Ako schudnúť bez cvičenia?

mysti
11. máj 2009

Ahojte...v prvom rade vysvetlim nazov temy. Jedna sa priamo o mna, nie ze by sa mi nechelo cvicit, mam s tym, ale takyto problem - chodila som na aerobic poctivo trikrat do tyzdna (2x po hodine a raz na 2 hodiny), kde sme mali rozne cvicenia - kondicne aj tanecne, aj posilnovacie-proste bolo super. Skvele som sa citila, bola som svieza....ale...po dvoch mesiacoch som sa nezmestila do nohavic. Az by ste sa teraz zamyslali nad tym, ze som sa iste po cviceni riadne napchala...tak to sa velmi mylite!!! Moja pracovna doba je od siedmej do pol stvrtje. Obedy v robote nemame, takze sa to neprepchavam. Slovo-sladkosti mi hovori iba to, ze si na nich pochutim (aj to v nie velkom mnozstve raz do mesiaca (ked mam svoje dni), inokedy len velmi striedmo. Jem vela ovocia a zeleniny, ryby, celozrnny chlieb, v podstate-nejem vela.
A prislo toto a ja som ostala sokovana....neskutocne som pribrala na stehnach, na zadku a navyse sa mi zacali robit krcove zily a praskat mi zilky na tadku, nohach, stehnach....proste strasne. Ked som sa o tom rozpravala s nasou cvicitelkou, tak mi povedala, ze ja som pripad, ze ked cvicim-naberam na svalovej hmote a preto som "zmohutnela". Akoze nie je to nejake strasne zle, mam primeranu vahu ku vyske, ale strasne ma to trpai. A ze ja by som nemala ani behavat, ani skakat, prave koli tym zilkam!

Tak poradte, ako schudnut, ako sa najlepsie stravovat a ake cvicky???Ide leto a ja zacinam byt zufala!!!!!

monika2712
5. jan 2013

@shape a kde je zelenina v tvojej strave? na veceru nejedz nic co obsahuje muku, cize ziadne chlieb a cestoviny, ani ryzu a zemiaky, takze iba zeleninu s masom alebo rybami (napr zeleninovy salat s kuracimi prsiami alebo tuniakom, lososom, tofu syrom atd) a prestuduj si nieco o delenej strave, o tom co s cim je vhode kombinovat. spagety s morca dellou su uplne na nic, v podstate polotovar ktory ti nic neda. mas dost rokov aby si si mohla aj sama daco navarit. napriklad cerstvu omacku na spagety, skus paradajkovy pretlak, olivy, bazalka, sampiony.. co ti chuti. hlavne zarad zeleninu. mrkvu, cuketu, nieco co mas rada.. najdi si recepty, nech ti mamka daco navari. maso len chude. ziadne tazke omacky zahustene mukou. a este nepises kolko vypijes tekutin za den.. caje a cistu vodu, nic viac. aspon 2 litre denne. Psenicny chlieb vymen za celozrnny, daj si platok sunky a paradajku aspon k tomu.

abygeil
25. okt 2013

@leniccka môžems a opýtať čo je to pilatesové cvičenie? Ja som totiž už 8 mesiacov po pôrode a kým som bola doma cvičila som poctivo každé ráno, pretože som sa chcela zbaviť po pôrodného bruška. Teraz som natúpila do práce a na cvičenie mi už neostáva čas. Prídem domov o 16 tej a ani neviem ako a pri malom mi čas tak ubehne že sa zbadám že je 19 hod. a treba ho okúpať a podobne. Poradíte mi prosím? Myslíte že mi to pomôže?

meduuuza
5. nov 2013

http://schudniajty.blogspot.sk/ schudla som 18 kg a na stránku som pridala recepty a rady.Keď budete mať čas, skúste pozrieť možno vás tam niečo osloví 🙂

gzzzl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirus65
20. jan 2014

Baby diety a chudnutie nie sú na mieste. Problém môže byť vo vašom tele a vracia vám to vo forme jojo efektu.
Pošlem link na dva produkty ktoré zaručene odstránia kilá dole v prípade spomaleného metabolizmu, čo je zväčša problém pri nadváhe.
http://www.tajomstvozdravia.sk/okg.php?emulips_...
http://www.tajomstvozdravia.sk/okg.php?factor_base

V prípade záujmu píšte na mbackorova@gmail.com rada bližšie vysvetlím, tiež mám osobné skúsenosti.....

meliceri
21. jan 2014

@mysti Ahoj prečítala som si tvoj príspevok a rada ti pomôžem. Ja som vyskúšala viacero diet rôzne spôsoby aby som schudla a aby som sa hlavne cítila lepšie. Ale našla som si spôsob ktorý mi najviac vyhovuje a som už dlhšiu dobu spokojná. Nie si hladná a napriek tomu schudneš🙂www.chudnete.sk/melicherova

timca55
2. feb 2014

@meliceri ano uz to vieme , zelena kava , kazdí si potrebuje nejak zarobit, ja by som poradila mamickam si najst cas radsej a si zabehat , zacvicit a za tie peniazky co vyhadzuju na podobne somariny kupit radsej plienky

meliceri
2. feb 2014

@timca55 nie nieje to zelena kava.ale samozrejme mas pravdu ze pohyb je velmi dolezity ale ked vela krat len Sam pohyb nestaci treba tomu niekedy kusok pomoct.kazdy ma svoj nazor ja len odpurucam co pomohlo a stale pomaha mne🙂

violetta17
30. dec 2014

@shape Skus cvicitt

zuza1805
17. máj 2015

@mysti Vitamíny a výživové doplnky s touto stránkou mám veľmi dobré skúsenosti čo sa týka vitamínov, olejov ktoré sú vynikajúce na vlasy a zelená káva- na chudnutie je top, u mňa má táto stránka lajk, vrelo odporúčam 🙂

zuza1805
17. máj 2015
zuza1805
17. máj 2015

stránka sa mi nedá odoslať cez fórum ak by niekto chcel napíšte mi a pošlem vam webowku 🙂

margita32
10. jan 2016

Ahojte,

odporucam si tu to porovnat co vam vyhovuje:
http://ifarmacia.sk/prehlad-produktov-na-chudnu...

Ja som si tam vybrala tiez. Su to produkty, ktore su najznamejsie na slovenskom trhu a maju nejake aj podklady nazakladne nejakych studii ze naozaj funguju.

Snad som pomohla 🙂

evittam
10. jan 2016

@margita32 Ty naozaj veríš, že nejaké umelé svinstvá ti naozaj pomôžu schudnúť bez toho aby si upravila stravu a zaradila do svojho života nejaký pohyb?! Pekné drísty, ale bez efektu. Ale zase nový nick, ktorý tu ide ľudí presviedčať o "zázračných prípravkoch". 😀 😎