Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Adipex - máte skúsenosť?

slnecninka
9. mar 2019

Ahojte máte niekto skúsenosti s adipexom a podobnými liekmy? A neviete kde zohnať originál?

sisa0818
9. mar 2019

@slnecninka ja mam skusenosti s produktom Clean 9 od firmy forever 🙂 krasne nastartuje metabolizmus, bola som plná energie a krasne som schudla aj s kilogramov a aj s centimetrov.. v prípade viac informacii píš správu 🙂

lucyluv
9. mar 2019

Kamoška veľakrát brala adipex. Pôsobí to trošku ako pervitín, nespíš z toho, nechutí ti jesť. Takže schudla vždy riadne, ale potom hneď brutálne nabrala kilá naspäť.

slnecninka
autor
9. mar 2019

@lucyluv myslím že keď si dám pozor na jedlo tak ich nenaberiem naspäť nevieš skadiaľ ich zohnala?

lucyluv
9. mar 2019

@slnecninka ona mala dobrého obvodného, jej ich vtedy predpísal. Neviem či je to už možne. Fetaci ich tiež užívajú, takže teoreticky by si ich mohla zohnať od nejakého dílera

diewcatqoo
9. mar 2019

@slnecninka ahoj, vyser sa na adipex a zacni makat a strazit si trochu jedalnicek. To ti vazne stoji za to, aby si si znicila zdravie?
Ja tomu nerozumiem, to chces brat adipex do konca zivota? Ak teraz nie si ochotna cvicit a nejest, ale zhanas si pofiderne tabletky, tak myslis, ze ak prestanes brat tabletky, zrazu si zacnes davat pozor na stravu a nepriberies? Never tomu, kila sa na teba potom okamzite nalepia. Nevraviac o tom, ze pri adipexe je kopu neziaducich ucinkov a je navykovy.

slnecninka
autor
9. mar 2019

@diewcatqoo cvičím a držím stravu už druhý mesiac .. Veľa báb už písalo že pomohli a nevrátil sa jojo efekt ak to neprehanali. Iba to chcem skúsiť a zistiť si info o tom kde to kúpim originál a nie fake

evittam
9. mar 2019

@slnecninka Skus pohľadať zopar starších diskusii. Si pod dohľadom lekara?! Tie lieky boli zakazane a prečo? Lebo si mozes "zariadit" krásne problemy- napríklad srdcovu arytmiu a ine vaznejsie. Kamarat skolaboval....Vela šťastia....

slnecninka
autor
9. mar 2019

@evittam zatiaľ nie.. A to mi je ľúto :/

diewcatqoo
9. mar 2019

@slnecninka ak cvicis a drzis stravu poctivo, vysledky sa casom dostavia. Radsej si zaplat nejakeho vyzivoveho poradcu alebo trénera ako jest toto svinstvo

sisa0818
9. mar 2019

@slnecninka najprv by som radila poriadne prečistiť organizmus detoxom Clean 9 po. Ktorom krásne aj odídu kilogramy aj centimetre a potom uvidíš ze nič iné nebudeš chcieť 🙂

evittam
9. mar 2019

@sisa0818 Nemas kde inde predavat?!

slnecninka
autor
9. mar 2019

@diewcatqoo mala som trénera už ho az tak nepotrebujem ja iba chcem zistiť kde to tie baby kúpili cez akú stránku aby som nekúpila fake a prišla o peniaze

evittam
9. mar 2019

@slnecninka Komu niet rady tomu niet pomoci......

slnecninka
autor
9. mar 2019

@evittam ako myslíš.. =)

evittam
9. mar 2019

@slnecninka Viem. Skus si o tom niečo prečítať a potom vyhadzovat peniaze za podobne svinstvo. Ale to uz je samozrejme tvoja vec. Ty mesiac riesis vahu a uz nepotrebujes nic ine len Adipex.....

diewcatqoo
9. mar 2019

@evittam ale ved nech si ho kupi.. my sme sa jej snazili poradit, ale mas pravdu, ze komu niet rady, tomu niet pomoci
@slnecninka inak, citala som aj, ze niektorym pomaha, ak zeru vatu. Je to este menej nakladnejsie ako adipex a dopad na zdravie +- podobny ;)

janinka007
9. mar 2019

@diewcatqoo dodrb€ sa a potom sa bude liecit za nase dane 😤

83lenka83
9. mar 2019

@slnecninka z čiech, brala som asi mesiac, nespala som, schudla som, urobili sa mi vredy na tvari a tak som prestala, kg sa mi vratili aj ked som sa neprezierala.

slnecninka
autor
9. mar 2019

@janinka007 dane si platím aj ja :*

slnecninka
autor
9. mar 2019

A koľko si schudla a koľko pribrala?

sisa0818
9. mar 2019

@evittam napísala som niekde ze to predávam ja 🙂?

evittam
10. mar 2019

@sisa0818 Prepac, ale prečítaj si svoj príspevok. Presne tak to vyznieva. A v oboch.😁😉

janinka007
10. mar 2019

@slnecninka no z toho príspevku čo tam máš našetrené by si si mohla akurát tak "chrípku" vyliečiť...

sisa0818
10. mar 2019

@evittam domýšľať si vie každý ;) ani v jednej som nepísala ze to predávam len som spomenula he viac info v správe 😉

evittam
10. mar 2019

@sisa0818 Vyzera to ako ponuka. Nie je tak nie je. Nemusíš viac vysvetlovat.

buba0
12. mar 2019

@sisa0818 Pýta sa na adipex nie na sracky z foreveru

sisa0818
14. mar 2019

@buba0 prírodné produkty sú podľa teba sracky a adipex ktorý má 200 vedľajších ucinkov a viac škodí ako pomáha je dobrý 😀😀

buba0
14. mar 2019

@sisa0818 používala som produkty z foreveru a veruže sú to sračky nič len vyhodene peniaze do luftu no predstavte si že som uzivala adipex a ziadne vedlajsie ucinky som nemala a dokonca splnili ucel a predstavte si neostala som ani zavisla od nich ani nič podobne tak keby som si mala znovu vybrat tak urcite adipex nez nejaky thermocaj a podobne produkty z foreveru.

sisa0818
15. mar 2019

@buba0 však ja nikoho do nicoho nenútim 🙂 každý sa rozhodne ci bude brat chémiu alebo prírodné produkty
Beriem aj to ze niekomu vôbec nesadli produkty , však ani lieky nezaberú každému rovnako ;)

enigma22522
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli