90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
6. jan 2013

@sandrus2 Ahoj tak zacala som drzat 1.11.2012 a zatial mam dole 11kg, bolo to uz 12 kg ale cez sviatky som kilecko pribrala a teraz po pauze, ktoru som na sviatky mala pokracujem dalej.
@lucky14 Mala som rybie file a zeleninovy salatik a trocha polievky z kyslej kapusty z hribami 🙂

jkgvhz
6. jan 2013

Ahoj a ako si schudla tak rýchlo to je úžasné. 🙂
prosím daj vedieť na jana.gonova1999@zoznam.sk

Ďakujem.

tun1ska
6. jan 2013

Ahojte...od dnes som začala držať túto dietku...držala som ju pred pár rokmi, tak hádam bude efektívna aj teraz 🙂 Niekde som stratila knihu, alebo požičala a tá dotyčná mi ju zabudla vrátiť 😉 Mohla by som niekoho poprosiť aby mi poslal knihu na mail, resp. hlavné zásady, nejaký recpetík? Ďakujem 😉 edu21@centrum.sk

lucky14
6. jan 2013

@tun1ska @jkgvhz Ahojte. Tu mate vsetky info co potrebujete. Presne ako v knihe. 🙂
http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

zuzx
6. jan 2013

Ahojte dievky, tak ako dnes? 🙂 Mam bielkoviny, na ranajky som mala pomaranc a 7 datli, na obed polievku a take masove zavitky plnene spenatom a nasledne upecene so salatom z cinskej kapusty a z cerstvej uhorky 🙂 A to iste budem mat aj na veceru.

melj
6. jan 2013

Taaaaakže,zatiaľ bilancia dnešného prvého diétneho dňa---raňajky-strúhané jabĺčka s citrón.šťavou,,obed-uvarené kur.prsia a ešte dogrilované na panvici s cuketou,paradajkou,k tomu čerstvý zel.šalátik,kúsok chlebíka,zapila som vývarom----no aká mňamka to bola 😉
A pred chvíľou prvý deň sJillien--ach,to teda bola makačka,keď sa človek len pozerá,tak si povie,že v pohodičke cvičenie,ale až taká pohodička to nieje 😝

79zuzana
6. jan 2013

@zuzx
@melj ja som tiez bielkovinovy den, ranajky pomaranc a banan, obed masko a sampiony poprazene s cibulkou, celozrnna minibagetka a stava z vcerajsej zeleninovej polievky. Vobec necitim ziaden hlad. Paci sa mi tato dietka. Dnes necvicim, ale zajtra znovu vybehnem na rychlu chodzu. Svalovka pomaly odchadza, tak sa znovu nastartujem.

beky52
6. jan 2013

@zuzu1104 ..ahoj..za koľko dní máš dolu 9 kg..?..si na začiatku 2.mesiaca..či? 🙂

zuzx
6. jan 2013

Ja uz mam za sebou teda aj veceru a dodrzala som vsetko 🙂 Mali sme poobede navstevu, na stole boli chlebicky, jednohubky, chipsy, arasidy, kolace....ale odolala som. Hned ako odisli som sa sla navecerat (polovica obeda cca) a vratila som sa k tomu naspat a ani ma nenapadlo nic uz ochutnat, aka som bola z tej vecere syta 🙂 Dopijam tretiu kanvicu caju, uvidim ci este dam.
A rano konecne po vyse dvoch tyzdnoch do roboty, strasne sa tesim, zase to pojde vsetkou lahsie so stravovanim.

fialocka84
6. jan 2013

Takze dnesny den zamnou.ranajky jedno jablko, na obed kuracie masko s cerstvou zeleninkou a hrianky, na veceru doma upecene celozr.chleba , ryba v koprovej omacke , z obeda mi neostalo lebo mi maly spapal masko tak musela som si dat rybu ale je to mnamka.zajtra ryza s podusenou zeleninkou a na veceru taktiez.ked takto sa stravujem vobec necitim ze by som bola hlafna a dajako ani slafkosti ma tak nrpritahuju.

zuzx
6. jan 2013

Ja si chcem na zajtra zobrat v krabicke varene zemiaky, lebo neviem co bude v robote na obed, nechcem to nechavat na nahodu. Aj ked verim, ze na skrobovy den by sa nieco predsa len naslo. Rano cestou do roboty si nakupim nejake ovocie na cely tyzden a kukuricu k tym zemiakom. A videla som v lidli minule take hotove zeleninove zmesi, myslim ze to bolo mrazene. Musim to rano okuknut a bude to asi dobre na cibulke k zemiakom byvat.

zuzx
6. jan 2013

A este som sa chcela spytat - pijete niekto aj ten pohar vody nalacno po zobudeni? Ja som v prvom mesiaci na to uplne zabudla a teraz som spavala do obeda, takze nejak mi to neslo ked som bola doma...ale od zajtra zacnem. Kupim aj citrony a vzdy si polovicku do toho vyzmykam, vraj je to dobre na travenie, s ktorym ja mam problemy.

