90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
29. sep 2010

@ingridka22 áno, aj tak sa to dá povedať 😅 😝 😀
a čo bude zajtra si si odpovedala v prvej vete 😀 😉 😅

andrea100
29. sep 2010

@juli71 tvoj organizmus si zvyká na nové stravovanie, preto ten pôrod na záchode 🙂 Niekto má pri diéte zo začiatku hnačku - hlavne v ovocný deň a niekto môže mať aj zápchu. Vydrž to, nezamieňaj si dni, uvidíš ono sa to za pár dní upraví a všetko bude v poriadku 🙂

ingridka22
29. sep 2010

@magimary, tak tak 😀
musím si zajtra vymyslieť nejakú činnosť, pri ktorej zabudnem na jedlo 😉
no, idem ja už do postele, tak dobrú noc dievčatá, dobre sa vyspite a naberte silu na ten príšerný vitamínový deň 😀 😝

zuziq
30. sep 2010

@mexx a robila si pizzu podla knihy? nebolo to cesto moc vysusene? ja som to skusala ale ta pizza nebola nic moc... 😒 neviem ci som na nu dala malo oblohy, alebo to cesto nebolo ok..

zuziq
30. sep 2010

@mexx a robila si pizzu podla knihy? nebolo to cesto moc vysusene? ja som to skusala ale ta pizza nebola nic moc... 😒 neviem ci som na nu dala malo oblohy, alebo to cesto nebolo ok..

eyya
30. sep 2010

dobre ranko daka som bez energie poradte co asi mi chyba masko 😅

janka5861
30. sep 2010

Dobre ranko @eyya suhlasim masko... ja som dnes stala a schrumala som nektarinku. Z toho dnesneho ovocia dostane moje telo riaden sok ..co budete obedovat ?

juli71
30. sep 2010

@andrea100 zdravim vdaka za radu 😵

eyya
30. sep 2010

@janka5861 ja som minule mala grilovanu zeleninku a ostala mi takze asi ostanem pri tom...

miki060707
30. sep 2010

dobré ránko, ja si spravim zeleninovú polievku, alebo rajčinovú, ale asi zeleninovú, mám karfiol, tak si ho možno udusim a okorenim a zjem a potom ten vývar z karfiola si okorenim a zjem,....zjedla som banan...

zuzula25
30. sep 2010

ahojte
dnes budeme zdrave..ze vitaminovy den 😀

@st2 aha dobre,ze si napisala,ja by som to mala ako ryzu 😅

tak vela zdaru a sil do dalsieho boja,neviem ci to telo citi,ale dnes som akasi hladna 😅

ninka123
30. sep 2010

Dobre ranko 😉 ja na ranajky hrozno... takze cely den bude hrozny 😀 😀 ja na obed asi ovocny salat, niektora kocka pisala, ze posypala kokosom, ten mam rada, tak skusim.... ked budem od hladu skulit, dam ovocny salat 😅 😉 Pekny vitaminovy dnik prajem 😵 😵 😵

monkula
30. sep 2010

držím nám palce, aby sa nám dnešný ovocný deň vydaril... a rýchlo prešiel a zajtra si dáme masíčko 😀

eyya
30. sep 2010

@miki060707 aj tvoje udaje nam chybaju das?

gabika11
30. sep 2010

ahojtem, dnes mam skorbovy den, neviem, co vymyslim, ci ryzu alebo cervenu sosovicu s lecom... vcera som mala biekovinovy den, som mala este udusene masko na zelenike, som jedla s kaiserkou cerealnou, a potom este nohu z kuriatka v polievke uvareneho a ten vyvar. a vecera znova ale dusene masko s nakaladanymi paprikami...
nebudem sa vazit casto, len to demotivuje a deprimuje, kazdopadne menim zivotny styl a styl jedenia, s tym, ze si znormalnujem zranie na jedenie a chodievam cvicit tiez dvakrat na spinning...

juli71
30. sep 2010

@gabika11 na moj vkus nejak vela nie, alebo v pohode! ja mam dnes UH rano jeden banan a uz som hladna mozem jablko chcem ist na pizzu

gabika11
30. sep 2010

@juli71 asi ano, ale co zmozem, ked som hladna? 😒

juli71
30. sep 2010

@gabika11 v pohode len ked to porovnavam sama so sebou sa mi to zda vela

gabika11
30. sep 2010

@juli71 asi mam viac roztahany zaludok, tak asi preto 😀 celkove papkam velmi rada, prave preto musim chudnut 😅

juli71
30. sep 2010

@gabika11 asi mozno ja som dnes fakt hladna a to sa mne nestava , no asi sa nieco deje? tesim sa na cestoviny... 😵

mexx
30. sep 2010

@zuziq Nerobila som podla knihy, muz mi kupil v Jednote hotove korpusy, mrazene. Ja som si tam dala paradajkovy pretlak, trosku cerstvej paradajky, sampinony (z konzervy, nemala som cerstve), kukuricu, korenie. Mala taku zvlastnu chut, ale netusim, ci cestom alebo korenia bolo vela, nabuduce nejak inak vyklumam. 🙂
Dnes este neviem, zatial som mala len vodu a jablko, rozmyslam nad dusenou zeleninou.

monkula
30. sep 2010

ja som mala tiež včera pizzu, tú podqa receptu z knihy, fuj ,to bol hnus... 😝
@mexx nabudúce to asi tiež urobím ako ty...

mexx
30. sep 2010

Uz som podusila vselijaku zeleninku, co vyhrabala, a je toho celkom dost. Ak mi to chlapi nezjedia, tak mi mozno ostane aj na zajtra. Mozem si to dat aj zajtra s nejakym masom? 😕 Aj ked, na zajtra na veceru to uz asi neostane, tak mozno zajtra vymyslim nieco ine...

zuzula25
30. sep 2010

uz mam obed za sebou ovocicko s kokosom..mnamky..to ti je fakt dobre
poobede pojdeme k svokrovcom,tak hadam nezhresim 😅

bola som si nakupit cajiky v cajovni,tak mozem pit do sytosti

miki060707
30. sep 2010

@mexx ja som mala tiež korpus z jednoty a bol supeer,nabudúce si tam dám len sezam alebo kmín

magimary
30. sep 2010

dnes: ŠTVRTOK-štvrtý deň- 30.9.2010 VIT 🙂
---------------------

tááák, práve som doobedovala 😝 🙂
dva banány roztlačené s posekanými orechami...
o dve hodiny opäť niečo vymyslím... 😅 inak som mala o desiatej jednu hrušku a teraz tento "obedík"... 😝 😅

ja to s pizzou robím tak isto: kúpim hotový korpus a na to šupnem tú paradajkovú "omajdu", ktorá je aj v knihe (a je veľmi mňam, lebo je to vlastne úplne identická imitácia tej pizzovej "pomády" a hodí sa aj na cestovinky (takže, niekedy si pripravím viac, šupnem do mrazničky a mám aj nabudúce 😉 )

st2
30. sep 2010

nech uz je zajtraaaaaaaaaaaa, lebo dnes tusim na to jedlo myslim viac ako inokedy 😀

juli71
30. sep 2010

nech uz je po tom , aby sme boli vsetky take ako si predstavujeme 😵 😕

anka72
30. sep 2010

@gabika11 ahoj gabika, keď som prvý krát začínala s 90-dňovkou bola som taká rozožraná, že mi nestačili normálne porcie jedla, navyše som chodila deťom vyjedať potajomky sladkosti 😝 , ono sa postupne ten metabolizmus upraví a aj pocit hladu bude menší, len treba vydržať a veľmi sa nezamýšľať nad tým že chudnem a pod. Jednoducho to zobrať ako životnú zmenu stravovania 😀 a je fakt, že sa budeš cítiť výborne. Držím vám všetkým palce 😀 😀 😀 .A veľa VODY

zibi
30. sep 2010

ahojte kocky..dnes som od rana poriadne nejedla..ani banan osm nemohla do sebe dostat.len kavu som vypila..a doma som si pravila fliacky s kapustou tak som to zjedla mnam..
mam cestoviny dnes tak ze si srpavim to ved to mozem nie?
kapusta je zelenina a fliacky cestoviny....a celkom fajn..ani nemam dnes pocit ze dietu drzim hi hi.
a idem ccvicit kupila som si pernamentku , tka mozem chodit kazdy den cvicit a je to super xi xi
vecer vcera som bola este hladna na veceru som zjedla polievku. zeleninovu a som si nakrajala jablko a som ho chrumala pri telke aj s kiwi..aby som hladna nebola..xi a pomohlo rano som bola plna ze som nic nejedla.juj
dnes je uz dost zima hm..fuka studeny vietor uvidime co sa z toho vykluje
tak pekny zvysok dna..a chudnimeee 😉

gabika11
30. sep 2010

@anka72 diky za povzbudenie, ano som rozozrata, prve dni ako som zacinala tu dietu, tak sami to darilo drzat bez problemov a teraz neviem preco som stale hladna...a doobedu som tak hladna ze sa uz tesim na 12tu ked budemmoct jest 😀