Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

fafa
3. jan 2007

Snilko, tak dik, dostala si ma zase do depky...a ja ti tu pomaham s orbitrekom...ja by som tiez urcite umrela, keby som mala 61,5...ale od radosti...a magickeho mangela mam aj ja 😀

certica
3. jan 2007

snilko, nad tym slim shaper som kedysi uvazovala tiez 😉
dnes som sice nic extra nejedla, zial ani necvicila

fafa
3. jan 2007

Certica ty si tu ako motivacna trenerka...kazdy den rac. strava a pohyb...ta fakt zerem... 😉

snilko7
3. jan 2007

fafa ale ja som pred dvoma rokmi mala 50 takže mne je to divné že mám zrazu tak moc a ja som dosť nízka 165 a babka mi furt hovorí že mi narástol zadok...tak potom nechudni 😖 mne by stačilo brucho a stehná zmenšiť, ja si nepotrpím na kilá...ale necítim sa moc fajn, keď si chcem obliecť obľúbené nohavice a ich nezapnem, poprípade sa mi zaseknú už na stehnách 😝

fafa
3. jan 2007

Snilko, zase rana do mojho ega...ja som tiez dost nizka...167, ale doteraz mi to prislo ako taka priemerna vyska... ☹
inak babky su kapitola...aj mna to viac vezme od babky ako napr. od mangela...

certica
3. jan 2007

fafa, nestvi ma, dnes som fakt ani ritou nehla
snilko ty si proste moja miera 😀

snilko7
3. jan 2007

certica fakt 😀 😀 už zasa niečo spoločné
fafa, však práve, keby mi to povedal manžel, tak pohoda, prinajhoršom ho postavím pred zrkadlo 😀 😀 ale babka a teraz už aj mamina, zrovna dnes vraj mi cez sviatky zhrubli stehná...ja som to ukončila tým že mám na sebe hrubé tepláky 😅

tilly
autor
3. jan 2007

snilko, ale veď sa snažíte o druhé bábo, tak kašli na to, schudneš potom 😉

snilko7
3. jan 2007

tilly zatiaľ sa nedarí a musím aspoň trošku začať cvičiť, lebo to snažilkovanie môže aj chvíľu trvať a čo keď budem priberať takýmto tempom 😝

tilly
autor
3. jan 2007

hmmm, no radšej nepribrať... a vraj sa to aj po druhom dieťatku horšie chudne...

certica
3. jan 2007

tilly,ja zas snilka v tomto chapem, ja kebyze idem snazit, o to viac sa predtym snazit nejak dat do normalu, lebo ked sa uz predtym necitis dobre, v pohode, tak pocas tehu, ked nabalis dalsie kila, to uz neni uplna sranda. Aj ked zas v snilkovom pripade to neni nic zavazne s tou vahou. Ale ked je zvyknuta na nejakych 50 a ma povedzme 10 navyse, nie je to lakava predstava pridat este tehotenske

zuzu13
3. jan 2007

babule, ešte ste neprišli na nejaký zázračný spôsob ako schudnúť a nemusieť nič robiť? 😅

tilly
autor
3. jan 2007

certica, máš pravdu...

snilko7
3. jan 2007

certica presne aj ja tak uvažujem pri prvom som pribrala 12 kg...začinala som s 53 a končila 65, teraz mam 61,5 a keď priratam 12 tak to je až 73 😨 😝 z toho sa už asi na 55 čo je môj terajší cieľ nedostanem 😅

snilko7
3. jan 2007

zuzu13 ak zistíš daj vedieť aj mne 😉

certica
3. jan 2007

snilko-ja pred prvym takisto 53 😀 , pribrala som 13, t.j.66kg, schudla na 50kg a teraz mam zas dalsich 9 k dobru 😅

tilly
autor
3. jan 2007

zuzu, keby som na také niečo priľla, tak som behom týždňa najbohatšia žena na svete 😀

zuzu13
3. jan 2007

práveže nik o tom nevie...
Pridávam vám na upokojenie moje tehu kg. Prvé pred tehu 62 kg, tehu +15,5kg, po tehu 62kg. Druhé 82kg/+12kg/80kg. Miery mám ako fľaša od coca - coly 😀

snilko7
3. jan 2007

certica ja som na 50 neschudla...ja po pôrode 64 a teraz sa mi až podarilo dostať na 58...no ale to je už minulosť, že? 😝 ☹

fafa
3. jan 2007

No kocky veru...ja mam dve za sebou a nespamatala som sa z prveho a sup do druheho...pri oboch som pribrala 15...co mi pripadalo celkom v norme...a neviem sa z toho spamatat...
este ze mam pri sebe takeho chlapa (ze snilko..), pri nom si pripadam ako chrust... 😀

certica
3. jan 2007

no ale snilko, ja zas ako keby som dva porody po sebe prekonala 😝 😀

snilko7
3. jan 2007

fafa 😀 ja ako prutik...ale keď sa pozriem do zrkadla, vždy vytriezvem 😅

snilko7
3. jan 2007

zachvilku začina druhy diel Supernovy, pojdem pozerat, tak sa lucim. papa

certica
3. jan 2007

hlavne v skusobnej kabinke 😅 😲

fafa
3. jan 2007

Fuj, inak nechapem ake zrkadla to tam davaju, ked chcu nieco predat.... 😖

certica
3. jan 2007

a este to fajne osvetlenie 😅

zuzu13
3. jan 2007

klídek, pokiaľ sa ešte zmestíme do tej kabínky, tak je "dobre" 😅

certica
3. jan 2007

zuzu, no dikkyy! 😲 Niekedy uvazujem nad tym, ze sa zachvilu nevtesnam do nasho WC-ka 😅

zuzu13
3. jan 2007

my máme na wecku pračku a to je moja mierka. Kým prejdem je OK ale ak musím ísť bokom...beda mi...

snilko7
3. jan 2007

nooo tak bolo mi treba ísť pozerať ten film....od nervov som pri ňom "zožrala" celý balíček arašidov 😅 😖