90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
11. okt 2010

Caute babule,

booooze ja uz soim taka hladna. Aj kona by som zozrala.

Ozaj ja som na to uplne zabudla. Moja mama tiez dietuje s nami od 27.09. A ma 4 kg dole. Chcela by este 4 a by to bolo vraj super. Tucna nie je, len predsa rokmi sa jej na bokoch nieco nazbieralo. Inak ona to neberie az tak vazne ako mi, obcas dobre zhresi a predsa chudne. Takze baby, hresit treba

😀
@eyya ja mam minus 1 kg ☹

cencula
11. okt 2010

ahoje tak ja som sa dnes na 41den odvážila a mám síce len 3kg dole ☹ ☹ ale 8cm z pásu a bokoch dole a toje super 🙂 🙂

idris
11. okt 2010

@cencula to mas super ten pas len tak dalej

eyya
11. okt 2010

@yanni zapisala som to dobre? do celkoveho ubytku?

agika1982.......
bea44..............
eyya................
ingritka22.......
janka5861........
lulupopo..........
magimary.......
majca424........
marianca..........
mexx..................
mia85.................
monkula ..........- 3, 7 kg
miki060707............
ninka123............
predsaja............
sisa2...............
st2 ....................- 3 kg
yanni .............. -1kg
zibi .................. - 4 kg
zuzula25..........

juli71
11. okt 2010

ahojte kocky , ja som bola cez vykend fyzicky makat a podavali sa tam take jedla , ze som to proste nezvladla 😠 , tak uvazujem ci mam pokracovat, poradte mam za sebou 15 den bez vykendu

yanni
11. okt 2010

@eyya ano je to spravne- celkovy ubytok. Mne to nepojde tak rychlo (ak vobec este nieco pojde) ja nemam velkmi z coho chudnut. Ak budu do konca nejake 3-4 kilecka celkovo, tak to bude super. viacej ani nepotrebujem

@juli71 jasne ze normalka pokracuj ako keby sa nic nestalo. To nevadie ze si porusila, ved to patri k tomu. Jednoducho sa tvar ze si dietovala ako diva. A ti poviem z vlastnej skusenosti z mojho preveho dietovania, raz za cas riadne zhresit len prospieva, trosku nakopnes metabolizmus.

agika1982
11. okt 2010

ajojte...takze dokopy som napisala 3.1...cize od minulôeho tyzdna som dala dole dalsie °1,1......maaaaaaaaalo
agika1982.......-3,1
bea44..............
eyya................
ingritka22.......
janka5861........
lulupopo..........
magimary.......
majca424........
marianca..........
mexx..................
mia85.................
monkula ..........- 3, 7 kg
miki060707............
ninka123............
predsaja............
sisa2...............
st2 ....................- 3 kg
yanni .............. -1kg
zibi .................. - 4 kg
zuzula25..........

juli71
11. okt 2010

@yanni jeeee si zlata tak budem pokracovat , ale dole mi to ide hlavne zo zadku , co som vobec nechcela ...uvidm skusim este vydrzat nejakych 15 dni a koncim ...

yanni
11. okt 2010

@juli71 v prvom kole aj mne islo zo zadku dost dole, mama mi povedala ked ma videla, ze mam defekt na trti 😀 😀 😀 a mne este tiez islo dost z trupu (prsia a plecia) co tiez nechcem ale to je vzdy tak u mna. Ja chcem zo stehien, ale tam sa ten spek drzi jak kliest 😠

sisa2
11. okt 2010

ahojte 🙂

agika1982.......-3,1
bea44..............
eyya................
ingritka22.......
janka5861........
lulupopo..........
magimary.......
majca424........
marianca..........
mexx..................
mia85.................
monkula ..........- 3, 7 kg
miki060707............
ninka123............
predsaja............
sisa2............... -3 kg
st2 ....................- 3 kg
yanni .............. -1kg
zibi .................. - 4 kg
zuzula25..........

@juli71 - jasne, ze pokracuj. ja som posledne dni tiez s prehreskami ☹ som chora a beriem ATB, na lacno je to dost o hubu, byvalo mi zle, tak sa skratka musim aspon trocha najest.
ono to je zakon schvalnosti, ze tie cm idu dole zrovna odtial, kde to my chceme najmenej. ja by som napr. moc chcela dat dole z horneho objemu, lebo najskor idu prsia, potom dlho dlho nic a az potom ja 😔 😀 ale co, ak schudnem aj inde, budem sa tesit 😀 😀 😀

inak vas moc nestiham sledovat, stale sme bez netu, nevieme sa doprosit t-comu, aby nam konecne po 2 mesiacoch poslali box na optiku ... ale hadam sa raz dockame.

juli71
11. okt 2010

@yanni a mne sa drzi na bruchu spodnom vyzeram ako tehotna

juli71
11. okt 2010

@sisa2 dakujem za podporu 😵

marianca
11. okt 2010

čafte modelky 😉
nóó tak
@yanni u mňa nápodobne ledva 1 kg dolu a to ani nie úplne celé 😖 ale neberiem to tragicky, mám nejakých 53-54 kg sa mi to furt hýbe hore dolu, tak neva. Ja som chcela ešte trochu dať dolu z pásu a stehien, ale keď to nepôjde kašlem na to. A inak to ani nedodržiavam tak ako prvý krát, to som si nedala ani o kúsok ovocka viac a teraz je to tak nejak piate cez deviate. A inak ja som prvý krát tiež moc nechudla na kg, ale na cenťáky...takže ide hlavne 😉
tak sa držte modelky 😉

yanni
11. okt 2010

@juli71 juuuuuj no kazda nieco ine mame. Ja brucho nie ale tie nestastne sunky. Uz ma ide porazit. Ale to mam presne ako mama. aspon viem ako bude vyzerat o takych 20 rokov. Mame tiez najskor prsia, co nijake nema a potom ak vobec stehna, presne ako u mna. Ja uz fakt neviem co s tym. Ani cvicenie nepomaha. a z plavania mam pocit ako keby som mala este tucnejsie sunky. Ale na brucho skus troska brusaky pocvicit. ale nie take ze cele lah-sed ale tak ze v sede, pokrcene nohy a trup naklonis do zadu a len take male pohyby dozadu-dopredu robis. Chodila som este v lete na taky kurz zamerany na brucho a to bola fakt super makacka. Skoda ze teraz neotvorila kurz, prihlasili sa so mnou este dvaja skalni, tak sa jej to neoplatilo pre troch ludi. Ale aj pilates je dobry. tam to tiez ide doi brucha, lebo sa stale vychadza zo stredu, cize z brucha tzw. Powerhouse.

misinn
11. okt 2010

ako to tu citam tak tu kazda potrebujete zhodit len par kg..to tu ziadna nie je taka ako ja ze ja by som potrebovala co najviac 😀 ja keby schudnem 20kg tak by mi to nevadilo...

claudica
11. okt 2010

@lubikaf ahojček, ja mám 168 cm... poslala som IP pre eyya a ona ma pridá do tabuľky, budeš potrebovať údaje ako výška, obvod pása, hrudníka, sedu a stehna myslím, presne ti to napíše do IP. Ja som sa tam dnes pridávala. Tiež mám vit- den, ale už nemám na nič z toho chuť ☹

anka72
11. okt 2010

ahojte dievčatá, ako vás tak občas jedným očkom sledujem, máte úžasné výsledky 😎 !Len tak ďalej 😀 😀 😀

sisa2
11. okt 2010

@misinn ja sa hlasim, ja kludne aj cez 20 kg, aby to na mne bolo vidiet 😖

zuzula25
11. okt 2010

agika1982.......-3,1
bea44..............
eyya................
ingritka22.......
janka5861........
lulupopo..........
magimary.......
majca424........
marianca..........
mexx..................
mia85.................
monkula ..........- 3, 7 kg
miki060707............
ninka123............
predsaja............
sisa2............... -3 kg
st2 ....................- 3 kg
yanni .............. -1kg
zibi .................. - 4 kg
zuzula25..........- 1,5 kg

bolo dole aj dve,ale vcera bola nedela,tak sanedietovalo...ved v nedelu sa nema ani pracovat,nie to este dietovat 😀
baby sikulky,pekne vam to ide,super..len tak dalej
ja dnes tarhona a stava z maska so zeleninou nezahustene mukou a vecer sa ide na tortu,nas pozvali znamy..tak co,hadam neodmietnem 😀

misinn
11. okt 2010

sisa2 a kolky den drzis dietu? ja som uz raz drzala 90dnovu a schudla som za desat dni 3kg potom som nevydrzala a skusala som ine diety ale len tato jedina je dobra lebo z inych som mala taky zaludok ze ma este mesiac po nich bolel...tak som povedala ze uz nebudem vymyslat... 🙂 🙂
tak super mne by tiez nevadilo keby dam dole aj cez 20kg 😀 😀

