Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

martulanr
12. máj 2007

tak to ja radsej na kupko ani nemyslím 😀
skúste v obchode s bioproduktami aspom ja som to tam zohnala

olianko
12. máj 2007

martulanr 🙂 ja aj tak budem nosit satku okolo zadku / fuuu ale rymujem 😀 / lebo doma by som cez horucavy nevydrzala a na dovolenku ideme k moru 🙂

anvi22
12. máj 2007

..čaj ala "lastovička" sa dá zohnať v hocijakej predajni s čajmi..treba to vyskúšať, možno niektorej pomôže, alebo potlačí chuť do jedla..a to je predsa cieľom..nemyslieť na jedlo 🤐 a nepapať po piatej, a dodržiavať pitný režim a preč so sladkosťami..

olianko
12. máj 2007

anvi22 prec so sladkostami 😕 tolko krat som to chcela urobit ale je to silnejsie ☹
mne by ozaj stacilo nieco na potlacenie tej chuti na sladke.
Ked som bola tehotna tak som nemala na sladke taku chut ako teraz 😠

martulanr
12. máj 2007

ale ked kojím musím jesť a také zvláštne chute mám ako ked som bola tehu 😀
Olianko dovolenka s bábom určite len letecky

olianko
12. máj 2007

ideme letecky 🙂 inak by som si netrufla.mozno este vlakom

martulanr
12. máj 2007

ja som dnes pocvičila ale o 21.30 som zožrala čo som videla a to som esťe dostala chuť na arašidy už som ich držala v ruke že to maličké vrecúško otvorím ale vrátila som ho späť ☹

olianko
12. máj 2007

tak ja si od vcera zapisujem co do seba nahadzem 🙂 cely den som sa vcera celkom pekne drzala ale vecer....obetou sa mi stala Mila a Kavenky 😔
arasidy zboznujem ale tym odolavam uspesne kedze este kojim

martulanr
12. máj 2007

keby si zapisujem každú sladkosť čo zjem tak by som si musela kúpiť megazošit. Mila a Kávenky mňam mňam 😅

martulanr
12. máj 2007

pikoška dňa
roztrhali sa na mne rifle moje najoblúbenejšie čo som nosila pred tehu. keby sa dotrhali niekde inde pochopím ale na lavom kolene? 😠

olianko
12. máj 2007

teraz tusim idu zasa roztrhane kolena do mody 🙂 tak sa tvar ze to tak ma byt 😀
ja som skusala nohavice co som nosila pred tehu len raz a druhy krat ich vyskusam az ked zhodim aspon tych 5kg.inak nemam sancu 😠

tilly
autor
12. máj 2007

v lekárni, niečo cez dve stovečky

anndrea
13. máj 2007

Hned zajtra klusam do lekarne kupit lietajucu lastovicku. Dufam ze sa tam na mna nebudu pozerat ako na blbca 😀 bodaj by to pomohlo, s prichadzajuim teplom ma pomalicky chyta plavkova depresia 😖

olianko
13. máj 2007

anndrea 🙂 ak este kojs tak nesmies pit ten caj.aspon tak je to pisane v info.Ja si ho chcem tiez kupi ale este musim pockat 🙂

anvi22
13. máj 2007

veru zajtra navštívim aj ja lekáreň....aspoň pre dobrý pocit...keď už skúšam všeličo možné..uvidíme čo to bude zač...leto sa blíži 😉

janetka
13. máj 2007

celkom som sa pobavila na tej mile a kavenkach :o) tiez to poznam, hlavne ja som nikdy nejedla chipsy, ale odvtedy co poznam tilly a mavame party na ulici,t ak tlacime stale chipsy ☹ inak ten PUEHR tbl su celkom ok, v podstate ide prec vraj voda a vsetko svinstvo, ale chut do jedla mam stale :o) A treba ich uzivat mesiac a potom pauza, je to cisto prirodna vec. Aj manzel si pochvaluje, tiez ich zopar zjedol .. 😉

tilly
autor
13. máj 2007

janetka s tou ulicou musíme niečo urobiť, kurnik to nie je zdravé každý deň piť... a okrem toho tie čipsy a hovadiny, to je hrúza 😀
minimálne by sme mali zatrhnúť alkáč, len občas biele vínko a čipsy, čokoládu, tyčinky a podobné blbiny, čo sa tam vždy vyskytujú a na príkaz sa budú nosiť jabĺčka, hrozno a ovocie, ktoré práve bude zrelé, minerálka a džúsy... a tak občas to vínko nezaškodí, ale od štvrtku som mala každý večer nejaký ten alkáč, v stredu bol ten hokej, tak to sa nepilo, ale v utorok sme tuším tiež pili a v pondelok tiež... 😲

janetka
13. máj 2007

tak tak.. len biele vinko..to je zdrave .o) a ovocie, co si dopestuje v zahradkach, haha

olianko
13. máj 2007

ahojky 🙂 tak od zajtra idem na zdrave stravovanie, ziadne sladkosti len vela zeleniny a ovocia 🙂
len ci budem taka silna aj zajtra 😅

martulanr
13. máj 2007

dnes som si kázala kúpiť velku cokoládu ku dnu matiek tak este spracem tú a potom to budem obmedzovať ak vydrzím 😎

olianko
13. máj 2007

ahojky martulanr 🙂
no ja sa pokusim este do seba dnes nieco natlacit, akoze nejaka zasoba 😅 a myslim, ze mi to nebude robit vooobec problem 😀

martulanr
13. máj 2007

olianko ved ked dokojím schudnem tak sa tým utesujem zatial 😅

olianko
13. máj 2007

juj ja som si myslela, ze ked budem kojit tak ze aj pekne schudnem 😅 ale bohuzial
no a momentalne ficim na disko keksikoch 😅

martulanr
13. máj 2007

oli to som si myslela aj ja teraz to mám všetko tak divne rozmiestnené moje fotky na bravcovú konzervu mozu nalepiť

olianko
13. máj 2007

prosim ta ja som dnes chcela urobit sviecku/nohy hore, vies co myslim,nie? / a som sa teda natrapila 😅 som bola zhrozena , ze az tak je to zle 😔

verulka
14. máj 2007

No cafte, ja som happy, lebo som dostala viacero komplimentov, ze som schudla, i ked to nie je pravda- teda aspon vaha to nepotvrdila...V nedelu som bola naw wellss maratone a zacvicila si taebo- no nepacilo sami to. Baba cvicila strasne rychlo a nedavala cas na odpocinok. Normalne som sa po nejakych 35min nevladala nadychnut 😕 ale inak bolo fajn
Ja sa na kupko neskonale tesim- ziadne kg navyse ma o tu radost neoberie 😀

cat
14. máj 2007

čafte, tak aj ja dnes budem zháňať lietajúcu lastovičku 😀 za hodinu mám ísť cvičiť, kurňa, ale sa mi nechce ☹
Tilly, no o tom chlastaní mi niečo hovor, ja mám zo štvrtka taký výpadok, to sa mi naposledy stalo na strednej škole 😀 😀

martulanr
15. máj 2007

cat tak čo zohnala si ju?

anvi22
15. máj 2007

ahojte...no ako, zohnal tu niekto lietajúcu lastovičku??

martulanr
15. máj 2007

asi ste ju zohnali a sedíte všetky na wc 😀
Babulky hlavenky strčené v chladničke a snoríte čo sa na vás nalepí? 😎