90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisab
23. jan 2013

ja som dneska vecerala az o pol deviatej, ked som prisla domov, tak som nevedela, ci sa mam na to vykaslat, alebo nie. a este hriech, poharik konaku, lebo manzel spravil dolezitu skusku 😀 ale zase predtym som bola plavat 20dlzok som dala a na obed som nezjedla cely krajec chleba, fuuu ale sa vyhovaram 😀 na zajtra mam cestoviny na obed so zeleninou a vecer to vidim na posuch, co je v tych receptoch, alebo nejake slize nasladko...to este uvidim...

@klemberka no to si pohladam ked pojdem najblizsie do NL
@adamko05 kolko typov na cesto si dala, takmer vsetko by som zhltla 😝

klemberka
23. jan 2013

@sisab pohľadaj... a nájdeš tam aj skvelé ovocné sirupy bez cukru a kalórii, skvele tým zasýtiš hlad, hlavne keď dostaneš chuť na sladké 😀 a kadejakých iných dobrých potravín, ktoré tu my nemáme alebo len niekde a za otrasné ceny... 😉

akova
23. jan 2013

Ahojte baby, tiež patrim medzi vás, držím dietku od nového roka takže už budu tri tyždne mam dole -5kg. 😎 a váhu mám teraz ako pred porodom, ale chcem dať dole ešte aspon 2-3 kilá. Na začiatku som mala velmi silnu vôlu, teraz sa priznám už aj sem tam poruším /dnes napríklad som mala UH den a piekla som malému tortu no nedalo sa odolať olízať varechu od parížského krému 😀 / Chcem sa spytať ako robíte tie langoše, to su z nekysnutého cesta? ja mam teda recept len na kysnuté... a ešte či planujete držať dietu celých 90 dní alebo skončíte aj skôr ako dovršíte svoju stanovenú váhu?

zuzx
24. jan 2013

Krasne dobre rano. Skroby mam za sebou s malym prehreskom - vecer sme oslavovali svokrove meniny a tak som mala asi 2 deci sampanskeho a 2 dve deci vianocneho puncu, inak ostatne dodrzane.

Dnes mam UH, idem na obed do jedalne, maju byt lekvarove tasticky posypane cukrom, snad to bude nejake normalne cesto, takze by to malo byt ok.

klemberka
24. jan 2013

Krásny deň, žienky, dnes ma čakajú škroby, už mám po raňajách (trošku jabĺčka, trošku kivi + citrónová voda), teraz kávičkujem... Na obed bude dusená zeleninka, k tomu pridám varené zemiaky a spolu to nechám ešte trošku zapiecť + vývar. Zatiaľ sa držím bez prehreškov, akurát včera som mala bielkoviny a trošku som pomiešala - na večeru som si nedala to isté, čo na obed (bolo mäso), ale trošku tvarohu a asi deci mlieka, ale mala som odstup 5,5 hodiny, tak hádam to nie je nič strašné ☹

sisab
24. jan 2013

ahojte, aj som dnes neprezieravo hopsla na vahu a ukazuje svinucha tolko isto, ako po druhom ovocnom dni. Snad pozajtra sa umudri. Gate su mi trochu volnejsie, tak snad aj ciselka pojdu dole...
zjedla som pomaranc - teda polovicu a hladna som. viac som si do prace nevzala, tak teraz sa nalievam cajom...okrem toho som hore uz od stvrtej, nedalo sa mi spat, tak som asi aj preto hladna.snad do obeda nezomriem 😀

sisab
24. jan 2013

@klemberka ja moc nedodrziavam, ze by som jedla to iste na veceru, co aj na obed, len aby to bola ta spravna skupina. je to problem? napr na obed som mala maso a na veceru cottage syr

melj
24. jan 2013

@zuzu1104 síce neskoro napísané,ale palce sa držia 😉 😉 určite to super zvládneš 😵

klemberka
24. jan 2013

@sisab tak ja neviem či to je problém, ale v tej diéte je napísané, že čo máš na obed, musíš si dať aj na večeru, len o polovicu menej... ale ako vidím a sledujem niektoré príspevky, tak väčšina kočiek to mieša, ako si povedala, len aby to bola tá istá skupina a v pohode chudnú... ale môj názor je - neviem či správny - že by tie kilá išli asi rýchlejšie a lepšie dolu, keby jeme naozaj to isté aj na obed, aj na večeru (inak by to tak nebolo napísané v knihe), pretože keď už raz si dáme napr. to mäsko a na večeru znova, nezaťažíme tak žalúdok "iným" jedlom, ktorý je už aj tak dosť stiahnutý, kvôli poriciám, deleniu potravy atď... nemyslím, že je to nejaké striktné pravidlo, že sa to musí dodržiavať, podľa mňa to nie je nič hrozné, keď sa pomieša, ale len tak pre nič za nič by to autor knihy nenapísal... netuším... 😖

prinzesz
24. jan 2013

ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? zacat by som chcela od pondelka.. pozerala som princip diety tak len dufam ze to zvladnem.. mate nejake rady? a co zvyknete jedavat? moc dakujem za kazdu radu!

jaja29
24. jan 2013

Caute baby idem sa priznat 😅 tak vcera som sa krasne drzala na veceru len polievka este som sa sama seba chvalila ze aka som dobra 😀 no a vecer som otvorila tu hnusnu skrinku so sladkostami a co som pojedla no des 😖
😠 Ale dnes sa drzim na obed budu opekane zemiaky so sampionmi a salatik tak ide sa dalej 😀

jaja29
24. jan 2013

@lucky14 ahoj a s tebou je co? Ani chyru ani slychu.....dufam ze si to nevzdala 😒

mariana242
24. jan 2013

ahojte 🙂 ja akurat dovaram cestoviny s brokolicou mnam 🙂 cela rodina nedobrovolne so mnou 🙂 ma 90dnovku 😀

lucky14
24. jan 2013

@jaja29 Ahooooj. No moja nevzdala ale mala som par dni ked som vecer porusila tak som sa hanbila aj prispievat. A to nehovorim ze som porusila trosicku. Porusila som na plnej ciare. Ale vcera som si dala reparat z vitaminoveho dna a zvladla som to na 100% a dnes ide reparat z bielkovin. Takze idem sa naobedovat a dufam ze vydrzim dalej dodrziavat. Viem ze by sa dni nemali prehadzovat a miesat ale vnutorne som mala pocit ze to potrebujem. 😉 Rano som sa odvazila a vaha rovnaka 😀 takze dufam ze to teraz zacne znovu klesat. Ako sa dari Tebe??? Teda az na tie vcerajsie sladkosti? 🙂

jaja29
24. jan 2013

@lucky14 no este ze tak, uz som sa zlakla 😀 ved ty si tu hlavna povzbudzovacka a prilievacka pizitivnej energie 😀 asopon pre mna teda urcite 😉 nooo za vcerajsok sa hanbim ale asi som to potrebovala lebo som bola uuuuplne bez energie a vystavena tak sa to na mne takto odrazilo, ale po obede som cvicila a rano nebolo na vahe vyssie cisli takze mam odpustene. 😀

lucky14
24. jan 2013

@jaja29 jej si zlata. Dakujem! 😀 No poviem Ti pravdu keby porusim len trosicku beriem to ako maly skrat a presne ako pises telo to niekedy potrebuje nakopnut sa a ist dalej. Ale ja som mala taketo skratove dni 3 zo 4 takze preto tie velke vycitky. Ale uz som znovu naladena na tu spravnu notu ..... Chudnutiu Zdar!!! 😀 V stredu ma caka voda tak uvidim dufam ze sa vydrzim nevazit teraz az po vode. 😀

