Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

vendynka
27. mar 2007

Ahojte 😀

Tilly hej, este stale ceckujeme 😕 - akurat som myslela na to, co robia po nociach nedojciace mamy, ked deckam idu patky... Lebo ja mam Samca prisateho nonstop a pomaly zacinam mat bradavky olovene 😅

Verulik dnes som klohnila tukozrutsku polievocku - je fakt super 😉 - ale uvidime, ci mi bude tak chutit po tyzdni 😎
No a jasne, ze muzovi som robila rezne 😵 - ale iba som privoniavala a nedala som si ani jeden jediny 🙂 Dokonca aj metrovemu kolacu som dnes dala pokoj 😀 - ved vcera som zozrala jeden cely, tak dnes sa akoze na seba hnevam 😝

bobicek
27. mar 2007

noo, vendy, metrak by som si dala aj ja. a zrad nam tukozruta 😉 ja som si dala zavazok, ze po siestej max jogurt, myslite, ze ten uskodi? nizkotuc 😖 ja ked som dlhsie hore, o pol desiatej sa idem zblaznit, ako by som zrala 😢 ale vcera som sa drzala, spala som uz od deviatej, ze aby som nejedla 😀
a zacala som jest v trjhod intervaloch.. uvidime, co to spravi. ale asi nic, ako vzdy! 😠 😠

baby, mate niektora skusenosti a REDUCTIL - om? 🙄 🙄

adriatica28
27. mar 2007

Kočky skušali ste niektorá tie rôzne tabletky z reklám v časopisoch? Také čo vám sľubujú že ak neschudnete tak vám vrátia prachy,

fafa
27. mar 2007

Verulka, aj my sa ucime jazdit na biku, tak to dokonale poznam...len moj maly ma len 4 roky, tak mam aj peknu paniku z toho, on este nejak neodhaduje na co ma a na co este nie...ale zabehat sa pri tom da super...ja tiez dnes idem cvickat, prvy krat step po siedmych mesiacoch...som zvedava ako a ci to vobec prezijem 😝 ...
Skusenosti s takymi tbl nemam ziadne, ja sa toho dost bojim...ved aj v lekarnach je z coho vyberat a zda sa mi to "čistejšie"...
Bobi, vecer mozes jest napr. nizkotucny tvaroh, maso, grep...to mam ja v diete, tak si myslim, ze aj ten jogurt - bielkovina je v pohode... 😉

tilly
autor
27. mar 2007

vendy, fíííha, to sú tie 5ky také strašné? nestraš, lebo ja ich stále čakám, už slintáme a serieme... takže čakám nervy... ale celkovo ide všetko lepšie odkedy nececkujeme, tak dúfam, že aj tie 5ky prejdú v poho...

inak neviem, čo sa deje, ale priberám...!!! 😲 a to nežeriem, behám a beriem lipoxal...

vendynka
28. mar 2007

Tilly ty mozes pribrat aj 10kg a stale budes chuda 😵 - ked si predstavim tie Tvoje srncie nozky... A kuknem na tie moje morove stlpy 😠 - jaj ☹
Ale mam pocit, ze ten spinning pomaha 😎 - aspon sa citim lepsie a mam pocit, ze nejak makam 😀 Este tak prestat zrat a bola by som ako Kate Moss 😕
Adriatica ja k tym tabletam nemam velku dovoru - ked Ti pokakaju zdravie, ani tie prachy, co dostanes spat Ti nebudu stacit 🙄 Radsej skus ten lipoxal, co Tilly - aj ja sa nan chystam, ked dodojcim = uz len za 13,5 roka, lebo decko s obciankou uz dojcit nemienim 😎

tilly
autor
28. mar 2007

vendy 😀 že srnčie nožičky, skôr prasačie labky 😀

ale do toho 5.5. asi nebudem kočka 😠 ale už kašlem na to, dokončím ten lipoxal a uvidím, možno to zaberie až na konci...

bobicek
28. mar 2007

baby, myslite si, ze sa tieto pomocne pripravky 😀 mozu papat aj ked ma niekto antibiotika? 🙄 nesposobi to nejaky skrat? 😅

expertka8
28. mar 2007

...ahojte baulky-anorekticky 😀
..dlho som sa tu neukazala...takze uz o vas nemam prehlad..aj napriek tomu..sa vam muselo ckat 😅
...podarilo sa vam nieco zhodit??? 😅

verulka
29. mar 2007

kocky, ako som pisala, ja nezastavam ziadne blbiny na chudnutie- podla mna ak by to ucinkovalo, nebolo by obeznych ludi.
Ja si tiez musim pochvalit spinning- ritka sa mi zmensila (objektivne konstatovanie 3 ludi) 😀 😀 tak sa teism. Moja kondicka je uzasna, postava a vaha sice nie, ale nemam problem dobiehat busy a pod...
fafa- Radko uz bikoval aj min. rok, ale teraz ma velky bike a on nema strach, ide ako blazon, ale ak sa mu nepodari "spravne" zaslapnut úpedale a zabrzdit na 1. sup, tak v tej rychlosti zoskocil. Ale uz je v "starych kolajach" a fici. Boli sme aj v Sade a krasne zaslapal tam aj spat.
No jejej, expi, ty sa hlavne pochval- uz mas svoju ciel. vahu?

expertka8
29. mar 2007

..verulka...telepatka..pozri IP..a potom nex mi niekto skusi oponovat..ze telepatia neexistuje 😅 😀

...hlasim -2..pre mna malo..ale idem dalej...este 4..a zacnem byt hadam "spokojna"..co je v mojom pripade relativny pojem..a vobec v pripade "zeny" 😅 😉

..drzim vam palce..

vendynka
29. mar 2007

Expi a ako sa Ti to podarilo???
Ja mam zo spinningu fajny pocit, ale nic zo mna neubudlo 😖
Verul, Ty mas ritulu total ukazkovu = ziadna celulitida, nic nevysi - je pevna ako skala a ma idealny tvar 😉 - neviem preco sa na nu stazujes 😨

ervotoc
29. mar 2007

expi sevas...moja spolubojovnička 😝 😀 😀
čoskoro nova čííííča fotos 😉 😀 😀 😀 zadok fuč alááá 36 😀 😀 😀 prsia na mieste 😀 😀 😀 😀 nemusim ich hladať na chrbte 😝 😀 😀 😀 alebo pod bruchom ako jedna známa 🙄 🙄 🙄 uz len to bruško doformovať pás je uz fit 😝
a anorexiou netrpim,nie som cvoky 😉 že velkosť 32 🙄 🙄 🙄 a podobne....

tinockaaa
29. mar 2007

Baby, ako rýchlo sa vám po pôrode podarilo schudnúť? ja som po už 2 mesiace aj nejaký ten týždeň a mám pocit, že posledné týždne sa s váhou vôbec nehýbem. a to si dávam pozor na stravu, večer nejem po 18-tej a aj tak nič. nechcem robiť nič drastické keď kojím. Ale začínam byť zo seba znechutená. ☹ pribrala som totiž 24 kíl a zatiaľ je dole 14. aj s pôrodom. 😖

bobicek
29. mar 2007

expi, ervotoc, ako sa vam dari chudnut? nejake drastaky? 😝 mne uz nepomoze ani svetena voda.... stale idem pomaly nahore, aj ked po dekach, ale idem... 😠 😠 😢 😢 😢

ervotoc
30. mar 2007

tinočka aj ja este kojim,prve mesiace som nič nerobila...načo? 😕 potom postupne to zlezie aj dolu 😀 😀 😀 len sa kvoli váhe nestresuj 😠 a neber na vedomie že "kámoška"povedala.... 😉 a podobne....a nenavstevuj stranky kde si podava ruky anorexia s bulimiou 😉 držim palce

mimakro
30. mar 2007

tinockaaa: 9 mesiacov Ti trvalo, pokým si pribrala 24 kg, ako píšeš, tak nečakaj, že za dva mesiace budú dolu. Mne po pôrode zostalo 9kg(pribrala som 17kg), sedem som už schudla. Žiadna extra úprava stravy, iba sa nažím jesť menej a dávam si pozor na sladké a cukor. Ak dojčíš, isto schudneš, len buď trpezlivá. Teraz je podstatné bábo. Nechceš prísť o mlieko. Pekný deň

expertka8
30. mar 2007

...bobicek...presne ako pisala mimakro..9 mesiacov sokujeme svoje telo maxi narastom..a po porode xceme byt co najryxlejsie fit...hm...nie je to lahke..xapem...ale xce to velku trpezlivost...sebaovladanie...a ciele sa URCITE dostavia 😉 ..slubujem...ja som toho dokazom 😀

...ervotoc..cica...pomaly si vo forme...gratulujem 😵 ..tak kedy bude druhé baby??? 😀 ..motivaciu mas vycvicenu..tak na co otalat??? 😀

...baby..ja som na 3 tyzdne uplne vysadila akekolvek pecivo...strava obsahovala velke mnozstvov zeleniny..no..ak mam byt uprimna..cakala som vacsi ubytok...a tak som sa opat vratila ku klasickej delenej strave...nehladujem..a citim sa OK....kazdy den 3-hod. prexadzky...viac pre seba urobit nemozem..pevne verim...ze s bliziacimi sa letnymi horucavami kila pojdu opat dole...ved melony..uhorky..zasytia a je to takmer sama voda 😉..taka "xutna" dieta..s vysledkom "xutnej cice" 😀

expertka8
30. mar 2007

..este 1 otazka do xudnuceho fora...skusal niekto z vas 90-dnovu rozlisovaciu dietu??? 😅 ...ja som minule citala..prispevok od jednej baby..ze za 2 tyzdne sxudla na zaklade tejto diety -5kg 😅

verulka
30. mar 2007

ex, ja som to citala, ale ako s apoznam- nic pre mna...Ja sa teraz bavim na spinningu, je to super, stravu mam ok, uz sme cele dni vonku a nic 🙄 teda az na kondicku 😀 ale s tou nemam problem.
no nic, ficime, chudneme pekne dalej...

vendynka
30. mar 2007

Ahojte 🙂
Ja som skusala tukozravu polievocku - trochu som ju modifikovala a papali sme ju aj s malym 🙂 - jasne, ze okrem nej som jedla aj ine, ale jedno viem isto, ze ma zakazdym z nej taaak prehnalo 😕 - zrejme to funguje na principe, ze sa zbavis vsetkeho, co vlozis do ust 😀
Ale kila dole nesli aj tak 🙄 Zameriavam sa skor na spevnenie toho pozostatku tukovych buniek a pevne verim, ze ked odstavim s mm zmizne aj tuk, kt. som teraz statne obalena 😠 😀
Inak Expi, ja ked nejem pecivo, cestoviny a prilohy, tak celkom rychlo chudnem 🙂 - lenze teraz pri dojceni som stale hladna a tuzim prave po takych ukladacich veciach 😝 A najma po sladkom, kedze moje dieta ma vie priviest do nepricetneho stavu 😕 Uz aby boli melony a mohla som sa klamat tymto sposobom 😎

tilly
autor
31. mar 2007

vendy, aj ja chceeeem melóoooooonyyyyyy (aj na konte by mohli nejaké pribudnúť 😀 😀 😀 )

vendynka
1. apr 2007

Tilly, tak o tych na konte ani nehovorim 😀 - ale moj drahy nevie klamat ani kradnut, takze zostaneme skromnou rodinkou 😉

Inak baby, vcera aj dnes som bola s malym na bicykli a necitim si prdelu ani stehna 😵 - a kedze mam tu sedanu vpredu, tak mi pracuju tie moje pseudosvaly fakt kvalitne 😀

Baby, nedame si nejake bikestretko??? - oplati sa mi zalozit temu??? 😕 😵

tilly
autor
1. apr 2007

vendy, tak môj drahý by vedel aj klamať aj kradnúť, ale neoplatí sa... bola by som mladá slamenná vdova s mužom v base na mizine... ☹ 😀 radšej budem mladá pani na mizine 😀 alebo budem musieť strpieť nekonečné nočné nášho tatina a trpieť jeho nevyspatými náladami... ☹

my sme boli včera v cukroške, kurnik, od zajtra zas nabehnem na lipoxal, nie že by nejako extra pomáhal, ale aspoň som nemala takú chuť žrať, keď som do toho dala prachy 😀

vendynka
1. apr 2007

Tilly, ja ani nemozem napisat co vsetko som dnes pozrala 🙄 - fuj, mala by som si za to natrieskat na tu slaninovu prdelu 😠 Ale maly bol zas vo forme a ja som mala iba 2 moznsoti - zrat, alebo skocit 😕 - vyhrala prva, ak nezaberie, tak zajtra skusim druhu, lebo uz fakt nevladzem ☹ 😕

tilly
autor
1. apr 2007

hmm, nám idú asi 5ky, takže to je tiež o nervy...
my sme boli dnes na strašnej prechádzke, takže som nemala čas žrať

lidka619
1. apr 2007

tilly my sme boli aj na prechádzke, a to sme si boli v pohostinstve kúpiť čokoládu, aby sme mali čo vyjedať cestou - a samozrejme práve som ju dojedla 😝

tilly
autor
1. apr 2007

jáááj, tak to my sme boli v cukrárni na tej najlepšej zmrzke v okolí BA 😀

lidka619
1. apr 2007

to je niečo strašné s tými cukrárňami však? nevedia ich zavrieť aspon cez víkend? 😅 😅 😅

tilly
autor
1. apr 2007

a ešte s takou zmrzkou, boli sme aj v sobotu, aj dnes a určite pôjdmee aj zajtra, minulé leto sme chodil každý deň, až mi to liezlo krkom...