Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

zuzu13
3. jan 2007

wandi, mne stačí 10 kg a k tomu ten milion Sk 😀

wanda
3. jan 2007

zuzu 😀 😀 😀

wanda
3. jan 2007

viete o tom ze koza mladej zeny je velmi pruzna a elasticka a tak sa aj po porode mozete dostat rychlo do povodneho "stavu"-teda ze mozete vyzerat tak ako pretym.Cize tych 60cm v pase po troske snazenia sa uz budeme mat kazdu chvilku 😀

zuzu13
3. jan 2007

ha ha ha, wanda si mala smiešnu kašu na obed? Že 60 cm v páse... Toľko som mala naposledy v 12 rokoch... 😀 😀 😀

ninocka
3. jan 2007

no zuz mas co robit

tilly
autor
3. jan 2007

tak 60 v páse som nemala nikdy... možno keď som mala tak 10 rokov 😀

wanda
3. jan 2007

tak dobre 70cm?

ninocka
3. jan 2007

hmm

wanda
3. jan 2007

ja mam teraz 70ku,a citim sa dost blbo(ale to preto,ze mi to kazdy naokolo pripomina),inak sa citim vyborne a spokojne.Predtym som mala 60tku.Tak musim sa nad sebou hlboko zamysliet 😠 😀 😀

zuzu13
3. jan 2007

no baby normálne ma chytá depka. Priznávam, mám 80 - tku 😔

wanda
3. jan 2007

zuzu no to je v pohodicke,ved si este len mesiac po porode...si kocka! 😉

zuzu13
3. jan 2007

...kujéééém...sa budem červenať...

tilly
autor
3. jan 2007

ja na šťastie nemám meter, ale mám určite aj tých 90... no možno nie, ale menej ako 80 nemám... 😠

zuzu13
3. jan 2007

tilly a kde máš tých 90? Však na fotke by som ti povedala 50 aj s kabátom 😀

tilly
autor
3. jan 2007

dobrá fotka 😀 😲

zuzu13
3. jan 2007

ukecala si ma, hneď som kľudnejšia 😎

verulka
3. jan 2007

tily ty 90tku nemas, podla mna si pod 80ccm. Ale pas je dost dedicny,a aj mnohe cvicitelky aerobicu ho vobec nemaju 😉 dolezite su aj ostatne miery (ja mam tedko 94-76-95) a mnoho ludi mi tvrdi, ze nemozem mat and 60kg 😎 no ak by som si odmerala stehienko 😝 ...no nic, mam kazdopadne co robit.
prave si peciem jablcko, uz sa tesim. Muz vzal krpcov ku svokre na chvilku, tak sa napapam a ahajde ucit. Kocky zajtra doobeda na mna myslite 😅

tilly
autor
3. jan 2007

verulka pečieš jabĺčko? ako? držím palce na zajtra 😉
brucho a boky budem mať vždy riadne...

verulka
3. jan 2007

normalne rozkrojim a sup do rury, potom trosku dzemu(malicko) a mnam, mnam...tily ja stehna 😝

tilly
autor
3. jan 2007

ja s nohami nemám moc problém... moja mamina má krásne nohy stále, len musí zvoliť dobrý strih sukne, dúfam, že je to dedičné 😉

verulka
3. jan 2007

hmmm, moja mama ma 160cm a pomaly metracek, ja zase dufam, ze to nie je dedicne, resp. to nepripustam 😀

bobicek
3. jan 2007

ahojte baby!
mozno sa tu uz rozoberala tema so steppermi, akosi sa mi to nechce cele pozerat, bo je tu toho tolkooooooo...
mate niektora stepper a ako ste spokojna?
ja nemam pevnu volu a akonahle uvidim chladnicku, bar, cokoladu a vsetko na jedenie, uz je to vo mne 😀 tak ma napadla takato moznost, len neviem, dokedy by ma to bavilo 😉
dik!

snilko7
3. jan 2007

ahojky babenky aj ja mám otázočku...manžel sa rozhodol, že chce chudnúť aj on a že kúpime rotoped - oplatí sa kupovať? Dá sa na tom schudnúť? Alebo je niečo vhodnejšie - orbitrek......vďaka za rady

fafa
3. jan 2007

Snilko, orbitrek urcite lepsi...mne to fakt super "sadlo"...a aj citim, ze to fajn ide dole...

snilko7
3. jan 2007

fafa aj ja si myslim ze je lepsi ako rotoped, ale môj manzelik sa nechce dat presvedčiť. Už som ho podpichla že či preto, že na rotopede sedí...že či chce chudnúť posediačky 😅 ale nezabralo

snilko7
3. jan 2007
fafa
3. jan 2007

Snilko, urcite by mangelik k tomu chcel aj ranajsie noviny 😀 😀 ...
To z telenakupu je na mna moc pracne...brusaky a posilovacie cviky sa mne najlepsie robia bez nacinia...len vlastna vaha...ja by som si vybrala ten orbitrek, prijemne sa vypotis, pospalujes a citis sa super... 😉

snilko7
3. jan 2007

fafa neprehovoríš môjho manžela? 😀

fafa
3. jan 2007

Snilko, nepochybujem o tom, ze na neho mas nejake finty...tak hor sa do toho 😎

snilko7
3. jan 2007

nooooo žeby nedostal večeru 😀 ale tieto sviatky boli horor...od pôrodu som chudla a pred Vianocami som sa konečne dostala pod 60 kg - mala som 58,5 a dnes som sa vážila a nahodila váha 61,5 som skoro umrela...moje dvojročné úsilie v čudu...takže začíname z ostra, lebo manželík síce nikdy nebol štíhly ale cez Vianoce sa vyšvihol na magickú stovku a tiež si povedal, že dosť 😵