Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

vendynka
12. jan 2007

Anika, ved nam prezrad aj Ty "Tvoje osvedcene cviky" - aj my si prosime byt chude 😀

anika
12. jan 2007

vendy, tak to sme dve, ja ked chcem chudnut, musim prestat zrat a to som este neprestala, sice islo kilo dole, ale len preto, ze na sviatky som jedla po veceroch viac, co za normalnych okolnosti nemusim.Mne pomaha, ked sa trochu obmedzim v jedle, v podstate ziadna dieta, len menej a ide to dole, vzdrzim nejake tyzdne, potom sa viac najem, a som tam, kde som bola, rozmlsana 😖

anika
12. jan 2007

vendy, nic, co by si nepoznala- kratke brusaky, potom na spodne bruho dvihat nohy v lahu, na boky a stehna dvihanie noh do stran, na zadok- dat sa na styri a dvihat nohy, to iste, ale opriet sa o lakte, nohami robit kratke kmity-to vsetko niekolko serii, podla toho, ako sa mi chce, raz viac, inokedy menej.pridam si nejake cviky na chrbat, niekedy to moje cvicenie vyzera ako -gulanie 😀

vendynka
12. jan 2007

Anika, aj ja som takto cvicievala rano pocas strednej 🙂 - ale uprimne, nic sa nedialo = stale som bola ochabnuta 🙄 - mne nevadi par kil navrch, ale nech to ma formu!!! Lenze, ja ked sa vyzleciem, tak sa rozteciem 😠 🙄

cat
12. jan 2007

čafte, aj mne kázali cvičiť na Kramároch na rehabilitácii Pilatesa, ocino zohnal aj nejaké DVD tak sa idem učiť. ale neviem kedy to mám popri brušnom tanci a posilovaní stihnúť 😖 inak vobec to neni také lahké ako to vyzerá 😲

vendynka
12. jan 2007

Cat ved Ty si normal pretazena 😵
No, ten pilates nie je az taky lahky, kedze musis mat stale spevnene brucho, prdelinu a nohy... - ale na taky 3-4 raz Ti to uz nebude take neprirodzene a vsetko pojde lahsie 😎

bobicek
12. jan 2007

caute zienky!
tak hlasim sa...ha a opat jeden uspesny den za nami🙂 haaa, uz zajtra to bude tyzden, co drzim dietu 😝 a zhresila som mozno jeden, ci dva, ci tri razy? 😀 ale to len trosku 😅 dnes som poctivo drzala, zajtra to bude horsie, mam len ovocnickovy den🙂 😖 ale nedas si , ked mozes 😀
tak toho pilatesa kupim, neni to az taka palka, hned v pondelok nabieham...a ked sa nasr tak aj zajtra 😀
anika, ja tiez podobne cvicim, ale nic sa nedeje, akurat sa mi moj smeje, ze som ako velryba na suchu, trepem sa, a smykam o dusu 😀 😀 ale vsetko v pohode...
zajtra rano sa idem s takym ocakavanim vazit...dnes som si supla caj na vyprazdnovanie, ze aby neco bolo videt na vahe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bobicek
12. jan 2007

http://www.najlacnejsisport.sk/twist-stepper-in... baby, kde ste vsetky? myslite, ze moze byt?

anika
12. jan 2007

ahojte, tak a som kulturne vyzita, bola som na radosincoch, to znaci- nevecerala som, posilovala som brusne a mimicke svalstvo zo smiechu a aj ruky, co som taaak moc tlieskala, mozno som aj schudla 😀

Bobicek, a nechces radsej stacionarny bike?Ja kedy si kupujem teraz, tak asi ten.

bobicek
13. jan 2007

anika, myslis, ze ten by bol lepsi? ked na bic mozem aj po vonku, ale moc ma to nebavi...
sak ja mam dilemu jak slak...

bobicek
13. jan 2007

babyyyyyyyyyyy!!!

http://www.najlacnejsisport.sk/rotoped-m9218-p-... alebo zeby toto? nie je cena dobra?! 😀

uz mi nejaka poradte, nech to objednam!

ha a dnes mam tyzden dietky! 😎 a rano som sa vazila a?! a nic!!! 😠 😠 😠 ta moja vaha je asi pokazena, ci co?! ale idem si merat obvody-pas a stehno...uvidime, kto je vacsi 😀 😀
pA pa aprajem zatial pekny vik!

vendynka
13. jan 2007

Bobicek a skusala si tu srandu? Ja som na tom iba balansovala 😒 - a strasne ma z toho boleli kolena a clenky 🙄
V tomto je stacionar fakt lepsi, ale mne je to neprijemna poloha - aj na normalnom bicykli ma boli chrbat 😒
Preto som si kupila orbitrek 😉 Ono je najlepsie vybehnut do nejakeho obchodu a vsetko poriadne poskusat, nech zistis co Ti vyhovuje... - ja som dost vysoka (178cm) - takze mne stacionary prilis nesedeli 😠

vendynka
13. jan 2007

Bobicek kukni sem - aj tu maju pilates http://www.aerobic.sk/?open=katalog&kat=DVD&sub...

bobicek
13. jan 2007

dik vendy! a ktoru mas ty? sak ich tam je vela, ale asi tu pil 1 za 550, posilovanie...ci?!

vendynka
13. jan 2007

Bobicek ja mam 2 - tvarovanie tela, ale ak chces mozeme si kazda kupit inu a "povymienat si ich" - budeme mat aspon trosku zmenu 😵 - co Ty na TO???

vendynka
13. jan 2007

Bobicek kukni si IP 😵

bellasandra
13. jan 2007

Ahojte ja chcem tiez kupit rotoped--ale neviem aký....Aký je rozdiel medzi tými zatazami ?

bobicek
13. jan 2007

no tot dobra otazka... 😀 vidis, to ma nenapadlo, ja som myslela, ze cim vacsia, tym lepsie 😀

tilly
autor
13. jan 2007

ahojte,

no ja som na tom fakt zle, všetko ma bolí, hlavne hlava, bola som u našich, mama do nás tlačila, tak som určite aj pribrala ☹

vendynka
15. jan 2007

Tilly, nestresuj, mozgova cinnost je najlepsi spalovak 😉 - ja ked sa ucim mozem zjest aj slona a aj tak nepriberiem... 😵 Dokonca, ked som sla na taku super "letecku" skusku (ked sa dobre vyhadzovalo podla pocasia), tak som este aj schudnut zvykla 😀

verulka
15. jan 2007

vendy, tak tot mne nehrozi...prave sa snazim drtit, ale dosli mi opapt krce (asi aj zostresu 🙄 ) na biku teraz 2 dnio nejazdim, nakolko by som potom uz asi nic nezvladla. Jem v pohode, i ked sa pritrafili sladkosti a pod...Vendy ako este cvicis? Myslis na mna cez tento vikend? 😉

vendynka
15. jan 2007

VERULKA mna zas v sobotu babka pochvalila, ze som pribrala 🙄 - tak tu to mam, ja sa snazim a kazdy (!) den cvicim a este aj dostanem po frnaku, ze som stlstla ☹
Ale inak, ja si to asi vsugeruvam... - lebo mne sa fakt zda, ze som pevnejsia - v zadu na stehnach a na prdeline mam menej celulitidy a oprate rifle navliekam omnoho lahsie 😵 - tak preco sa inym zda, ze ma je este viac???
BTW ja ked som sa drtila, tak som cvicila tiez, bol to jediny sposob ako odburat unavu... - dokonca som este aj vecer vybehla za barak behat - potom som sa dobre vyvetrala, okyslicila a ficala som aj do 4h rano 😎
A hej, myslim na Teba v pijatok a nasledne v nedelu sa stretneme a vybavime co mame 😵 😉
Zajtra sa drzkaj - budes hviezda, ked uz budes mat po skuskach 😀

vendynka
15. jan 2007

... a este som zabudla, ja vzdy ked chudnem, tak coko papam 😀 - som zavisla a nejaky tuk na obalenie vydransanych nervov sa vzdy zide 😀 😀 😀

tilly
autor
15. jan 2007

tak ani mne to nehrozí, ja som zas pribrala, seriem na to, na celú debilnú školu, 🙄 😠 sorry 😅

už som z toho celého fakt na nervy, ja neviem aké máte štátnice vy, ale u nás sú 4, písomka a potom ústna a je tam 900 otázok len na písomku!!! ale tento rok na štátnice aj tak nepôjdem, nemám šancu dokončiť tieto skúšky...

a dnes mi už aj muž povedal "nežer" a "kedy pôjdeš na aerobic?", čo si doteraz nedovolil 😠 a to som mu uvarila komplet obed a upiekla bábovku! 😢 😲

tak som sa vyhučala, môžem pokračovať v učení 😅

zuzu13
15. jan 2007

tilly klídek, sprav mu zajtra zeleninový šalát, keď príde z práce daj mu Dominika a choď na aerobik...

ikke
15. jan 2007

zuzu, keby bola na tejto stranke "karma", hned ti ju zvysim... 😀 😀 😀

zuzu13
15. jan 2007

ďakujem 😀

tilly
autor
15. jan 2007

zuzu dík, zajtra sa u nás v zapadákove necvičí, ale v stredu idem na to, určite a teraz už pravidelne a poriadne, potrebujem sa niekde zbaviť zlej energie

vendynka
16. jan 2007

Tilly, ale behat sa da aj v zapadakove 😉 - a je to super sposob ako sa zbavit debilnej energie aj myslienok 😎 - 15-20minut Ti spravi fakt dobre 😵 - potom si hod sprchu a hned bude svet krajsi 😀
Neboj, ja som mala pred statkami tiez rozne pocity a bolo toho na posr... vela ☹ - ja som mala vyse 3000 otazok 😨 Nervacenie Ti iba odobera energiu! Ved ak nepojdes tento rok, tak pojdes dalsi - je to na Tebe! Ale ver mi, ze je uplne jedno kolko casu mas na pripravu, pocity budu stale rovnake... = stale budes mat depky, ze si sa mohla ucit skor a dlhsie 🙄
A z muza si nic nerob, chlapi vedia zazracne zasadit presny uder pod pas, hoci to ani nemaju v umysle 😠 - nemozu za to 😝

snilko7
16. jan 2007

nuž to bolo asi vo vzduchu, lebo včera aj ten môj pri telke mi šplachol, vraj či sa mi trochu nezväčšil zadok 😖 len som na neho vyvalila okále