Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
16. jan 2007

baby, tak moj v zivote nepovedal nic, vzdy len, ze si vymyslam, ked sa sama stazujem na svoj vyzor a vcera vecer zhodou okolnosti tiez pri telke...mala som na nom vylozene nohy, len tak v kratasoch...ze: nooo, stehienka mas teda dobree 😅 😅 😲 😝

snilko7
16. jan 2007

vravím že včera bolo niečo v povetrí 😲

certica
16. jan 2007

alebo sa dohodli 😀 . ja som na vahe nestala od noveho roka, nejak sa nehnem ani hore, ani dole, aj moj entuziazmus nejak opada, neviem sa tak spravne nadchnut pre vec...nechapem, preto sem ani nechodim radsej...

certica
16. jan 2007

teda, to si len domyslam pri pohlade do zrkadla a stavu oblecenia, ze ani hore 😅 , ked uz nie dole

snilko7
16. jan 2007

ja sa teraz tiež nevážim...momentálne zasa čakám na menzes...takže vtedy aj tá váha je všelijaká

vendynka
16. jan 2007

baby, asi je fakt nieco vo vzduchu, lebo aj moj mi posledne dni extremne objeda nervy 😠
Ale nedajme sa a cvicme a chudnime dalej! - ja stale zijem tou vidinou, ako si dame v lete spicha na Drazdiaku a budeme krasne, stihle, tvarovane 😀

tilly
autor
16. jan 2007

ja teraz tlačím cukríky, je to lepšie ako čokoláda 😅

snilko7
16. jan 2007

tilly ja som zbaštila horkú Linu 😀

verulka
16. jan 2007

ja som si objednala pizzu 😉 2dni som toho moc nezjedla, iba tie nezdrave napoje a vyrobky, tak mam hlad ako vlk...Na zajtra mam uz navarene zdrave veci, ale dne schcem odmenu...
moj chlpa je v tom uzasny- zacne si ma obzerat (nech som v akomkolvek stavu) a oznami mi , vies o tom, ze si strasne najviac sexy? Ja sa pytam, ci ma zalubu v tuk. vankusikoch a on ze nie, on ma zalubu vo mne 😉
vendy, ja kebyze vyviniem fyz. aktivitu, tak zalomim ako drevo (vypne mi hlava a pod) vtedy ani nesexujem 😒 ale dnes ma bike uz caka a vola na mna 😀
jaaj, leto- len mozno to ma jeden hacik- co ak dojde uz v marci aprili 😀 to neviem, ci stihnem 😎
inak, kde su zvysne baby- ex, viamka, fafa, cat a pod? Tak poctivo chudnu, ze ani nenapisu? 🤐

cat
16. jan 2007

teda vy ma len štvete babizne, to čo je?!? cukríky, čokoládky, pizza, hm? Ja sadnem za PC že čo vy a vy takto? 😠
Ja som práve odbicyklovala 43 minút rýchlosťou 25km/h, čiže cez 17km a to ma ešte čakajú brušáky kým je mama s malým vonku na prechádzke 😲
stúpla som si aj na váhu a od new roka mám už o 2,5 kg menej 😎 každý boží deň /teda večer/cvičím a stredu tancujem a vydržím aj keby som sa mala.. 😀 😀
Tak sa pridajte a nežerte!!! s heslom "špeky preč" sa s vami lúčim 😀 , mama a Tom sa práve vrátili..

fafa
16. jan 2007

Cat, celkom dobre mi paldo ten tvoj do...🙂...som sa prave vratila z meste a nejak som na seba nemohla nic navliect...takze zacinam uz vazne...deti su uz ako tak v pohode..tak sa dostanem uz aj do posilky...a brusaky BEZPODMIENECNE...ja ked som si videla to brucho, tak som zrela sa pridat tak d aprilovkam 😒

bobicek
16. jan 2007

caute chudnuce snazilky! 🙂 vidim, ze po vikende ste opat a konecne tu🙂
cat, gratulejsn, vidim, ze sa fakt chces dostat do leta do formy 😲 zeby zaposobili supermodelky? 😀 ty kokso, ked som pozerala s mojim tu sutaz a baby vyrazili s pupkami von...komentare typu: fuj, to co maju za rebra...ma nadchly 😎 takze som bola pochvalena za moje speky 😀 😀 😀 😝 ale nie, dnes rano som sa vazila a mam opat o kilo menej, takze ... nooo, len cakam mrchu...tak to zas budem jak balon 😠
fafa, podobny problem mam aj ja, tiez nic nezapnem v obchode a ked si pytam gate c.46 tak tety na mna ziraju, ze kde zijem 😠 😠 sak my im dame!!! 😎

cat
16. jan 2007

supermodelky? nie, nepozerám, zo zásady, ľutujem tie dievčence, asi majú v hlave nas.até a tak musia ukazovať a pestovať telo, dobre že mám syna a nie dcéru 😝 ale rada pozerám na Prime Jste to co jíte, to je kruté ale presné 😎
inak gratulujem k strate ďalšieho kila, my to dokááážeme 😉

bobicek
16. jan 2007

si pis, ze to dokazeme!
noo, ta prima, to poznam, sice drazsticke, ked ukazu, co vsetko clovek zozere a spomenem si na somalcov... 😠 ale co uz... aj ja by som sa prihlasila, pod dozorom sa mzono lahsie chudne, bo musis a teraz? ale my CHCEME!!! 😎

bobd
16. jan 2007

ahojte!
ako to sledujem, chudne sa v plnom prude 😎 gratulujem k stratenym kileckam!
minule sa tu rozoberali stroje. tak ma to zaujalo. baby, tie co mate skusenosti, podelte sa! rotoped, step, orbitrek? co je lepsie? a na com clovek dlhsie vydrzi?
bobicek, suhlasim s tymi somalcami, chudence, keby to videli... 😠
ja teraz o chudnuti len snivam, mam skuskove, tak zerem, co vidim... 😀 😀

tilly
autor
16. jan 2007

čaute supermodelky 😀
dokážeme to 😀
od zajtra ale fakt začínam, už idem konečne cvičiť, teda dúfam, okrem toho mám zajtra aj pracovné stretnutie a v pondelok skúšku, ja na takéto veci nie som stavaná, ja som lenivá, toto určite nezvládnem, vo februári ma klepne pepka 😀

tiež rada pozerám na prime tučinkov, ale už to nechodí, teraz len začnú natáčať druhú sériu...

bobiček, tak tu na mňa zírajú ako na slonicu, keď si pýtam niečo Lko... 😲 ale našťastie sa už s prehľadom vojdem aj do Mka... 😀

verulka
17. jan 2007

cat, jaka nabrusena..super. Moja slavna pizza dopadla dense- nakolko som predtym moc nejedla, tak mi doslo po prvom kusku zle. Rano som si dala konecne lahke ranajkya teraz ma caka jablko...Obed lahky..
Prave startujem bike, chcem dnes urobit 20km. Mam otazku, nakolko je tvoje schudnutie zasluhou svicenia a na kolko toho koktailu. Ina ja som sa vazila pred par dnami a vysledok ako vzdy ziadny ( a to som vam pisala, ze co papam a ako sa hybem) Mne to asi nie je sudene prelomit tu 60tku (apropo cat, tebe sa to uz podarilo?) i ked sa citim lepsie, aj na gatoch co ,to citim, no ja by som rada aj na vahe 😠

domcek
17. jan 2007

Verulka prosim ta ty pri troch detoch mas cas aj chudnut???? 😉

verulka
17. jan 2007

domcek- na dolezite veci si vzdy cas najdem 😀 (len keby medzi ne patrilo aj chudnutie 😎 )

vendynka
17. jan 2007

Baby, vcera vecer som predala orbitrek ☹ - normalne som za nim revala 😕 - tak mi to bolo luto ☹ Ja som s nim dala 10kg dole a celkom lahko, lebo ten pohyb bol pre mna prijemny 🙂 Ale teraz mi tu bude miesto neho stat skrina 😒 - no co uz, ved mam este pilates 😀 - a sice sa nevazim, lebo nechudnem kvoli vahe... Citim sa lepsie a aj na gatoch je vidiet, ze som sa trosinku scvrkla 😀 😀 😀
No a pokial ide o jedlo, tak sa neobmedzujem... - stale plne!!! dojcim, takze jem kolko chcem 😝

bobicek
17. jan 2007

caute baby!
dnes som sa docitala v jednom nenemovanom tyzdenniku, ze nie je dolezite vazit sa, ale merat! 😲 takze vahy bokom a pripravit meter! 😝 ja uz ho mam preveseny cez klucku na dverach-vidim nan furt 😀 😀 ako na vystrahu 😅 tak uvidime, ci to pomoze...
verulka, kup novu vahu, tato isto strajkuje 😀
vendynka, ja som u tych znamych nakoniec nebola, tak je fajn, ze si to predala 😉
papa a prajem pevne nervy 😵

verulka
17. jan 2007

bobicek 😀 😀 nemyslim, mne vaha robi napriek uz dlho...takze merat? No dobre a co vsetko? pas, boky a stehna 😝 ?
vendy, skrina je super 😉 treba spravny uhol pohladu, vsak kam chces natrepat tu kopunovych kockovskych veci, ktore budes potrebovat? 😎

vendynka
17. jan 2007

Verul, Ty si moje slniecko, cmuuuk 😀 - takto som sa nad tym nezamyslala 😉 BTW mne staci ak zhodim a "vyhram" !novy! satnik = ten co som nosila pred tehotkom 😀 - takze si ho mozem od nasich premniestnit k nam 😝

verulka
17. jan 2007

no vidis, dalsie pozitivum 😉 ja som si povedala, ze ak pokorim 60tku tak si ten svoj konecne obnovim. Ono budem musiet, nakolko rifle a trika sa nie vzdy hodia do roboty 😉

snilko7
17. jan 2007

no ja mám zasa 60 za posledný týždeň mi zmizli 2 kilá a ani som tomu nepomohla....no ale teraz musím dávať pozor a nežrať, aby som nedošla k 80....som si povedala že keď sa priblížim k 70 tak budem jesť len ovocie a zeleninu 😀 barunka ma samoška vyrehotala

tilly
autor
17. jan 2007

snilko, prišla si sa nejaký čas rozlúčiť s chudnutím ? 😉 pekne pomaly priberaj, ale nie zas moc, aby si tu za 9 mesiacov neplakala, že musíš veľa schudnúť 😉 drž sa

verulka
18. jan 2007

snilko, teda aj tu ti gratulujem- uz je to iste? Hrozne sa tesim 😉 Ale mozes nas sem chodit aspon moralne podporovat 😉

vendynka
18. jan 2007

Co to citam??? Snilko, kedy mas termin??? - fakt si tehulka??? 😵

snilko7
18. jan 2007

ahoj ďakujem za gratulation...vyzera to že som tehu, testík ukázal // a tmavé jak hrom. U lekára som ešte nebola asi až budúci týždeň veď kam sa ponáhľať 😀 barunka síce tvrdí že určite som už bola tehu aj minulý mesiac keď mi tak blbol menzes ale tomu zasa ja neverím
tilly však som včera vydala manželovi pokyny, riadila som sa podľa predchádzajúceho tehu a mojich vtedajších chutí: zakázala som mu nakupovať sladkosti, chipsy - povolenú sú len ovocie, zelenina a sušienky 😀 som ho presvedčila že ak sa mi dané veci nebudú povaľovať pred očami, nebudú ma lákať 😕

tilly
autor
18. jan 2007

a nebude to druhé bábo nejak okolo tretích narodením paťka? ja by som sa tiež potrebovala presvedčiť, že čo nevidím nezožeriem, ale obávam sa, že zožeriem všetko, hrozné... mám strašne roztiahnutý žalúdok, musím s tým niečo urobiť 😒