• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
Bobi vdaka za slova utechy :slight_smile: - ja to mam hned pod hlavou, takze mi to tlaci na oko, ucho - pekelne z toho boli hlava :frowning2: - celu sobotu som iba grcala :zipper_mouth: Tie obstreky mi to vlastne umrtvuju, aby som necitila az taku bolest :rolling_eyes: - ale zas nemozu mi dat toho tolko kolko by bolo treba, lebo este dojcim :confounded: - takze sa snazim nejak prezit na vseliakych cinskych mastiach atd. :confused:
12. feb 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy, rob si teple zabaly... nahrej uterak na radiatore a priloz na postih miesto, vraj zabera... :rolling_eyes: drzim palec... :wink:
12. feb 2007 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je tusim lazaret :astonished:
vendy, teplym vzduchom najlepsie - skus si to fenovat :wink:
12. feb 2007 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa, vidis certi, to som zabudla, to mi radila aj pani sestricka :astonished: a pomahalo... :rolling_eyes:
12. feb 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poriadny lazaret, nam zalahol aj tatino ma atb. Dr. nam vsak povolila od zajtra vychadzky, tak som cela happy :grinning: drzte sa
12. feb 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuj, preč z tohto lazaretu, nech niečo nechytíme :grinning:

skoro sa uzdravte, nech môžeme zase chudnúť :grinning:

ja som sa zas opila, tak idem triezvieť :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, tilly, tak to ti zavidim :sunglasses: aj ja sa raz... :wink:
12. feb 2007 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achojte :slight_smile:
... tak dnes som na tom uz lepsie - celu noc som stonala na elektrickom vankusiku :confused: Kokos a tie lieky, co beriem... - som z nich total mechom udreta :sweat_smile: - fakt oblbuju ako delo :confused:
Ale ste zlate :wink: - dakujem za rady - ten fen skusim :dizzy_face:
13. feb 2007 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aojte ktora z vas ma skusenost s bio-cla??..toto na chiúdnutie??je to dobre???
13. feb 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojta.Miriam podla mňa žiadne bio cla a ani iné hovadiny ti nepomôžu schudnúť je to len reklama a kopa umelín.Radšej sa riadme heslpm CICA NEŽER :grinning: :sweat_smile:
13. feb 2007 o 12:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam, suhlasim s pipo. radsej tie korunky investuj do niecoho ineho. MKne sa volakedy osvedcil obyc. chrom- nemala som chut na sladke, ale len dovtedy, kym som sa nedostala do vacsieho stresu :confounded: potom uz nepomohlo nic :grinning: si mladucka, zober babulku do kocika a hajde von- denne chodievaj na co najvacsie prechadzky, vela pi a vecer si skus pravidelne spravit isty pocet brusakov. Mne to pri malej bohate stacilo a postavu som mala uplne v pohode :wink:
13. feb 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja robim brusaky 30rano a aj vecer...ale este nicc.. :angry:
13. feb 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tilly, aj ja sa ožeriem ako prasa, keď sa toto skončí, myslím keď malý vydravie. lebo som zrelá do Pezinka a rovno na cajlu v kazajke.
Verulka, ty to máš ešte horšie, bože,nech ti rýchlo drahí vyzdravejú :sunglasses: Počuj, viem že od témy, ale je podla teba ok ak decko po ATB vôbec nechce niekolko dní jesť? /ani piť/..fakt som z neho zúfalá, veď skončí dehydrovaný v nemocnici..
13. feb 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte: miriam, 30 brušákov je málo, ja robím vyše 300 každý deň od nového roka a stále nič. Vraj sa výsledok dostaví najskôr za 3 mesiace :unamused: tak skús postupne zvyšovať kolko vládzeš, ty máš ešte moc malé mimi predsa..
Inak som schudla od 1.1. v páse 3 cm a v bokoch 3,5 cm, aspoň dačo :sunglasses:
13. feb 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat ked nepapa to ešte neni také strašne ale nech pije čo najviac lebo fakt bude dehydratovaný
13. feb 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, vdaka :slight_smile: - ten fen je fakt prijemny a je mi lepsie :dizzy_face: (a asi uz aj lieky okrem oblbovania zacali mat aj ine ucinky :wink: ) Dnes som uz dokonca aj cvicila :sunglasses: Ale aj zrala :confused: - peciem ryzovy kolacik, tak co Vam budem pisat - ved som ho musela ochutnat, aby som si rodinu nahodou nevyhubila :grinning:
13. feb 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat pri ATB, ked dieta odmieta pit, tak sa odporuca tlacit don prevarenu vodu striekackou (nasilu) - pit musi, inak si moze ublizit na oblicky - musia filtrovat tie ATB (zostavaju v tele aj tyzden po dobrati) - skus mu kupit hrozienko a sprav mu stavu zriedenu s vodou - bude to sladkaste a lahsie sa necha presvedcit :dizzy_face: - mam to odskusane na mojom extremnom nezravcovi :wink:
13. feb 2007 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme mali včera minipárty u susedov, prišiel im taký ujo robiť prednášku o zdravom stravovaní a ujo bol tučný ako prasiatko, tak sme sa na jeho počesť opili a žiaden hrniec sme si nekúpili :grinning:
13. feb 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, jedlo nemusi ale pit ano- cokolvek by mu chutilo(aj ochutene) alebo nasilu. No neboj sa, zvladnete to. Mne mali vzdy vypili obrovske kvanta vody- vdaka tomu sme pri vsetkych tych atb(a stym spojenych nekonecnych hnaciek) nemuseli ist na infuzky.
Cat uz som sata davnejsie pytala, to robis normalne klasicke brusaky :confused: 300 :confused: to by som nezvladla. A co by som ja dala za -3cm z bokov al. stehien :cry: to je skvele, gratulujem :dizzy_face:
Miriam, toto je beh na dlhe trate, ale do leta stihas :wink:
My uz inak ovela lepsie. krpci total zivi. Ja sice este necvicim( bojim, ze sa mi to vrati), ale snazim sa pekne zdravo papat. Teraz doberam HA a bud. tyzden ma dojst mrcha- a ked pride, tak idem do toho naostro :wink:
13. feb 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, tak toto bolo perfektne... :grinning: :grinning: :grinning: hlavne, ze zdrava vyziva :confused:

miriam 17, ja mam bio cla booster doma. papala som doobeda 2 kapsle. neviem, ci to pomaha, ja som to kombi aj s vlakninou. no a samozrejme bola k tomu dieta, cvicenie. :wink: ja chudnem pomaly :angry: , a dlho nevydrzim :angry: :angry: , tak si myslim, ze to je zbytocne jedenie takychto preparatov :zipper_mouth: ( u mna). teraz nechudnem, a ani to nejem... mozno raz, ked sa zas naser.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. feb 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly aj my sme na takom boli a muz to uzavrel, ze vyzera rovnako pupkato aj bez drahych hrncov :grinning: - vraj mi treba zhabat aj tie standardne hrnce, co mame, a ked nebudem mat ako varit, nebude sa u nas ani zrat a zacne sa chudnut :grinning:
13. feb 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čaute teda 300 brušákov,,, :fearful: ta ja robím iba tie krátené ale tak nanajvýš 100.Gratulujem k výkonu :sweat_smile: .Ja radšej kočík Miška a hajde von 1-2h doobeda a 1-2h poobede.Trochu sa krotím v tom jedle a za minulý týždeň -600g dole. Takže pomaly ale isto
13. feb 2007 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vendy :grinning:

inak aj ja mám najradšej pohyb s kočíkom, len domča v ňom už neudržím, on chodí najradšej po svojich :grinning:
13. feb 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tych malych kratenych robim cca 300(i ked teraz nie) ...hmmm, aj ja by som prijala nejaky ten kocik- najlepsie pre mna a deti by ma tlacili :grinning: tilly, mne krpci, hned ako zacali chodit odmietli kocar a krasne zaslapalai( na svoj vek), vsetko nam dlho trvalo, ale co uz. Takze kocarov som si velmi neuzila...snad si to raz vynahradim :grinning: :grinning: :grinning:
puipo, kazdy ubytok je dobry a treba sa z neho tesit a my ti gratulujeme :wink:
13. feb 2007 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja ešte nevie tak normálne chodiť len pri stole sa postaví a skúša takže ešte chvílku a aj my kočík asi odložíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A vonku chodím s ňou až ked má ísť spať :sweat_smile:
14. feb 2007 o 08:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, verulka ďakujemm, hrozno malo úspech, inak tlačíme doňho aj čaj, sú to strašné scény..
Tie brušáky ja striedam normálne, krátené, do strán + na tom stroji čo som dostala od Ježiška + nejaké cviky na brucho od Pilatesa, to všetko robí cca počet 300 :sunglasses: a na spodné brucho je dobré si lahnúť na zem, ruky dať pod zadok a dvíhať hohy hore a dole /ale nepoložiť medzitým na zem/, toto som po sekcii najprv nezvládala ani 10x, dnes už oovela viac..
Tilly a vendynka, tie vaše včerajšie príspevky nemali chybu :grinning: My sme inak kúpili sakra drahé hrnce od firmy AMC, aj také "pekelné stroje" s tlakovou pokrievkou, ale je fakt že sa tam napr. mäso spraví za pár minút a je to zdravšie ako tie staré babkine kastróle :zipper_mouth:
14. feb 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cat ved to je ono :grinning: - nasi to kupili a je to dobre, uznavam :dizzy_face: - ale najlepsie na tom je, ze nam v nich musia varit nasi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
BTW to hrozno som Ti poradila ja :confused: Ale aj ja dakujem Verulke, ze je - je to pokladik :dizzy_face: :grinning:
14. feb 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ktora mate problemy s bruskovou michelinkou, tak odporucam kalanetikovske brusaky - vysledok sa dostavi uz po mesiaci :dizzy_face: - mam to odskusane na sebe :grinning:
Len ja mam teraz dost problem s tou hromadou koze :angry: - ako sa jej zbavit??? - mi to visi aj z gati :rolling_eyes:
14. feb 2007 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! vendy, ake su to kalanetikovske brusaky? :confused: ja mam problem aj so stehienkovou michelinkou, mas nieco aj na to? :grinning: :grinning:
a chcem sa spytat, baby, vy sa nebojite varit v tych tlakovych hrncoch? ja ked vidim susedu, ako z toho vypusta vzduch vonku a ako to hrooozne syci... :confused: :confused: ... neviem neviem :astonished:
14. feb 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi ja v nich nevarim - my sme si radsej kupili auto a nasi hrnce :grinning: - pre nas to bol velmi vyhodny biznis, lebo nam v nich musia varit nasi :wink: = v nedelu sa k nim vzdy nasackujeme na obed :dizzy_face:
No a na stehna nemam nic, lebo tie mam aj ja o 3 cisla vacsie ako zvysok tela :angry: :frowning2:
14. feb 2007 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok