Ako pribrať po pôrode?

judy81
27. dec 2011

kazdy ma problem ako schudnut, no ja mam zasa problem pribrat aspon do 50 kg, rodila som s vahou 61 kg, predtym som mala 52-53kg a po porode isla vaha len smerom dole☹ pred rokom som vazila 41 kg a mala malavtedy 2 roky, teraz je to o nieco lepsie UZ mam 46 kg, ale stale problem pribrat,a pritom sa stravujem normalne...len to na tych kilach nie je vidno 😉

kamilka22
28. dec 2011

@judy81 Ahoj, ja mam rovnaky problem. Tuzila som pri druhom dietati pribrat aspon 20 kg, aby mi aj ostalo nieco navyse - zial nepodarilo sa. Meriam 170 cm a vazim 48 kg. Tiez som mala normal tak 53 kg. Skus si nasadit Milgamma /su to tablety, obsahuju vitamin B12 a ine/. U mna nezabralo ani to. Moje 2 deti su ako naspeedovane myskotrysky a ja si pri nich nesadnem ako je den dlhy, takze preto... A potom si este mozes dat urobit testy, ci nemas problem so stitnou zlazou, pri nej su taketo problemy, bud ludia prilis priberaju, alebo naopak pribrat nemozu. Ja vyzeram ako z koncentraku, vsetko na mne visi, ale uz to neriesim, snad raz budem v dobrom spominat, aka som bola stihla...

katka.t
28. dec 2011

@judy81
@kamilka22
ahojte baby, pite coca colu a priberiete raz-dva.

kamilka22
28. dec 2011

@katka.t pijem a nepriberam 😔

judy81
autor
28. dec 2011

@kamilka22 skusala som uz kadeco, stitna funguje ok, ale bohuzial nepriberiem, brala som kadejake tabletky, vitaminy uz vsetko, ja mam sice len jednu dceru ale ta je tiez ako naspeedovana🙂 no hadam po 40-ke zacnem priberat, sice este 10 rokov ale babka moja tvrdi ze po 40-ke zacnem priberat 😀

judy81
autor
28. dec 2011

@katka.t pijem colu pivo kadeco, niiiiiiiic nepomaha🙂

katka.t
28. dec 2011

no ja bohuzial od coly priberam, mam velke brusko jak by som bola tehotna.

mamabiba
29. dec 2011

@judy81 @kamilka22 ahojte, ja to poznám tiež, meriam 170cm a aj pred prvým tehotenstvom som vážila do 50kg. keď som 1x otehotnela pribrala som 22 kg a do 6 mesiacov som bola vo svojich starých šatách, čo ma dosť mrzelo. Teraz som porodila v auguste, tam som pribrala 16kg a teraz po 4 mesiacoch už znova vážim 56kg a ide to bohužiaľ smerom dole. Ak nájdete dajaký recept na priberanie...okrem tehotenstva 😀 😀...určite dajte vedieť. Ja som ho nenašla za celých 20 rokov 😉 a to som skúšala kadečo.

judy81
autor
29. dec 2011

@mamabiba vitaj v klube🙂))) ak nieco najdeme urcite dame vediet, ale uz by sa mohli zaoberat aj s priberanim v mediach a kadekde nie furt len o chudnuti 😀

mamabiba
29. dec 2011

@judy81 ja som sa na to informovala aj u mojeho doktora a ten mi iba toľko povedal, že môžem byť rada 😒 . Ale ja by som akých 6-8 kilečiek s kľudom zobrala...vraj pangasius, no mne nezabral. iba čo som bola hladná, veľa som jedla a NIČ. Vraj je to dobré spaľovanie a rýchly metabolizmus.

judy81
autor
29. dec 2011

@mamabiba to iste povedal aj mne doktor ☹ no vela mi nepomohol, sak hadam raz priberiem tych 5-6 kg 😀

nunanana
27. aug 2012

ahojte tak tieš mam problem s priberanim , pred porodom som važila 76 kg a teras mam len 46kg a to ma mala len 8 mesiacov nechuti mi jest aj ked sa snažim mam 22 rokov a mam problem kupit si na seba vec pripadam si ako 11 ročne dieta 🙂 ak mate nejaky recept alebo radu ako začat zchuti jest a priberat poradte mi michala 😎

anabelka123
28. dec 2012

@judy81 NO TENTO PROBLEM MAM AJ JA LEN UMNA TO JE TROCHU INE NPO PORODE SOM STRATILA CHUD DO JEDLA AJ KEBY SOM SA RADA S CHUTI NAJEDLA NEDA SA TO ZJEM JEDNU LIžIčKU A Už SOM PLNA MOHLI BY STE MY PORODIT AKO ZAčAT ZNOVU S CHUTOV JEST??

tremonti
28. dec 2012

Mohla by si skusit ist na dietologiu nejaku.tam ti mozno poradia.skus jest viac bielkovin.akosi si neviem predstavit ako sa pribera od coly...?ano su to cukry ale nedobre!!treba pribrat zdravo.este by si mohla skusit nejakeho kvalitneho instruktora fitness,lebo ten pomaha nielen chudnut ale vie aj poradit ako nabrat nejaku hmotu a nevyzerat ako kulturista

anabelka123
12. apr 2013

CAVTE BABI SOM OPET TU A MAM DOBRU SPRAVU DOSTALA SOM VELA RAD AJ OD MOJICH INYCH ZNAMICH A PORADILI MI PIT VELA TEKUTINY HLAVNE NEPERLIVE MINERALKY JEST VELA YELENINY A OVOCIA NAJLEPSIA JE MAGNEZIUM SANTOVKA PO NEJ SOM ZACALA OPET JEST PRIBRALA SOM ZA 2 SESIACE 7 KG MOZNO NEBUDETE VERIT ALE JE TO TAK NO MAM ESTE EDNU RADU AK SA MAMICKY VELA STRESUJU NAJPRV NAK SI VILIECIA STRES INAK NEPRIBERU VOBEC

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz