Ako sa chudne pomocou tabletiek Reductil?

katka25
30. máj 2008

Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s tabletkami Reductil. Predpisal mi ich doktor. V tehotenstve som pribrala 28 kg.Po porode som vazila 79 kg. Mala ma teraz 3 mesiace a ja mam 67,2 kg. Takze ide to dost pomaly. Dufam,ze funguju ked uz som zane vysolila 500 danov.

emjee
30. máj 2008

mne sa s nimi v kombinacii s dietou podarilo zhodit zhruba 11 kil za 3 mesiace - ale potom som ich vysadila aj dietu a pribrala som vsetko spat

kuk aj temu tabletky na chudnutie https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

palculienka24
14. okt 2008

Ahojte ja by som chcela kupit liek Reductil vie mi niekto pomoct, lekar tvrdi ze nie som az taka "tucna" ponuknite

emjee
14. okt 2008

palculienka ziadne ponuknite - su to tabletky na predpis, cize ak ti ich lekar nepredpise mas smolu

blumchen
14. okt 2008

Ja som ich v pohode kupila aj bez predpisu v lekarni.... ale co som schudla, som pribrala naspät ☹ - ked som ich vysadila.... maju vedlajsie ucinky - teda aspon mna neuveritelne bolievala hlava, ked som to brala.

qetinka
14. okt 2008

Katka ak ti mozem poradit..a ak si das poradit...neber tie lieky...aj ja som ich brala a poviem ti je to riadne svinstvo 😒 neskutocne mi rozhadzali organizmus...mala som problemy so srdcom,neskutočne ma bolievala hlava,brutalne mi padali vlasy.,začal mi haprovat menzes....atd...atd. a to mi ich predpisala doktorka,ziadne nakupy bez receptu.....som povedala ze nikdy viac nebudem taketo niečo jesť...nakouto cestou neschudneš,ak hej nie natrvalo..radšej pozri www.chudnutie-ako.sk pa.

diddi
15. okt 2008

qetinka, presne tak...ja som mala hrozne bolesti srdca....po 5 tabletke som ich hned vysadila...mavala som vzdy do 15 min. arytmiu...a dost silnu...potom som si nasla na nete o tychto tabletkach, ze v Taliansku su zakazane...a to presne kvoli neziaducim ucinkom na srdce

janaz2
20. nov 2008

Ahoj Katka - uz je asi neskoro na rady - vzhladom na datum 🙂 ale aspon dodatocne moja skusenost - po porode som na tom bola rovnako - mam tu smolu, ze na mna sa kila lepia neuveritelne rychlo - ked som prestala kojit, poprosila som doktora, aby mi Reductil predpisal - ucinok : za 28 dni 11 kg dole - a uz som ich nepribrala 🙂 🙂 . To bolo pred dvoma rokmi - odvtedy mi vaha kolise +/- 2 kg podla toho, v akej faze cyklu sa nachadzam , jem vsetko , cvicim ( nie nejako prehnane ) - vsetko s mierou .

tygrica
7. dec 2008

ako je mozne ze aj ked si dam tabletu normalne jem vsetko dokonca aj sladkosti.. ☹

tygrica
7. dec 2008

som z toho nestasna,nepomaha mi...ako to je mozne...

emjee
8. dec 2008

u mna to tiez neovplyvnovalo chute na sladke

mimikyky
8. dec 2008

ja som skúšala kedysi reductil a lindaxu, a žrala som rovnako ako bez nich 😉

cherie25
4. jan 2009

ja som vybrala 12 tabliet, schudla som 3kg ale ja som nemala chuť fakt vôbec na nič pretože ma hrozne bolel žalúdok, búchalo mi srdce, nespala som a to som riadny spáč, poslednú noc 3hodiny no hrôza! Takže už s tým radšej končím aj ked vlastne bez námahy chudnem ale za tie problémy my to nestojí. Ale na každého to asi vplýva inak, vyskúšala som ale už nikdy viac 😉

