Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

bobicek
5. jan 2007

takze je to moooooc prijemne, ked to s...e aj mna, lae ja neviem...ked vidim chladnicku...idem ju zjest aj s obalom 😀

zuzu13
5. jan 2007

ahojte 😀
certica, prejdem 😀 , si ma videla, či čo? Práve som doprala...
Chudnete?

tilly
autor
5. jan 2007

hiii bobiček, tak toto keby mi môj povedal, tak má kudlu v chrbte 😀 ale nie, hlavne, že je úprimný

minule som ju viezla k našim do limbachu, išli sme okolo vašeho domu, tak mi hovorila, že vás bola pozrieť, že akí ste šťastní s tým malým, že ako ho tvoj muž pekne kúpe a tak, zlatá bola, tak sa usmievala... no ona je dobrá, na to, že má za sebou tú operáciu srdca... celkom pekne sa drží, sme spolu pred vianocami piekli, normálne som jej nestíhala 🙂

idem kúpať malého, som vyšťavená ako citrón DSCH 😉

certica
5. jan 2007

zuzu, nevidela, len pocula 😀
idem uz aj ja venovat svoju pozornost inym smerom 😎

bobicek
5. jan 2007

no a ja ho mam tak rada, furt mu trepem do hlavy, ze ked ma chce, musi taku aka som, len dokedy??? 😀 😀 😀

zuzu13
5. jan 2007

pocula? ako nadávam, že sa priestor závratne zužuje???

bobicek
5. jan 2007

ale nie, on radsej plnsie tvary (moje stastie) 😝 tak som kludna...
no, idem si zas daco vybrat z nasej chladnickovej ponuky, tusim tam caka jogurtik, ale s ovocim, ci cokoladovy?! a zasadnem pred telku, klasika...

cat
5. jan 2007

certica, no masáže a elektroliečba sa mi skončila, no ešte tam budem chodiť cvičiť od pondelka. ale mám to podstatne lepšie s tou chrbticou už, len dúfam že si teraz tým posilovaním niečo nedod.bem zas..

bobicek a kolko tak potrebuješ schudnúť? cvičíš? ja už 20 min píšem že idem cvičiť ale neviem sa odlepiť od PC 😀

bobicek
5. jan 2007

no na to ze mam 170cm a 85 kg, asi takych 10kg 😀 😀 😀 🙄 🙄
ale od zajtra zacinam, natvrdo, aj si idem kupit stepper, ked nebudem cvicit, budem sa aspon nan pozerat, mozno to pojde dole aj takto 😝

bobicek
5. jan 2007

no a cvicit? to co je? sak ja som leniva ako vos... ale dviham cinky a normalne aj po stojacky 😀 uz mi plutvy tak neveju 😀

cat
5. jan 2007

aj ja by som ešte potrebovala steper ale čo som videla, straašne drahé boli, a ja som lakomá 😀 ale už idemm, majte sa 😉

bobicek
5. jan 2007

a poradte, vzdy ked pridam prispevok, vrati ma to na zaciatok volnej diskusie, musim klik na chudneme a este sa presunut na danu stranu...nejde to urychlit ? 😠

bobicek
5. jan 2007

cat, steper som skusala na vlastne nohy. tie co do 2000sk, su len take pri zemi, ako nedvihas nohy vysoko, ale tie cca 3000sk su fajne. zajtra asi nabieham do obchodov, sak ked chce mat moj peknu babu, nech kupi 😀

verulka
5. jan 2007

cafte, tak ja mam za sebou 30min na rotopede...strava- ranajky jogurt, obed ryba v alobale(je to strasne rychle) olovrant jablko a vecera brokolica s cesnakom. Ale malo som pila- cca 2l+ nizkotucne acidko (asi 0,5l) a kafe...spokona 😎 snad sa to prejavi...

ninocka
5. jan 2007

verulka brokolica a cesnak ?
to je kombinacia

verulka
5. jan 2007

na bylke oli. oleja 60s osmazeny cesnak a k tomu brokolica, podusit...je to fakt super (i ked ja cesnak zboznujem a hodi sa mi asi vsade 😎 )
vendy, tie cviky mas na mysli klasicke vystrete ruky a cm hore- dole bez kmitania? Mne az tak neucinkuju (robievam rano 100 s pokrcenymi nohami a vecer 100 s vystretymi...no su efektivnejsie ako normalne)

tilly
autor
5. jan 2007

hmmm, verulka, dobrééé,

a rybku ako robíš v alobale a akú rybku?

snilko7
5. jan 2007

cat na tejto stránke majú v celku lacné stepery a iné skvelé vecičky
http://www.najlacnejsisport.sk/steppery-c-34.html

verulka
5. jan 2007

tily, normalne filetu, osolim okorenim + mleta paprika, kydnem na to mraz. zeleninu (v recepte je uvedena ze so sampionmi, ale podla mna nemusi) zabalim ako zivanku a sup do rury...kedze ryba je hotova rychlo, nepoviem ti nakolko- asi podla hladu 😉 krpcom k tomu hodim zemiaky a je to 😉 mnam

tilly
autor
5. jan 2007

verulka, to je super typ, dík, určite to niekedy urobím, je to fakt rýchle a filety mám skoro vždy v mrazáku a zeleninku tiež

tilly
autor
5. jan 2007

idem haji, brú

verulka
5. jan 2007

pa

zuzu13
6. jan 2007

heeej, čo ste už všetky schudli??? 😅

fafa
6. jan 2007

Ja sa bojim sem prispievat, mam vazne vycitky...ako sa to tu vsetko chystalo od 1.1... ja som sa zatial nezastavila od panadolov a brufenov...takze s chudnutim bieda...a zameskanu stravu cez den, dobieham vecer, ked "pacienti" zaspia...

zuzu13
6. jan 2007

nič si z toho nerob, ja som bola do včera na antb. tiež som jedla všetko čo mňa nezjedlo. A dnes som pekne začala a aj so športom 😅 , Vyriadila som celý byt, umyla okná, schodisko a som happy, síce hladná ako čenkovej deti, ale ...leto s blíži 😎

certica
6. jan 2007

ja tiez momentalne nemam co dodat, ani nic inspirativne ma nenapada. akurat budem kukat, ci tam vendy hodi tie cviky na brucho 🙂

zuzu13
6. jan 2007

no vidím, že sa vám nechce, tak idem tata 😀

certica
6. jan 2007

zuzu chce, len nie o zradle a cviceni 😝 😀

zuzu13
6. jan 2007

tak o čom? O pití?

certica
6. jan 2007

pijem tomu natura neperliva 😀 , 2,5 litra za mnou 😎