Ako sa chudne pomocou tabletiek Reductil?

katka25
30. máj 2008

Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s tabletkami Reductil. Predpisal mi ich doktor. V tehotenstve som pribrala 28 kg.Po porode som vazila 79 kg. Mala ma teraz 3 mesiace a ja mam 67,2 kg. Takze ide to dost pomaly. Dufam,ze funguju ked uz som zane vysolila 500 danov.

klaudiaznr
29. jún 2011

@patka25 ahoj...ak este mas mala by som zaujem...napis prosim na klaudiaznr@azet.sk

lipka390
9. sep 2011

Ahojte,mam na predaj sibutramin 20mg len 1 bal. 50tab. za 40eur, a alli 84 kapsul za20 eur posledne balenia.Prosim piste na jozeflipovsky@azet.sk

terenka11
24. okt 2011

@sateenka Ahoj zaujimalo by ma či niekto reagoval na Tvoj príspevok a či si aj kupila niečo,,,ja by som tiež potrebovala ak maš dobre skusenosti tak mi daj vedieť ....

jazminn
24. okt 2011

@terenka11 ja som objednávala na www.erekcia.info. Dala som dole 8kg za mesiac...

thecigoska
12. nov 2011

prosím, ak má niekto meridiu, kúpim..

evkasto
23. nov 2011

@patka25 ahoj, aj ja zháňam reductil, máš na predaj? príp. kontakt, kde zohnať. veľmi moc ďakujem.

ivusa22
23. nov 2011

aj ja by som potrebovala surne zohnat reductil... neviete niekto o niecom, alebo nemate na predaj?

spotty
8. jan 2012

Ahoj holky ,mela bych zajem o meridi. Je opravdu mozne ji objednat na www.erekcia.info ? myslite ,ze me ji poslou do cech? U nas je jiz zakazana a neni ji mozno koupit ☹

mitinka
9. jan 2012

Ahojte mám možnosť si kupiť reductil,... no ponúkajú mi aj lidaslim alebo adipex retard 😒 Poznám len reductil,viete mi teda poradiť,či niektoré z tohoto je lepšie?

mitinka
10. jan 2012

@spotty ja som vždy užívala reductil ale stiahli ho.teraz som si všimla,že ho predávaju a chcela som si objednat.No našla som veľa článkov v googli,že sú to napodobeniny z ktorých sa echudne.Tak som to nechcela riskovat,pretože to je veľa penazí,tak som si objednala meridu z tejto stránky erekcia.info a poštovné boli len 3eurá...Tak som zvedavá,kedy mi to dorazí a či pomože.Dám vedieť,ak vobec dorazí 😝 🙂

spotty
12. jan 2012

@mitinka ahoj prosim Te urcite me dej vedet rada bych si take objednala. V cechach jsem narazila na podvodniky zaplatis a nedostanes nic. Nebo dostanes ,ale jsou to vitaminy.

mitinka
12. jan 2012

@spotty Ahojky dnes mi to prišlo a zajtra pojdem na poštu pre to 😉

spotty
15. jan 2012

@mitinka Ahojky jak jsi spokojena s meridii ja pred par lety po ni zhubla 28kg
Byla bych rada kdyby jsi se me ozvala na mail: maine.coon@centrum.cz

nikolka4
15. jan 2012

@mitinka ahoj a kde ti ponukaju adipex retard je som pekne od nich schudla zohnala mi to kamoska ale to je 8r dozadu.No ja by som si ich vzala hned

spotty
15. jan 2012

@nikolka4 ahoj holky v cechach ho sezenete normalne ,staci kdyz Vam napise doktor recept a vyzvednete v cz v lekarne. Jinak na netu jej sezenete draz a musite dat pozor na podvodniky i ja sama naletela a zaplatila, penize jsou pryc a pochopitelne jsem nic nedostala. takze urcite nikdo nekupujte od akbika@seznam.cz cislo uctu ma 2249829163/0800

mitinka
17. jan 2012

@nikolka4 dostala som jeden email od jednej pani tu a tak som si ich hned objednala posielam IP 😉

monicka01
26. jan 2012

@mitinka ahoj zohnala si reductil aj ja by som potrebovala, nevies pomoct? dakujem za odpoved

topsibutramin
31. jan 2012

Vsetky otazky ohladom Sibutraminu mi prosim smerujte na email: topsibutramin@gmail.com - 100% serioznost a spokojnost.

mitinka
8. feb 2012

Baby užívam už mesiac adipex retard no do dnešného dňa som schudla LEN neuveritelné 2kg!!!To sa mi vobec nepáči ☹ Pri reductile som schudla za mesiac cca 10-15kg a toto??podla mna zbytočne vyhodené peniaze,... 😔 Našla som stránku http://www.reductilacompliaxenical.eu/cz/reduct... a skúste sa mi prosím k tomu vyjadriť,či to kupiť,... či to stojí za to,... či to nebude další padelek 😝 😕 Veľmi rada by som na chudnutie niečo kupila ale učinne a silné a nie takéto somariny ako adipex a nič to nerobí,.. jedenie som obmedzila a prechádzky su na mojom dennom poriadku so synom a to nie len okolo činžiaku ale cez celé mesto čo robí cca za celý den 20km,... Tak ja to nechápem ☹ Poradte prosím 😔

mitinka
8. feb 2012
ralka
18. jún 2012

Ahojte dievcence ak by mala niektora zaujem o tabletky meridia na chudnutie tak mi zostali kludne za ozvite.Ja som ich uzivala a za 3 tyzdne som schudla 7kg 🙂

glukacova
20. jún 2012

@ralka ahoj kolko ti zostalo a aka by bola cena

ralka
21. jún 2012

@glukacova 70tabliet a za 45eur+postovne.

rozala111
22. jún 2012

Ahojte dievčatá, ja som brala reductil skoro rok, schudla som 20kg, a teraz po 2 rokoch ich mám opat nazad, je to nezelaný jojo efekt, ktorý sa prejaví v priebehu dlhého obdobie, takze teraz sa snazim menej jest, cvičim skoro kazdý deň a preoste vela pijem, je to strasne tazké, ale viem, že tabletky a cvicenie mi nepomohli, len ma vrátili spat na zaciatok, a este aj so zlým pocitom, že som si váhu, akokolvek som sa snažila neudrzala.
drzim vam palce, nech sa vam to podarí, lebo mne sa to nepodarilo, ale snazim sa o to znovu, ale bez liekov

mashka
3. nov 2012

ralka este mate ten reductil= meridiu ?

mashka
3. nov 2012

@ralka este mate reduktil -meridiu?

ninka25
3. nov 2012

Baby preco sa dobrovolne nicite liekmi? je to chemia ktora aj tak nepomoze, len tomu chcete verit, lebo je to lahsia cesta, ako pracovat na svojej postave cvicenim a upravou jedla...
Nizsi energeticky prijem ako jeho vydaj znamena zarucene chudnutie, preco to neskusit?

ralka
6. nov 2012

@mashka nie uz nemam bohuzial

mashka
6. nov 2012

@ralka skoda , nasla som na nete link pre predaj, no dost sa bojim,ci to neni fake :( . Ak mate niektora overeneho predajcu sem s nim. U mna kedysi cca 4 roky do zadu ucinkoval reduktil zazracne bez vedlajsich ucinkov. Isla by som do toho zase, kedze po porode mi zostalo 40 kg navyse a nijako sa vaha nehybe dole, nech robim cokolvek. :(

ralka
6. nov 2012

@mashka ja som si meridiu objednala podpora onlive a meridia mi tiez pomohla mam taky isti problem po porode mi zostalo dost kilogramov no ale podarilo sa mi zhodit len teraz mam pocit ze som zostala posadnuta chudnutim 😀 nakolko som dala dolu 22kilogramov stale chcem chudnut takze skusam dalej