Ako sa chudne pomocou tabletiek Reductil?

katka25
30. máj 2008

Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s tabletkami Reductil. Predpisal mi ich doktor. V tehotenstve som pribrala 28 kg.Po porode som vazila 79 kg. Mala ma teraz 3 mesiace a ja mam 67,2 kg. Takze ide to dost pomaly. Dufam,ze funguju ked uz som zane vysolila 500 danov.

spiranta
26. sep 2010

ano meridia je reduktil, meridia je ceska verzia (lacnejsia) a reduktil slovenska

terenka11
27. sep 2010

Ahoj baby kupili ste niektorá tabletky na chudnutie cez tu stranku erekcia.info.sk je to spoľahlivá stranka?????? 😒 😒 😒

viva19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jesika26
10. okt 2010

@terenka11 - je spoľahlivá, teda bola, neviem ako teraz

janazuza
13. okt 2010

Ahojte ako pokračujete? máte tabletky?...ja som bez tabletiek už od júna ☹ . Pribrala som 1-1,5 kg...hanba 😠 😕 😢. To je ta moja pažravosť....Inak začala som konečne pravidelne cvičiť 2* do týždňa Zumba. super !!!! škoda , že nie je u nás častejšie. inak objednával niekto lieky z erekcie? Dúfam, že od nového roku dajú niečo na tie pažravé chute nejaké tabletky.

marybela
28. nov 2010

@pusinatko
a prišli ti tie tabletky v poriadku?kolko si na ne čakala?

martinaflo
28. nov 2010

Ahojte baby, na nete som našla celkom dosť ponúk na predaj sibutraminu, reduktil alebo meridie...máte nejaké skúsenosti? resp. neviete mi poradiť, či existuje diskusia na takúto téme, aby som sa vyhla klamárom, ktorí predávajú nepravé lieky? Nemám problém napísať tie kontakty na overenie...lebo zatiaľ som nenašla, že by sa niektorá z vás o tom zmienila. Ďakujem.

terenka11
1. dec 2010

manžel mi kupil v Egypte meridiu je to sibutramín ako reductil dnes som ich začala brať dam vedieť o tyžden či sa bude niečo diať či dam dole nejaké kiláááááááá???

kejt86
14. dec 2010

ahojte...da sa kupit niekde bez receptu neaky liek ako reductil alebbo xenical?alli mi vobec nepomaha.....dakujem za odpoved ☹ ☹ ☹

chudnutieee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sweetie30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula73
18. mar 2011

Ja som reductil neuzivala vobec. Davam si prirodne tablety Extra Slim Fat Burner spolu v kombinacii s Aloe Vera na zaciatku. Za prvy tyzden som schudla nieco okolo 1 kg. Aj ked by som mala dat do vahy uz nove baterky 🙂 Za mesiac som schudla 4,5kg. Idem podla programu - http://www.zazdravie.sk/zazdravie/eshop/2-1-Chu... a zatial mi to velmi dobre ucinkuje.

katkack
24. mar 2011

Ahoj čítala som tvoj komentár, podarilo sa ti schudnúť pomocou tabletiek, ja som troška po pôrode pribratá chodím cvičiť ale pred mesiacom som prestala kojiť a pribrala som 4 kg, ide ma roztrhať od nervov, neviem čo mám robiť ide leto a ja som ako sloníčatko.... ak chceš odpíš ako ti lieky zabrali 🙂

jariam
3. apr 2011

Ahojte, ja som schudla po porode / pribrala som 9,5 kg /najprv kojením, asi 4Kg - ale kojila som len 2mesiace, potom s tabletkami Meridia, zohnala mi ich kamoška, a bolo to super. Cítila som sa super, schudla som asi 6kg za 2mesiace. Viacej tabletiek som nemala, už je to 8mesiacov a váhu som si udržala. Ešte by som chcela schudnúť, tak sa chcem opýtať, nepredá niekto Reductil alebo ak ešte niekto má Meridiu ? / tá sa stahovala z trhu, tak ak by niekto mal staré zásoby / mala by som záujem. Ak ano kontaktujte ma prosím : miskam@stonline.sk.

jariam
4. apr 2011

@terenka11 , ahoj, chcem sa spýtať, ako Vám fungujú tabletky Meridia? Nemáte aj na predaj?

olianko
4. apr 2011

kupovali ste niekto ten sibutramin cez tetaberta.sk? a uziva ho niekto vobec?

hankahc
11. apr 2011

Ahojte! Ja som si objednala sibutramin20 uzivam ho ale vobec nezabera absolutne!!! 😠 Ked som uzivala reductil 15e kila isli dole jedna radost, vobec som nemala pocit hladu a ani pazravosti kdezto pri tychto novych mam vsetko ako keby som nic nebrala, neviem si to vysvetlit!
Baby ak by ste mali niektora z vas este reductil v zasobach dajte mi vediet budem rada 😉 . tu je kontakt na mna: danielita78@atlas.sk

rozala111
11. apr 2011

ahojte baby, mám doma ešte zbytok lindaxa 15, mala som predpísanú ročnú dávku, ale nejako mi ešte zostalo 24 tab.

jariam
11. apr 2011

@rozala111 ahoj, predáš?? mala by som záujem

terenka11
12. apr 2011

@rozala111 ahoj ak si nepredala kupim hned pošli čislo učtu a sumu...

rozala111
15. apr 2011

Ahojte dievčatá, tak už som predala.

jumca
8. máj 2011

ahojte maminy,
prosim viete mi poradit kde ste kupili Reductil, meridiu a co s tyxto dvoy je lepsie??? dakujem moc

patka25
5. jún 2011

ahojte,zhana este niekto reduktil ??

jariam
6. jún 2011

@jumca no mne sa viac osvedčila meridia... 😵

jumca
7. jún 2011

jariam dakujem, vyskusam.

Dievcata ak by ste niektora chceli mam na predaj adipex retard 15tabliet. zostalo mi z uzivania, a ak by ste niektora mala zaujem prosim IP. Dakujem 🙂

jumca
7. jún 2011

@patka25 ahpoj patka ja zhanam

cstima
9. jún 2011

@patka25 ano, ja potrebujem reductil. máte na predaj?

jariam
12. jún 2011

Kočky a nemáte meridiu?mám záujem .

bibenko
23. jún 2011

Baby ja mam na predaj sibutramin 20 mg, jedno balenie . Zostalo mi, jedna tabletka tam chyba, inak je ich tam 49. je to nieco ako reductil, je to super.

sateenka
25. jún 2011

Ahojte, mám záujem o reduktil alebo adipex, meridiu, lindaxu....neviete kde sa dá zohnať?