Adipex retard pri vysokej nadváhe

adela147
20. apr 2017

Ahojte ženy prosim neodcudzujte viem ze je tu tém o uzivani adipexu milion ale aktuálna tu nieje.. je stranka originalpripravky.eu spolahlive? Chcem na skusku vyskusat 30ks potrebujem surne schudnut po porode to neide skusala som uz hocico pokial som bola slobodna este ako tak ale teraz katastrofa lenze potrebujem aspon 40kg ak by sa podarilo a len tak hocijako to neide tak ake mate skusenosti s tym ? Tie ktore mate Bmi velmi vysoke?

laylam
14. feb 2019

Zdravím ,nemal by niekto na predaj Adipex ale originál ?

smajliki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wikinka228
6. mar 2019

@adela147 ja som brala adipex schudla som s nim 20kg za 5-6mesuacov s tym ze na zaciatku som nejedla ale ja som aj cvicila,potom som zistila ze nepapam nevladzem cvicit tak som zacala papat ale vynechala som pecivo a sladkosti,adipex mi ponohol v tom ze stacilo mi jest menej porcii nebola som tak hladna,ja som vedlajsie ucinky nemala ziadne okrem toho sucha v ustach a mala som aj lepsiu vydrz pri cviceni,na kazdeho to vplyva inak si myslim.Potom som mala aj ine na skusku po xrokoch ako sibutramin ale pri tych uz nebolo to ze by som nebola hladna,pre mna boli skor take ako start,napriklad ked som brala nejaky spalovac alebo lcarniti (koli cviceniu)nenormalne ma od nich bolel zaludok,napinalo ma z nich.a to som ich mala z lekarne

slniecko1973
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakadu736
20. máj 2019

Ahojte vie niekto kde môžem kúpiť adipex ?

lahvickova
22. máj 2019

@kakadu736 je škoda ho vôbec kupovať. To čo teraz predávajú s adipexom nemá nič spoločné

enigma22522
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enigma22522
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka814
13. jún 2019

ja sa chcem spýtať ohľadom toho Adipexu či to kebyže zistia z testov tak by boli z toho probelmy ? Mylsim to tak kebyže mi dajú testy a by prišli že som vzala adipex

enigma22522
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hadia123
11. sep 2019

Ahojte viete mi poradiť kde kúpim adipex retart

lahvickova
28. sep 2019

@hadia123 no poviem ti takto. Ten co byval uz nikde a ten nový stoji za dve veci

lulu1707
18. okt 2019

Ahojte baby neviete kde by som vedela zohnať sibutramin alebo adipex retard. Ale zo zdrojov ktoré neklamu . Ďakujem poprípade ak niektorá z vás má kupim

marus23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanes96
Odpoveď bola odstránená
Zobraz