Ako sa chudne pomocou tabletiek Reductil?

katka25
30. máj 2008

Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s tabletkami Reductil. Predpisal mi ich doktor. V tehotenstve som pribrala 28 kg.Po porode som vazila 79 kg. Mala ma teraz 3 mesiace a ja mam 67,2 kg. Takze ide to dost pomaly. Dufam,ze funguju ked uz som zane vysolila 500 danov.

murik
7. dec 2012

ahojte,skúšala niektorá objednávať reductil cez tu stránku reductilcompatiaxenical?fungovalo to niečo?

renata19
30. dec 2012

Ak chcete schudnut , treba vyvazenu stravu nadstavenu lekarmi. Aby telo malo denne potrebne vitaminy, mineraly a stopove prvky.Toto Vam spolahlivo a ucinne zabezpeci cambridge diet. Tu je link na moj pribeh, ako to vsetko prebiehalo , bola som v telerane,reflexe,prisli k nam plus 7 dni , ak mate zaujem ozvite sa kludne na milaniv@pobox.sk http://www.pluska.sk/zena/chudnutie/zazracna-ca...

roamers
3. jan 2013

@renata19 ahoj, prosim ta, ako je to financne narocne? Inak gratulujem, vypadas vyborne

oliinka
4. jan 2013

@renata19 ahoj aj ja by som potrebovala schudnut asi dvadsat kilou ako nato?

solmula
23. máj 2013

Ahojte Mamicky.chcela som sa opytat ake mate skusenosti z tabletkami na chudnutie Reduktil????a kde by sa dali zohnat???Dakujem za odpovede

solmula
23. máj 2013

@roamers Prosim Vas mate este tie lieky na chudnutie???

roamers
23. máj 2013

solmula ahoj, to si sa asi pomylila, ja tabletky nemam. Pokial viem, reduktil bol u nas zakazany, nasli nejake vedlajsie ucinky. Ja som ho mala, ale nic sa nedialo. Ja teraz papam Alli, co vsak u nas v SR tiez neviem najst, ale mam stastie a som dlhsie v usa, kde ho v pohode dostat. Dala mi ho svokra a uz som s nimi schudla 5 kg cca za mesiac. A to vobec nejem nejake tazke ci mastne jedla a pomaha to.

erektslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erektslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erektslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erektslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jespera
26. feb 2014

Ako vlastne ma vyzerat sibutramin...par som ich uz mala- ale ci to bol original...?

66milos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
66milos
15. aug 2014

chudnutie-erekcia.eu tu najdete vsetko reduktil atd.

gulova006
26. jan 2015

mam zaujem bude o reductil alebo adipex retard.kto mi moze predat kontaktujte ma mailom prosim.dakujem maculkag@atlas.sk

25mia25
23. feb 2015

Ahojte kočky, mám reductil na 3 mesiace brala som ho 3 týždne ale mala som vedlajšie učinky ak by ste mali záujem kontaktujete ma. Objednávane boli 1.2.2015

miskatomy
24. feb 2015

@solmula
@gulova006
@25mia25
Zienky ak by ste mali zaujem ponukame sluzbu osobneho trenera, zostavovanie jedalnickov a treningovych planov. Cvicenie pre deti,seniorov,ztp. Spolupracujeme s poprednymi lekarmi.
Zostavovanie našich jedálničkov sa vymyká akýmkoľvek diétnym zákonom, ktoré boli zaužívané doteraz. Neuznávame hladujúce diéty, ktoré ohrozujú zdravotný stav človeka a nemajú trvalý efekt. V prvom rade dbáme na zdravie človeka a pestrosť jedálničku. (aj s čokoládou sa dá schudnúť)

