Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

snilko7
18. jan 2007

tilly dobre počítaš...podľa mojich výpočtov, ak som zostala tehu až teraz tak to vychádza okolo 15.9. ale ak o mesiac skôr tak zvládame Paťkove narodky - má ich 24.8. 😀 akurát manžel vraví že budeme mať doma samé "panny" 😀 😀

tilly
autor
18. jan 2007

jeee, no super, tak dostane pekný darček na tretie narodky, aj to tak super vychádza, ten trojročný rozdiel je taký pekný, taký ako z reklamy 😀

snilko7
18. jan 2007

tilly 😀 manžel musel zabrať, dostal ultimátum, buď teraz ešte jedno alebo už nič...nebudem predsa chodiť do roboty a potom zasa doma...ja si to "odmakám" naraz a potom budem už len pracovať 😀 😀

certica
18. jan 2007

snilko 😀 , ze by som vymyslela v lete nejake ultimatuj aj ja 😕 😀 . ty si tiez panna, ze?

snilko7
18. jan 2007

certica ako sa to vezme 😀 😀 ale nie som tiež septembrová....my máme asi s manželom nejakú úchylku 😀

certica
18. jan 2007

Ok, nebodaj je aj on "panic" 😀 😀

tilly
autor
18. jan 2007

panna asi nie je keď čaká druhé dieťa 😀 😀 ale nie, ja chápem... snilko, no takto nejak som si to predstavovala aj ja, ale ak sa teraz nedostanem k štátniciam, tak od februára makám ☹ ale ja makám pre seba, takže žiadne brutálne cestovanie, škôlka a tak nehrozí... teraz sa mi naskytla super príležitosť a je to v podstate tu v okolí, muž robí tiež sám pre seba, takže sa vieme dohodnúť, len som zvedavá, či si na seba zarobím, ale ak sa posnažím, tak to bude super, budeme sa mať zas trošku lepšie, uvidíme ako to celé vypáli, zatiaľ to vyzerá fakt dobre...

snilko7
18. jan 2007

certica manželík nie...to by už bolo moc 😀 on je blíženec

bobicek
18. jan 2007

verulka,
meraj pas, boky, stehno. vzdy si urci jedno miesto, ktore budes merat a zapamatas si ho 😀 😀 ja meram sice len pas cez pupik 😲 a stehno tesne hore 😀 . len bezo zmeny 😠
a ako sa damy chudne? mne nic moc, mam kramky, takze brusisko ako balon a zeriem vsetko, co pride pod nos! 😠
chudnutiu zdar!

tilly
autor
18. jan 2007

ja sa snažííím, včera ma nasrali, išla som cvičiť, asi po sto rokoch, a oni, že dnes to cvičiteľka zrušila, no skoro ma piclo...

inak sa snažím nežrať, moc sa snažím, ale už mi to aj trošku ide, musím si stiahnuť žalúdok a pôjde to v pohode samé 😉

vendynka
19. jan 2007

Baby, tak teda skusim sa aj ja pomerat 😲 Vahu doma nemam, aj tak by u nas dlho neprezila 😠 - takze sa aj s muzom chodime vazit k nasim 😀
Inak ja uz pekne cvicim 2 tyzdne 😉 kazdy den 😵

bobicek
19. jan 2007

cau baby,
vcera som zhresila, zozrala som od nervov celu studentsku pecat 😠 😠 mala som dnes opat skusku a tak mi to pomohlo... 😀 ale oddnes zas natvrdo 😎
oki, merajte a zapisujte, ja si to pisem do kalendara a vzdy rano sa zmeram🙂
papa

certica
19. jan 2007

caute, ja som si povedala, ze sa nebudem stresovat vazenim, zatial ani meranim, na obleceni asi najlepsie zistim, ci sa nieco deje a v akom smere 😀 , tak zatial mam dojem, ze stav viac menej nezmenen 😅 , tak max.-1kg

bobicek, este zasadna otazka: tu studenstsku myslis tu velku 200g alebo 70g? 😀 inak moja oblubena 😉

snilko7
19. jan 2007

certica ja som dnes spráskala tú veľkú 😲

bobicek
19. jan 2007

no, predsa velku 200g, co som nejake becko 😀 😀 😀

certica
19. jan 2007

snilko, ty mas aspon aky taky dovod 😀 (mliecnu?)

snilko7
19. jan 2007

mliečnu...inú nemali v obchode ale som si povedala že už sa budem kontrolovať, lebo o deväť mesiacov tu budem fňukať že mám 90 kg 😲

tilly
autor
19. jan 2007

jaaaaj, študi pečať, hmmm, tak to by som tiež dokázala spráskať na posedenie...

ale držím sa, už som nemala čokinu ani nepamätám 😀 , papkám s malým výživy s piškotkami, aspoň to nie je čokoláda, a dnes som mala na večeru ryžový chlebík, obmedzujem lepok 😀

práve čumím na taxikára daniela, väčšinou večer čumím na iného taxikára daniela, ale ani tento nie je zlý (v telke ide taxi 3 a môj muž je tiež daniel a tiež taximan, to len na vysvetlenie 😉 )

bobicek
20. jan 2007

ahoj baby, tak ako sa dari? ja som dnes opat zacala natvrdo 😀 ranajky ovocicko, obed spagety a na veceru kusok nanukovej torticky a este ma caka horka coko 😝 takze tak...

verulka
20. jan 2007

Baby, mne odisli 2 kg 😕 😕 😕 a par ludi mi oznamilo, ze mi schudli nohy- konecne vysledok z rotopedu...hned sa chystam opat. Ja davm pol hodku denne na najlahsom prevode a pri vysokej rychlosti...Cez vikendy vzdy polavim zo zdraveho stravovania- teda trosku. Dnes svokor urobil kralika na zeleninke so zem. kasou + kolacik...Ale vsak idem sa povozit a hned spalim co som nabrala navyse...teraz musim zamakat viac aj na bruchu, ale tiez mam pred mrchou, takze nejaky efekt neocakavam 😉
Za odmenu som si kupila rifle- bol vypredaj a mam uplne tmavomodre uzke (len mi ich musi svokra kusok skratit 😀 ) a nemali M ale len S a boli mi uf- tak akurat ( ale ked zleze este tak 2cm v pase bude to este lepsie). Ale ta velkost bola nejaka divna, nakolko som si skusala viacero typov a niektore M mi bolo male. Ale hlavne ze mozem povedat, ze som si kupila S 😎 😀 😀

certica
20. jan 2007

verulka 😎 😎 😀

ninocka
20. jan 2007

verulka sikovna len tak dalej

bobicek
20. jan 2007

verulka🙂 aj ja sa chcem vmestit do eska 😠 no zial, je mi sudene (zatial) xl 😠 😠
aha, vies co som chcela? opytat sa ta, ci ti odchadza aj brucho...ako z toho rotopedu.. 😀 a aku mas zataz? tam sa vsade pise o nejakom zatazovom kole, byva 3kg a 5kg...

verulka
20. jan 2007

bobi, to ja netusim, ja mam doma ten co si na neho hodila link...PRoste nastavim najlahsiu zataz=otocim koliesko (aby som spalovala co najviac) na brucho to nezabera 😒 😀 to robim brusaky a cvicim s takym kolieckom...

bobicek
20. jan 2007

verul, aha, tak to ti idu len nohy? 😕

verulka
20. jan 2007

bobi, ja idem denne pol hodku na rotopede+ to brucho a este chvilku na prdelku- cca45min, ale nikdy nie vkuse...Myslim, ze mi to zlieza pomalicky vsade, ale na nohach to najviac vidno- teda u mna...

cat
20. jan 2007

verulka, 60tku som ešte neprelomila, ale mám už o 2,2kg menej. to vieš, cez vianoce som nabrala ako každý..bola som pár dní bez netu a už tu spomínate čokoládu 😲 mala by som vás znovu sprdnúť 😀 ale niee, ja mám už dva dni neodolatelnú chuť na suchý šampus ale muž mi pindá že načo potom chudnem, tak tu popíjam vineu zo stopkového pohára a nahováram si že je to šampus 😀 no čisté zúfalstvo, ako taký alkáč 🤐

verulka
20. jan 2007

cat, mne az teraz klesla vaha, tak sa tesim ako mala...i ked zase ide mrcha, tak sa pomaly nafukujem...Ja praveze nemam na alkohol ani pomylsenie- vcera oslava do noci a ja dobrovolny sofer 😉 vsak na mna to pride...Potom isto ohlas, ked tu mrchu prelomis- ako motivaciu pre mna...

tilly
autor
20. jan 2007

cat 😀

verulka, to je super, kde si si kúpila rifle? sú úzke aj dole? potrebujem do čižiem a keďže ti ich museli skrátiť, tak usudzujem, že ti boli dlhé, tak by možno mne boli akurát, ja mám strašný problém s dĺžkou nohavíc

a mám 0,5 kg dole, snažím sa obmedzovať, cvičiť sa dostanem tak najskôr v utorok 😒

anika
20. jan 2007

taaak dobre sa citim, teraz som docvicila.ja sa casto doslova musim ukecat, aby som si pocvicila a potom si za to moc dakujem, lebo sa po cviceni citim super
tak super, ze idem skocit na toho mojho 😀