Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

ariam777
30. jan 2007

ja som si vyslela, ze ked prestanem fakcit priberiem, ale viem o jednom sposobe, to je jedno, co chcete dosiahnut, jednoducho, ked to chcete tak to mate chodte na http://derproblemloesungsweg.de/forum/, naturlich wenn Sie sprechen deutsch

lendik
30. jan 2007

prave som sa postavila na vahu a je mi jasne, ze toto je tema pe mna. pred tehu som vyzerala ako z koncentraku a teraz ako z vykrmovne. pribrala som 25 kil 10 islo hned s miminom, ale zbytok sa drzi ako kliest. Neviem sa dojest sladkeho a chleba, uplne dietne veci.Moj muz nechape, lebo pred tehu som zjedla nieco sladke raz za polrok a teraz skryva on predo mnou sladkosti aby sa mu uslo.Vstale si nahovaram ze su to hormony a ked prestanem kojit ze to pojde prec.

bobicek
30. jan 2007

baby, co si myslite o tych naplastiach "ty dzi"-pis ako pocujes 😀 😀

cat
30. jan 2007

bobicek len tolko že radšej dám na stravu homelesákovi ako podporovať takýchto obchodníkov so zázrakmi 😠 ja som mala 2 kolegyne 50tničky čo vyskúšali za tie 3 roky čo som s nimi sedela v kancelárii snáď všetko. tabletky, náplaste, hladovky,homeopatiká, akupunktúru..všetko. a neschudli nič. z jediného dôvodu: nevedeli prestať žrať. Schválne píšem žrať a nie jesť,lebo tak to proste bolo 😀
Ja teraz cítim ako idem s váhou dole, gate mám volné ale bez driny by to nešlo ☹

vendynka
31. jan 2007

Cat a co robis? Iba cvicis??? - sorry, uz sa mi tie nase metody miesaju 😕 Navyse krpec je dnes od 3h hore 😠 - takze, ked uz som bola nalomena, ze by som aj bola za druhe, od dnes som zas spalopevne presvedcena o tom, ze Samko je akciove dieta = 2 v 1 = prve aj posledne 🙄

vendynka
31. jan 2007

Verulka vadaka - musim to dat precitat mame, lebo ked jej to iba odcitujem, neuveri mi - ja do nej totiz stale hucim kritiku a priznam sa, ze vseobecne malo ludi chvalim (myslim blizkych) - mala by som to zmenit 😠 U mna je pochvala samozrejmost a tak ju nehovorim ☹

vendynka
31. jan 2007

Lendik vitaj v klube 😉 - ja som schopna zozrat 10-15 rozkov s maslom na posedenie 😲 - muz si predo mnou schovava pecivo 😅
No a o sladkom ani nehovorim - uz davno mi vzal kluce od svojho auta a vzdy, ked sa tam dostanem tak sa idem zblaznit kolko tam toho ma 😵 - asi preto vzdy chce ist mojim, ked niekam ideme spolu, aby som mu to vsetko nepozrala 😀

expertka8
31. jan 2007

...ja pridám skúsenosť na povzbudenie z blízkeho okolia 😉
...za 6 tyždňov=-10kg 😉 ...len ovocie..zelenina...zeleninové šťavy
...ak to dokázala moja mama /v tom období 45ročná/...zvládne to aj 30-ka 😅

...xudnutiu česť..a žraniu pokoj 😀

certica
31. jan 2007

cau expi, nejake foto si hodila, idem kuknut, akosi dnes nestiham.
ale 6 tyzdnov len ovocko a zeleninka (na precistenie fajn, ale zda sa mi to moc dlho), neprides tak o zbytok svalstva..? 😅 trochu drasticke sa mi to zda...

expertka8
31. jan 2007

...certica..ahoj moja pekna 😀
..mne príde drastický pohľad do zrkadla v nahom stave 😅

certica
31. jan 2007

expi, mne aj v obleceni za denneho svetla 😅 😝

snilko7
31. jan 2007

certica nepreháňaj 😎 😀

vendynka
31. jan 2007

Snilko uz to mas overene??? - myslim tehu 😀

snilko7
31. jan 2007

vendynka áno, včera som bola na UTZ a bolo to tam aj s bijúcim srdiečkom 😵 😀

certica
31. jan 2007

vendy, inak ty ked spraskas 10-15 rozkov, spaluje ti to az moc dobre 😎 😀 , ja mam problem zjest naraz aj 2 😅

snilko7
31. jan 2007

no ja mám teraz problém zjesť aj jeden 😀 😎

tilly
autor
31. jan 2007

vendy 10-15 ROŽKOV?????? a ja som myslela, že som dobrá, keď som cez tehu zožrala 5 rohlíkov na raňajky 😀

vendynka
31. jan 2007

baby, pre mna je rozok s maslom ako zakusok 🙂 A v tehotku som na ranajky pozierala 15 makoviek 😎 - vzdy som s nimi nabehla do prace a kym padol cas obeda, tak som ich zula 😀 No a na obede som sedela prva s plne nalozenym tanierom 😀 - niekolko raz sa kolegovia vzdali svojich porcii vprospech mojho bruska 😵 - ja som bola stale hladnaaa 😕

vendynka
31. jan 2007

Jeeej, snilko, velmi gratulujeeem 😵 - nech mas pohodove tehotko a zavrsis to zdravym babom 😵 😵 😵

bobicek
31. jan 2007

snilko, aj ja sa pripajam ku gratulacii, prajem vela zdravia, stastia a pohodicky!
baby, ja dokazem spraskat na ranajky tri rozky, kakao, a o polhodku uz snorim v chladnicke co si dam... 😀 😀

certica
31. jan 2007

mne dnes ide prasknut hlava, pred chvilou som len obedovala - po dlhsej prestavke ryza naturalka so zeleninou a moja oblubena kys.kapusta (tiez po dlhsej odmlke 😀 )

bobicek
31. jan 2007

ha, ja uz treti den som na mliecnej 😎 a v pohode, ani nejak nepocitujem hlad, len ta chut na sladkeeeeeeeee je hroznaaa!!! 😠 😠

vendynka
31. jan 2007

Bobi, som na Teba hrda 😉 - len vydrz a budes stihla 😀

vendynka
31. jan 2007

Ja mam za sebou dalsiu "palacinkovu sichtu" 😝
Certi, mna zvykne boliet hlava, ked zabudam pit 😖 - ale z toho dokazem chytit az brutalnu migrenu a nakoniec mi to vyvrcholi vracanim a hnackou 😕
Skus si vypit litrik a mozno to pomoze...

bobicek
31. jan 2007

noo, sak sa snazim 😵 😵 ha a dnes som si dala aj cvicenicko, bo vecer idem prec, tak aby som neporusila a nevynechala 😀 normalne som akosi nastartovana...dufam, ze to bude vidiet aj na vahe 🙄 🙄

certica
31. jan 2007

vendy, dik za radu, ale tym to urcite nebude, pitny rezim je asi jedina vec, ktoru takmer 2 roky dodrzujem a mam za sebou 3l vody. inak ty co furt s tymi palacinkami, mate doma palacinkove kralovstvo? 😀

vendynka
31. jan 2007

Certi ja mam doma palacinkozrutov 😉 - dokonca mame znamych, kt. mi oznamia navstevu vopred len, aby som im stihla spravit palacinky - ma chvalia, ze sa mi poskladaju na palacinkaren a zarucia mi aj slusne trzby 😀
Vies, u nas tie palacinky nemaju dlhu zivotnost - vzdy spravim tak 30-50ks a na druhy den uz nie su 😕

vendynka
31. jan 2007

Bobi, chvalim Ta 😵 - ak vydrzis tu mliecnu dokonca a k tomu cvicenie, musis byt stihla kocka 😀

certica
31. jan 2007

no mna by asi slahlo stat tolko pri panvici 😀 . cim ich plnis - na sladko, slano..?

vendynka
31. jan 2007

Certi ja Ti pri tom som aj na nete, aj citam kniku 🙂 - takze ma to az tak neobtazuje 😀 A plnim ich na 1000 sposobov - dnes som robila lekvarove, tvarohove a cokoladovo-orechove 😵 - a uz ich je tam iba 12 😎