emjee
12. jan 2009

lauritania • 1d • Dnes o 17:56
ahojte baby.táto téma už bola spomínaná , ale je to už dávnejšie.hľadám baby na spoločné vymieňanie si informácií a výsledkov, ktoré momentálne chudnú , taktiež s pomocou Reductilu , alebo aj baby ktoré to majú za sebou.Mám 30 rokov , nadváhu získanú po tehotenstve až 40kíl , s ktorými neúspešne bojujem už 7 rokov.Vyskúšala som rôzne pokusy o chudnutie ale nič natrvalo.Prešla som diétami , rôznymi druhmi stravovania ,tabletkami na chudnutie , liposukciou , cvičením a vždy som sa vrátila späť, ale hlavne pre moju slabú pevnú vôlu.
Teraz som sa na seba nahnevala a pustila som sa do chudnutia zmenou stravovania s pomocou Reductilu. Začala som 5.1.2009 , a za týždeň mám 2 kg dole.nepociťujem žiadne nežiadúce účinky zatiaľ , akurát ma v posl. 3 dňoch častejšie boli hlava./no neviem či je to kôli Reductilu/.
Tak pevne dúfam , že kilá pôjdu dole a ak nebudú nežiadúce účinky, tak by som chcela pokračovať dlhšie.Ak máte skúsenosti - sem s nimi. ďakujem

bora8
12. jan 2009

lauritanie - tak sa môžeme spojiť aj ja potrebujem schudnúť....

lauritania
14. jan 2009

janaz22 - ahoj jana. prosim ťa ,chcem sa ťa opýtať , či si nemala pri uživaní Reductilu nejaké nežiaduce účinky. Ja ich beriem dnes desiaty den , ale už 5 dní mi je nejak divne.mam návaly tepla , točí sa mi hlava a cítim sa taká slabá.neviem či je to tými liekmi , ale dufam , že ak áno , tak že to po čase prejde.zatial mám len 3 kg dole , obmedzujem stravu , ale necvičim , lebo som strašne slabá.Ty si schudla vynikajúco.ešte pokračuješ s Reductilom?Ja som minuly rok brala Adipex retard , ktory je zakázaný pre horšie nežiaduce účinky , ale z nich mi nebolo nič.citila som sa fajn , aj som schudla, ale zas sa to vratilo./ako vždy/díky za odpoveď.Lauritania

chyppsy18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zsuuu19
6. feb 2009

Ahojky Baby!!!ja mám tiez problemy s váhou...po porode som pribrala viac nez 30kg,teraz by som moc chcela schudnút..poradte,ci ten REDUCTIL je iba na recept,alebo dá sa kupit aj bez...dakujem mooooc pekne

emjee
6. feb 2009

zsuuu19 - reductil je iba na lekarsky predpis

biela
7. feb 2009

ahojte,
predpíše mi reductil aj môj obvodný lekár, či ma pošle na nejaké iné vyšetrenie... je pred liečbou potrebné vyšetrenie krvi?
ďakujem za odpovede. 🙂

emjee
7. feb 2009

biela myslim, ze obvodak ti ho nepredpise
mne ho predpisala endokrinologicka - obezitologicka a ak sa dobre pamatam robili mi najskor rozbor krvi

biela
7. feb 2009

emjee som si aj myslela,
nechce sa mi moc absolvovať tieto vyšetrenia. mám hrôzu z doktorov 😖
asi sa zaobídem bez nich.

emjee
7. feb 2009

teraz akoze bez coho? bez liekov - tak to hej, bez vysetreni - ak chces tie lieky, tak neodporucam

biela
7. feb 2009

bez liekov, myslím že sa budem musieť viac hýbať 😉

mimikyky
7. feb 2009

mne predpísala reductil obvoďáčka úplne bez problémov,bez vyšetrení

pusinatko
3. apr 2009

http://www.erekcia.info z tejto stranky som si reductil objednala, tak skuste aj vy. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aniel
4. apr 2009

ja som mala tiež reductil,ale začala som mať problém s aritmiou,tak som ich vysadila.Už by som ich asi nebrala aj keď poznám baby ktorým pomohli 🙂

aniel
4. apr 2009

dokonca som kôli nim raz bola aj na pohotovosti 😒

fiona01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka002
10. máj 2009

AHOJTE

Ja berem reductil 6den a zatial ziadne neziaduce ucinky.
Nepocitujem vobec hlad ani na sladke nemam chut, vecer nevyjedam chladnicku, len vela pijem.
Cvicim a myslím ze kila pojdu za chvilu dole 😉

andrea0606
10. máj 2009

ja som ich brala 2 mesiace schudla som po nich,ale ako som icg dobrala pribrala som to vsetko naspät,ale nejake po nich nežiaduce ucinky som nemala