Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
31. jan 2007

coko-orecho jednu by som si dala tiez 😀 . co dobre citas?

vendynka
31. jan 2007

... a zabudla som - velmi dobre su, ked sa zapekaju (aj na slano aj na sladko) - to k nam potom chce prist cela muzova robota na veceru 😀

certica
31. jan 2007

tak zapekane mam ja rada zase lokse (nasladko)mak, orechy 😝 😀

vendynka
31. jan 2007

certi, od verulky som vydrankala knizku "co robit, aby deti posluchali" 😅 - som totiz uz z tych Samcovych jedov na prasky 😠

vendynka
31. jan 2007

keby si nebola tak daleko, tak by som Ti aj par hodila 😀

certica
31. jan 2007

ten moj zrovna huci, lebo chce tycinky a ja odmietam, lebo mi nechce zjest ryzu

malalady
31. jan 2007

certi a vendynka ahojky 😉 😀 ako sa mame?

vendynka
31. jan 2007

😀 certi - ja mam mojho u mamy - chodi k nej jest kasu, lebo ja ho po 3-4 krmeni mam chut pozut od zlosti 😠 - on totiz odmieta jest cokolvek ine ako cecek 🙄
Ale uz mi co chvila pride, takze idem sa pripravit na tornado 😎

certica
31. jan 2007

malalady, momentalne mam nervy, takze asi tak 😅

vendynka
31. jan 2007

Malalady, uzivaj si brusko - taky sladky pokoj uz asi nidy mat nebudes 😀 😝 😉

malalady
31. jan 2007

certi ale no moja a s coho??? 😕

vendynka.. no uz si ho neuzivam tazke je ☹

certica
31. jan 2007

aale malalady, dobre ti je 😉
mne pije krv maly, ale dala som si zuvacku tak teraz zurivo prezvachujem zlost, je tu u mna ucinnejsie ako predychavanie 😀

certica
31. jan 2007

aspon nebudem mat podbradok pri tej prudkej frekvencii zutia

vendynka
31. jan 2007

😀 😀 😀 skusim aj ja certi 😉

verulka
1. feb 2007

Cafte, ja sa opat hlasim...Vcera som naslapala 18 km za 30min 😎 Normalne som mala pocit, ze okrem potu zo mna odstriekuje aj tuk 😝 Po tej polhodke som sa pomaly ani nevladala hybat( asi 5min som musela regenerovat sily, aby som zvladla ist do sprchy 😅 ) Mne momentalne blbne vaha- nejako atypicky sa nafukujem a vyfukujem( musim ist ku dr s hormonmi) ale inak kondicku ma ovela lepsiu- citim to pri behu a tak. Na gatoch nejake extra vysledky nevidno, ale citim sa super. A nie som nervozna 😎

vendynka
1. feb 2007

Ahojte 🙂
... tak mna dnes muz nasrdil ako dogu 😠 - som sa pytala, ci som tym cvicenim schudla a on mi na to, ze "iba od pasa hore" 😠 - potom to zachranoval, ze mal na mysli brucho... 😠 😠 😠 - no normal mi spachal depku ☹
... vrrrr, od dnes mu nevarim 😝

verulka
1. feb 2007

vendy 😀 😀 😀 inak zlato, ja som si vsimla, ze ty vobec nemas celulitidu...Nedepkuj, vsak cakame do marca a potom do leta...ficime a chudneme 😉

vendynka
1. feb 2007

Zlatik, ze by som nemala ziadnu celulitidu, to iste nie 😅 - ale fakt je, ze po mesiaci cvicenia mi vyrazne ustupila a momentalny stav mi pride znesitelny 🙂 Len nejak zo mna nie a nie ubudnut ☹

cat
1. feb 2007

vendynka ano cvicim a jem zdravo a snazim sa npit ziadny alkohol, moje milovane pivo, fnuk uz ani neviem jak chuti. Odvazim sa ale az na konci februara.
Mame s Boskou akcny plan zhodit kazdy mesiac 3 kg, teda hadam do aprila to pojde, ak nas nahana mlsna, zavolame si a podporime sa 😀 a potom si uz stiiihlucke pojdeme spolu na seba nieco kupit 🙂 🙂

vendynka
1. feb 2007

Cat a dojcis este?

cat
1. feb 2007

už dávno nie..

expertka8
1. feb 2007

..aj z kuracieho vývaru sa xudne 😀
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=kure...

tilly
autor
1. feb 2007

vendy, takže ten pilates pomáha? ja som si ho tiež objednala, odvčera ho mám doma, len som zvedavá, kedy si na to nájdem čas... 😠

emjee
1. feb 2007

pilatesa mam doma uz vyse polroka - cvicila som dokopy asi 5x 😀

tilly
autor
1. feb 2007

emjee, myslím, že dopadnem tak isto 😅

sulamith
2. feb 2007
certica
2. feb 2007

sulamith, ty mas vzdy take adrenalinove cvicebne pikosky 😎 😀

sulamith
2. feb 2007

certi ten bol pre teba 😀 zo srdca 😉

certica
2. feb 2007

ked sa udrzim, dam vediet. dokonca aj taku modru mam 😀

sulamith
2. feb 2007

no vidis...to je dobry predpoklad 😀