala som tazky den tak nevladzem. ☹

kaciatkom
27. feb 2013

No vcera som dostala menzes, tak sa mozem vyhovorit, ze si to telo pytalo. ..

lucky14
27. feb 2013

@kaciatkom ja vcera 😉 takze mame vyhovorku. Jupiiiiiiiiii!!!!! 😀 Inak ze cvicit o takejto hodine?!?!?!? To mna by ani nenapadlo....teda okrem postelovej gymnastiky. 😉

dzantica
27. feb 2013

ahojte..tak mne sa dnes skôr nedarilo ako darilo...ráno som vstávala už o 7mej a odvtedy mi bolo strašne..pocity na omdletie, točáky..už som fakt čakala,že ma niekde vyvalí..asi na mňa niečo lezie, alebo som mala len nízky tlak..neviem..od včera som mala naplánované, že o 10:30 pôjdem cvičiť..ale to mi bolo ešte zle, tak som nešla..až potom okolo tej 12tej sa mi polepšilo..tak som potom išla..ale dnes som odcvičila len polovicu z toho čo bežne cvičievam..len 45 minút som dnes cvičila..bo sme mali v pláne dnes kino..tak som sa ešte potrebovala ospršiť, namalovať a taaaak..celý dnešný škrobový deň som zvládla v pohode,až pokým sme prišli do kina a tam som si dala trochu pukancov a cappy džúsu.. :( nejak som si to ani neuvedomila a už som mala paprču v tých pukancoch :( )..ale inak nič strašné, nezjedla som ich nejak veľa..a na obedík a večeru som mala varené zemiaky s brokolicou, k tomu kečup..

cutty
27. feb 2013

Ahojte spolubojovnicky 🙂 Takze dnes UH den. Na ranjky som si dala 3 platky ananasu, pol litra caju pu-erh ci ako sa to vola 😀 no lenze obed som vobec nemala, prisla ku mne kamoska tak sme kecali a potom uz vstal maly a isli sme vonku a po malu do skolky takze som az vecerala - pizzu. Dokonca ani povolenu sladkost som nemala a teraz je uz vela hodin fnuk 😢 Zajtra sa ale celkom tesim na vitaminy lebo sa citim nejaka nafuknuta. Cvicit zase necvicim lebo som chora jak pes, znova antibiotika a teraflu 😒 Ach jaaaj.

cutty
27. feb 2013

@dzantica Vsak pukance su kukurica a kukurica je skrob 😀

dzantica
27. feb 2013

@cutty to ma teda nenapadlo ísť na to takouto logikou.. hahahaha 😀 😀 😀

kaciatkom
27. feb 2013

prave som docvicila na trenazeri. Ale len 25 minut. Tazky den v praci a k tomu este anglictina vecer mi zobrali vsetku energiu.Ani deturence som si nestihla uzit.

slnecnica2
27. feb 2013

ahojte chcela by som sa k vam pridat a zdielat nas velky spolocny problem a to vaha vaha a zase vaha.ja som tuto dietu drzala pred rokom a schudla som 19kg a to som mala aj dake tie prehresky a necvicila som vobec.a teraz sa blizi leto tak musim so sebou nieco robit lebo som sa zasa dako rozozrala.sa chystam zacat od piatku.dufam ze to pojde tak dobre ako predtym

zoginka
28. feb 2013

Dobre ranko baby, tak celkovy ubytok po prvej vode je 5 kg, mohlo byt aj viac,ale nevadi...mam strach,ze ten druhy mesiac sa to moc nepohne,ako ste tu mnohe pisali..Tak uvidime, dnes bielkoviny, vcerajsia voda zvladnuta na 100% drzte sa tie ktore caka voda,ale aj ostatne 🙂 Krasny dnik 😉

zuzx
28. feb 2013

Krasne dobre rano dievcata, zdravim vas v takuto nekrestansku rannu hodinu z letiska Vieden. Uz cakam na lietadlo, leti mi to za hodinu. Takze dnes som vstavala o 04:00 a mam za sebou asi 150 km odsoferovanych 🙂
Dnes mam oficialne svoj posledny den diety a teda vodny den.
Zajtra rano nebudem mat moznost odvazit sa a vidiet skutocny ubytok, tak som sa odvazila dnes rano ked som vstavala, teda po ovocnom dni a dnes este voda.
Takze moj vysledok za tri mesiace snazenia je ku dnesnemu dnu 61 kg oproti 72 kg ked som na konci novembra zacinala, teda -11 kg. A ako hovorim dnes ma caka este voda, takze minimalne 1 kg este ratam ze dnes zlezie, takze pocitam ubytok 12 kg oficialne, mozno to bude aj pod 60 🙂 Ale to zistim az zajtra vecer a to uz budem aj trosku najedena.
Myslim ze celkom slusne aj tak. Posledne dva mesiace mi vaha moc dole nesla, schudla som 9 kg za prvy mesiac, ale zas potom boli vianoce, takze nieco islo aj hore, no kazdopadne som spokojna. A to mam dnes este aj take plne brucho, takze ta vaha je naozaj len orientacna. Meriam 175 cm, cize aj celkom velka vyska.

Dufam ze dnes vsetko zvladnem, je mi luto ze v lietadle nebudem moct nic jest, no nevadi, vypytam si len vodu a kavu. A poobede kupim velku flasu vody a budem sa este nalievat.

Od zajtra mi zacina pokracovacka, pri ktorej by som este tie 3 slubene kg chcela dat dole za tri mesiace, uvidim ako to pojde. Hned ako mi dovoli pocasie, zacnem kazdy den bodyrockovat, nech sa postava pekne vyformuje. Rano to bude zajtra tazke - svedske stoly - hotelove ranajky, ale tak mozno si dam ako odmenu za tie 3 mesiace snazenia.

Tak sa drzte a zelam vsetkym vela pevnej vole, vysledok sa urcite dostavi 🙂

klemberka
28. feb 2013

Krásne ráno všetkým, po včerajšku ani nemám moc na nič chuť, vyhovujú mi dnešné vitamíny, ani raňajky akosi nepociťujem, že by som chcela, tak som si dala len pohár džúsu a idem si vypiť zelený čaj. Pekný deň vám želám 🙂

zuzanat
28. feb 2013

@zuzx to mas pekny ubytok za tri mesiace a musis byt kocka, ked si taka vysoka a mas 61kg 😉 Drzim palce, aby si vodny den zvladla a odolala aj tym hotelovym ranajkam 🙂

ja som sa dnes vazila a som teda dobre zmagorena 😖 vaha ukazuje menej o 0,9kg ako vcera, tak tomu moc nerozumiem, zeby to sposobil ten ovocny den? Dnes mam kuracinku, uz som si ju nalozila, dam si k nej salat a kaiserku, uz teraz mam na to chut 😝

@slnecnica2 pribrala si vsetko naspat? a vitaj medzi nami 😉

sisab
28. feb 2013

@zuzx super, super motivacia 🙂
@klemberka tak dneska lepsie? Aj ja som si vcerajsie vitaminy celkom uzila...
aaa ja dneska 46.den, od prvej vody minus 3kg, celkovo 8,7kg 😀
a boli ma hlava 🙄
@lucky14 dneska na 100% 😀 a ozaj, kupila som si ten BB garnier a je uzasny, velmi dobra rada, dakujem 😵

zuzu1104
28. feb 2013

@zujka2 moja linecké sa moc nehodí na štrúdľu, je to také suchšie cesto a určite ti popraská. Skús radšej lístkové, najlepšie to, čo je už hotové vyvaľkané. Ja ho potom ešte potriem trošičkou rozpraženého masla a dám na to postrúhané jablká a na to ešte vlašské pomleté orechy s cukrom a opäť trošku pokvapkám maslom. Stočím a vrch potriem žĺtkom. Je naozaj vynikajúca, vyskúšaj🙂

klemberka
28. feb 2013

@sisab hej, dnes už lepšie, našťastie, teraz kávičkujem, ale akurát mi tu krpec robí chute s pizzou, čo zostala zo včerajška, babka mu nabalila 😠 vravím jej, že nedávaj nám to, zbytočne ma to bude dráždiť, keď to bude v chladničke a on to bude papať a ona že tak sa na to nedívaj 😀 kiež by to bolo také ľahké... 😉

klemberka
28. feb 2013

@zuzu1104 ja robím presne takú istú štrúdlu 😀 akurát bez tých orechov, tie ja moc nemusím... a občas pridám ešte postrúhané gaštanové pyré, mňam 🙂