Aké máte skúsenosti s cvičením Pilates?

sylverka
26. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto cvičením ak áno aké? 🤐

kotenko
26. jún 2008

Mam rozne dvd, pozerala som ich, aj tae bo mame, ale mna to nezaujalo.. ale cvici to moja svokra, svalstvo je spevnene, aj ked s oho moc neschudla...

abetka
26. jún 2008

ja cvicim Pilates a naozaj som neschudla, ale brusko po porode sa mi fajn spevnilo a velmi ma to bavi. Je lepsie si ist niekam zacvicit ako doma pred TV. To ma tiez nebavilo

sestri
26. jún 2008

ja som začala cvičiť doma a som zvedavá,čo to so mnou urobí,ale páči sa mi to.

skolara
26. jún 2008

pilates su skvele super sa mi spevnilo brucho a aj ruky som mala pekne tvarovane.mozem len odporucat 🙂
Teraz by sa mi zislo znovu cvicit lebo moje brucho je po porode hrozne 😠 😠 ale pockam este do septembra 😀

sylverka
autor
27. jún 2008

dakujem ja sa snažim civičiť doma mám dvd pilates a niak ma to chytilo chodievala som na interaval body work ale teraz sa tam nemôžem niak dostať tak aspoň takto dakujem za príspevky

perla200
27. jún 2008

v emme bolo dvd pilates II. ale neviete mi poradiť, kde zoženiem pilates I.?dakujem

sestri
27. jún 2008

I bola v EME minulý mesiac.

ivka10
30. jún 2008

Ja som tiez chodila na pilates a je to super hlavne kvoli chrbtici, spravnemu drzaniu tela a spevneniu svalstva. Ale neviem, ci velmi na schudnutie (chodili tam som mnou aj zienky, co cvicia pilates uz dlho, boli super ohybne, ale ktovieako stihle nie 😕 ), potom by som zvolila skor nejake aerobne cvicenie.... ja mam rada tae-bo 😵

ivka10
30. jún 2008

Inak 5 dvd-ciek s pilates cviceniami vyslo aj minuly rok v SME, mozno sa este na ich stranke daju objednat....

monkula
30. jún 2008

ja som si Pilates prepálila od svokry, tá cvičí a má teda lepšie brucho ako nejaká mladica 😲 😲 a cvičí 3 týždne...

magg
30. jún 2008

mne to pomaha na drzanie tela, uz od prveho cvicenia som vystreta akoby som sa obliekla s vesiakom, a to som sa neskutocne hrbila

danulka2
30. jún 2008

ja mam zoralates, aj som par krat cvicila, ale uz dlhsiu dobu mam ,,pilates,, s mojim drobcom 😀 😀 😀

monkula
30. jún 2008

aj ja mám Zoralates, teda, svalovicu som mala týždeň 😝

sestri
30. jún 2008

tak to som mala aj ja po pilatese...je to riadna drina...mám problém narovnať nohu pri cvičení...som sko štolverka,dúfam,že to časom povolí.

sylverka
autor
30. jún 2008

Babenky a ako často to cvičíte myslím či každý den alebo dvakrát do týždna alebo inak

sestri
30. jún 2008

ak mám čas tak každý druhý deň.

majka35
30. jún 2008

ja som cvičila kalanetiku a výsledok neskutočný ... ale od 7. júla začínam s kurzom pilates ... tak uvidím ... ale ja som strááášne lenivá ... doma sa neprinútim cvičiť ... 🙄

sylverka
autor
30. jún 2008

a kolko sa tomu už venuješ

sestri
30. jún 2008

nie dlho...asi 3 týždne.

sylverka
autor
30. jún 2008

a ktorý cvik ti robil problémy kokrétne ja mám doma tiež to dvd maji aj ja som kedysi cvičievala kalanetiku to je supiš cvičenie ja sa musím prinutiť doma nič ine my nezostáva nemám varovanie pre deti a ich by to tam so mnou nebavilo

sestri
30. jún 2008

cvik na nohy...zakopávanie v ľahu na boku.neviem sa z neho vysomáriť a svaly mi povoľujú dosť pomaly....dĺĺ´ho som necvičila.

sylverka
autor
30. jún 2008

myslíš to čo dáš hore panvu a vykopávaš dozadu no mne to zo začiatku tiež nešlo ale snažím sa udržať mimochodom čítala som že s pilates sa dá super schudnuť len pri nom treba vydržať

sestri
30. jún 2008

mne bude stačiť,keď sa vytvarujem a pomôže mi to na chrbticu.

ok...idem spať,ráno do roboty...dobrú noc ti prajem.

sylverka
autor
30. jún 2008

Aj tebe dobrú noc 😔

mimonenka1
1. júl 2008

pilates je super, na vahe sa sice nechudne, ale objem velmi, cvicila som ho tristvrte roka pred tehotenstvom a pred dvomi mesiacmi som sa k nemu vratila, dnes sa uz zmestim do povodnych nohavic, keby som cvicila trikrat do tyzdna,tak uz mam suprovu postavu

sylverka
autor
1. júl 2008

dakujem mimonenka1 to si ma povzdbudila 🙂

sylverka
autor
2. júl 2008

😉

lenka1108
2. júl 2008

baby mozno blaba otazka ale co je to ten pilates??? 😅 😅 😅 😅
strasne by som chcela schudnut ale kedze nemam pevnu volu skusam vsetko mozne...mozte mi poradit?

ella1
2. júl 2008

ja mám tie dvd z emmy,či kde to bolo.
no poviem,že je to dosť ťažké zo začiatku,ale postupne sa to zlepšuje.
dufam,že z toho neschudnem,len sa zpevním.