kubkovka
11. okt 2010

@misinn jeeeej, tak mne by nevadilo ani 30 kg, to by som bola spokojna.......len mi to ide nejako tazko

sisa2
11. okt 2010

@misinn - dnes som 15-ty den. zatial som dala dole 3 kg ... ja som spokojna a vdacna za kazde deko, co dam dole 😀
ja som ine diety moc neskusala, vzdy mi chybalo odhodlanie. tuto som uz raz drzala a dalo sa, tak som sa teraz na to opat dala, vdaka babam, kedze nas zacinalo tolko naraz. lahsie sa mi drzi, ked viem, ze v tom nie som sama.
aj manzelovi by sa zislo, ale on mi hned povie, ze to nezvladne a vybavene. keby sme dietovali doma spolu, bolo by to zas o kus lahsie.

@kubkovka - tak vitaj v klube 😀 asi sme moc narocne, co? 😀 😀 😀

misinn
11. okt 2010

kubkovka no ja by som bola najradsej keby som dala dole takych 25kg a je mi jedno ako dlho to bude trvat len nech sa mi podari 🙂 🙂 kolky den drzis dietu?

sisa2 ja som dnes zacala prvy den. ale mam velke odhodlanie dufam ze to vydrzim az do konca

sisa2
11. okt 2010

misinn - jasne, ze vydrzis! treba sa odhodlat a ked sa clovek nakopne, tak sa zatne a ide to. ja necakam zazraky, ze za tyzden dam dole 10 kg, vsak to by ani nebolo normalne. pojde to mozno pomalsie, ale pojde to. a to je hlavne 😉

misinn
11. okt 2010

sisa2 presne toto som si povedala aj ja...ja mam uz tak dlho nadvahu ze mi je jedno ako dlho to bude trvat hlavne nech to ide dole, vobec mi nebude vadit ak to pojde pomaly, len nech to ide 🙂

yanni
11. okt 2010

@sisa2 tak tak, pojde to. a ide to aj s obcasnym hresenim. vtedy sice pomalsie ale pomalsie chudnut je lepsie, telo si na to zvykne a nie je ujo jojo.

inak mama mi vcera vravela ze jej jedna kolegyna tiez vraj drzala 90tku a za 30 dni schudla 10 kg. Ale ta vraj vobec nehresila. Ze vraj mojej mame zacala nadavat ze to tak nemozes a to sa ma tak a inak. Ta zenska to fakt 100000000 percentene dodrziavala. a moja mama alebo ako aj ja a este poniektore tu na konovi nepritahujeme az tak opasok a ajsi obcas nieco zakazane doprajeme. Ja si osobne myslim ze to pre ten organizmus co bol navyknuty n vsetko mozne je aj lepsie takto pomalicky a po troske ako naraz a taky sok ved by ma vykydlo.

A to ovocie no nech sio ho strcia, uz ho ani citit nemozem. bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

zibi
11. okt 2010

@sisa2 sisa to si dobre schudla za dva txzdne 3 kg veed paradaaa
ja 21den a 4..tak o tyzden budes mat aj ty styri 🙂 neboj 😉

yanni
11. okt 2010

@misinn ozaj nebola si tu medzi nami nahodou niekedy v lete? nieco sa mi pozdava. Nestaviate nahodou dom?

sisa2
11. okt 2010

@misinn - veru, ja som uz tiez dlho s tymi kilami, asi sa im odo mna nebude len tak chciet, je im u mna dobre 😀 ale vsak sa pomaly odlepia a nech sa nalepia na niekoho ineho 😀 😀 😀

@yanni - veru, ovocie ani ja moc nezvladam. snazim sa, no trpiiiim. uz sa "tesim" na zajtra 😔 aspon ta detska vyziva mi to ako tak zachrani.
a obdivujem ludi, co to zvladaju na 100%. ja taku pevnu volu nemam 😔 😔 😔

@zibi - dik. vsak ja som celkom spokojna 😀 i ked viem, ze keby som dodrziavala naozaj na 100%, bolo by tam aj viac. no zabijem sa, ked sa neda? 😕 😀
myslim, ze 4 kg za 3 tyzdne su super. fakt je, ze to ide pomaly a tym padom by nemusel byt taky jojo, ako pisala yanni. a hlavne, potom nezozeres vsetko, co uvidis 😉

misinn
11. okt 2010

yanni za mesiac 30kg to je strasne vela...to si ani neviem predstavit...fuha ale dodrziavat to az tak precizne to sa vobec da? 😒 no niekto si vie dat zalezat.