Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

bobicek
14. feb 2007

vendy, keby len stehna, u mna to je takto: otvorim dvere, najprv vojdu prsia 😕 , potom brucho 😕 , potom bobicek 🙄 , potom dlho nic a nakoniec rit 🙄 😀 😀 😀 😠 😠

vendynka
14. feb 2007

Bobi ved to je super, ze si PVC (prve vojdu cozy 😉 ) - na to sa Tvoj chlap nemoze stazovat 😀
Lenze u mna je to s mierami zalostne, lebo su 0 - 60 - 160 😠 - ja totiz rastiem od riti ako cibula 🙄 - proste od pasa dole je to uplne iny clovek! Asi by som to mala ist niekam reklamovat, ze mi rodicia kupili velky spodok k malemu vrchu 😠 🙄

bobicek
14. feb 2007

vendy, na to PVC sa moj drahy nestazuje, 😀 len to brusisko a ritisko je az privela, nie len pre neho, ale uz aj pre mna! 😠 😢
len co ked ja neviem odolat vsetkym tym sladkym nastraham 🤐
a popis mi, prosim ta, tie cviky z kalanetiky... 😵
inak prave som skusala ten cvik na spodne brucho, neviem kto to tu radil, a som jak lata, max 12 krat a fucim jak lokomotiva 😕 😝 😲 😀 😀

tilly
autor
14. feb 2007

tak my sme sa teraz dohodli so susedkou, že budeme chodiť doobeda behať s kočíkmi (100 kilovými trojkombináciami s 13 kilovými deckami), teda nebude to behanie, ale taká rýchla chôdza, som zvedavá, ako nám to dá zabrať, máme tu blízko hrádzu, tak budeme chodiť tam, aby sa na nás nepozerali divne okoloidúci

certica
14. feb 2007

tilly, to bude jak unos dietata 😀
ja sa inak prechadzat pomaly ani nedokazem, ked ideme vsetci, moj muz vzdy zahlasi, ze dostihy mozu zacat 😀

certica
14. feb 2007

teda jedine stastie, ze viki uz v kocari sediet nechce, tak chodime pesi a ja ho chudaka furt pohanam 😅

verulka
14. feb 2007

cafte, dnes sme boli vys e2 hodiny vonku 😵 😵 😵 to je uzasny balzam na dusu aj telo. Zajtzra zacnem pomalicky cvicit.
Vendy, budem sa z teba cervenat 😉 dakujem 😵
mne moja svokra kupuje sem- tam zepter( ona ich ma a je z nich nadsena) ja milujem hlavne tu kuchtu- ryza natural za cca 10min a je chutnucka 😀 strukoviny, proste vsechno...
ja makam na brucho 100kalanet. brusakov s nohami na zemi, 100 s oboma zdvihnutymi. dviham cele nohy, a este robim aj cca 50klasickych( teda robila som 😝 teraz mam uz tyzden pauzu), ale vysledky malicke( no pred operaciou som robila aj 2x tolko)certica, neboj, on ti to vrati, ked sa budete ucit jazdit na biku bez pomocnych koliecok alebo nebudes doverovat tomu ako brzdi a potom ta bude pohanat a prehanat on 😀 Ja som si takto odbehala maraton 😀

zuzu13
14. feb 2007

ahojte...,
tilly ja mám 20 kg kočík a cez 6 kg dieťatko...už mám dole o 4 kg viac ako pred otehotnením...tak držím palce...rýchlejšia chôdza zaberie...

cat
15. feb 2007

ahojte, joj vendynka sorry že som si ťa splietla s verulkou 😲 ja počas týchto ukradnutých chvílok píšem a čítam rýchlosťou blesku kým Tomi spí..
Dobre som sa zasmiala na tej cibuli, to je aj moj prípad. Drahý mi včera kúpil inak spodné prádlo a dnes ho musí ísť vymeniť. Samozrejme za väčšie číslo 😀 😀
Verulka, ja som nebola vonku týždeň ☹ a už 3 dni necvičím, nedá sa..
Chcelo by to potom nejakú hromadnú diétku, či nie? aby sme sa podporovali 🙂

verulka
15. feb 2007

cat, mozeme, ale az ked sa nam organizmy spamataju z vycerpania a chorob( tusim som citala, ze ani ty nei si fit) treba si oddychnut a potom ficime. Vsak moje narodky sa blizia a ja som uzavrela stavku s muzom 🤐 musim predsa vyhrat 😀 😀
No my uz mozeme ist von a dnes sa zopsulo pocasie, ako naschval 😠 Ale ked budeme fit, tak sa mozeme stretnut na Drazdiaku 😉

bobicek
15. feb 2007

cat, verul, aj ja sa potom pridam k vasej hromadnej diete🙂 bo samej sa mi nechce...
ale najskor sa vyzdravte!!! 😉

cat
15. feb 2007

bobicek, ok, super ak sa pridas 🙂
verulka kedy máš narodky a aká bola stávka s mužíčkom? Ja som uzavrela nie stávku ale dohodu, s Boskou ak sa na ňu ešte pamätáš, no reálne to vidím zle. Slúbili sme si za február mínus 3 kg a ja mám dole len jedno za tento mesiac 😒
Ten draždiak môže byť, tešimm 😉

verulka
16. feb 2007

No ja mam narodky 18.3., ale termin mam do konca marca 😉 max vaha moze byt 60= remiza, ak pod 60 tak mi kupi jedny krasne rifle- Diesel. Chodim okolo nich uz dlho, ale take prachy nevyhodim za gate na takuto postavu 🤐 ak mi to nevyjde, tak uz nikdy ho nesmiem otravovat s mojou postavou a stazovanim sa na to aka som tucna, ake faldy a pod. Vcelku vyhodna a motivacna. LEn treba drsne makat 😉
Takze sa pridam na nejaku sumnu dietku, len nejaku, ktoru zvladnem 😎
cat, vsak ked pojdete, tak mi hod IP, my sa dovalime 😉
hlavne sa uz aj vy uzdravte

ervotoc
16. feb 2007

expi nechce sa mi ip...žiješ? 😕

tilly
autor
16. feb 2007

baby, idete v nedeľu na draždiak??? aj ja idem k svokre do petržky, môžme sa pridať? o koľkej idete?

cat
16. feb 2007

tilly, ja túto nedelu ešte nie, Tomi ešte moc kašle..skôr až tú ďalšiu 😎

tilly
autor
16. feb 2007

koza koza koza, teraz som si uvedomila, že k svokre ideme zajtra, tak nič ☹

cat
16. feb 2007

A nechudne tu už nikto???
Ja sa pasujem s tretím litrom vody, na obed lahký šalátik.. no tak si tu budem chudnúť sama 😀

verulka
16. feb 2007

cat ja sa mordujem 😉 Mam v sebe cez 2l vody + kavzu+ chudnuci caj. Na ranajky activia s lan. semiackom, olovrant grep a na obed kura s brokolicou. Teraz mam oddych a potom sa na mna uz usmieva bike- ale dnes len tak lehce 😉 okolo 4-5 prcham von na nejaku dlhu prechadzku a snad si vecer este zacvicim. Na olovrant si dam zeleninku s bielym jogurtom 😉

cat
16. feb 2007

pekne verulka 🙂 a ten bike sa usmieva aj na mňa už dnes.. 😀

verulka
16. feb 2007

😀 😀 😀 😀 dakujem za pochavlu 😀

vendynka
16. feb 2007

cafte 😀
... tak ja sa snazim chudnut stale, ale nejak zo mna neubuda 😠 🙄
Verulka to s tymi riflami je super 😵 Aj mne mama ponukla, ze mi kupi jedny nohavice, ked ju za oplatku prestanem obtazovat recami, ze aka som tucna (ono niekedy je to vyhodny biznis) 😀

pipo1777
16. feb 2007

čaute ja mám dnes nejaký žravý deň,neviem sa ovládať sladkééééé musím mať. To je des.

bobicek
16. feb 2007

baby, tak to je fajn, ze vas mamy musia krotit od tych reci, ze ste tucne. 😀 to zas moja mamca je opak. dnes sme boli v obchode a ked som vkladala do kosika coko, skrikla na pol obchodu, ci nevidim, ako vyzeram... 🤐 🤐 😠 ☹ 😢 skoro som sa rozplakala od hanby... 😢 😢 😢 😢

pipo1777
16. feb 2007

Tak to ti nezávidím.Ja keby som mala aj 100kg by mi mama nepovedala nič také stále by ma len povzbudzovala že to pomaly zhodím a tak 😉

verulka
16. feb 2007

moja mama ma cca 90kil na 160cm, takze do mna nerype. ALe muz je hodne pod 70tkou 😅 ale so mnou je spokojny, lem ho miestami otravujem.Inak uz mam odcvicene a aj som slapala na biku 17km 😎 citim sa skvele 😉

babulka
16. feb 2007

Tilly, ides zajtar k svokre? Ja budem stopro pri drazdiaku, som tam kazdy den, kdesi po okoli s amotkam, vacsinou tak medzi 14.00 a 16-17,00 zalezi od pocasia. je tam super ihrisko, tak ak tu budes v tychto casoch,hm? Alebo potom este chodim doobeda, ale to len tak nachvilku, okolo pol 10.

tilly
autor
16. feb 2007

no, my pôjdeme tak poobede, lebo malý bude do tej druhej haji, potom sa napapáme, chvíľu zdvorilostne zostaneme a potom zdrhám rýchlosťou blesku 😀 okolo tej tretej štvrtej by sme tam mohli byť, ak by bolo pekne, len neviem, či nebude mať starý niečo na pláne...

veď by sme sa snáď spoznali, ja ho tam dotiahnem, ak je tam ihrisko...

pipo1777
17. feb 2007

cez víkend nikto nechudne? 😀 ja som tento týždeň nejak polavila,uvidím v pondelok pri vážení len nech to neni do plusu 😒

verulka
18. feb 2007

jaj, baby, no vcera som pekne najela 18km na biku a trochu cvicila. Dnes sme odisli o 9 z domu- sli sme MHD(nech maju deti zazitok) na Kolibu, pesi hore a odtial az na Zeleznu...Slusna cesta. Domov sme dosli o 2. Takze myslim, ze dnes pohyb mam. I ked ten bike este dam. Strava: papam vcelku ok, ale kedue som tesne pred mrchopu, padli mi za obet aj nejake sladkosti 😅 ale to je ok, vsak to vybeham 😉