Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
7. máj 2007

cafte, tuším tu už fakt dokopy nikto nechudne ☹
Ja pomaly pomaly lámem tú 60tku, naposledy mi namerali 60,5kg a dostala som pochvalu, no dnes ma zdrbkajú lebo boli u nás hody a ja prasa nenažrané som požrala a popila čo sa len dalo 😀

ivulienka26
8. máj 2007

No baby ja som vyskúšala všetky diety na svete azda s každého svetedielu akultúry,no momentálne mam ovocné dni 🙄 ,ak ju budete držať bude sa vám snívať azda aj o živýcvh prasiatkach.No každé stratené kilečko vám zlepší náladu.
1.den:výhradne ananás a banány.-Ranajky:250g čerstvého ananásu
desiata:250g čerstvého ananásu
obed:1banán
2.den:kiwi a hrozno Ranajky:3kiwi
obed:hrozno
vecera:4kiwi
3.den:zmiesany len stýchto druhov ovocia podla chuti 😉

jeane1
8. máj 2007

ivulienka26 ja som mala tu diétku vyskúšanu ale to je iba taká rýchla ked potrebuješ rýchlo zhodiť tri -pät kíl no oni sa ti vrátia po dvoch týždnoch a tu dietu možeš robiť iba raz za mesiac 🙂

vendynka
8. máj 2007

Cafte 😀

Bobi, ja teraz skor priberam, tak sem ani nemam pravo pisat 😎
Ale stale verim, ze raz budem sexi stihla... No mozno az v dalsom zivote 😵 😀

bobicek
8. máj 2007

caute!
tak vendy, to sme uz dve, ktore by sem nemali nakuknut 😖 aj mne sa dari priberat! 😠 ale vazne premyslam nad normalnou dietologickou. niekde v statnom zariadeni, nemienim zas vycalovat tisice za to, ze budem ako modelka 😀 😀 😀

vendynka
8. máj 2007

Bobi "ZAS" ? - uz si nieco take skusala? Ja uz muza spracuvam, aby zacal setrit na liposukciu 😀 - uz to ide aj na splatky, tak som fakt nalomena 😕 - lebo nedokazem schudnut v istych partiach a uz som z toho zufala ☹

bobicek
9. máj 2007

vendy, zas, ale uz naozaj. 😝 potom hodim infosky, co a ako... ale az o dva tyzdne 😖 tak teraz cakam a pisem co zjem, kedy zjem a kolko. kd si to vecer pozriem... to by sa asi najdol aj cely regiment 😀 😀 😀 😀 😀
liposukcia? no ja ked som to videla v telke ako ti tam staraju s tou veeeeeeeelkooooooou ihlicou... neviem kolko by som musela mat nadvahy, ci coho, aby som sa na to odhodlala 😲 😲 😲

expertka8
9. máj 2007

Bezdomovec stretne staršiu atraktívnu dámu a hovorí jej:

- Pani, už šesť dní som nič nejedol

- Mať tak vašu vôľu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
9. máj 2007

exp. dobrééé 😀

ivulienka26
9. máj 2007

jeane1 ja viem,že sa to dá držať len 3dni a raz v mesiaci,no 4kg sú už dole a samozreme,že hned nezačnem všetko papať...ale naj je aj tak delená strava,často a malinko...

olianko
9. máj 2007

ahojky babulky 🙂 tak ja mam pocit, ze tiez len priberam ☹ a som z toho uz zufala
nemam poriadne ani kedy cvicit ☹ ☹ ☹
verulka nemohla by si mi poslat rozvrh hodin v tom pengyme?

janetka
10. máj 2007

caute, poculi ste o kapsulach PU-EHR? kupila som ich v DMke, moj svagor schudol asi 9 kil, ale on je taky statnejsi... ale tak stacilo by aj menej..:O) lenze ja som ich kupila v samorine a navod je len po madarsky 😠 mate niekto s nimi nejake skusenosti? alebo viete nieco blizsie? dakujem

verulka
10. máj 2007

ivulienka- po takej diete bez ohjladu na efekt by ma moj drahy vyhodil z bytu- nedalo by sa so mnou vydrzat 😉 ja musim jest , tak davam iba pozor na to, co...
janetka, o roznych kapsulach som uz ja pocula vela- niekto schudol niny nie. Ja si myslim, ze to mozno moze pomoct, ale neodmaka to za nas 😉
exp, vymakny vtip 😀

ivulienka26
10. máj 2007

ahoj verulka môj drahý by ma tiež poslal niekam keby vedel čo to mám za delikatesku,no je často v práci takže pohoda...inač si myslím,že nepotrebuješ chunúť nejako radikálne..