sandrus2
6. jan 2013

@lucky14 no ja by som tých 10 kg rada dala dole ale ak menej aj tak budem rada už som pred tým skúšala Dukanovu tam sa mi podarilo 8 kilo zhodit ale iste dake isli naspet , este som sa nevážila až zajtra tak uvidím presne koľko 🙂

fialocka84
6. jan 2013

@zuzx ja kazde rano si nalejem pohar vody hned ako sa zobudim a vylacim do toho trosku ctronu.je to dost kysle ale da sa.

zuzx
6. jan 2013

@fialocka84 a citis aj nejake pozitivne ucinky toho?

fialocka84
6. jan 2013

no teraz asi nie lebo som chora ako pes ale vies co, podla mna cez den alebo doobedu nemam taku chut na jedlo.a vlastne ake ucinky to ma mat?

zuzx
6. jan 2013

@fialocka84 neviem, ja dufam, ze sa nejak zrychli travenie a ze lahsie na wecko sa pojde 😀

fialocka84
6. jan 2013

@zuzx my asi budeme mat velký nedoplatok na vodu lebo chodim stale na wc-ko a stale splachujem.aj dnes somn vypila 3,5l caju.

dasa0402
6. jan 2013

baby chcem zacat cvicit aj ja tu jillien kde najden cviky poradte mi

fialocka84
6. jan 2013

@dasa0402 na youtube mas vsetky 3 diely.

dasa0402
6. jan 2013

@fialocka84 a ako to zadavas na youtub

dasa0402
6. jan 2013

@dasa0402 uz som to nasla ale chcem sa opytat to ten jeden level mam cvicit 10 dni a potom dalsi alebo ako vlastne sa to cvici

zuzu1104
6. jan 2013

@beky52 ahoj, na začíatku 2 mesiaca som mala -9 kg, cez sviatky som moc nedržala, tak som niečo pribrala, ale teraz už opäť tých 9 kg je dole, takže pokračujem ďalej

zuzu1104
6. jan 2013

@dasa0402 ahojky, áno každý level sa cvičí 10 dní

lucky14
6. jan 2013

@dasa0402 ahoj. Ano. Kazdy level sa cvici 10 dni. Pre najlepsi a slubeny efekt po sebe nasledujucimi ale myslim ze akykolvek pohyb je super. Ci je to 3x za tyzden je to lepsie ako nic. Takze si to prisposob podla seba. 🙂 Ja zacinam od zajtra 3-4x do tyzdna. 😀

zuzu1104
6. jan 2013

čaute kočky, všetko som si teraz prečítala, ste super, perfektne sa držíte🙂
Ja som to dnes s tým ovocím pokašľala, poobede som si dala trošku chipsov, ale zas som sa potom večer poriadne vytrestala pri Jillian a je mi dobre 🙂 Zajtra opäť pôjde naplno, fakt nenávidím, keď mi ovocie výjde na nedeľu.
Ale zajtra už budú bielkoviny, už sa veeeľmi teším, spravím si grilované mäsko s brokolicovým pyré a zeleninkovým šalátom, už sa veľmi teším. No a dnes som sa odvážila a vianočné kilečko je už dole, huraa🙂
Všetky sa držte a neberte si príklad zo mňa, musím sa polepšiť
@lucky14 moja dík🙂 každý deň čítam, že krásne prispievaš a ako sa super držíš, som na teba hrdaaa 🙂

kattulienka
6. jan 2013

od zajtra sa pridavam zase aj ja a teraz to uz vydrzim urcite.som si dala take predsavzatie tak musim 😉

79zuzana
6. jan 2013

@zuzx tak to ti gratulujem k tomu vydrzaniu. Ja som dnes tiez odolala, boli sme na navsteve a okrem kavy som si nic nedala a to bol plny stol jedla a vselijake syry, oriesky a ine mnamky 😔 Az ked sme dosli domov, tak som si dala polovicu z obedu. Dokonca som si nedala ani pohar vinka... Normalne som na seba pysna.
Ja pijem tu vodu poctivo kazde rano. hned rano si nalejem vodu do dvojlitrovej flase a k tomu stavu z jedneho citrona a to pijem pocas dna.
@kattulienka drzim ti palce, nech ti to vydrzi. Stoji to za to, hlavne ked sa v lete nahodis do sexi siat 😉
@zuzu1104 ovocny den v nedelu je nic moc teda 🙄 drzim palce nech je tych prehreskov co najmenej

lucky14
6. jan 2013

@zuzu1104 moja dakujem. Citim sa skvele. Viem ze je to este len zaciatok ale zatial idem na 100%. Aj som to uz povedala nasim aj svokrovcom nech ma nepresviedcaju jest tentokrat to uz vydrzim. 😀 Zuzka Tebe to ide skvele moja. Tesim sa z kazdeho uspechu o ktorom sa tu docitam. 😀

beky52
6. jan 2013

@zuzu1104 tak to máš ozaj super..ja ked som robila dietu pred 2 rokmi..do prvej vody išlo dolu 7kg...teraz uvidíme..držím od 1,1,ale na váhusa postavím až po 1.vode 😝