Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

vendynka
29. jan 2007

Pipo ja som delenou stravou pribrala ☹
Ale fakt je, ze sa snazim nejest vela 🙂 len nedokazem uplne vymedzit sladke, lebo som priserny nervak a ked nemam sladke, tak som schopna kusat krcne tpny 😠 😀

certica
29. jan 2007

vendy, ja si len neviem predstavit, jak si mohla vypadat pri tej vyske s 50 kilami 😅 . ja mam 165 a tych 50 je moja normalna vaha, ktoru by som rada aj mat spat...

tilly
autor
29. jan 2007

ježiš fakt, ako si mohla mať 50 kíl, veď to som mohla mať tak v trinástich 😀 a meriam zhruba rovnako

certica
29. jan 2007

zistujem, ze sem fakt nepatrim, bud si zalozim temu obezita vysokeho stupna alebo sa tu na to vykaslem (co bude asi najrozumnejsie) a idem chudnut indivindi 😉

lidka619
29. jan 2007

vidím, že debata je tu v plnom prúde

-ked ste hovorili o tom, že kedy sa odhodláte na ďalšie mimi, podľa vlastnej skúsenosti Vám môžem povedať, že je lepšie mať väčší vekový rozdiel medzi deťmi. Ja som ozaj spokojná a nemenila by som. 😉

certica
29. jan 2007

vendy, teraz uz uplne chapem, ze si v tehu pribrala tych 32kg - to bolo nutne minimum na to, aby babo prezilo a malo zabezpecene primerane podmienky 😒

vela zdaru vam prajem 😎

bobicek
29. jan 2007

caute caute!
tak jak? ja dnes o mliecku 😝 ale musim priznat aj dva jogurty, bo mi som to nezvladla...a este litre mineralky. ked idem do obchodu a kupujem dalsie balenie, tety predavacky sa ma pytaju, ci s nou aj varim, perem a pod 😀 😀 😀 😀

vendynka
29. jan 2007

Certik nehnevaj ma 😠 - baby Ti potvrdia, ze mam velmi dobre ziveny zjav 🙄

vendynka
29. jan 2007

Tilly, Ty musis mat zlu vahu - ved mas nozky ako sparadla a zadok ako 2 kminy 🙂

vendynka
29. jan 2007

Bobi 😀
No ja som si dnes o 17h uz aj zuby umyla, aby som nejedla a momentalne sa napchavam pukancami 😕 - mna uz len do koncentraku poslat, aby som prestala pozierat vsetko okolo seba 😠

bobicek
29. jan 2007

vendy, mas IP
no, ak pojdes do toho koncentraku, idem s tebou... 😀

tilly
autor
29. jan 2007

a brucho ako tehula v 7mom mesiaci 😀

ja som teraz urobila jabĺčkovú tortu, tak ju budem zajtra papkať, ale neviem, čo budem variť...

a váhu mám dobrú, vážim sa na dvoch nezávisle 😀

verulka
29. jan 2007

cafte, tak ja som dnes uplne dead, makali sme ako draci do skoly, vypili sme mrte kavy, zjedli karfiol a na veceru rizoto...Vypila som vcelku pekne cca 2,5l vody + hubnuci caj. I ked sa mi zda, ze som sa zvacsila, no neva...
Lidka, mne sa zase velmi osvedcil vek. rozdiel okolo 2 rokov 😎
Vendy, inak to ja mam o 10cm menej a na vahe maly rozidel...takze ani ja si ta neviem predstavit s 50timi kilami 😕
ja mam velku vyhodu, v tvari mi nie je vidno, ci som pribrala...
Apropo tilly,teba som si poriadne obhliadla na stretku, suhlas s Vendy 😉
kocky, takze nepopustajme v nasadeni a so silnou volou ideme dalej- ved dnes je pondelok= idealny den na predsavzatia 😉

vendynka
30. jan 2007

Vidis, Verul 😵 - my dojciace by sme mohli skusit nejaky caj na podporu travenia, kedze dojcenim si vdaka hormonom nase telicka robia lepsie zasoby 😝

zuzu13
30. jan 2007

ahojte chudnúce žienky
certica: založ tú tému a pridám sa a viem aj o ďalšej adeptke na pokec v téme:obezita vysokého stupňa 😀 ...mám 172 cm a krásnych vypapkaných 79 kg 😀

vendynka
30. jan 2007

Zuzu, Ty si este len chvilku po porode... Lenze u mna je to uz take "ulozene" - lebo uz aj za malym beham a stale nic nejde dole 🙄 Preto treba na to ist inak 😠

zuzu13
30. jan 2007

vendynka moja váha sa pohybovala okolo 72 kg a budem veľmi spokojná keď sa k nej vrátim 😀

expertka8
30. jan 2007

... vendynka..a koľko máš..ak to nie je tajomstvom???? 😕 😅 ...
..ja zuzu poznám osobne...a musím dôveryhodne prehlásiť..že "preháňa"...vyzerá OK... 😝 😀 😉

zuzu13
30. jan 2007

moje zlatko, ved mi toľko nelichoť...kedy ideme na kávičku a koláčik do novej cukrárne pre mamičky s kočíkmi??? 😀

zuzu13
30. jan 2007

ja viem, že som krátko po pôrode, ale ten volant na bruchu...ten tak ľahko nepôjde dole...ten je už "zažratý" 😅

vendynka
30. jan 2007

Expi, uz som pisala, ze ma 65kg - nie je to tajomstvo, ved som ich neukradla, same sa ku mne prikradli 😀
Ono je fakt, ze spravne oblecena zena vyzera super aj ked ma 10kg navrch, len horsie je, ked sa vyzlecie 😲

Zuzu ja som polroka po porode este stale mala maternicu v stave, ako v 5 mesiaci tehotka 😖 - u niekoho to ide pomalsie 😕

zuzu13
30. jan 2007

no a po 30 - tke už ani nevravííím. Ide to hrooooozne pomaly dole 😅

bobicek
30. jan 2007

zeny, lenze vy sa mozte chlacholit tym, ze mate po porode... a co my, netehuly? sak ja ma 171 cm a +/-83kg!!! hruza,
ale dnes poslusne hlasim, ranajky jogurt, obed syr, olovrant varena brokolica, vecera budu vajcia a cajik...len co bude zajtra...🙂

tilly
autor
30. jan 2007

no, toho sa bojím, to všetci hovoria, že po tricke sa chudne strašne zle, tak by som chcela stihnúť aj druhé veľké chudnutie do tricky...

fuj, dnes som robila zemiakové placky, síce bez oleja, ale aj tak je mi ťažko

certica
30. jan 2007

jaaaj, tak preto mi to ide tak blbo? 😝 😀 ved ja budem mat 31, co by dup 😲 ☹

vendynka
30. jan 2007

ide to mozno tazsie, lebo metabolizmus je pomalsi 😖 - ale zas znama co ma po 50tke schudla len tym, ze po 17h uz iba pila a nejedla 😎

lidka619
30. jan 2007

no ja by som asi zomrela, keby som už od 17.-tej nič nejedla 😀 😀 😀 😅 /a to ešte aj 4x dieťa kojím v noci/ - no amen tma 😅

certica
30. jan 2007

ja si myslim, ze to neni uplne najlepsi sposob, ked si vezmes, ze chodis spavat okolo 23h, je to dlho a organizmus vyhladovis. skor by som sa priklanala k pravidelnemu stravovaniu (zdrave veci samozrejme) s 3-4 hod. odstupmi

zuzu13
30. jan 2007

no babuľky držím vám palce v tom chudnutí
vendynka ja už dobrých 8 rokov po 17,00 nejem a vidíš...nič to so mnou nerobí... asi začnem jesť večer a budem chudnúť 😀

verulka
30. jan 2007

kocky, mne to ide tazko po 3 porode, v podstate mi to islo tazko vzdy 🙄 Nuz teraz je to lepsie v tom, ze sa sice snazim schudnut, ale uz na tom tak nevisim...
Inak ja tiez v zime po 18.00 a vlete po 17.00nejem a tiez nic.
Vendy, inak tvoja mama je fakt kocka, nebranila by som sa tak vyzerat v jej veku 😉