Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

renca3
4. okt 2006

No moj drahy sa ma velmi rad a hlavne svoje zdravie. Ked sa nieco vyskytne, uz je nabehnuty u lekara. A mna nazyva hazarderom so svojim zdravim, lebo lekarov nemusim, ked to nie je vazne. 😉 Za posledny mesiac som si ich uzila az,az.

tilly
autor
4. okt 2006

he he, tak ten môj je úplný opak, on ani nevie, kde má kartu a ísť do nemocnice, aj keď len niekoho pozrieť je pre neho utrpenie, aj do pôrodnice išiel asi len pre to, že to nebola klasická nemocnica... a pri pôrode ani nechcel byť a ani nebol, to by asi neprežil, toľko sestričiek a doktorov pokope 😀

renca3
4. okt 2006

Nie ze by tie nemocnice obluboval, ale bol aj pri mojej sekcii, pravdaze len za sklom. No drzal sa hrdinsky.

verulka
5. okt 2006

Tilly, my sme hladali kartu, ked dostal zltacku (2004) a po dlhom a umornom patrani sme ju nasli. Odvtedy vieme aspon to.
a co chudnutie baby, ako sa dari? u mna nic moc...vsak dojdu skusky a stresy. Furt sa len vyhovaram, ale snad aspon pol kg slo dole 😅

sillas
5. okt 2006

no ja som 2 týždne po pôrode, 10 kgje dole, ešte 3-4 musia ísť..ale je zvlástne že do všetkých nohavích sa zmestim, lebo tie posledne kila mam uložene na drieku, takže aspon to že nemusim meniť šatník.. 🙂 🙂

renca3
5. okt 2006

No sillas...ty si fakt dobra. Ja si na ten moj satnik este pekne dlho pockam.
☹ Zatial su v zalohe tuhu veci.

kattum
5. okt 2006

ja som sa tiez zmestila 3 tyzdne po pordode do svojich nohavic (to som pribrala 20kg), no presne ako pise Sillas, ostalo mi to na bruchu a prsiach (doteraz 9 mes. po porode mam este 4 kg navyse)

verulka
5. okt 2006

Ja som sa tiez pomestila do starych veci, dokonca aj postava bola ok, ale iba po prvych 2tehu....tretie = galiba ☹

maruska.m
5. okt 2006

u mna este nejak kylecka drzia 😀 😀 nie a nie ich zhodit drzi ich asi sekundove lepidlo a o chvilku je 19teho cas vazenia, a niejak to dole nejde : 😠 😠 😠

renca3
5. okt 2006

Ja tam mam este nalepenych 5-6 kg, podla toho ako sa najem. Ale ten pas bude asi problem dostat do povodnych nohavic. Chce to pohyb, ale este si netrufam. Mesiac po porode zacnem a vysledok sa snad dostavi. Dam vediet.

viktoria
5. okt 2006

ahojte... tak ja som z mojich 20 kg zhodila ešte len 10 kg. samozrejme neoblečiem ani jedny rifle, a to na týžden ideme na svadbu, tak neviem čo si dám na seba, asi pôjdem v župane. som 3 týždne po pôrode, no nejako velmi začat cvičiť si ešte netrufam, tak neviem... dufam, že to zhodím čoskoro... ☹

verka
5. okt 2006

viktoria, my ideme tiez n sobotu na svadbu....tiez som mala s tym oblecenim dilemu 😢

cat
5. okt 2006

renca, mne sa muž nasáčkoval pri sekcii priamo do operačky 😀 cvok,ozelenel ale bol potom hrdina 😀
Včera som bola na tých brušných tancoch a hrúúza, samé štíhle krásky tam, no tak sa som si tam triasla tou mojou riťou huspeninovou, je to dobré ale dosť namáhavé..inak mám pocit že tie kilá sa ma držia ako kliešť ☹

verulka
5. okt 2006

Cat, zober to z lepsej stranky, aspon mas cim triast. Moj drahy vzdy trpne, ked chudnem, ze ci sa mi prave prdelka nezemnsi. Jemu sa totiz paci takto 😕 a musim priznat, ze ma to dooost demotivuje 😀

cat
5. okt 2006

môj muž tiež tvrdí že sa mu páčim aká som, ale ja mu neverím, keď ideme po meste a zbadá nejakú tučinu, hneď utrúsi blbú poznámku začo ho sprdnem lebo dobre viem aké ťažké je schudnúť..ale buďme radi že máme iba takéto "problémy", teraz je okolo mňa tolko skutočného nešťastia, samé pohreby, teta ochorela na rakovinu..až mi je niekedy trapné že ja sa trápim iba s nejakým chudnutím..

verka
5. okt 2006

cat nehodila by si do albumu ten tvoj kostym na brusne? som ho ani nestihla kuknutt

cat
5. okt 2006

verka, nie, nehnevaj sa ale pretože sa niektoré dámy na tomto fóre chovajú ako sa chovajú, nechcem aby ma niekto hneď nahlásil Emjee že porušujem pravidlá 😀 ak máš mail, napíš mi ho do IP a pošlem ti tú fotku,OK?

verka
5. okt 2006

no jasne, chapem

verulka
5. okt 2006

Cat aj ja chcem to foto vidiet, hned ti pisnem.
Az na to, ze mojmu muzovi sa fakt pacim 😀 On je doslova znechuteny z chudulinkych babuliek (taka som nikdy nebola), fakt radsej brusko, ako by sa mal odierat o moje lonove kosti...Esteze mu to u mna nehrozi...

tilly
autor
5. okt 2006

ja nechudnem ☹ 😠 ešte sa mi zdá, že som pribrala... 😠 dnes sme boli na cvičení matiek s deťmi, tak som sa tam zapotila, skoro viac ako na aerobicu, len ten môj krpec sa neunavil 😠

zabinka
6. okt 2006

Tilly aj ja mam ten pocit. Pribrat som sice nepribrala, ale ani tie kila nechcu ist dole! 😠 Chodim aj cvicit, ale stale nic. Pripadam si ako medved, ktory si robi zasoby na zimu. Hroza!

verulka
6. okt 2006

Baby, ja som dnes dostala mrchu, hned mi je lahsie...tie hormony pred neznasam. Teraz sa mi aj brusko zfucalo- aspon trochu...Od pondelka cvicim, aj keby co bolo...Stravujem sa vcelku ok, takl uvidime, co vaha.
A nebojte vsetky, pomaly dalej zajdeme 😀
Teraz som stretla kamosku, vzdy bol cca 85kg pri 170cm. Bola obla a teraz je dooost chuda. Schudla rychlo, tak som hned vyzvedala. On zaplatila nejakemu super centru 10 000 😕 a oni jej pomohli schudnut vyse 20kg. Ako fakt som cumela, ze jej to za tie prachy stalo 😨 🤐

zabinka
6. okt 2006

No ja cumim! 😲 Ja by som nevyhodila peniaze na nieco take! To sda radsej tvrdsie pripriem a budem verit, ze to pomoze. A ako jej pomohli zhodit tolko kil?

cat
6. okt 2006

Verulka, please zisti viac ak sa dá, ja by som aj tých 10 litrov dala 😀 😀

barunka
6. okt 2006

inak cat, ja som si pozerala Tomíkov album a na tých fotkách, kde si s ním teda nevyzerá, že by si mala na sebe nejaké kilá čo tam nepatria... 😅

cat
6. okt 2006

ježiš, už som sa zlakla že čo tu ty robíš Barunka 😀 😀 hneď ma napadlo že ako si mala tých cca 50 kg aj so Simonkou v brušku 😀 ja sa už neriešim, dúfam že aspoň ostatným kočkám z našej tabulky sa podarilo zhodiť nejaké to kilečko 😲

snilko7
6. okt 2006

cat teraz má ešte menej ako 50 😀

babulka
6. okt 2006

Cat, chichi, mne sa podarilo zhodit 1,5kg, ale to som nabrala 1kg este potom, ako si mi dala do tabulky 67,5kg, takze teraz 67kg. booooze, ide to pomaly. Kym nie hore je dobre, ale aj dole by mohlo ist. A cvicit sa nedonutim, a nedonutim, dnes ideme na tu chatu, tak sa napraskam echt masneho gulasu, do toho pivecko (ako spravny chlap, neee? 😅 ) a mam 1,5kg spat. Tak radsej v tabulke nic neprepisuj, buduci tyzden idem na svadbu, tak zas ziaden kolac neujde mojej pozornosti... Skoda, ze prihlasky do Super Tela su uz uzavrete, ale citala som, ze ten s tymi 188kg chcel skoncit, tak mozno mi povolia ho nahradit 😖

cat
6. okt 2006

Babulka, ja som sa zaťala aspoň tak že nebudem piť nijaký alkohol, ani jedno pivo ktoré tak zbožňujem 😲 tiež mám od jemnožienky ďaleko 😀

virginia
6. okt 2006

Ani ja sa s vahou nejako nehybem. Stravujem sa celkom o.k., mala som vyrazne horsie obdobia, ale to brucho sa ma drzi ako kliest. Asi telo vyhodnotilo, ze potrebujem zasoby. O.K. ale naco tolko?