Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

verulka
6. jan 2007

certica, ja mam nejaky obycajny rotoped kupoval ho muz- rozohdne max 2,5tis...bol z net.obchodu. Davam 30min(spravy) a cca 15-17 km..spotim sa ako kon a citim sa potom super. Ja milujem bikovanie ako take a teraz si predstavujem, ze som na hradzi a ficim do rusoviec sa okupat 😉 a pod...
tento tyzden idem na bodywork o 8,30 rano, nakolko nemam skusku a krpci uz naklusu do skolky a pohovory mam az koncom januara...
ja na tom rotopede nejako nechudnem- teda neficim s tym zamerom...hl. je to kvoli kondicke a mam pol hodku pokoj od vsetkych poziadaviek 😀
ale ci je to spravne- netusim...kde je viamka- uz tu dlho nebola, ona by nam to vysvetlila...
v ut idem mrknut do jedneho fitka- potom zreferujem 😉

davidko
6. jan 2007

dík baby za rady, mne nejde ani tak o chudnutie - ešte kojím 😉 ale sa poriadne vypotiť a získať aku taku kondičku 😀 ale tíško dúfam že pojdu nejaké tie kilečká dole 😵

verulka zatial vydržím max. 15 min. ale sa tiež spotím 😉

certica
6. jan 2007

hej verulka, je to na kondicku, srdcko posilnit, trochu nohy. ja tam mam nejakych 10 programov, pouzivam tak 2 😀 , mne pomaha, ked mam pri tom pustenu hudbu, inak ma to bikovanie nebavi a omina. Len vacsinou cvicim, ked krpec spi, takze hudba nehrozi alebo vecer a to zas fici TV. a inak som tiez spotena po 20 minutach, viem, ze mam biednu kondicku, vsade sa pise ze hodinu denne aspon, no neviem, kedy tam dospejem pri mojom zvysenom tlaku. tak zinfarktujem najskor 😝 😀
a viamka mam tiez dnes cez obed napadla, ci su v poriadku, dlho sa neozvala

zuzu13
6. jan 2007

vidím, že fičíte na bicykloch. Ja osobne sa nejako s tým stacionárnym neviem skamarátiť... Ale teším sa na jar...leto...jeseň. Máme záhradu cca 10-12 km od domu a tak si to 4-5 krát týždenne užijem na bicku al. na korčuliach/ak budem ešte vládať 😅 /

certica
6. jan 2007

zuzu, tak ja rozhodne radsej tie korcule, na nich mozem viac blaznit a to ja potrebujem 😀

fafa
6. jan 2007

Davidko, ja to uz beriem trochu vazne, lebo fakt potrebujem spravit nieco s postavou..takze si sledujem aj tep..a pod 30 min nejdem...ale ak ti ide o kondicku a trochu vypotit, tak si podla mna cvic v svojom tempe a uvidis, postupne budes vladat viac a viac... 😉
Certica, prosim, ak bude este nejaka taka akcia, mysli na mna.... 😲

davidko
6. jan 2007

zuzu tak ja budem behať za malou tych 10-12 km cez leto

zuzu13
6. jan 2007

no o tom to je, také preteky so synom to je zaberák jedna radosť. 😀

certica
6. jan 2007

fafa dobre, v exisporte mam aj nejaku kartu zakaznicku teraz, len neviem, ci za nieco stoji 😅

zuzu13
6. jan 2007

davidko to ti verím, mňa to tiež čaká, ale teraz cez leto malá ešte nebude chodiť len sa voziť 😀 tak mám možnosť venovať sa sebe 😅

verulka
6. jan 2007

ja v lete jazdim hrozne moc, len je to trosku pomale 😅 tento rok uz ma aj radko normalny bike (bez koliecok jazdi od 3r, len ten bike bol malilinky) a uz to vidim, ako ich budem nahanat. Aj my chodim na zahradu, z petrzky ku slovnaftu, ale netusim kolko je to km. Ajka to uz zvladav pohode, risko sa neikedy necha odviest spat autom a radko to este neskusal...
certica, ja hodinu casu asi ani nemam 😒 a ani programy- proste si koleckom nastavim obtiaznost a ficim 😀 inak dostala som k tomu Carnitine- taky tekuty, len neviem, kedy to mam brat. Je tam iba napisane ze denne max 10ml...neviete mi niektora poradit? HLavne ako casto a ako dlho pred cvicenim...diky

fafa
6. jan 2007

Certi, tesim, ze sa vyblaznime na "hradzi"...no to som zvedava....

