Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

expertka8
7. jan 2007

Chudneme inak - podľa krvných skupín

http://stastnejsiclovek.blogspot.com/2006/11/kr...

verulka
8. jan 2007

viamka, dik za info, nejako mam voci tomu respekt, snad sa osmelim...Vendy, ani ja som nikdy nic nebrala- nemam s tym skusenosti...Uz som sa ta pytala, ci su to tie z knizky (taka modra kalanetika) to by sa dalo aj opisat, ja ju mam doma, ale skener nie...
bobi, ako 90dnovka? Ide ti to?

vendynka
8. jan 2007

Bobicek ja mam z toho Pilatesu zo dna na den vacsiu a vacsiu svalovicu 😲 - citim sa z toho super a fakt mam ten bachor mensi 😀 - lebo to cvicenie je vlastne o tom, ze cely cas mas stiahnute brucho, takze kazdy cvik robis s brusnymi svalmi a vobec sa tam netrapis s brusakmi, z kt. mne odchadza chrbat 🙄 - je to velmi prijemne, som prekvapena 😀

vendynka
8. jan 2007

Baby aj knizku s dietou na zaklade s krvnych skupin mam k dispozicii 😀 - ak by ste niektora chceli... - ale ja som tym neschudla ani dkg 😅

vendynka
8. jan 2007

Verulka, hej, je to taka velka modra knizka 🙂 - jedna cast je pre zaciatocnikov a druha pre pokrocilych... - ja najviac cvicim to pre zaciatocnikov a na prdelku zas pokrocilych 😀

wanda
8. jan 2007

dobry dnicek mile damy 🙂
poctivo hlasim-2cm z pasu 🙂

vendynka
8. jan 2007

... gratulujem 😉
A co je za tym uspechom??? 😵

vendynka
8. jan 2007

Baby, pomoooc, sme uz asi sibe ☹ - prave som malemu dovarila obed a zistila som, ze som tomu chudatku dala do polievky miesto knimu cierne korenie 😲 Este, ze ma osvietilo a ochutnala som to... Stipe to ako slak 🤐 Chudatko takmer som z neho spravila draka chrliaceho ohen 😕

snilko7
8. jan 2007

vendynka aj mne sa stalo asi pred mesiacom to isté, ale ja som na to nedošla a krmila som malého a ten mi len vravetl "čípe to" a ja furt že nevymýšľaj 😅 ale po tej tretej lyžičke čo to furt opakoval som ochutnala a zadymilo mi z uší 😝 našťastie malému nič nebolo ale odvtedy sa vždy pred polievkou pýta nečípe??? 😀

verulka
8. jan 2007

😀 😀 😀 😀 sikovne ste 😉 krasne historky 😉
vendy kuk ip

vendynka
8. jan 2007

Snilko dakujem 😵 - tak som uplne normalna 😉
Lebo, ked som sa priznala muzovi, tak ma zacal presviedcat, ze je cas sa vymenit = on vraj zostane s malym doma a ja mam ist robit, lebo mi odumrie aj posledna mozgova bunka 😝

snilko7
8. jan 2007

no tak ten môj mužík by maximálne po týždni sa chcel vrátiť do práce...veď teraz bol doma dva týždne a už sa tešil dnes do práce...a to nebol s malým sám...ale aj ja sa teším že je v práci, aspoň toľko "nezožeriem"...konečne môžem chudnúť, lebo pri malom keď sme sami sa niekedy ani nestíham najesť

tilly
autor
8. jan 2007

pribrala som dve kilááááááá 😢

vendy, snilko, tak mne pri malom šibe úplne, to, že niečo prekorením, to robím vždy, keď mi jedlo až tak nechutí, ale malý to má rád, je po tatovi 😀 ale keď to fakt preženiem, tak mám vždy nejakú hippku doma...

minule som si išla naliať vineu do práve vyčistenej dózy na cukor... aj som tam tú vineu naliala, stopol ma až muž 😀

idem drtiť, aj tak to nespravím, ale aspoň budem mať pocit, že som niečo urobila 😅

cat
8. jan 2007

čafte, teraz som vás dočítala. ja žijem ale týždeň mi trvalo kým ma cvičenie a hlavne bicyklovanie prestalo bolieť, kým som sa dostala do stavu že neskapínam na tom bicykli. Včera večer som dala 30 min šialeným tempom a mala som pocit že môžem kludne ešte ďalšiu hodinu frčať 😀
Prelievam sa vodou ale aj 2,5l minerálky mi robí problém veď som vkuse na hajzli potom ☹

verulka
8. jan 2007

cat a kolko km cca naslapes? pri akej rychlosti?
tily, nehovor si, ze nespravis, nevies, ze psychika je velky pan? SDrzim palce..
ja som sa este furt nevazila 😅 ale dnes som si dala zmrzku aj cokinu 😔 ale aj knakenbrot, nizkotucny syr, rajcinu, jablko a kura s brokolicou 😀 tot moj jedalnicek. Vypila som cca 1,5l vody+ 2 kavy. Ja po jazde na biku exnem 1l vody. Na veceru budem mat iba grep (vsak ked som si dopriala doobeda, vecer si musim odopriet 😉 )

cat
8. jan 2007

verulka, normálne okolo 25km/h tak niečo cez 10 km..uvidím dnes ale teším sa nato, konečne to nevnímam akože musím ale chcem 🙂

verulka
8. jan 2007

ja som vcera sla na lakom prevode v primere 30-32kmúh a bola som po pol hodke mokra ako mys...aj ja mam tentoraz super pocit, ze to dokazem 😀 aj vdaka tejto nasej temicke a pevnemu hromadnemu prednovorocnemu predsavzatiu 😉

cat
8. jan 2007

veru, veru a ja tiež vďaka tomu že malý večer pekne spí a muž cvičí so mnou, sa motivujeme 😎

verulka
8. jan 2007

cat, prave som mrkala fotky z drazdiaku- ja to nechapem, ze sme sa este nestretli, aj my sme tam boli vcera...moj muz ma dost demotivuje- nechudni, mne sa takto pacis a pod 🙄 a ze by moji vecer spali sa tiez neda povedat, ale oni ma uz k zaspavaniu nastastie nepotrebuju 😀 takze cvicim kedy sa da. zajtra chcem ist rano o 8,30- deti mimo, ja nemam ani pohovor ani skusku, tak snad to zrealizujem 😎

cat
8. jan 2007

verulka, my sme tam boli niekdy medzi 15 a 16h a inak nás je počuť už zďaleka 😀 😀 väčšinou takto cez víkendy sa tam túlame s Babulkou..veď možno dakedy na seba narazíme a v lete možme chodiť zas tam do tej krčmičky Oáza na pivo. pardón -na vodu 😀

vendynka
8. jan 2007

Zienky super, ze sme take pevne 😉 - aj mne velmi pomaha, ked sa tu takto podrzime 😀
A Verulka moj muz je tiez potvorka 😠 - vzdy si navlaci do postele kopec "mnamiek" - napr. coko, arasidy atd. a potom ma ponuka 🙄
No a najhorsie je, ked zacne skemrat nech mu spravim fasirky a cevapcice a ine dobroty 🙄 - potom to prazim na vlastnych slinach 😠

vendynka
8. jan 2007

Cat, Ty si tiez z Petrzky???

cat
8. jan 2007

nie, v Petržke mám svokrovcov a chodíme k nim každý víkend..čo ja vždy využijem a zavolám Babulku von. V lete v Oáze sa nás však vždy zišlo petržalčaniek viac a ja dúfam že aj toto leto to nebude inak 😎

bobicek
8. jan 2007

tak zeny, som na seba hrda, uz od soboty ficim na 90 dnovke 😝 celkom v pohode. az na to, ze zajtra mam ovocny den, v skole skusku a cestu busom skoro dve hodky tam a spat 😖 dufam, ze neskolabujem s jablkom v ruke🙂
citim sa fajn, nemam take nafuknute brusisko, ale gate este nezapnem 😀 😀 som sikulk,a keby som chcela za tri dni zhodit pat centakov z pasu 😀 😀 😀 😀 😀

wanda
8. jan 2007

vendynka za tym uspechom je to,ze kazdy den poctivo cvicim 20min. 😵
odporucam 😉

vendynka
9. jan 2007

Wandik ja zas cvicim denne 40minut 😝 - citim sa lepsie, som menej nafuknuta, ale zatial som sa nevazila - nechcem sa zdeptat hned v zaciatkoch 😒 - ja vlastne ani nechudnem kvoli vahe... - nemam cislo, na kt. by som sa chcela dostat... Iba chcem vyzerat tak, aby som sa citila dobre 😵

wanda
9. jan 2007

vendynka, presne o to ide aj mne 😉 ,pretoze ja nechcem chudnut z vahy,ale len z pasu,co je dost narocne....
Myslim ze vahu mam dobru 😕

verulka
9. jan 2007

ja som bola dnes rano cvicit...dostala som pekne do tela...vcera sa mi podarilo zajst na biku 17km, co je pre mna super uspech...Dnes idem omrknut jedno "fitko" potom poreferujem...drzime sa pekne aj dalej 😉

vendynka
9. jan 2007

Zienky, musim sa vam pochvalit 😵 - dnes som stretla znamu, a ta ma chvalila, ze ako som schudla 😀 - a pritom netusi, ze sa pokusam zhodit... A hlavne je to typ cloveka, kt. v takychto veciach neklame a nehovori to iba zo slusnosti, ci aby ma potesil 😎
Neviem, ci si to iba ja vsugeruvam, ze to je lepsie... Alebo je to naozaj... No kazdopadne ma takato lichotka velmi povzbudila 😵

bobicek
9. jan 2007

neboj, nevsegeruvas...aj mna potesi, ked ma niekto pochvali...aj ked to neni casto 😀