• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
cafte, ja sa poctivo hlasim...dnesny jedalnicek bol zo zdravych receptov- 2 knakenbroty so nizkot.syrom, jablko, na obed kura s brokolico a na olovrant paprika s cottage syrom...na veceru ma caka zelen. polievka bez tuku :sunglasses: a k tomu par oplatiek :sweat_smile: posledne kusy :wink: a voda+ 2 kavy a jedna prechadzka...vcelku dobry den, ale vecer budem drtit, tak som zvedava...
inak ja mam pas v pohode pri mojom pozadi- 60 to neni ani zdaleka- to som mala v 16 (tesne pred tehu: 91-60-90 a k tomu 57 kg a brucho krasne rovne :grinning: ) k tomu sa uz nedopracujem ,ale aspon priblizit by som sa chcela ...stacilo by mi 94-68-92 a tych 58...nenarocna vsak :wink:
2. jan 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm, verulka, dobrééé
ideš sa učiť, hoď aj mne trošku elánu (nemyslím slávikov :grinning: ) :grinning:
kedy máš skúšku? ja 9. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, zacinam si ta brat za vazny vzor...ten jedalnicek - hmmmmm.....a hned tak zhurta, zaciatok januara...drzis slovo, ako vidim...a ty sa na tych 58 za chvilu dostanes...uvidis :wink:
2. jan 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam, ze dosiahnem... :sunglasses: a jasne, ze vazne, vsak marec sa blizi a ja chcem vsetkych na mojej oslave ohurit. Zajtra cakam rotoped, a ideme na to aj s pohybom(prave sme dosli z dalsej dlhej prechadzky)
tily, ja ju mam uz 4.1., je nechutna - operacie v zahr. obchode :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nuz cakaju ma dve nekonecne noci, ale snad to dobre (doslova) dopadne...
a predsavzatia? No ja mam okrem tych "hlavnych" aj dve take moje egoisticke- nech mi vyjde jedna robota a nech je to v nej naozaj super a nech konecne pokorim tu 60-tku :grinning: :grinning: :grinning:
chudnutiu zdar
2. jan 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som cely den jedla zdravo/ zeleninovy salat,jablko atd. a prave dosiel muz z roboty a doniesol mi moju oblubenu pizzu,zjedla som dva kusky a teraz sa citim previnilo...
2. jan 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja vam len prajem pekny vecer a pevnu volu do dalsich dni :wink:
2. jan 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wau....konecne sa zacinate odhalovat...jeeeeej...ja dnes bieda, ale vzhladom na okolnosti celkom fajn..prave som dojedla grilovany baklazan, cesnakom som nesetrila, tak cakam zaujimavu noc... :frowning2:
2. jan 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuj verulka, len ten názov je hnusný...

ja ráno nič, nestíhala som, letela som s malým do mesta, na obed som mu robila knedľu s vajcom, tak som si dala z toho, medzitým som si dala dva BIELE :astonished: rohlíky, hanbím sa strašne ... aj za tú knedľu, ale zjedla som jej málo, len, čo on nechal... a potom som si dala trošku čokoládky, nie celú, ale za to som zožrala celý hroznový cukor hanbím sa
2. jan 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tily, nehanbi sa za jedlo, to nepomoze, ani vilki za pizzu...Na tej merrylinke su skvele a rychle recepty, ktore si varim(aj pre krpcov- tym pridam prilohu) skus mrknut :wink: dnes bude na obed ryba v alobale- mnam
certica super foto
3. jan 2007 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej aj verulka meni :grinning: - pripominas mi tu jednu tehulku, co sme spolu lezali a potom aj rodili (ma dvojicky baby) a mala vtedy 21r., ty tu vyzeras na 17 :wink:
ozaj, dakujem - ja som zmenila, lebo som slubila exp., ze v novom roku ine foto :grinning:
inak som dnes hladna ,odkedy som oci otvorila :astonished:
3. jan 2007 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, si ma inspirovala :wink: ja dnes kopa stresu, hlava v smutku a hram sa na pc...dnes nespim :frowning2: ...inak pekne drzim chudnucu liniu- na obed sa robi ryba so zeleninkou a potom ficime von, nech ma hlad obchadza :sunglasses:
inak mne sa zdalo, ze rpave na tejto fotke vyzeram tak cca na svoj vek :grinning:
3. jan 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dnes: jablko, jogurt, krajec celozr. chleba+ morc.sunka +rajcina + lad.salat a 2,5l vody.
verulka, tu si ako dievcatko, na tej predtym zas velmi jemne nezne zensky :sunglasses:
3. jan 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby poradte mi nejaku dobru dietu idem hrozne s vahou hore :angry: :frowning2:
3. jan 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mitinka, ako by povedala Papeky /resp.expertka/: Cica, nežer... :grinning:
ale nie...
U mńa zaberá jedine pravidelné jedenie 5 x denne, max. množstvo tekutín a pohyb /jedine prechádzky, cez leto korčule a bicykel, inak som max. salámista :sweat_smile: /
3. jan 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verulka, na tej fotke vyzeráš tááák mlado :wink:

mitinka, zbav sa toho stresu čo máš... už je trošku lepšie?

ja som dnes piekla bábovku, takže diétka nič moc, ale dala som si len jeden kúsok :wink: a ráno som zas nestíhala, lietam kvôli diplomovke po úradoch, a predchvíľou na obed zeleninovú polievku (čo si myslím, že OK) a trošičku špagiet, ale fakt len takú štvrťku porcie a len s kečupom a syrom... takže zatiaľ nie som až taká zlá :slight_smile: a aj s pohybom je to celkom OK, bola som tu v meste, rezkým krokom je to asi 20min tam a 20 späť + som tlačila kočík...
3. jan 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly ja som dnes robila jahodové pirohy a šúľance s makom, tak to má tiež trošku ďalej od dietky :sweat_smile:
3. jan 2007 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu mnaaaam. inak ty si rychla jak...nechcem to ani vyslovit :grinning:
3. jan 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš blesk??? :grinning:
3. jan 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz rozmyslam, co z toho je rychlejsie :grinning:
3. jan 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predsa ja...
3. jan 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si predsa najrychlejsia :sunglasses:
3. jan 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihahááááá :sweat_smile:
3. jan 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,tu je to uz poriadne vazna debata o dietach a cudnuti...a pritom vsetky na fotkach vyzerate tak dokonale :slight_smile: :wink:
3. jan 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wandus, to je z leta a mam tam len hlavu :grinning:
3. jan 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vyzeras fajn :grinning:
3. jan 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :grinning: zvyšná časť tela sa do objektívu nezmestí :unamused: :grinning:
3. jan 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, ja som citala ze: zvysena cast... :grinning:
3. jan 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre, stavaju sa aj horsie veci... :sweat_smile:
3. jan 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste ale srandistky :grinning: :confused:
kolko toho chcete zhodit?tak ako janko zo super tela?
a potom budete mat vsetky rovnake fotky,lebo budete neviditelne :grinning: :grinning:
3. jan 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez by som mohla aj o nejakych znizenych...
3. jan 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok