Ako schudnúť?

kristina39
11. nov 2012

ahojte babule...chcela by som sa vas opytat a hlave tych ktore uspesne schudli ako to urobili..chcela by som nejaku nezlozitu dietu kde nemusim nic zvlast vyvarat a tak...asi viem ze jest menej a castejsie je asi najlepsie ale na mna to akosi nezabera...momentalne kojim takze tabletky nemozem a ani neviem ci by som ich uzivala ale moc by som chcela schudnut...tak ak mate niektora dobru radu ako rychlo a aj ked nie asi lahko schudnut budem velmi rada ak mi poradite 🙂 🙂 🙂

1alenka
15. mar 2016

@janka7511 Vitabox je velmi drahy, nie? 🙂

evittam
15. mar 2016

@margita32 Hej, pomohla - ale maximálne zbytočne vytiahnuť peniaze z účtov a peňaženiek - žiadne podobné produkty ešte nikomu nepomohli kvalitne a dlhodobo schudnúť.....Sú to všetko len sračky a oblbováky pre sprostých ľudí, ktorí sa nechajú nachytať. Prepáčte za výrazy - ale pravda nepustí. Jediné čo určite funguje tak je úprava stravy a pohyb - 80%/20%. 😉

blue99
21. mar 2016
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

mne pomáha táto očista rok čo rok menej kíl
http://www.zdravie-aloe.sk/detox-chudnutie/

zdena7327
22. mar 2016

@pukinka11 Ahoj tak na zaciatku velka gratulacia som asi v takej istej velkosti ako ty 😉 mala som tiez velku nadvahu tiez som bola na velkosti 48 😠 😢 😒 a teraz si kupujem velkost 38-40 tesim sa s toho strasne mooooc ale ako ty vravis potrebujem aspom tych 10-15 kg dolu ja som zacala asi tak pred 3 rokmi mala som 90,5 kg teraz bojujem zase s rocnou prestavkov kde sa mi z 74 kg podarilo zase pribrat na 77 kg uz druhy tyzden sa drzim nejem chleba rizu zemiaky a da sa to ale som v tom nova takze neviem ako mam postupovat tak ak mozem smelo ta ziadam o nejaky typ stravovania ked som schudla tych 16 kg som nejako moc extra stravu nezmenila ale cvicila som kazdy den a teraz uz aj ten pohyb ale plus zmenena strava ale neviem ako pekny den zelam 😉

nicollettka
22. mar 2016

@1alenka ale vsak su aj ine firmy ktore rozvazaju krabickovu stravu a su lacnejsie ako vitabox

moonshine1
22. mar 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@nicollettka presne mas pravdu a je ich aj dost vela

mirdy11
29. mar 2016

@pukinka11 klobuk dole....fakt ta obdivujem a gratulujem k tvojmu uspechu.Prosik ta vies mi dat taky rychlokurz zdravej vyzivy.?Pisala si ze vecer sa nemaju jest sacharidy.......tak co odporucas?Kujem

agnes9
29. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@pukinka11 vyborne len tak dalej 🙂

1alenka
11. apr 2016

@nicollettka áno? To som ani nevedela a ktoré? Alebo na akej stránke ich nájdem? 😉

dasa71
11. apr 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@1alenka skus si dat aj do googlu ze krabickova strava a tam ti povyskakuju firmy 🙂

jessicai
11. apr 2016

Ahojte, ja som sa dala na chudnutie pred 3 mesiacmi. Na zaciatku som vazila 104,9kg. Teraz mam 92,9kg.
Chodim 3x do tyzdna cvicit a vecer jem iba jedlo ako napr. cottage, vajicka, zeleninove salaty, ryby a chude maso. Zatial som s ubytkom spokojna. Chcem schudnut aspon na 80kg a potom sa uvidi co dalej, aky si dam dalsi ciel. Drzim vam dievcata co chcete schudnut palce a fandim vam.

xavel
15. apr 2016

u mna -14 kg za 4 mesiace. za prvych 6 tyzdnov som schudla 8 kg, potom sa to trosku spomalilo. zmenila som styl stravovania podla Dr. Hay-a. Jedna sa o delenu stravu, ale nie o tu, co kazdy pozna od cesky Lenky Korinkovej. Tato je postavena na principe odlisneho travenia roznych potravin. Takze napr. maslo alebo fermentovata salama sa moze jest s pecivom, co je super.
Vobec sa nejedna o drasticke zmeny, v zasade je to velmi prijemny a zdravy system stravovania. Odporucam 🙂
Ak by niekto chcel, spracovala som system na jednu A4.

