90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
11. jan 2013

@zuzu1104 Zuzi uz to mas skoro za sebou. Sikula!!! 😀 Ja sa citim senzacne!!! 😀 Tesim sa na zajtra asi bude znovu Tvoja famozna pizza. 😉

sandrus2
11. jan 2013

@lucky14 super gratulujem aj k úbytku aj k tomu že to zvládaš na 100% 🙂 som zvedavá koľko budem mať ja dole v nedeľu sa odvážim tak uvidím budem rada aj za jedno kg 🙂

lucky14
11. jan 2013

@sandrus2 ale to bude isto viac. Uvidis. Kolko dni uz drzis? Tak ja som este len na zaciatku a som akosi spravne naladena. Minuly rok som viackrat zacinala ale neuspesne nikdy som nevydrzala dlhsie ako par dni. Takze toto je moj rekord a zatial ma ani nenapadlo porusit. Asi mi to nejako doslo ze kila same dolu zial u mna nejdu. 😠

sandrus2
11. jan 2013

ale tiež len pár dní od 8.1 som začala tak preto si myslím že to nebude veľa , ja som minulý rok držala Dukanovu tam som mala dáko viac odhodlania ako teraz 🙂 no nič zajtra na 100% a ty koľký deň ideš?

dasa0402
11. jan 2013

@zuzu1104 si sikulka ze to tak zvladas 🙂

zuzu1104
11. jan 2013

@lucky14 moja, ďakujem a veľmi sa teším, že Ti moja pizza chutí 🙂 zajtra prajem dobrú chuť.🙂
Je už pol ôsmej a ja som fakt pila len vodu a nápoje, zatiaľ som to vydržala, a dokonca som aj cvičila, ale poviem Ti, že to nebolo ľahké, lebo som nemala žiadnu energiu, ale nejako som to prežila. Som hladná ako vlk, ale dám to, už len malý krôčik a bude to🙂

zuzu1104
11. jan 2013

@dasa0402 ďakujem moja, ale bojujem veľmi. Aj malého som dnes krmila s polievočkou a ryžovým nákypom a teraz pred chvíľou som mu dávala chlebík so šunkou, tak mi sliny tiekli, ale odolala som.

zuzu1104
11. jan 2013

Kočky takže je pol ôsmej večer, mám za sebou 2 litre vody, 1 liter čaju a jednu šálku kávy, odcvičených 25 min so Jillian a už chcem, aby bolo zajtra. Ráno sa odvážim a hneď utekám zaútočiť na banán 😀

dasa0402
11. jan 2013

@zuzu1104 neboj zvladnes to uz nemas vela a zajtra sa napapas 🙂 si pre nas velka motivacia 😉

fialocka84
11. jan 2013

@lucky14 dakujem si zlata.len to neviem pochopit zecvicim teraz som docvicila dodrzisavam vsetko ani sladkost nejem a nic.kila su rovnake.

zuzu1104
11. jan 2013

@dasa0402 ďakujem, teším sa z toho, že som Vám všetkým príkladom 🙂budem sa snažiť, aby som Vás, čo najviac motivovala. Všetko je len v hlave 🙂

zuzu1104
11. jan 2013

@fialocka84 nemala by si sa tým až tak zaoberať a hlavne nevážiť, ide to na psychiku, uvoľni sa a uvidíš pôjde to lepšie. Nastav si stravovanie podľa seba, lebo na každú znás to učinkuje inako, musíš vydržať ono sa to rozbehne a hlavne sa pozorovať, čo ti robí dobre a aké porcie ti stačia. Máš proste len spomalený metabolizmus, hlavne kľuuud.🙂

fialocka84
11. jan 2013

@zuzu1104 ok dakujem ty stale vies clovekovu naladu spravit. 🙂 🙂 🙂 🙂 daujm

lucky14
11. jan 2013

@fialocka84 uvidis ono sa to rozbehne. Skus si obliect zajtra rano tie nohavice co si mala v prvy den dietky. Urcite budu trosku volnejsie. Ja som si tiez vecnym dietovanim spomalila metabolizmus ale hovorim si ze kazda chudne pojde to aj mne. Ci uz rychlo alebo pomylicky. Ale ked si zoberies aj take 4kg za mesiac su fajn lebo za 3 je to 12kg a to uz je pekne cisielko. Takze ako hovori @zuzu1104 asi lepsie nevazit sa. Aspon nie casto nastavit sa v hlave ze toto je pre Teba efektivny sposob chudnutia a pojde to. 😀