davidko
6. jan 2007

fafa ved aj ja to myslím vážne len sa snažím nejako rozbehnuť 😀 potrebujem takych 10kg dole a to potrebujem sledovat tep ..., to koli čomu ☹

zuzu13
6. jan 2007

verulka carnitin mám aj ja. Berie sa pred cvičením a je na spaľovanie tukov.

davidko
6. jan 2007

verulka ja som ho pila aj počas cvičenia a vtedy som sa aj viac potila

fafa
6. jan 2007

Nepotrebujes...ja mam doma profika sportovca, tak ma na takychto kravinach chyta...je to asi tak, ze mas intervaly - pri urcitej tepovej frekvencii spalujes, a pri inej telo robi ine veci...

certica
6. jan 2007

fafa, bacha-neviem brzdit 😀

verulka, treba ho brat max.2 hodiny pred cvicenim, ale najlepsie tesne pred, tak do pol hodinky, aspon co som citala- ja som to nikdy neuzivala

davidko
6. jan 2007

a je doležití kolko kalorií spáliš, lebo či idem rýchlo alebo pomaly za ten istý čas je to rovnako

certica
6. jan 2007

davidko ten tep kvoli tomu, lebo pri urcitej tep.frekvencii spalujes najucinnejsie. inak ja toto zanedbavam

bobicek
6. jan 2007

babule, vidim, ze sme sa rozpisali o pomockach 😎 som rada... no mna by asi ten bike v obyvacke nebavil dlho... a mozno ani ten step... sak pokukam nejake zlavy. 😀 a co sa tyka toho orbitreku, je to dost peniazkov... tot ja studentka a chudak chlap "zasobuje"... 😀 😝

verulka
6. jan 2007

a ako dlho pred cvicenim? ci je to jedno a mozem naraz celu 10ml davku? ...asi musim mrknut nieco na nete- diky za odpoved...
fafa a to ako bezo mna na tej hradzi 😎 len ja na biku, korculovat neviem ☹ a strasne sa toho bojim...inak ja si tep nesledujem, nakolko ho mam vysoky furt (tlak super a tep v klude nad 90) nezistili ako vzdy ze preco...trva to uz dlho. Takze chudnuca tep frekvencia 70-90 je pre mna akosi pri akejkolvek aktivite mimo 😒

certica
6. jan 2007

fafa, tebe ma aspon kto poradit a zaroven ta motivovat 😎

verulka
6. jan 2007

dik certi za info...

davidko
6. jan 2007

ja nemám ten merač tepu 😠 a kolko mí musím byť 😀 aby smi to spalovalo 😉

fafa
6. jan 2007

Davidko, ja sa kal moc nevenujem, lebo ked na to kukam, hned vidim nejaku potravinu, ktoru tym padom mozem zjest 😎
Verulka, ja s karnitinom len tie najlepsie skusenosti...ale je to spalovac tukov, co mi moc s tebou dokopy nejde... 😉

certica
6. jan 2007

verulka, ja mam tiez vsetko trochu zrychlene a zvysene. na tom biku sa tebou necham mozno tahat, ked nebudem vladat a bude fucat protivietor, co sa stava dost casto 😝 😀 schudnes aj za mna 😀

davidko
6. jan 2007

fafa tak to aj ja hned vidím nejaku potravinu 😀 tak načo mám hlavne pozerať ☹

verulka
6. jan 2007

jak ze neee, vsak ja si chcem sadnut bez toho, aby sa mi po stolicke rozliali stehienka a pozadicko+ pri predklone nech ostane brucho co najviac nezmenene....tento rok to dokazeme 😎

certica
6. jan 2007

fafa, je to vazne ucinne-minule som v dm drogeri cumela na ten karnitin, mali ho v tekutej a tuhej forme a neni to lacne, ale som zas niekde potom citala, ze v podstate vsetky tie doplnky a preparaty su viacmenej bezvyznamne. tak neviem, ci investovat 😒

zuzu13
6. jan 2007

verulka pekne si to napísala,aj ja chceeeem...plán päťročnice so práve zahájila 😀