Viac info IP

andrea2332
24. feb 2015

@miskatomy
pri pohlade na tvoje fotky by som najskor ocakaval dokazat nieco sama so sebou a potom radit inym zenam.
hlavne ze tu chces zarabat na nevedomosti inych zien o chudnuti (ktora tu mimochodom objektivne je), no vobec nemas tusenia, ako sa to robi.... sama si toho dokazom.
Trenovat a radit by mal niekto, kto si tym sam presiel a vie o com hovori, a nie niekto, kto si nastuduje 2-3 odborne clanky a tvari sa ako majsterka sveta

miskatomy
24. feb 2015

@andrea2332 vidim ze niekto tu je velmi mudry tak este predtym ako niekoho ides sudid ako vyzera si zisti fakty!!!!! Ja nezaravam na nikoho nevedomosti...ja nezostavujem jedalnicky, ja netrenujem...skopirovala som text zo stranky mojho trenera lebo je perfektny ma dlhorocne skusenosti...Ale to by tu niekto musel vediet aj viac alebo aspon normalny clovek sa na to opyta este predtym nez trepne taku debilinu.

miskatomy
24. feb 2015

@andrea2332 a este ked je niekto taky majster tak mi povedz kde na ktorych fotkach vidis moju terajsiu postavu...len to by niekto kto sa skryva za holy obrazok nemohol mat len plnu hubu slov.S pozdravom majsterka sveta 🙂))) a vies co planujeme ist s partnerom na sutaz tak co ty vies mozno aj budem 🙂))))

andrea2332
24. feb 2015

@miskatomy ved vidim na Teba, aky je perkfektny 🙂
ze nezarabas? chces povedat, ze tu sluzbu ponukas zadamor?
a ak iba odporucas sluzby niekoho ineho, tak preco pises "ponukame" ?
to je jedno - chytraliek, ako si Ty tu bolo 🙂 dufajme, ze Ti naleti co najmenej ludi

miskatomy
24. feb 2015

@andrea2332 treba vediet citat 🙂))) mas tam napisane ze je skopirovany clanok z jeho stranky 🙂)) Je to trener ktory vie pomoct tak preco by som ho neodporucila ked je dobry...Niektore tu odporucaju a predavaju tabletky na chudnutie a vselijake prasky myslim si ze on im urcite pomoze viac ako nejaka chemia ...... Mozes si aj pozriet jeho stranku ....r-fitness.sk a ak tam niekde najdes mna tak budes dobra 🙂))) Nevadi aj pre takych ako si ty rypacov slniecko svieti skoda ze dnes nie.Nezarabam len radim 🙂

miskatomy
24. feb 2015

@andrea2332 a urcite toho dokazal viac ako taka co ma plnu hubu slov....a neviem kde vidis ako ja vyzeram ...kedze naposledy som dala fotku pred par dnami a tam mi vidno len hlavu 🙂))) Ostatne su robene po porode ale nevedela som ze to musi mat hned clovek top formu...

miskatomy
24. feb 2015

@andrea2332 a este ma tak napadlo co leby si sa nam ukazala ked uz ides nieco hovorit o mojom vyzore!!! Hm alebo este lepsie osobne lebo cez takyto nick ma kazdy velke sebavedomie.Milujem osobny kontakt ludia vedia byt zrazu taky milucky 🙂

martinko147
2. mar 2015

Ja berem reduce 15mg už dlhší čas a som spokojná. Každý ma iné skúsenosti s týmto produktom ale ja som spokojná. A pýtali ste sa že z kade? Ja objednavam zo stranky www.spalovace.com a všetko super. Či už cena laebo dodanie a na email odpovedali hneď ak osom chcela poradit. Nemám skusenosti z inych stranok ako spalovace.com takže váam neviem povedať ďalšie skúsenosti. Dúfam,že som pomohla ahojte. Neviem či tu ukazuje stranky tak to napišem radšej takto :-P www. spalovace .com

25mia25
2. mar 2015

@miskatomy Ahoj dakujem, ale ja nevydržím jesť nalinkovano ako pri dietach.. Preto reductil som brala ako posladnú moju možnosť. No škoda, že som ho nemohla dobrať, lebo tri týždne s tabletkami ma naštartovali úplne super... Ale jedalniček nedokážem dodržať, preto sa večer snažím iba zeleninu jesť... No uvidíme pojde to hádam..

mireilla
7. apr 2015

@25mia25
ja by som mala zaujem o reduktil