90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
7. mar 2013

@nikolka2 je z kysnutého cesta, rovnako ako buchty, či pizza 😉 .. a v knižke je recept an pizzu z kvasníc... ja kvasnice nevynechávam, lebo ako tu už niekto písala, čo celý život budem žiť bez kvasníc, či pečiva... všetko s mierou 😀
som ja mudra 😀 😀 😀

nikolka2
7. mar 2013

@adamko05 😀 😀 ...ved to je jasne ..kvasnice su kvasnice 😉
Ja som zatial bez peciva ..nemam nejak chut na neho ,,no , ale taku pizzu ci pagac by som si veru aj dala 😀
Inac zajtra skusim tie placky urobit ...pojdem po deti do skolky ,im poviem , ze zajtra budu placky ,,júúúúj ako sa budu tesit 🙂

klemberka
7. mar 2013

@adamko05 špenát 😀 ale na obed sme ešte neboli doma, takže špenát sa mi až teraz dovaril a ešte chvíľku a budú aj cestoviny hotové, akurát som stihla do seba hodiť jednu mrkvu a 3 malé reďkovky, dnes nejak nestíham 😒 na večeru som si kúpila mandľové koláčiky, čo mali dnes v Lidli, tak večer si pochutím 😀 ale budem jesť asi až neskôr, ako som zvyknutá, zrejme až po siedmej večer, keď mám ten obed teraz takto neskoro... šak hádam nevadí... 😅

klemberka
7. mar 2013

@nikolka2 šak ale oškvarkové pagáče kúpiš aj z lístkového cesta či v obchode, alebo si doma môžeš tiež také isté spraviť... a tam kvasnice nejdú, predsa 😉 všetko sa môže!!! len musíš nájsť kompromisy 😀

nikolka2
7. mar 2013

@klemberka Ahoj 🙂 a lístkové cesto mozem ?
No az taka kucharka zas nie som , ze doma si budem pagace piect 😀 😀
Mam tu dole pekaren bod barakom 😀

klemberka
7. mar 2013

@nikolka2 jasné, lístkové cesto môžeš v 3. deň 😉 tak si zbehni potom len dolu do pekárne na nejaký slaný koláčik z lístkového cesta a máš navarené 😀

nikolka2
7. mar 2013

@klemberka Dneska mam bielkoviny ..ale o dva dni si pis , ze to tam pojdem riadne precesat a nadýchat sa tej vone ,,strasne mi vonia cerstve pecivo 😀
1ks ..to je ako obed ? 😀

klemberka
7. mar 2013

@nikolka2 a aj v sobotu máte tú pekáreň otvorenú? aby si nezabudla, že to máš až cez víkend, že či mávajú aj vtedy otvorené 🙂 ale tak nemusíš si dať len 1 ks... všetko záleží aj od veľkosti koláčika a tak 😀 ale poradím ti, daj si hlavne to, na čo máš vtedy z povolených potravín chuť a najedz sa do sýtosti, vtedy nebudeš ani vnímať, že držíš nejakú diétu 😉 zjedz, koľko ti chutí... samozrejme, nie že ti bude zle 😀

nikolka2
7. mar 2013

@klemberka 😀 😀 😀 to boli moje zaciatky s dietkou ....som si sadla ku stolu a pozeram na tu misku alebo tanier a si tak hovorím ...cí pána tak toto mnozstvo vobec nevyzera na ziadni dietku 😀 ale ked si to tak vezmem ja obedujem kolo 12 ..potom veceram o 5 ..to je 5 hodin rozdiel no musim sa najest poriadne 😀 ale zas neprehanam to ..zjest misku zemiakov s mladou fazulkou ..alebo spagety s paradajkovou omackou ...miska nie je az taka velka ,to mozno mne sa zda 😀
Mame otvorenu , ale len v sobotu aaa maju tu takého nenormalneho dobreho brokolicovo asi syrovo z listkoveho cesta slimačika ....tak toto keby si raz ochutnala ,,,,by si uz nikdy asi neodolala ...ja mam teraz tehotnu sestru tak len toto by jedla 😀

klemberka
7. mar 2013

@nikolka2 mňááám, tak to by som si veru dala, porozmýšľam a asi niečo také budúce UH teda spravím, už dnes som mala ráno vytiahnuté lístkové cesto, že si ho naplním uvarenou brokolicou, fakt 😀 len sme potom išli preč, tak som ho rýchlo šupla znova do mrazáku, že tak nabudúce... 🙂

