Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

vendynka
9. jan 2007

... vdaka za povzbudenie, si zlata 😵
Ja pevne verim, ze sa nam vsetkym podari schudnut a pojdeme to pekne spolu oslavit 😀

bobicek
9. jan 2007

baby, nepoznate nejake fajne obchody niekde v TT, PN, SE, SI, MY kde by mali lacne a dobre stroje? 😀 myslim tym nejake stepery, rotopedy... sak musim zacat nieco robit. takto len brylam na nete, kukam sa na ne a nekupuje, a pochybujem, ze schudnem to sadlo len tym pozeranim na ne 😀 😀

anika
9. jan 2007

ahojte, chudnuce, aj ja chcem
bobicek, sak skoc do tesca, nemaju?

snilko7
9. jan 2007

bobicek objednaj stroje cez net, už som tu pisala tu stranku - www.najlacnejsisport.sk

verulka
9. jan 2007

my mame tiez z netu...
vendy, gratulujem..mne este nikto nepovedal 😢 iba manzel- ale on to hovori vzdy ked sa snazim, takze to neratam...

vendynka
10. jan 2007

Bobicek neprisla Ti moja IP???

vendynka
10. jan 2007

Baby, dnes som mojim chlapom spachala 57 palaciniek 😵 - ale ani jednu som nezjedla 😀 - iba som ich zbozne obcuchavala a jasne, ze som ich prazila na vlastnych slinach ako zvyknem aj fasirky 😅
Teraz si tu pekne poslusne chrumkam salatik ako kozenka 😀 - tak by sa nado mnou fakt tie moje kila uz konecne mohli zlutovat a odist 🙄

bobicek
10. jan 2007

anika, v tesco maju len take smejdy, moc ma to nevzalo. a steper co tam mali vystaveny, no prepac, ale chcem schudnut a nie sa hupkat 😀 😀 (nic osobne, len tym chcem povedat, ze v tescu nic moc)

vendynka
10. jan 2007

... kamoska v tescu jeden urvala, ked ho skusala 😲 - to bola cerstvo po porode, ale muz si ju tak pekne zastaval = hned spustil na tu predavacku "mate pocit, ze moja zena je nadpriemerne tazkotonazna, ci co? ona za to nemoze, ze predavate smejdy! budte rada, ze sa jej nic nestalo, lebo by som vas zaloval!" - no zlaty bol 😀 A fakt to nebola jej chyba, ale malo to plastove uchytky, tak uznajte! Ved babika Barbie je dost vychudnuta, ta nemusi cvicit 🙄

bobicek
10. jan 2007

suhlasim, vendy!
a s tym vyrazom "nadpriemerne tazkotonazna" si ma dostala 😀 😀 uzasne.....

snilko7
10. jan 2007

vendynka 😀 😀 neviem či by na niečo takéto mal odvahu môj manžel

bobicek
10. jan 2007

no to moj drahy asi hej, aj ked by ho isto takyto vyraz nenapadol. na verejnosti si zastava moj kazdy milimeter, akoze som chuda 😀 ale ked sme sami, sem tam si ma dobera 😝 a casto sem tam, ale onedlhoooooo nebudeeeeeeeee, beeeeeebeeeeeee 😀 😀 😀

vendynka
10. jan 2007

moj muzik si ma tiez neda 😀 - musi si ma chranit, ved kto iny by mu varil-zehlil-peril (to uz aby sa mi to rymovalo!) 😵
a vyraz tazkotonazna pochadza od mojej mamy 😎 - ale uplne suepr sa votrel do slovnika vsetkych mojich znamych 😀

anika
10. jan 2007

😀 😀 😀 prestante, nemozem sa rehotat, maly mi uz spi 😀 😀 😀
ja som mala isty cas divne chute, ze si zadovazim orbitrek, ale nejak ma to preslo, no neviem ,kam by som teda hocijaky stroj uskladnila a jeden susiak na pradlo uz mam

verulka
10. jan 2007

inak teraz maju v tescu moj stacionar- ja som s nim spokojna...uz ma za ytch par dni hodne naslapano...idem rychlo kupat deti, az pred chvilkou smedosli 😝 ...dnes som ani poriadne nejedla, za co sa na seba hnevam, snazim sa jest aspon 4x denne, ale dnes ledva 1 😕 prcham,papa

vendynka
11. jan 2007

anika to zavisi od toho, aky si typ - ja radsej cvicim doma, lebo fitka mi nevyhovuju... Doteraz som vzdy schudla iba domacou drezurou 😀 Hromadnymi cviceniami som vzdy stratila iba prachy, ale kila este nikdy 🙄 Ak mas pevnu volu, tak sa Ti oplati investovat do stroja alebo DVD... - lebo vies, ze budes svicit a je to lacnejsie ako listky do fitiek 😉

snilko7
11. jan 2007

vendynka máš doma nejaké DVD s cvičením? Ak áno poraď nejaké dobré..