tilly
autor
10. máj 2007

janetka, skús aj lietajúcu lastovišku, ale to sa už úplne vys.... z podoby 😀

olianko
10. máj 2007

kocky ktore chodite na spinning do pengymu napiste mi prosim v ktore dni to je a o kolkej 🙂 dakujeeem

verulka
11. máj 2007

olianko, kazdy den : po, streda a pia od 19,10 hodinu, v ut a stvrtok od 20,15 hodku. Cez vikend som este nebola, tak neviem. Ale urcite to fici
ivulienka, diky, ale ja dokazem skvele maskovat (i ked teraz sa mi to prestava darit). A k tej diete- to by som vrieskala na deti od nervou a tomi za to nestoji 😉
vcera som si poriadne zacvicila, tak mam lepsi pocit. Dnes pokracujem. Krpcov mam doma chorych, tak aspon trochu vypnem 😝

cat
11. máj 2007

tilly čo je lietajúca lastovička? asi sa pýtam ako blbec.. 😀
verulka, nech sa krpčekovia rýchlo uzdravia 😉

verulka
11. máj 2007

diky cat, uz na tom makame a chlani su uz skoro ok- nastastie len taka viroza. No som z nich dost dead, nastastie teraz sa pekne hraju...

tilly
autor
11. máj 2007

lietajúca lastovička je čaj... ehm moja segra s mamkou tomu hovoria srací čaj, lebo sa z toho vys... z podoby 😀 vraj je to raz za čas zdravé, lebo si vyčistíš organizmus

martulanr
11. máj 2007

tilly lietajúcu lastovičku som vyskúšala 2krát ale musela som prestať pretože som otehotnela a vtedy sa to nesmie piť.
Je to super čaj kamoška schudla 10kg nechutilo jej jesť.
Ja začnem ked dokojím 🙂

anvi22
12. máj 2007

čaute spolubojovníčky...chcem sa spýtať, ten čaj má názov "lietajúca lastovička" ?

tilly
autor
12. máj 2007

áno, volá sa to lietajúca lastovička, je tam nejakých 8 bylín alebo tak nejak, ale sú dva druhy, jeden je nejaký origoš čínsky a jeden je český a vraj ten český je lepší... teda to hovorila segra, mama má radšej ten čínsky, tak si vyber 😀

newyorkgirl
12. máj 2007

babule, tak sa veru pridam asi do klubu uz konecne, uz sa totiz odstavujeme, stale mam nejakych 8kg navyse ☹ ked tu uz rozoberate kapsule a caje, beriete nieco na podporu chudnutia popri cviceni? teraz toho v reklame ide kopec, len co si vybrat? 😅 potrebujem hlavne cosi, co mi obmedzi chut na sladke, lebo ta ja obrovska 😀

anvi22
12. máj 2007

...asi tú lietajúcu lastovičku vyskúšam, hádam to zoženiem...newyorkgirl ja momelnálne fičím na jablčnom octe, ráno a večer dve čajové lyžicky zapiť s pohárom vody..pomáha rozkladať tuky a fakt potláča chuť na sladké!! trošku sa obmedzovať v jedení, sladkosti s mierou a kilá pôjdu pomaličky dolu...keby to bolo ale také jednoduché ako jednoducho sa to hovorí...

bobicek
12. máj 2007

baby, a kolko stoji ta vlastovka 😀

anndrea
12. máj 2007

Caute maminky, ked tu tak citam Vase prispevky, tak som sa aj ja rozhodla pridat do klubu chudnucich maminiek. Kde sa teda da Lietajuca Lastovicka kupit?

lidka619
12. máj 2007

ahojte babulky, "baculky" - aj mna zaujíma, kde zohnať lietajúcu lastovičku, tak napíšte - vyskúšam aj ja 🙂

olianko
12. máj 2007

ahojky 🙂 aj mna zaujima ta lastovicka 😀 musim zhodit aspon 5kg aby sa ma ludia na kupku nezlakli 😔

juh1
12. máj 2007

nezacinajte ,skuste!ja rano normalne ranajkujem o 6,potom si dam o 10 akoze obed a..o 11 cvicim{potom clovek citi ze telo je pevnejsie,hlavne brusaky a tanec}.potom uz nejem nic ,ale od rana pijem kazdu hodinu 3 deci vody az do 19.ked ma poobede chyti hlad dam si nieco dob-dob bez tuku a cukru alebo jogurt[vraj mliecne vyrobky pred spanim pomahaju chudnut].no a vysledok voda ma zaplna a ked citim hlad tak zas voda,ved hodina s babom ujde.schudla som a dodrzujem to da sa to,bez cvicenia ,ale pomalsie