Aké máte skúsenosti s cvičením Pilates?

sylverka
26. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto cvičením ak áno aké? 🤐

sylverka
autor
2. júl 2008

ahoj lenka pilates je tvarovanie tela teda posilovanie alebo skôr natahovanie svalou všetko je tam prirodzené teda nie si tam udíchaná ako kozička teraz tie dvd boli aj v časaku emma ak poznaš a ešte je aj v predaji tak ak chceš s chuťou do toho leni držim palčeky

malaskoricka
2. júl 2008

ahojte baby a nie su tie cviky niekde na netE?

sestri
2. júl 2008

to neviem...
ja som dnes zas cvičila,ale všetko ešte stále nezvládam...no spotila som sa riadne.už natiahnem nohy oveľa viac ako na začiatku.

sylverka
autor
4. júl 2008

ahoj ja sa snažim cvičiť zatiaľ na sebe zmeny nemam ale už sa s lahu posadim za pomoci brucha 😎

lenka1108
4. júl 2008

ahojte.sylverka dakujem krasne skusim to kuknut vtom casaku...ak este bude a hor sa do toho...este raz dik

syslunda
4. júl 2008

Ahojte ja cvicim pilates uz druhym rokom a je to skvele cvicenie. Drzanie celeho tela sa narovnalo a svaly su pevne... vrelo doporucujem... tak prajem pevnu vydrz 🙂

sylverka
autor
4. júl 2008

No supiš to sú príjemné správy a sformovala sa ti postava si o niečo chudšia ja sa potrebujem zmestiť do predporodných veci

wien
4. júl 2008

ja mám 2 dvd s pilates, aj som to chvíľu cvičila, ale lenivosť zvíťazila - ako vždy. možno sa k tomu po šestonedelí ešte vrátim 😅 podľa mňa dosť náročné cvičenie, ale asi účinné - tá kráska v tom obtiahnutom trikotíku vyzerala spevnená dosť 😀

syslunda
4. júl 2008

Ja sa snazim cvicit 3 krat do tyzdna. Urcite som chudsia (ale ja som mala povodnu vahu 55 a teraz 52 tak na Kg to nie je az take zretelne), ale hlavne sa svaly "natiahli"... ruky sa opticky predlzili, lebo sa vyformovali ramena, svaly na nohe uz nie su zliate do "jedneho".... drzanie tela sa zlepsilo a celkovy dojem je vyssi.... na toto cvicenie chodia so mnou aj damy v rokoch a jedna teraz isla na dovolenku tak si kupovala plavky o dve konfekcne velkosti mensie... tak sme jej fandili...... 🙂 🙂 🙂 a priznam sa ze som sportovala cely zivot od malicka ale nikdy som nemala tak vymakany zadok ako teraz 😀 😀 😀 tak to doho a uvidite po prvych 3 tyzdnoch super vysledky... drzim palcaky

sylverka
autor
4. júl 2008

no dikes ja to cvičim každý den ale zatiaľ len dva týždne snáď sa to zlepši do nohavic sa este nevpracem ale ked čitam čo si napisala velmi ma to povzbudilo dakujem a tešim sa že budem spevnená lebo teraz som ako rosol po porode

sylverka
autor
5. júl 2008

No ako babenky cvičili ste dneska ako to šlo? 🙂

sylverka
autor
6. júl 2008

😎

sestri
6. júl 2008

lenivosť zvíťazila...bola som na kupku...nebol čas.

danielitka26
7. júl 2008

ahojte ja som si kúpila emmu a bolo tam cd pilates 2 nemáte niektorá z vás jednotku ?? napálila by mi to niektorá z vás ?? pošlem cdčko alebo dvdčko poštou

sylverka
autor
9. júl 2008

no zatiaľ žiadne zmeny na mojom tele nebadám snád sa to už prejavi to cvičenie chcem byť pevná ako struna a čo babenky cvičime cvičime 🙂

sylverka
autor
10. júl 2008

no to už ste všetky docvičili alebo ste na plavárni 😲

abetka
10. júl 2008

ja somm mala ist vcera cvicit, ale som to nestihala, ale uz sa tesim na pondelok, ked pojdem 🙂

danulka2
10. júl 2008

ked som chodila na aerobic /2x do tyzdna/, tak som vysledky videla po 6mesiacoch. Tuk bol fuc a svaly sa trochu vyformomali 🙂 . Ale potom som nejako prestala/ani neviem koli comu/ a kedze uz tuk nebol a svaly sa trochu scvrkli,v robote bolo prave veeela chodenia, tak som sla vahou dolu o 4kg. Malo to nevyhodu-uz som nemohla darovat krv 😠 😉

bellablonde
10. júl 2008

nemate dobry tip kde v petrzalke sa da zacvicit pilates? dikkk 😉

sylverka
autor
10. júl 2008

to neviem sku sa spýtať v regionoch sú tam aj z petržky ja tam už dlho nebývam tak neviem je to tam pomeneneé a odkiaľ presne si ale ulice po starom ja som bývala na Thorezovej teraz je to myslim Osuského

sylverka
autor
18. júl 2008

ahojte to už ste všetky docvičlili

graziela
19. nov 2008

Ahojte krasky,
tak ako vam ide cvicenie s pilates? Nejako je tu mrtvo, nebodaj vas to uz omrzelo...?
Ja sa tiez idem pustit do cvicenia s pilates, nakolko mi to odporucil moj ortoped vzhl. na moje problemy s chrbticou a bed. klbmi...mam doma jedno DVD z toho minulorocneho sme - uvod...zhanam ostatne, no tento mesiac som prepasla cviky s fitlopou, DVD bolo v novembrovom zdravi....myslite, zeby sa dalo este objednat? nepozreali ste to niektora na nete?

kisska
19. nov 2008

Skus si dat inzerat, urcite sa ti ozve niekto, kto ma dobre zasoby vsetkych moznych DVD. Ja som tak dostala zoznam, ale nepamatam uz od koho 😒
Pilates som uz bola cvicit dvakrat a celkom ma chytilo, takze asi budem pokracovat 😉 Ale tie svalovky o dva dni byvaju strasne 😒

jankaku
11. nov 2010

baby nepoculi ste o bodycontrol pilatese? aspon ja som to nasla ako sucast pilatesu ale neviem kde by som mohla nejake cvicenia najst. vraj je to super 😉

jankaku
17. dec 2010

kto tu cvicite pilates?

lia09
11. aug 2011

ahojte tak mna by zauijmalo,ako posobi pilates na chrbticu?Ja mam skoliozu a dost ma boli chrbtica tak som sa prihlasila na pilates od septembra.Cvicitelka tvrdi ze to je super na chrbticu tak som zvedava.Pomohlo to tu niekomu aj na tie bolesti????