nikolka2
7. mar 2013

@klemberka A mozno si aj ja urobim dakedy... mam aj ja listkove cesto v mrazaku 😉 ale urcite to nebude ten slimacik co maju dole v pekarni ,, 😀

dnika2
7. mar 2013

Takze dnes 15km pas bycikel orbitrek dokopy 🙂 ...super.....na veceru uhlohydraty bude pizza 😀 mozno aj kopček carte dore 😀

adamko05
7. mar 2013

tak, konečne som dala piecť koláčik.. nevedela som sa dokopať k tomu.. ale nejak mi dnes chodia po rozume a po jazyku kade aké chute 😠 😠 😠 😠
síce som si "nepovolené" okrem tých ranných orieškov v čoko nedala nič... ale žula som pár vlašských orechov poobede, aj pár hrozienok sušených a medzi tým som "vyšvejkala" asi 3 žuvky.. 😀 😀 😀 ....

doobeda som bola celkom činná, tak sa dalo a teraz som len špekulovala... no hádam to dnes dobojujem... ale fakt neviem,č i budem večerať ten koláč ešte 😀
@klemberka ja som práve pred asi pol hodkou ovarila brokolicu, som na nu zabudla skoro... chcela som ju pôvodne na zajtrajšie vitamíny, ale soms a bala, aby sa nepokazila.... tak ju šumpnem zamraziť... a niekedy tiež asi urobím takú roládu, a už aj o špenátovej som čítala 😝
som "našla" v chladničke zeleninkovú polievku z pondelka, tým, že nie je zahustená mukou je ešte OK, tak zajtra mám obed vybavený... ostatné istí kapusta a doobeda dáke to kiwi

adamko05
7. mar 2013

@dnika2 chodíš do fitka každý den?
ja dopijem kafe a dnes aj zajtra sa nejako skúsim "potrápiť" fyzicky doma... aspon čosi.. vždy si poviem, lepšie doma 25 min., ako vôbec nič 😉

adamko05
7. mar 2013

@lucky14 no a čo ty, ako??? aku cestu si si zvolila? 😉

adamko05
7. mar 2013

@zuzu1104 halooo... ako?

dnika2
7. mar 2013

@adamko05 tento tyzden som cely tyzden vof itku aj zajtra ked bude teplo budem chodit 5krat v tyzdni behavat a este hravat aj squash do chodim aj teraz akurat zajtra idem ja cvicim v primere tak hodinku 😝

zuzu1104
7. mar 2013

@adamko05 ahojky, ale celkom sa dá, akurát že nič nestíham a som dosť unavená, tak ani sem nechodím a ako to ide Tebe?

adamko05
7. mar 2013

@dnika2 to kedy stíhaš??? behať a ešte aj sqaush??? ako 3-4 krát sa aj mne podarí "utrhnúť" na hodinku.. ale keby viac, tak doma už nestihem ani prd.... ale tak, keby pojem kávu a pritom vysávam a nepíšem sem, stihnem viac... to je pravda 😀 😀

adamko05
7. mar 2013

@zuzu1104 to uvidím v nedeľu ráno 😉 ... po druhej vode...ale teda "prevrat" nečakám na váhe 😉

dnika2
7. mar 2013

@adamko05 vsak beham vo fitku na pase a rpvno tam aj sa hra squash tak si zahram squash a idem si este zabehat na aps napriklôad 😀

zuzu1104
7. mar 2013

@adamko05 tak držím palce, aby si bola spokojná 🙂 ja som sa pustila po pokračovacej, už ma to nebaví furt jesť podľa 90DD aj tak som furt len porušovala. Pokračovacia mi celkom vyhovuje.

zuzu1104
7. mar 2013

ženy nemáte tip na nejakú zaujímavú knihu? Nechcem žiadne romanťáky, akože láska tam môže byť, ale nie proste celá laaaavstory, za každý tip diky 🙂

lucky14
7. mar 2013

@adamko05 ahoj. Jej si zlata ze si si spomenula. No priznam sa som odznovu na 90DD. V utorok som mala vodu tak ako som povodne mala mat a odvtedy pokracujem na 100%. V pondelok som skusala jest 5x denne zdrava strava a trosku princip Norbiho....no hned vecer som stroskotala. Takze mi doslo ze problem nie je v diete ale vo mne a mojej hlave. Preto som sa rozhodla znovu pre 90DD lebo pri tej som sa necitila ako na diete. Len este si udrzat co najdlhsie ist bez prehresku. 😀 Citam vas kazdy den ako vam to super ide. Motivujem sa! 😀

klemberka
7. mar 2013

tak ja som mala dnes na večeru ten mandľový koláčik, zjedla som 2 a ešte polovicu z toho, čo nechal malý, ale šak to boli také prdítka malé 🙂 a poviem vám, to bolo iné nebíčko v papuľke 😀 mňam 😀 zajtra teda vitamínky, na raňajky si dám buď jabĺčko alebo ringlotu, na obed urobím len nejakú rýchlu zeleninovú polievku a neskôr uvidíme... 🙂 zajtra budem celý deň upratovať a leštiť, tak budem mať o zábavu postarané 😀 v sobotu budem zas celý deň vyvárať, budem robiť segedín, to mám aj bielkoviny, tak si dám takého nezahusteného... a budem aj vypekať, lebo v nedeľu doobeda príde konečne manželík domov na svk, tak mu chcem spraviť takú nejakú slovenskú dobrotu, bude sa zalizovať 😀

zuzx
7. mar 2013

Dobry vecer dievcata, ja mam dnes svoj prvy ovocny den v ramci pokracovacky a budem ho dodrziavat tak ako je napisane, kazdy siesty den. Dala som to bez prehresku, nerobi mi to uz ziaden problem, hoci dobre jedlo vzdy laka 🙂 Ale 90 DD ma naucila akejsi sebadiscipline. A okrem toho je urcite tento den prospesny, raz za tyzden sa poriadne clovek aspon precisti. A od zajtra zasa tyzden mozem normalne jedlo 🙂

ivka2903
7. mar 2013

@lucky14 jeeej, moja vitaj 🙂 to ma teší, že si v sebe znova našla odhodlanie 🙂 Ja už sa tiež pomaly dávam dokopy, tak dúfam, že teraz to už dáme spoločne a budeme fungovať na 100%.. 🙂 berme to len ako nejaké prechodné nevydarené obdobie 🙂

@adamko05 obed bol vynikajúci, určite odporúčam všetkým.. Toto si budem robiť častejšie, fakt som si veľmi pochutila 🙂

Dnes mám druhé vitamíny za sebou, takže zajtra idem na bielkoviny, ani neviem, čo si urobím na obed... už dlho mam hroznú chuť na lečo,tak si do neho prsknem asi 2 vajcia na obed a jedno na večeru a hotovo.. uvidím ešte..
@klemberka ten koláč vyzerá naozaj úžasne.. ja také veci nemôžem vidieť, lebo sa bojím, že sa neovládnem..musím sa teraz držať nakrátko, lebo som ešte v stave, kedy sa nechám veľmi lahko uniesť.. minule mi tu kamoška nechala čokoládu a hovorím jej, ber si to, lebo to sežerem.. ona mi ju nechala a aj tak bolo.. takže, sladké momentálne vyhadzujem do koša. Iba v UH deň si z bezpečnostných dôvodov kupim presne toľko koľko potrebujem, ani o deko viac 🙂

lucky14
7. mar 2013

@ivka2903 dakujem. No moja aj ja dufam. Povodne som sa vam ani nechcela priznat tak sa hanbim aka som bola padavka ale co uz. Zatial idem na 100% a to je hlavne. A tesim sa ze aj Ty. 😀

adamko05
7. mar 2013

teším sa, že dnešok končí... no v podstate som neporušila... ale šak som zhltla 3 kusy koláčka.... a za tým dve kinder čokoládky... pomoooc...
ale zajtra idem na plno, dufam, že aj v sobotu vydržím.... dnešok je už ta tam... čo už ... ale možno mám taký pocit preplnenia aj preto, že som nejak dva dni nebola na veľkej 😕 😕 😕 ... a teda, to sa mi už pradáááááávno nestalo....

@ivka2903 tak to skusim aj ja, zajtra asi nie, bo mám toho dosť nachystáneho zo zeleniny a ovocia, čo treba dojesť 😀 ... ale dalšie vitamíny....
@zuzu1104 tak fajn, ved pokračovacia je OK, ked ta toto nudilo... ja by som rada potom pokračovaciu... vitamíny su tam za 6 dní... to by bolo ideálne

@lucky14 tak ahoj znova... a teraz ideme na tie modelkovské postavy už vážne 😉 čo si dnes dobré papala...?
@zuzx ty si uplne super....

adamko05
7. mar 2013

@lucky14 ale čo, každý občas zakopne, šak ja tiež dnes som divná 😠 😠 😠