zuzu1104
11. jan 2013

@fialocka84 za málo, držím palce🙂

lucky14
11. jan 2013

@sandrus2 dnes som na 10tom dni. Zatial idem bez prehresku. Takto dlho som uz velmi davno nevydrzala drzat poctivo ziadnu dietku. 😉 Minuly rok som sa do nej pustila viac krat ale stale som to v to ze vydrzim akosi neverila. A samozrejme som nevydrzala. Ale teraz to uz dam. Viem to! 😀

lucky14
11. jan 2013

@zuzu1104 zuzi drzis sa skvelo! 😀 Uz len par hodin. potom pojdes spinkat a ked sa rano zobudis celya Slovenska Ves sa zatrasie ako sa budes tesit z vysledku. 😀 A my tu s Tebou. Zuzka prosim Ta neskusala si nahodou z toho pizzoveho cesta robit aj cesnakovy osuch? Prepac ze hovorim o jedle ale premyslam nad nim na zajtra. 😀

zuzu1104
11. jan 2013

@lucky14 ďakujem moja🙂 Tánička, nemusíš sa ospravedlňovať, už som imúnna 🙂 Nie ešte som neskúšala, môžeš skúsiť ty, a potom daj vedieť výsledok

sandrus2
11. jan 2013

@lucky14
@zuzu1104 baby máte dáke špeciálne cesto ? alebo s čoho to robíte? mohli by ste posunut receptik ?

zuzu1104
11. jan 2013

@sandrus2 receptík je už na fóre, už niekoľko krát som ho sem dala, skús pohľadať a ak nenájdeš, tak napíšem

zuzx
11. jan 2013

Ahojte baby, tak som tu odvcera nebola, jak som sa hanbila 😀 Som mala riadny ulet. Cely den som sa vcera drzala, ale isli sme z roboty k svokrovcom na navstevu a tam to prislo. Vianocne oblatky s medom, pizza a k tomu vsetkemu medovina. A potom doma, sak ked uz tak uz som este spraskala trosku francuzskych zemiakov a vianocny punc.
Sak som si to aj uzila v noci, ake som mala krce v bruchu, dobre mi tak. Ale nevadi, dnes zasa ok aj ked pokusenie bolo velke. Na ranajky ovocie, na obed v zavodnej jedalne pecene zemiaky a kopec zeleniny a vecer pecene zemiaky s cibulou a kukuricou.

lucky14
11. jan 2013

@sandrus2 receptik je na strane 1255. Ja som ho hladala ked som mala naposledy UH den. Mozem len odporucit. Je skvele. 🙂

lucky14
11. jan 2013

@zuzx kazda z nas isto niekedy uleti. Dnesok si zvladla super tak vcerajsok je uz zabudnuty. 🙂

jaja29
11. jan 2013

Zuzu1104 si super strasne som zvedava na tvoj ubytok 🙂 dufam, ze sa mi to tiez podari ako tebe. Tak rano sa nezabudni pochvalit 😉
Ja dnes ooat dodrzane sa vytesujem len nechapem, ze ked mam maso ja som vzdy hladna ked ho mam bez prilohy no chapete to???? 😖

zuzu1104
12. jan 2013

dobré ránko babule, tak včerajšia voda priniesla svoje ovocie🙂 -10,5 kg dole, prsia- 6 cm, pás -7 cm, boky -7 cm, zadok -8 cm, stehná -9,5 cm a lýtka -3,5 cm. Som na seba naozaj právom hrdá, a teraz si idem dať opäť niečo tekuté, ale za tým konečne aj tuheee 😀
Prajem Vám pekný chudnúci deň a dúfam, že som Vás všetky namotivovala, aby ste pokračovali a nevzdali sa🙂

zuzu1104
12. jan 2013

a ešte som zabudla, chcela by som sa všetkým babám poďakovať za podporu, ale hlavne @ cutty a @lacky14, tie ma fakt do toho vedeli poriadne dotlačiť 🙂

sandrus2
12. jan 2013

@zuzu1104 waw tak super krásny výsledok gratulujem keby nám to išlo všetkým tak krásne ako tebe 🙂

sandrus2
12. jan 2013

A nemáte dáky dobrý nápad na bielko den? vybrala som z mrazničky morčacie prsia len ma nič nenapadá 🙂

zuzu1104
12. jan 2013

@sandrus2 ďakujem veľmi pekne, určite pôjde, len to chce čas a vytrvalosť🙂 držím Vám všetkým palce

dasa0402
12. jan 2013

@fialocka84 ahoj moja ja mam s tym tiez problem snazim sa to presne dodrziavat aj cvicim a kila su rovnake 22.1 ma caka voda TAK SNAD PO TOM UVIDIM ASPON aspon nejaky ubytok 🙂