vendynka
11. jan 2007

Teraz mi kupil muz "pilates-tvarovanie tela" - je super, fakt mam pocit, ze mam pevnejsie nohy, prdelku a mensie brucho... - mozno si to iba nahovaram, ale aj sugescia je metoda chudnutia 😀
Inak mam aj VHS Schifferku a ma fakt dobre cviky sa nohy a prdelinu - zbavila som sa s nou celulitidy pred porodom 😀 - teraz zacinam zas, lebo mam k nej skoly, takze musim cvicit aj kvoli tomu 😒
A mala som pozicane aj nejake airobiky na VHS, ale to bolo iba o hopkani a postava sa mi nikaj netvarovala 🙄
Takze ak chces radu = najviac som spokojna s tym pilatesom 🙂 - je to 40minut a pretiahnes si cele telo, pekne spevnies, dosiahnes formu, a aj si uvolnis napaty chrbat 😎

bobicek
11. jan 2007

vendy,
a ten pilates-to cvicis kazdy den to iste? na tej paske, ci co to je, je len tych 40 minut cvicenia? neviem si take dvd predstavit...a zrad nam cenu 😲 nech nachystame s mojim penazenku 😀

anika
11. jan 2007

vendy, ja si tiez rada pocvicim doma a hlavne ked som sama, ale vacsinou to byva tak, ze mam cas vtedy, ked muz pride okolo deviatej domov, on vecera a ja si cvicim-ide ho roztrhnut 😀 /alebo mna?/Ale chodievam, ked sa da, cvicit, tu u nas sa cvici dvakrat do tyzdna, je to taky airobic a posilnovanie, toho je tam viac, cvicime s takymi gumickami alebo s expandermi, to ma bavi, posilky moc nemusim.
A aj kazetu s coborkou mam, tusim kickbox, to eeeeeee, nechce niekto?

snilko7
11. jan 2007

anika aj ja mám ten kickbox od coborky, ale nejak ma to moc nebaví...teraz mi má poslať jedna baba Craford - Cvičenie pre všetkých...tak som zvedavá

zuzu13
11. jan 2007

vendynka ja som tiež začala s pilatesom, vyzerá to fakt jednoducho, ale "sadielko" si zamaká a hlavne môj boľavý chrbát sa poohýba. 😀

anika
11. jan 2007

snilko, no ved uvidis, pamatam sa/matne/, ze sme na take cosi cvicili na strednej, moc mudro rozpravala a furt pila vodu 🤐

snilko7
11. jan 2007

anika podľa teba to nie je dobré, chcela som niečo aerobikové, hlavne na brucho, stehnú a zadok 😀

anika
11. jan 2007

snilko, no skus, uvidis, mozno to bola schifferka 😀 .Mne tieto kazety nic nehovoria, mam svoje osvedcene cviky.

verulka
12. jan 2007

cafte, tak ja sa tiez pekne hlasim...slapem denne zatim 17km za 30min a k tomu sa snazim pekne papkta. Asi som este enschudla (nevazila som sa) ale citim sa vyborne- strasne lahucko (ono to po sviatkoch asi nie je az tak umenie 😀 ) Cvicit moc nechodim ,nakolko este mammori jedna skuska, takze po 16.1. zacinam natvrdo- zatim budem chodit co najviac na bodytoning, nakolko zatim nemam robotu a t cvicko je od 8,30 -9,30 a to nikoho nepotrebujem k detom, kedze nie su doma. 18.1. idem na to teibo, ci ako sa to pise a uvidim, co potom...drzime sa!!!!!!

vendynka
12. jan 2007

Ahojte 🙂
... vcera som nemala odvahu sa Vam ukazat na oci ☹ - zozrala som totiz kustik slaninky, tak som sa tisko hambila 😅 Ale moj drahy bol svetovy - ked som potom s vycitkami svedomia cucala pred TV (slanina sa isto pekne ukladala a lepila na moj zadok 😒 ) - on mi s laskou vravi: "co sa tak tvaris? nie je to jedno, ci schudnes o tyzden alebo o rok?" 😀
... no idem Vam postupne odpisovat, aby som na nikoho nezabudla 😕

vendynka
12. jan 2007

Bobicek, hej kazdy den si zacvicim to iste - je to 40 minut cvicenia, kt. si postupne prehrejes cele telo... - a mavam z toho statocnu svalovicu 😝
No a cena je 499,-sk 😎 - na jeden raz vysoka, ale ja som typ, kt. fakt poctivo cvici, takze je to menej ako si platit cvicenie nikde vo fitku 😵

vendynka
12. jan 2007

Anika ja som typ, kt. schudne iba ked nezere (cicus 😉 )- cvicenim sa iba tvarujem 🙄 Az na orbitrek, tym som dala dole 10kg, ale to som sa na nom fakt 15-20min. denne potila 😠
U nas je to tak, ze bud stihnem cvicit kym mi Samko na obed spinka, alebo cvicim, ked vecer zalahne 🙂 No a moj muz to velmi rad sleduje a skodoradostne komentuje 😠 - ale staci jediny moj pohlad a uz aj si cita knizku vo vedlajsej izbe a ani o nom neviem, ze existuje 😀 - jednoducho mi na to musi dat priestor! - potom som menej nervozna a to on vie mrte ocenit 😝

vendynka
12. jan 2007

Zuzu presne 🙂 - paci sa mi ten pilates, lebo som po nom zrelaxovana a nie zbita ako po arobiku 🙄 A navyse mi robi dobre na krize, lebo tie mam od tehotka fakt odpalene 😨