• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
Snilko, tak dik, dostala si ma zase do depky...a ja ti tu pomaham s orbitrekom...ja by som tiez urcite umrela, keby som mala 61,5...ale od radosti...a magickeho mangela mam aj ja :grinning:
3. jan 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko, nad tym slim shaper som kedysi uvazovala tiez :wink:
dnes som sice nic extra nejedla, zial ani necvicila
3. jan 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica ty si tu ako motivacna trenerka...kazdy den rac. strava a pohyb...ta fakt zerem... :wink:
3. jan 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa ale ja som pred dvoma rokmi mala 50 takže mne je to divné že mám zrazu tak moc a ja som dosť nízka 165 a babka mi furt hovorí že mi narástol zadok...tak potom nechudni :confounded: mne by stačilo brucho a stehná zmenšiť, ja si nepotrpím na kilá...ale necítim sa moc fajn, keď si chcem obliecť obľúbené nohavice a ich nezapnem, poprípade sa mi zaseknú už na stehnách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snilko, zase rana do mojho ega...ja som tiez dost nizka...167, ale doteraz mi to prislo ako taka priemerna vyska... :frowning2:
inak babky su kapitola...aj mna to viac vezme od babky ako napr. od mangela...
3. jan 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, nestvi ma, dnes som fakt ani ritou nehla
snilko ty si proste moja miera :grinning:
3. jan 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica fakt :grinning: :grinning: už zasa niečo spoločné
fafa, však práve, keby mi to povedal manžel, tak pohoda, prinajhoršom ho postavím pred zrkadlo :grinning: :grinning: ale babka a teraz už aj mamina, zrovna dnes vraj mi cez sviatky zhrubli stehná...ja som to ukončila tým že mám na sebe hrubé tepláky :sweat_smile:
3. jan 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
snilko, ale veď sa snažíte o druhé bábo, tak kašli na to, schudneš potom :wink:
3. jan 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly zatiaľ sa nedarí a musím aspoň trošku začať cvičiť, lebo to snažilkovanie môže aj chvíľu trvať a čo keď budem priberať takýmto tempom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm, no radšej nepribrať... a vraj sa to aj po druhom dieťatku horšie chudne...
3. jan 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly,ja zas snilka v tomto chapem, ja kebyze idem snazit, o to viac sa predtym snazit nejak dat do normalu, lebo ked sa uz predtym necitis dobre, v pohode, tak pocas tehu, ked nabalis dalsie kila, to uz neni uplna sranda. Aj ked zas v snilkovom pripade to neni nic zavazne s tou vahou. Ale ked je zvyknuta na nejakych 50 a ma povedzme 10 navyse, nie je to lakava predstava pridat este tehotenske
3. jan 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ešte ste neprišli na nejaký zázračný spôsob ako schudnúť a nemusieť nič robiť? :sweat_smile:
3. jan 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
certica, máš pravdu...
3. jan 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica presne aj ja tak uvažujem pri prvom som pribrala 12 kg...začinala som s 53 a končila 65, teraz mam 61,5 a keď priratam 12 tak to je až 73 :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: z toho sa už asi na 55 čo je môj terajší cieľ nedostanem :sweat_smile:
3. jan 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu13 ak zistíš daj vedieť aj mne :wink:
3. jan 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko-ja pred prvym takisto 53 :grinning: , pribrala som 13, t.j.66kg, schudla na 50kg a teraz mam zas dalsich 9 k dobru :sweat_smile:
3. jan 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu, keby som na také niečo priľla, tak som behom týždňa najbohatšia žena na svete :grinning:
3. jan 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práveže nik o tom nevie...
Pridávam vám na upokojenie moje tehu kg. Prvé pred tehu 62 kg, tehu +15,5kg, po tehu 62kg. Druhé 82kg/+12kg/80kg. Miery mám ako fľaša od coca - coly :grinning:
3. jan 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica ja som na 50 neschudla...ja po pôrode 64 a teraz sa mi až podarilo dostať na 58...no ale to je už minulosť, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
3. jan 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kocky veru...ja mam dve za sebou a nespamatala som sa z prveho a sup do druheho...pri oboch som pribrala 15...co mi pripadalo celkom v norme...a neviem sa z toho spamatat...
este ze mam pri sebe takeho chlapa (ze snilko..), pri nom si pripadam ako chrust... :grinning:
3. jan 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale snilko, ja zas ako keby som dva porody po sebe prekonala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. jan 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa :grinning: ja ako prutik...ale keď sa pozriem do zrkadla, vždy vytriezvem :sweat_smile:
3. jan 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachvilku začina druhy diel Supernovy, pojdem pozerat, tak sa lucim. papa
3. jan 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne v skusobnej kabinke :sweat_smile: :astonished:
3. jan 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuj, inak nechapem ake zrkadla to tam davaju, ked chcu nieco predat.... :confounded:
3. jan 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este to fajne osvetlenie :sweat_smile:
3. jan 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klídek, pokiaľ sa ešte zmestíme do tej kabínky, tak je "dobre" :sweat_smile:
3. jan 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, no dikkyy! :astonished: Niekedy uvazujem nad tym, ze sa zachvilu nevtesnam do nasho WC-ka :sweat_smile:
3. jan 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme na wecku pračku a to je moja mierka. Kým prejdem je OK ale ak musím ísť bokom...beda mi...
3. jan 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak bolo mi treba ísť pozerať ten film....od nervov som pri ňom "zožrala" celý balíček arašidov :sweat_smile: :confounded:
3. jan 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok