90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
24. jan 2013

@lucky14 aaale kuraaaatenko moje zlaté krásne,čo sa pajedííš...ved som to zas až tak strašne nemyslela 😉 a Teba už vôbec nie 🙂 ...no čo tu ja už budem len oxidovať...ste tu zohratá partia 😎 kuknem len občas sem,či tu neuvidím nejaku kamku pobehovať 😉

jaja29
24. jan 2013

@miskakyska no ja som napriklad nestastna z toho ze vaha nejde tak dolu ako by som chcela a pritom co na obed to na veceru. Takze je to veeeelmj individualne......

klemberka
24. jan 2013

@jaja29 presne tak, ide o individualitu, každá jedna sa poznáme najlepšie sama, takže aj vieme, čo je pre nás dobré a čo nie, preto si netreba všímať nikoho a nič okolo, lebo nikto iný nás nedokáže pochváliť a oceniť tak, ako my samy... 😉 😎

miskakyska
24. jan 2013

@jaja29 nebojsa...ono ked sa to rozbehne,tak to pofrčíííí smerom nadol 😉 .....piješ veľa tekutín?..to je tiež dôležite..

lucky14
24. jan 2013

@miskakyska ale kdeze pajedim. To vobec nie. Asi sme sa nepochopili. 🙂 Ja by som Ta tu rada castejsie vidala. Ved uz si to raz uspesne dotiahla do konca takze kazda rada nad zlato. 😀

sisab
24. jan 2013

@miskakyska no teraz mam vycitky,ze som sa snazila si to ulahcit ☹ tak teda pojdem presne podla receptov, teda aspon sa vynasnazim. 😎 zajtra ovocie, nemam nist na obed, tak musim nieco vymysliet,..

lucky14
24. jan 2013

@miskakyska inak rada by som sa Ta spytala kolko tekutin myslis ze je dost? Ja ked som hladna tak pijem vodu alebo caj no vraj by sa nemalo viac ako 3l za den. Pravdu povediac ja pijem aj 4l-5l. Vdaka. 🙂

lucky14
24. jan 2013

@mimusss ahoj. Myslim ze UH. 🙂

miskakyska
24. jan 2013

@lucky14 ............ja tak 3-4litre tiež......nooooooo,že to tiež nie je dobre veľa tekutín,kdesi som čítala,že ked to človek preženie s tekutinamyi,tak má pocit opilosti 😲 😀

lucky14
24. jan 2013

@miskakyska juj kiez by. To by som si dala aj 6l. 😉

miskakyska
24. jan 2013

@lucky14 😀 😀 by si sa došťala😀 😀

mariana242
24. jan 2013

No aj ja vela vela pijem si robim pollitrove caje raz matovy raz zihlavovy a cistu vodu vkuse do seba lejem vodu nech nejem 🙂 dnes som to trosku prehnala so sladkym vecer :( no ale zajtra ovocny den tersim sa na mrkvovy salat a ananas mam pripraveny

lucky14
24. jan 2013

@mariana242 presne ako ja. Super napad s tym mrkvovym salatikom. Urcite si ho aj ja urobim. 😀

jaja29
24. jan 2013

@miskakyska no uz by sa to ale mohlo rozbehnut, lebo tu tusim mam najmensie ubytky ☹ a pijem jak o zivot 😀 ale 3l asi nie, musim pridat 😅

jaja29
24. jan 2013

@mariana242 no aj ja si dam taky salatik v sobotu, lebo uz sa mi zda ze som kralovna miesanych salatov tak nech sa mi neznechuti 😀 dik za tip 😉

adamko05
24. jan 2013

@jaja29 koľko, za koľko, a z čoho? 😀
ja dve a kusok z cca 68 a za viac ako dva týždne... takže u mňa isto iba kilo za týždeň, viac nie 😒

zuzx
25. jan 2013

Ahojte, tak dnes mam ovocny den, pomaranc a banan mam uz za sebou 🙂

kacenka1983007
25. jan 2013

Pekny deň chudulky,ja som dnes uplne zúfalá,neviem či to bol dobry nápad začať chudnuť.? ☹ 😠 😖 dnes mam škroby a 18 deň,no ja som zatial schudla 4 deka 😒 ☹ 😠 a nechápem pekne dodržiavam,a sem tam si aj zacvičím,kde može byť chyba? 😖 včera som sa nasrala tak na večeru som si dala vyvar aj s cestovinami 😔 🙄

mariana242
25. jan 2013

@kacenka1983007 no to som niekde citala ze 90dnova nezabera na kazdeho... Mozno by bolo treba skusit nieco ine 🙂 moj chlap je blazon do raw food aj ked podla mna je to blud jest len surovu stravu...

ivka2903
25. jan 2013

Ahojte, rada by som sa k vám pridala. Pôvodne som plánovala začať od 1.februára, ale včera som celý deň nejedla a ked už sa mi začína sťahovať žalúdok, tak idem do toho hned.. Dnes začínam prvým dňom, kivi na raňajky je za mnou, čaká ma obed.. Zatiaľ sa chystám ísť podľa receptov v knihe. Môj cieľ je schudnúť 18 kg, takže kilám navyše zdar 🙂 Chcem sa opýtať, čo robíte zo zeleniny z vývaru? vyhadzujete ju?

suezana
25. jan 2013

@lucky14 ahoj, ja som sem náhodou nazrela 😅 😅 čo tu ešte robíš, prosím ťa???? 😅 😅 veď ty už musíš byť štíhla ako prútik 🙂 🙂 🙂
jáááj musím byť múdra, nepi toľko tej vody, ja som počula, že to neni zdravé!!! žiadne extrémy nie sú zdravé, ani preháňať to s pitím - ver mi... Raz som videla niečo, neviem to nazvať, ale pozorovali pitné zvyky ľudí - a pri jednom chlapovi, ktorý vypil za deň asi 4-5 litrov tekutín (čaje, vody a tak) tak tá odborníčka povedala, že by mal vyhľadať lekára, že tam určite nebude niečo v poriadku, keď potrebuje toľko piť 😨 😨 😨 😨 to bolo v telke.

zuzu1104
25. jan 2013

Ahojte kočky, tak som opäť medzi Vami🙂 na raňajky som si dala jeden pomaranč a na obed som sa rozhodla, že si urobím dva plátky celozrného chlebíka vo vajíčku, dnes by som to teoreticky mohla a mám to veľmi rada, tak sa už na to veľmi teším.🙂 A na večeru si asi uverím dve vajíčka na tvrdo a to si dám a hlavne si zacvičiiim 🙂 @lucky14 moja, očakávam, že sa ku mne teda pred víkendom pripojíš 🙂
Vítam kočky, ktoré sa k nám pridali a držím im palce, aby dosiahli svoj cieľ 🙂 A ostatné, nevešajte hlavu tým, že ste schudli menej ako ste chceli, ono sa to postupne rozbehne 🙂 držte sa, prajem Vám pekný chudnúci deň

lucky14
25. jan 2013

@suezana ahooooj. No vidis znovu tu oxidujem lebo zial minuly rok som len lepila dietovanie s dnami ked som sa prejedala a takze kila sa nehybali tempom akym by som si priala. Takze zial prutik zo mna niet. Aspon zatial nie. 😀 No a co sa toho pitia tyka. U mna to nie je tym ze som smadna ale pijem lebo som hladna a chcem oklamat zaludok medzi jedlami. 😉 Zdrava som chvala Bohu ako repa! 😀

kacenka1983007
25. jan 2013

@mariana242 ja som ju už držala pred rokom ale vtedy zabrala,a teraz nič,niekde som čítala že medzi 90 dňovkou treba vynechať rok pauzu tak možno to,no neviem uvidíme,ja sa nevzdám,bojujem dalej. 😅

lucky14
25. jan 2013

@kacenka1983007 presne tak. Bojujeme dalej. Urcite sa to pohne. Musiiii!!! Kedy mas vodu? 🙂 Po nej isto budu vysledky. 😀

hanulienka82
25. jan 2013

A čo tak neísť podľa knižiek? A navštíviť odborníka? Dietológa? Ten Vás odborne vyšetrí a zostaví vám plán na mieru a ešte budete aj pod akým-takým zdravotným dozorom. Viem že 90dňovka zabrala na veľa ľudí ale na veľa ľudí tiež nie.....a treba si priznať že je to aj o psychike

cutty
25. jan 2013

Ahojte, nebola som tu cely tyzden, ale dietovala som poctivo 🙂 Dnes mam vitaminy. Ale akosi tento tyzden stojim s vahou ale pevne verim ze sa tp znova nastartuje.

@zuzu1104 Blahozelam k uspesnemu zvladnutiu statnic 😉 Si sikulka 🙂

sisab
25. jan 2013

@zuzx ja mam dneska tiez ovocny den, ranajky pomarac, desiata anasovy dzus, obed susene ovocie s hrozienkami a ten dzus - nechcelo sa mi varit vcera 😲 , na olovrat mam nachystane hrozno a vecer bud vareny karfiol alebo mrkvovy salat,co tu dievcata spominali.
takto v praci sa celkom da, horsie je, ked mi ovocie vyjde na vikend, to je krute 😀

@kacenka1983007 no neviem, je to divne, mozno ako napisala hanulienka, odbornika navstivit, mozno tvoje telo nesuhlasi....
baby, nemate nahodou niektora tu knihu s receptami v elektronickej forme, prip link na nu? Dakujem vopred 🙂

kacenka1983007
25. jan 2013

@lucky14 vodu mám 5 februára,a serie ma to lebo teraz mám viac kyl ako som mala pred rokom a vtedy za 2 tyždne šlo dolo hned na začiatku 4kg a teraz smiešnych 5 deka ☹ 😠 😖 ,no uvidím,začnem aj viac cvičiť ak sa bude dať.a obmedzovať cukor v káve a v čajíku.

sisab
25. jan 2013

@zuzu1104 Gratulujem, ty si mala 2x statnice? waw 😲