90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nienna
14. feb 2013

@lilly07 ved hej, určite budem pokračovať, len nechápem prečo to nejde ked niektoré baby dali za týždeň aj 3 kilá dole, a ešte k tomu ja mám naozaj z čoho zhadzovať.....no nič, len trpezlivosť

lucky14
14. feb 2013

@zuzanat no nemerala som sa priznam sa ale na obelceni citim ze nechudnem. A aj keby s vahou stojim tak tomu rozumiem ze telo sa s tym vsetkym vyrovnava po svojom a kazda sme ina ale pribrat to som veru necakala. 😒

lucky14
14. feb 2013

@sisab no pravdu povedat z toho cvicenia Jillian by som svalovu hmotu nemala priberat. To je skor na spevnovanie a chudnutie preto je to ten slavny HIIT. Co sa tyka vyprazdnovania mozno ale mne sa zda ze 1,4kg je aj tak prilis vela. Ako chapala by som keby nechudnem a stojim s vahou ale toto???? A co sa tyka velkosti porcii. Priznam sa snazim sa zjest do sytosti lebo viem ze dalsie jedlo bude najblizsie o 7hodin a ked chcem vydrzat musim. Ale asi to nejako pomenim. Isto to s chudnutim nemozem zabalit to som si na 100% ista. Tym by som nic nedosiahla. 😒

stanuska71
14. feb 2013

@zuzu1104 vcera som zhresila zjedla som pizzu a zapila colou 😒 no dnes pokracujem zatial vsetko ok..pojdem si uvarit cestovinky s brokolicou 🙂

cutty
14. feb 2013

@lucky14 Moja nic si z toho nerob, mne takto vaha skace uz odzaciatku. Ja napriklad nechodim na WC kazdy den, cize aj to je dôvod. Uz to mam odskusane,ked sa povazim po ovocnom dni a potom hned po bielkovinovom rozdiel na vahe mam aj 1-1,5 kg.

zuzu1104
14. feb 2013

ahojte dievčence🙂 ja som sa dnes zobudila s perfektnou náladou, tak som si hneď aj šla zacvičiť, precvičila som všetky cviky, takže som fakt na seba hrdá. Na raňajky som mala jednu malú mandarinku, pár bubuliek hrozna a trošku mandlí, obedovala som až teraz,lebo som nebola vôbec hladná, dala som si dva banány a troška mandlí do toho a cítim sa až prepchatá. Ešte večera a mám jedenie za sebou 🙂 Dnes mám taký zvláštny deň len behám po dome a upratuje a varím, no ako šialená 😀 Už by som fakt šla vonku, len keby už tie sople malému prešli, potrebujem sa vyvenčiť 😀

lucky14
14. feb 2013

@cutty naozaj? To si ma trosku ukludnila. Uz som mala zo seba hrozny pocit. Tebe vaha krasne klesa celkove takze to je hlavne. Prosim Ta davas si pozor na vekosti porcii? 😒

zuzu1104
14. feb 2013

@lucky14 moja, tak ty budeš proste ten typ, ktorému skôr pôjde s centimetrov a váha sa až potom rozhýbe, je to úplne normálne, nestresuj sa zbytočne, lebo len sama sebe ubližuješ a znechucuješ sa

cutty
14. feb 2013

@lucky14 Jem tak aby som bola syta, lebo zo skusenosti viem, ze potom ma to viac laka nieco si zobnut.

zuzu1104
14. feb 2013

@stanuska71 ale veď to sa stáva, hlavu hore a dnes už papaj podľa plánu🙂 každý raz potrebuje zhrešiť 🙂

zuzu1104
14. feb 2013

@lucky14 moja, Katka má čistú pravdu aj mne sa to stáva, ale ja zas tú váhu až tak neprežívam, musíš sa premôcť a nechať váhu zastrčenú v skrini. Váha v dome pri chudnutí je najväčší nepriateľ a okrem toho ty si hovorila, že máš celoživotným chudnutím spomalený metabolizmus, tak aj to je príčina.
A ešte k tomu vyprázdňovaniu, ja chodím na WC pravidelne, a keď sa postavím na váhu pred WC, tak mi niekedy ukáže aj o 700 g viac hehe

cutty
14. feb 2013

No a ja prave obedujem, na ranajky som mala banan, a teraz ma ovocny salatik 😀

cutty
14. feb 2013

@zuzu1104 Zuzi ja som sa rozhodla ze vydrzim a povazim sa az po nasom vodnom dni, aby som mala prekvapko 🙂 Len dufam, ze bude pozitivne 😀

lilly07
14. feb 2013

@lucky14 nemyslím, že je to v porciách, ja sa naváľam ako slon, na obed som schopná zjesť aj pol kila cestovným, aj keď je pravda, že potom už nejem, lebo nevládzem a maximálne si dám ovocie na večeru 😒 . Ale inak sa dožeriem riadne. A cvičenie nech robiš akékoľvek tak ti rastú svaly a môžeš na oblečení cítiť, že priberáš, keď som tri mesiace aktívne behala, tak mi boli rifle na stehnách obtiahnuté, ale od svalov. nezúfaj, počkaj týždeň a uvidíš.

lilly07
14. feb 2013

@nienna ja som dala dole za 10 dní 4,5 kila a od vtedy mi to stojí... tak neviem, no uvidíme zajtra.

Inak držím sa dnes riadne, už síce od hladu nevidím, necítim, ale je mi celkom fajn. Myslela som, že aj viac budem fajčiť keďže fajčím a nič, ešte menej fajčím ako v bežný deň 😕 😅

ivka2903
14. feb 2013

@lucky14 Moja neboj nič,váha pôjde dole 🙂 len musíš vydržať..
Ja som dnes tak zhrešila, že mám také výčitky svedomia... dnes bielkovinový deň a ja som u svokrovcov neodolala koložvárskej kapuste.. nech sa páči..teraz mi je ťažko na žalúdok a to som mala iba malý tanierik.. poučenie pre mňa na ďalšíkrát - nežrať!!! 🙂 Takže, nechci sa cítiť tak zle ako ja teraz 🙂 dnes dám doma asi dvojité kolo zumby, nech to vyskáčem všetko a zajtra hor sa na škroby.. 🙂

zuzu1104
14. feb 2013

@cutty ja som sa vážila včera, ale už nebudem, tiež sa odvážim až po vodičke 🙂

zuzka3
14. feb 2013

Krasny Valentinsky den Vam zelam dievcata 😉 nech Vsm s laskou odchadzaju vsetky kila, centimetre, velkosti a starosti 😉

nienna
14. feb 2013

@lilly07 4,5 kg za 10 dní??? 😨 tak teraz mám ešte väčšiu depku, to nieje fér....ach jo, ale si fakt dobrá, ty aj cvičíš? lebo ja ani moc nie, to je tiež asi chyba

zuzx
14. feb 2013

Ahojte zeny, tak dnes som to dorvala na celej ciare, ani nebudem pisat radsej, kaslem na to. Zajtra ovocie, celkom sa tesim. A hlavne sa tesim zase z piatku 🙂

To nemecko mi vyslo, cestujem presne na vodovy den, mam to schvalene, letenka je uz booknuta, hotel rezervovany, niet cesty spat 🙂 Takze vodu musim vydrzat, aj ked to bude mozne tazke. Ale tam tak hrozne varia, ze ani mi nebude luto ze na obed nejdem. Tak sa tesim. len neviem ako zvladnem potom rano ovocne ranajky pri tych uzasnych svedskych stoloch co tam mavaju.

zoginka
14. feb 2013

Ahojte baby, dnes som mala vitaminy....hrozno banan....Ale teraz by som zjedla aj slona, akurat som dosla z prace...totalne vycerpana, tak sa idem vyspat z hladu,zajtra tofu mnamy...uz mi tecu slinky ....Majte sa , drzte sa... 😎

lilly07
15. feb 2013

Dobré ránko baby, no idem vám porozprávať o mojom vodom dni. Do 16,00 hod by som mala dostať medailu za statočnosť ako krásne som sa držala, potom som začala variť a tie potraviny, by mi aj samé naskákali do úst. Manžel chcel pizzu, aj malá, tak som im ju robila a zjedla som plátok šunky a tri krúžky klobásky... No proste to nešlo, stále som bola strasne hladná, tak som si lúpala tekvickové zrnká celý čas 🙄 no hrôza, ale som rada, že to mám za sebou, vôbec to nie sú pekné dni tie vodové, trochu ma bolí hlava po tom dni a som taká dajaká rozhádzaná, ako po žúrke 😒 . Ale nevadí ideme ďalej, hádam do ďalšieho vodového dňa zabudnem na tento.

A tá príjemnejšia stránka ráno som sa vážila a neverila som vlastným očiam 76,3 kilo takže som schudla za 29 dní 7 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som taká šťastná, neskutočne. Ešte viac ma to motivovalo.

Inak kolega mi povedal, že nech urobím pokus, lebo jemu váha váži na rôznych miestach inak. Tak som včera chodila po dome s váhou a skúšala a je to tak, mne dokonca ukázala na niektorých miestach že mám o 5 kg viac, ale mám miesto kde sa vážim vždy, tak by to malo byť rovnaké a ukazovať skutočnú hmotnosť. Ale je to na mne aj vidieť, oblečiem tričká čo som neobliekla, nohavice, dokonca mám opasok 😀 Krásny dník prajem.

sisab
15. feb 2013

@lilly07 no vidis, super, gratulujem 😉

zujka2
15. feb 2013

tak včerajšie ovocie skoro zvládnuté. musela som si dať kúsok syra, lebo som šla na maximum svojich síl. ale inak som spokojná! hurá dnes čína!!

zuzu1104
15. feb 2013

@lilly07 skvelý výsledok, blahoželám 🙂

zuzx
15. feb 2013

@lilly07 super, gratulujem aj ja 🙂

Mne uz vaha asi zastavila, nevazila som sa uz davno a budem sa asi az toho 2.3. (28.2. mi konci dieta), tak som zvedava. Ale obavam sa ze uz nic zo mna nelezie, takze ja uz to vyrysujem len cvicenim, na to chcem nabehnut hned ako mi to dovoli pocasie - cvicievam doma na dvore.

Dnes mam ovocie, ranajky za mnou, mala som ako obvykle citronovu vodu, pomaranc a banan, mam tu dzus, jablko a kopec mandariniek, tak budem pozierat cely den priebezne 🙂

zuzu1104
15. feb 2013

dobré ránko prajem žienky, včera mi ovocie dopadlo super, žiaden prehrešok, dnes bude rybka so zelerovými hranolkami a zeleninkou, už sa na ňu tak teším 🙂
Všetkým prajem pekný deň a doschudnutia 🙂

cutty
15. feb 2013

@zuzu1104 Ahoj moja aj ja dnes rybka 😉 Uz sa na nu tesiiiiiiiiiiiiiiiiim po vcerajsku 😀
@lilly07 Gratulujem, vynikajuci vysledok !

zuzu1104
15. feb 2013

Kočky, tak už mám aj odcvičená, dnes to bol poriadny zaberák, málo som sa vyspala a akosi som nevládala, fučala som ako lokomotíva, ale prečvičila som všetko 🙂 takže mám dobrý pocit a teraz hor sa do upratovania domu 🙂

zuzu1104
15. feb 2013

@cutty ahoj moja, takže dnes máme rovnaký obedík🙂 Aj ty si už rybu dlho nemala? Lebo ja už ani nepamätám kedy 🙂