lucky14
24. jan 2013

@prinzesz ahoj. Nasla si si to najlepsie forum na povzbudzovanie , isto tu najdes aj kopec odpovedi na Tvoje otazky a je tu vzdy vela kociek ochotnych poradit a pomoct. Takze vitaj medzi nami! 😀

adamko05
24. jan 2013

@lucky14 to sa stáva... čo to je 3 dni z 90? 😉
ja dnes ráno banán, pár orieškov a na obed brokolica varená a varené zemiaky a troška hráčkovej polievky... komplet obed... mnám 😝
večer budú zemiaky a brokolica znova.... mnamka to je

a zajtra neviem, myslela som, že objednám "holu" pizzu do práce, ale má voľno, tak si asi urobím kapustné fliačky a tým nakrmím aj rodinku 😉 ... a na zajtra na večeru mám v mrazáku pobalené po dva zákusky od oslavy... tak si vyberiem tie 😝

tun1ska
24. jan 2013

Ahojte, ja dnes škroby- trochu som zhrešila, ale i tak v celku spokojná- 2,5 týždňa a 4kg dole 🙂)) 😉

zuzu1104
24. jan 2013

Ahojte chudulky, tak som to ja teda uspesne zvladla, dakujem vam za podoru. Ja som na seba velmi hrda, lebo v priebehu polroka som zvladla dvoje statne skusky a este aj 10 kg dala dole, no proste uspech ako sa patri. Zajtra sa uz tesim, ze si neico zdrave navarim a hlavne, ze si zacvicim. Kocky este raz velke DAKUJEM 🙂

lucky14
24. jan 2013

@adamko05 ahoj. Dakujem pekne za utechu ale ja drzim este len od 2.1. takze myslim ze tych prehreskov este zopar bude kym nedosiahnem svoju vysnivanu vahu. Vzdy mam akysi problem sa znovu nastartovat ked porusim bez toho aby som si to nevycitala. Ale dnes sa citim lepsie ako vcera a dufam ze kazdym dodrzanym dnom sa to bude len zlepsovat. Aj Tebe prajem vela pevnej vole. Super mnamku su mala na obed a aj na zajtra to mas fajn naplanovane. 😀

lucky14
24. jan 2013

@zuzu1104 Gratulujem. Si hviezda ved som Ti to hovorila. 😀 Takze od zajtra vstavat a cvicit ako hovoria BOB a BOBEK. 😀 😀 😀 A ja??? Snad od buduceho tyzdna. 😉

tun1ska
24. jan 2013

@zuzu1104 gratulujem 😉

zuzu1104
24. jan 2013

@tun1ska dakujem🙂
@lucky14 dakujem moja, no od zajtra to presne tak bude a ty sa so mnou tiez dufam nakopnes, verim tomu🙂

lucky14
24. jan 2013

@zuzu1104 zeby som aj ja zajtra zacala??? Takto pred vikendom??? 😉

miskakyska
24. jan 2013

@klemberka asi tak..a potom sú z toho nešťastné,že váha stojí 😝 😉

lucky14
24. jan 2013

@miskakyska ale nam davas krasna pani. Ved nam sem hod trosku skusenosti a dobrych rad. Akosi sa vobec neozyvas. 🙂

klemberka
24. jan 2013

@miskakyska ja nevravím, že je to niečo hrozné, keď sa kombinuje alebo tak, len som tým chcela povedať, že aj to môže byť jeden z dôvodov, prečo sa niekomu nedá viac schudnúť a tak... samozrejme, každá je individuálna, takže na každého platí iný meter... 😉 niekto z toho schudne viac, ako keby dodržiaval, niekto z toho priberie... 🙂

zuzu1104
24. jan 2013

@melj dik moja, dopadla som fajn, uz to mam za sebou uspesne🙂

mimusss
24. jan 2013

babulky, neviete mi povedať, či sa v niektorí deň môžu jesť ovsené vločky? buď ako prísada do jedál alebo napr. ovsená kaša alebo len tak samotné? diki 🙂