1alenka
15. apr 2016

@xavel och, ešte keby mi tak niekto varil 😖 ale vyzerá to super, musím sa nato pozrieť 😵

nikolahrozna
27. nov 2017

AHoj, ja som pocas tehotenstva pribrala asi 15 kilo... hend po porode odislo prvých 6 kil, ale ostatné ostali naviazane...bala som sa nejakých drastických diet, ze pridem o mliecko atd... Vyskusala som upravu stravy, zacalo som trochu cviciť a hned 3 kila isli dole za 2 tyzdne, vyskusaj ( https://premamicky.eu/ako-schudnut-z-brucha-fit... ) , ja sa citim ovela lepsie, som krajsia a atraktivnejsia pre mojho manzela... a urcite mam viac energie 🙂

1alenka
28. nov 2017

@nikolahrozna ahoj, ďakujem, určite sa nato pozriem 🙂

danusskaaa
28. nov 2017

Ako prve treba niecim zacat!!! Kaslat na diety! Ci ine rychlochudnuce latky a lieky...
1. Jest vsetko, ale nie vela. Radsej castejsie a do jedalnicka napchat ovocie (najlepsie doobedu) a zeleninu.
2. Pit pit a este raz pit - voda, caj, 100% dzusy
3. Pohyb - zvolit nieco co ta bavi. Na internete skúsiť vyhladat cvicenia, behat (da sa aj s dietatom) pripadne nieco skupinove.... proste nieco, kde sa najdes a nebudes to robit z donutenia ale preto, ze ta to bavi

To, ze kojis nie je brzda pri chudnuti. Ja som za pol roka kojenia schudla 16kg sportovanim. Nasla som sa v behu...
Skus sa motivovať napr. kúpou pekneho sportoveho oblecenia... pripadne o cislo mensich siat ako motivacny prvy ciel. Neklad si vsak nereálne ciele! Zdrave chudnutie je cca 1kg tyzdenne. Žiadne extremy 10kg za tyzden a podobne. Pomaly dalej zajdes!!!
Drzim palce!!!!!!

ertlovik18
28. nov 2017

@danusskaaa preve toto je ten problem, ze mame nerealne predstavy. Roky naberame vahu a potom by sme ju chceli zhodit v priebehu jedneho mesiaca

danusskaaa
28. nov 2017

@ertlovik18 co mesiaca... rovno po prvom cviceni 😂😀

xxxxxnnnnn
28. nov 2017

Ahoj, pozri si už aj existujúce diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/category/chcem-...

rika888
28. okt 2018

@jessicai Skvely vysledok, ja som zacinala na 94, teda o 10 kg menej. Chudla som spolocne s prodietixom (prodietix.sk), pisem spolocne lebo mali chalani skvelu podporu a naozaj pomahali. Po troch mesiacoch, mala som troj mesacnu kuru, som dala dole 21kg, odvtedy nejake 4, tie uz extremne tazko, ale som spokojna. Co sa tyka cvicenia 4x do tyzdno s trenerkou 2x lahka turistika, resp prechadzka. Dieta je to nizkosacharidova, teda znizenie sacharidov na minimum. K tomu pridat ako ja sport a urcite sa vam podari dosiahnut co chcete

iinuska
28. okt 2018

Hlavne si ustrazit pomer prijem- vydaj.

rika888
3. nov 2019

@iinuska Toto je jednoduche cez dietu, lebo clovek vie, co ma jest, kolko atd, ale dolezite je si toto ustrazit hlavne PO diete! 🙂