Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

verulka
4. jan 2007

cafte, prave som sa nahodila a úprcham na skusku...idem sa len priznat, ze o kolo 2 mi oadli za obet 1/4 milky a dokonca som ssi coukrila kavu(aby som sa udrzala na nohach). Inak snilko ja mam 169cm, a rozhodne uz roky nemam ani naznak 50tky...ale mne staci tych 56-58, cize mam co robti
my sme objednali obyc. rotoped- prave kvoli sedeniu 😀 😀 ale nie, ja ma vacsinu pos. strojov zakazanu kvoli kolenam...
tak drzte mi palce na skusku a do schudnutia 😎

certica
4. jan 2007

verulka drzime palceky aj pasticky 😉

veronice
4. jan 2007

ahojte🙂
ja len tak ze ja chudnem podla 90-dnovej dietky. Maminka dala dole 35 kg, ja 11 kg a je to uplne super! Ak vam ju tu uz niekto predstavil, tak nist 😀 a ak nie, tak zbehnite na mojasvadba.sk - forum - krasa - cica nezer a na strane 24 som to cele rozpisala.

Takze, drzim palce pri chudnuti a zelam krasny den! 🙂

s ôpozdravom veronice 🙂

certica
4. jan 2007

veonice, tak to gratulujem 😉 . nie je to ta, co drzala M.Pavelekova? 😕

wanda
4. jan 2007

tak kocky,nasla som nieco zaujimave

http://www.chudnutie-ako.sk/redukcna-dieta/aky-...

wanda
4. jan 2007

zaujala ma hlavne ta tabulka

ervotoc
4. jan 2007

zuzu to s tou práčkou...aj u kamosky tak bolo 😀 v osmom mesiaci som k nim uz nemohla prisť na navstevu,bo by museli vypratať pračku 😀 ak by som musela isť do kupelne a nebodaj na veco 😀

zuzu13
4. jan 2007

ja som to chvalabohu zvládla aj cez tehu 😀 no ale teraz začínam mať obavy 😅

ervotoc
4. jan 2007

😀 😀

tilly
autor
4. jan 2007

veronice, už to tu bolo 😉 ale ďakujeme

juj, tak sa mi nič nechce a ešte som ani nič nejedla a tak skoro ani nebudem, som v kancelárii, dokončujem tú debilnú vec, držte palce, idem sa do toho ponoriť 😉 dúfam, že sa neutopím (dnes som taká metaforická 😀

verulka
4. jan 2007

cafte, tak som tu. Skusku som asi spravila 😉 teda pevne si verim...
veronice, pre mna je taka dieta asi nedodrzatelna...
inak kocky uz treti den si varim jedlo dla tej merrylinky a padlo mi brucho 😕 😀 citim sa skvele...i ked si neodpustim nejake tie prehresky 😅
na ranajky zelozrnna zelmla so tvr syrom (nizkotucnym) a rajcina...desiata- 2 nikotinove vyrobky pred skolou 😝 a na obed kurac masko a spenat...mnam.
momentalne zazivam poskuskovu euforiu a citim sa ako po sexe (hmmm, aj ten by uz mohol byt 🙄 )

certica
4. jan 2007

verulka, ja som sa po skuske citila tiez na postel, ale hlboko v hladine delta 😀

cat
4. jan 2007

verulka a čo vlastne študuješ?
Inak ja podla toho linku od wandy už do rizikovej kategórie patrím, ale čo je to 80 cm v páse? čo potom také postavičky ako napr. moja svokruša? dobre cez 120 😲 podla mňa je tá 80tka prehnaná..

verulka
4. jan 2007

cat obcho a marketing na ekonomke...
ja teda zatim nie som rizikova 😀 😀

wanda
4. jan 2007

cat aj podla mna je to prehnane 😉

zuzu13
4. jan 2007

cat plne s tebou súhlasím, 80 je dobrá, len keby ju mal niekto iný a nie ja 😝 😀

verulka
4. jan 2007

jaaj baby, dnes nechudneme? ja ani ne, len uz nevladzem ani zaspat...

ninocka
4. jan 2007

ahoj verulka no co dari sa ti s chudnutim

verulka
4. jan 2007

hmmmod noveho roku zatim ano 😀 😀 😀 vcelku 😅 ale mam deadline marec a aspon 5kg, tak uvidime...
inak gratulujem k filipkovi, je nadherny 😉

vendynka
5. jan 2007

Zienky, muz mi kupil DVD Pilates 😀 - tak som si to vcera zacvicila 😝 - je to takych prijemnych 40minutok neznych pohybov - az som mala pocit, ze to nestoji za nic, a ze viac sa clovek namaka, ked je roztopenu zmrzku lyzickou 😉
Ale cuduj sa svete, ja Vam mam z toho dnes takuuu svalovicu 😵 - a to najma na spodnom brusku, kde som ju od porodu nemala ani po brusakoch 😠 - a to sa tam brusaky, ci sklapacky vobec necvicia 😕
No teta na DVD mi lsubila, ze o 2 tyzdne uz budem chudsia, tak skusim tie 2 tyzdne pekne cvicit kazdy den a ak sa nieco pohne, budem vrelo odporucat 😀 - drzte palce 😉

BTW Verulka Ty teraz podla coho papas???
Ja rozmyslam nad tou 90 dnovou dietou... - aj muzik ju che so mnou drzat, ze aby ma podporil a nelakalo ma porusovat ju 😵 - len neviem, ci sa mam na to dat, ked este dojcim, aby mi mliecko neodislo 😲 - baby, poradte! Samco je uz sice velky, ale idu mu stolicky a zas mi nechce nic jest 😠 - dojcim viac ako ked bol novorodenec 🙄

cat
5. jan 2007

verulka dnes má dcérka meniny že? tak všetko naj 😉
ja mám hroznú svalovicu na bruchu ☹ včera som si zas navarila tú ryžu takže začínam 3.kolo ryžovej diéty 😀

tilly
autor
5. jan 2007

vendynka, vzhľadom na to neustále kojenie by som to asi nerobila, iné by to bolo, keby si to používala už len raz, dva krát denne, ale keď tým v podstate malého živíš... neviem... mne by už ani nevadilo, keby som prišla o mliečko, lebo malý ho už používa len na hranie a upokojenie... už ani v noci, keď sa zobudí nepotrebuje mliečko, len pohladkať... romýšľam, že ho odstavím, ale potom vždy príde situácia, keď som rada, že kojím... tak neviem, fakt mám v tomto dilemu, možno si dám nejakú diétku, aby som o mliečko prišla, aj tak sa ho už veľa nerobí, ale zas nemám pevnú vôľu na diétku... och jooo

inak, prerušujem chudnutie, krámujem 😉 pred chvíľou som behom 10 minút vypila 4 krabičkové džúsiky a zožrala dva mafiny... a teraz mi je blbä

verulka
5. jan 2007

cafte, diky cat za gratulaciu...vendy kuk ip 😉 a na dietu sa teraz vy.er a pekne koj 🙂

vendynka
5. jan 2007

Tilly, podla mna je najsuper, ked sa babo odstavi same 😵 - jednoducho uz mamu v tomto smere nepotrebuje...
Bola by som velmi rada, keby sa mi Smko odstavil sam... Ale stale viac mam pocit, ze budem dojcit az kym si nenajde frajerku a nevymeni jej cecky za moje 🙄 Najhorsie je, ze uz nespapa nic ani,ked ho dam mame a odidem... - kedysi to fungovalo, ked videl, ze cecky nebudu zjedol aj ine 🙂 - ale teraz je ochotny tvrdohlavo hladovat az kym sa mu cecky nevratia 😨
V tej 90dnovej dietke v podstate papas vsetko, ale nekombinujes to... - to asi nie je vhodne pre babo, kt. by malo mat kazdy den bohaty prisun zivin 😅
Ja som vzdy dietky vedela dodrziavat a nemala som problem odriect si co bolo treba... Ale teraz som z toho mojho skodica stale hladna 😖 - alebo zeby som bola iba rozozrata???
Po porode sa mi najviac osvedcilo cvicenie 🙂 - ide to sice tazsie dole, ale fakt je, ze nepotrebujem iba zhodit, ale aj vyformovat to mlandrave telo 😨

verulka
5. jan 2007

vendy, tak ja som v zivote nevedela dodrzat dietu- pohyb, makacka to hej, ale dieta to nie...najhorsie je, ze nasa strava doma bola strasne zdrava a vyvazena(kvoli chorobam) a ja nic...krpci zeru ako draci a su ako z Afriky (az na Radka, tem je taky akurat) a moj drahy ma cca 65-68kg a zere furt...hmmm a ja to priberam za nich, resp, nejde mi schudnut...ale rok 2007 je moj, teda nas 😀

cat
5. jan 2007

verulka, ja hlásim mínus 1,5 kg tento týždeň 🙂 práve som sa odvážila odvážiť 😀 veru, bude ten 2007 v štííhlom duchu /ak nezačneme žrať zase/..

vendynka
5. jan 2007

Verulka, ja som byvala ten typ, co mohol zozrat vsetko a nepribral az kym som neprestala fajcit - potom mi stacilo sa len na nieco pozriet a privonat a uz som priberala 🙄 - takto som stlstla aj o dobrych 15kg 😕 - a potom som drzala brutalnu dietu a vratila sa na povodnu vahu 😉
No a teraz po porode zas bojujem s vahou 😠 Obcas mam pocit, ze priberam uz aj zo vzduchu 😲 Hoci drahy sa mi posmieva, ze vzduch maju aj v Afrike a su tam vychudnuti 😠 Jemu sa hovori, ked moze zjest aj slona a nic sa mu neulozi 🙄

verulka
5. jan 2007

cat a to adkedy? skvele gratulujem 😉 a pochval sa co robis...ja sa pojdem odvazit az zajtra- snad uspesne 😅

cat
5. jan 2007

vendynka ty si tuším ten prípad čo ja, kým som fajčila, mala som cca 50 kg 😒 a potom postupom času, zrazu o 13 viac 😠 ešteže nekojím a môžem sa teraz týrať..

verulka
5. jan 2007

odkedy som myslela, ze za aky cas. usek- nejako sa blbo vyjadrujem 🙄 ... inak mna s vahou fajcenie nejako nehybalo/nehybe...vsak uz mam len 1,5r na definitivny konec 😉 a pak uvidime