Ako sa chudne pomocou tabletiek Reductil?

katka25
30. máj 2008

Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s tabletkami Reductil. Predpisal mi ich doktor. V tehotenstve som pribrala 28 kg.Po porode som vazila 79 kg. Mala ma teraz 3 mesiace a ja mam 67,2 kg. Takze ide to dost pomaly. Dufam,ze funguju ked uz som zane vysolila 500 danov.

naturonline
26. apr 2016

moja kamaratka vdaka reductil prestala fajcit. nadchlo ma to a kupila som si ich tiez. po 3 dnoch som sa citila zvlastne ... nesvoja, musela som ich vysadit. nam hlasili zakaznicky super uspech s kombinaciou zelenej kavy (nechuti im sladke, menej jedia a nemaju zachvaty hladu)
https://www.naturonline.sk/sk/zdrava-vyziva-vyz...
nedalo mi a vyskusala som, hoci schudnut nepotrebujem. naozaj som nemala chut na sladke, co je u mna zazrak
ak nameisto 1 jedla zaradite este napoj na chudnutie, tak to pojde rychlejsie https://www.naturonline.sk/sk/zdrava-vyziva-vyz...
no a sport samozrejme! najlepsie na chudnutie je rychla chodza. pri poslednom tehotenstve som pribrala 19 kg a po 3 mesiacoch som mala -2kg z povodnej vahy 🙂)))

lindusss176
27. apr 2016

Dobrý deň ja som si u Vás zakúpila pred cca 2 týždňami zelenú kávu kapsule a som maximálne spokojná. Skutočne nemám pažravé myšlienky v skutku ma ani nenapadne dať si niečo sladké 🙂 Nepociťujem hlad A váha klesá 🙂 do leta by som chcela ešte pár kíl zhodiť, takže kúpim si od Vás aj tú reduktu fit na chudnutie a skombinujem to ak odporúčate 🙂 Vaše výrobky sú fantastické naozaj som maximálne spokojná aj čo sa týka kozmetiky🙂

saschaa
28. apr 2016

ahojte. ja som rapidne znizila prijem sacharidov a nemam chut na sladke. co je skvely pocit. nemam chut vyjedat. odporucam vrelo vypustit chlieb, vsetko z muky a aj trochen menej ovocia. vela zeleniny, masa a vajec :o)

habababa
5. júl 2016

zdravim,mam na predaj sibutramin (20tbl./20mg za 15eur+postovne) alebo aj osobne stretko v KE. predavam lacnejsie ako je obvykle, pretoze doba pouzitia konci v januari 2017, ja som schudla a este sa mi zvysilo tych 20tab.

ana82
31. júl 2016

@habababa je to ešte aktuálne

habababa
31. júl 2016

@ana82 zdravim, zial uz su predane

zuzaneckanr
2. aug 2016

rychla chodza je dobra pre ludi s velkou nadvahou a nie pre ludi co maju nadvahu 5-8kg a kludne mozu behat

nikalea_at
22. sep 2016

Baby ak by ste mali záujem viem zohnat tabletky sibutramin 20mg sú účinné mam to overené ja ich beriem 3 tyzdne a uz som dole 5 kíl no ale zas je aj s coho ak by ste mali záujem bližšie informácie v sprave

nikalea_at
22. sep 2016

@ana82 AK máš záujem viem zohnat

nikalea_at
22. sep 2016

@jasemin20 viem originál sibutramin 20mg

bzuco86
22. sep 2016

@nikalea_at ak sa smiem opytat tak odkial pokial viem vsetko je stihanute z trhu pre zavazne neziaduce ucinky prevysujuce prospech z liecby.

evittam
22. sep 2016

Je to svinstvo poškodzujúce zdravie. A idete to brať celý život? Ako náhle prestanete tak kilá pôjdu nazad. Ja som krásne schudla úpravou životného štýlu - hlavne stravy a pridala som pohyb, už vyše roka len udržiavam a spevňujem postavu. Neberte zdraviu nebezpečné hlúposti. Ak by niečo také existovalo tak neexistujú obézni ľudia. 😉

nikalea_at
22. sep 2016

@evittam mas s tym skusenost?

dollynkaa
22. sep 2016

Ja som ich brala. Ako je to svinstvo ale schudnes urcite

evittam
23. sep 2016

@nikalea_at Našťastie nie som taká sprostá aby som si ničila svoje zdravie a telo podobnými svinstvami. Ale áno mám - bral to kamarát - skolaboval. Mladý chalan. 😠

evittam
23. sep 2016

@dollynkaa Hej, a potom určite priberieš. 😉

dominini
23. sep 2016

Baby neblaznite to ozaj koli tomu ze chcete schudnut par kg si idete znicit zdravie? Neziaducich a vedlajsich ucinkov je viac nez polovica strany z letaku.. Mozu vam prestat spravne fungovat zivotne dolezite organy padat vlasy mlze sa objavit depresia a uzkosti s ktorymi mozete mat problemy dokonca zivota. Radsej sa zrieknite muky sladkeho a zacnite jest 5x denne k tomu nejaky sport a ked ani to nie aspon prechadzky. Prvy tyzden to mozno bude horsie ale uvidite potom ako tie kila budu z vas zliezat same.. Staci si len telo naucit na novy zdravy zivotny styl a vsetko pojde aj bez tych svinstiev. Tiez som trpela 2-3tyzdne kym som si zvykla a verte kila sli dole ani som nevedela ako. Telo si zvykne a vy uz nebudete mat potrebu jest tolko. Tiez som chudla a ked som dostala chut na chlebik dala som si, a aj pizza mi neuskodila a zhodila som 15kg za 3 mesiace... Vsetko sa da len treba si verit. Ved zdravie mame len jedno preco si ho bizardne znicit liekmi..

nikalea_at
23. sep 2016

@evittam to je tvoj názor nikto ti ho neberie.....ja mam na to iný názor a vidím kopu dievčat v mojom okolí ktorým to pomohlo

obsadenemeno
23. sep 2016

tabletky na chudnutie....jeziskove huslicky......

nikalea_at
23. sep 2016

Ja nepochopim ľudí ktorý sa vyjadrujú k tejto téme .....sak ved každá z nás má právo na vlastné rozhodnutie a je to len a len na jej zvážení pre niekoho je lepsie ak si zacvičiť zmení životný štýl no pre niektorých je to ťažké ci uz zmeniť zaužívaný systém alebo niesu ochotne obetovať čas vo fitku pretože sú buď s detmi alebo im to časovo nevychádza cez dne majú toho toľko že sú rady keď večer deti za spia a mozu si sadnúť pred TV a vyložiť nohy... nikto nikoho nenúti ani nijak nepresvedci je kopec mamiciek a žien ktoré sú ochotné radšej siahnuť po tabletka alebo po zelených kávach a nápojoch na chudnutie dnes je toho na trhu myslím že dosť...a len zato by ste mali niekoho odsudzovať svojimi komentármi? Ved ak vás nezaujíma téma ktorá sa tu preberá a mate nato názor aký máte načo to tu potom komentujte? Ja to fakt nechápem ....

nikalea_at
23. sep 2016

@evittam ja nebudem sa k tomu vyjadrovať ak má niekto taky názor ako ty tak je mu zbytočne oponovať mysli si co chceš ja viem svoje vidím svoje výsledky a výsledky žien ktoré si tie tablety kupili

obsadenemeno
23. sep 2016

@nikalea_at no ja by som nechcela zrat tabletky cely zivot, hlavne koli neziaducim ucinkom.... to radsej zerem zdravo a hybem sa....ale holt, ak niekto veri na zazracne tabletky.... 🙄

nikalea_at
23. sep 2016

Tak zer zdravo a máš výstarane ....
@obsadenemeno

dominini
23. sep 2016

@nikalea_at myslim ze ti tu nikto nechce zle, len ta chce vyvarovat neziaducim ucinkom tych tabletiek.. ved do fitka chodit nemusis staci jest viackrat za den a mensie porcie predsa 70%strava a 30%pohyb 😊 a co si myslis ze ked prestanes brat tie tabletky ze ti to vydrzi? moze sa stat ze dostanes taky jojo efekt ze priberies vsetko dvojnasobne.. A uzivanie dlhodobe nieje urcite vhodne, mysli aj na seba trosku neskod si zbytocne... A fakt si myslim ze baby co ti tu radia ti zle nechcu, skoda ze to tak beries...

evittam
23. sep 2016

@nikalea_at Tak si "potriasajte" rukami a buďte šťastné ako si ničíte svoje zdravie - ja ti tvoj názor tiež neberiem. Len ten môj je odlišný a nie je to len názor, ale bohužiaľ fakt.... 😉 Mne je úprimne jedno čím sa kto kŕmi.

evittam
23. sep 2016

@dominini Presne tak. 😉

obsadenemeno
23. sep 2016

@nikalea_at sak zerem zdravo, a nemusim sa bat, ze len co vysadim tabletku, tak zacnem zrat vsetko co vidim....... 😝

jana1051
1. nov 2016
jana1051
1. nov 2016

Nikalea_at , prosim ta kamosky maju subitramin ? Vdaka za odpoved

bebe0603
11. feb 2017

@25mia25 dobrý deň.mate ešte tie tabletky?Ja by som mala záujem ak ešte nie sú po expiracii.