• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
neboj lefika schudneme,momentalne sme tu asi len my skalne,tak sa budeme drzat,ja ked dam dole tie 3kg,tak budem podporovat ostatne.chudnutiu zdar" :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj,este ma napadlo,ked som robila v BB,pocas splnu sme mali pitny den/vtedy vaha zlezie o 2kg/,tak najblissi spln nezabudnut. :wink:
5. okt 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule aj ja by som rada schdla.zacala som drzat tu 90dnovku ale no nevydrzala som. :sweat_smile: no skusim daco ine,snazim sa po 6nejest,ked to dodrziavam tak po tyzdni mam trochu spadnute brucho a -pol kg ked nie viac a aj sa lepsie citim,ale potom sa zasa rozpapam a som spet :frowning2: takto to ide stale dokolecka dokola.
roasha,a kedy je najblizsie spln???to je tak ze v ten den ked ma byt vecer spln sa pije iba voda???
5. okt 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...http://wanda.atlas.sk/zdravie-a-chudnutie/chudnutie/26766/chudneme-inak-ii.-%E2%80%93-podla-luny
5. okt 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...predpoved na dnes :wink: ...vasa rosnicka ex8 :grinning:

Lunárny kalendár - mesačná fáza pre 5.10.2007 19:00
Mesačná fáza

Posledná Štvrť
Posledný spln nastal: 26.9.2007 večer
Najbližší nov bude: 11.10.2007 nadránom

Luna prechádza do nasledujúceho znamenia 7.10.2007 doobeda

Luna ubúda: vylučovanie, výdaj energie, použitie síl, detoxikácia, upevnenie
Ideálny čas na zbavovanie škodlivín, detoxikáciu a očistenie organizmu. Pite veľa čajov, či navštívte saunu. Masírujte si hlavne tie časti tela, ktoré zodpovedajú znameniu, ktorým práve luna prechádza. Diéty sú obzvlášť účinné, pretože v tomto období toľko nepriberáte. Dodržiavajte príjem tekutín, vaše telo sa veľa potí a vysušuje. Dobré pre pranie a čistenie, či na operačné zákroky (fázy uzdravenia sú kratšie). Keď sa rúbu stromy na drevo, je to lepšie robiť počas týchto dní, inak by sa do dreva mohli pustiť chrobáky.
5. okt 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak rubat stromy, to je celkom slusna fyz. aktivita, aj negativnu energiu clovek vyrube :grinning:
5. okt 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak ja idem na to drevo...zima sa blizi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no utekaj dievca, mozno stretnes mrazika :grinning:
5. okt 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex8...no ty si teda expertka :grinning:
5. okt 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto nepozna ex, o vela prichadza :grinning:
veeelmi rada by som sa k vam pridala, ale vidim to az na maj lasky cas, rok 2008 :grinning:
5. okt 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja musím tiež prispieť, po troch rokoch som si dneska obliekla svoje obľúbené nohavice :sweat_smile: normálne som teraz po druhom pôrode schudla už na 58 kg a to som išla rodiť so 73 kg....sama sa čudujem, kam tie kilá zmizli :sweat_smile: :sunglasses:
5. okt 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak som ti hovorila snilko :grinning: , ja sa tiez na to tesim, ked uz stresy, nech aspon kila ubudaju. mimochodom, tiez mam teraz 58 :unamused:
5. okt 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom čo chceš chudnúť :astonished:
5. okt 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi,tak ty si v tehu,no gratulujem...
inak babi,aj ja som po porode bola chucia ako predtym,ale ja rada papam sledke a dako som to zasa presvihla,tak chcem byt aspon taka ako po porode :grinning:
5. okt 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja mám tiež rada sladké a teraz mám na sladkosti nejak moc chuť, ale malá to zo mňa asi vycucká, lebo má líčka jak škrečok :grinning: :grinning:
5. okt 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz 72 a po porode som mala 68 ak sa mi nepodari ist na 63 tak aspon 65 by som chcela :grinning: moja vyska je 179 takze myslim ze by to potom bolo akurat
5. okt 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko ja neviem, na mne je to asi nejak blbo rozlozene, ale ty pri tych istych velkostnych udajoch vyzeras ovela chudsie. tak mam asi viac tuku a ty svalov :wink:
kati, dakujem. ja detto, som vyslovene na sladke zatazena a niekolko mesiacov po prvom porode som mala o 3 kg menej ako pred tehu. o nejaky rok aj nieco som vsak dost pribrala a uz mi to zostalo :rolling_eyes: , tak teraz zacinam tehu so 6 kg naviac a je to citit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he tak aj malu ucis na sladke mliecko hehe .
5. okt 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam teraz chut na vsetko aj to, co som predtym absolutne nejedla, napr. maso
5. okt 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi,tak to ti verim,ja som 8mes po porode a mam vsetko spet a citim sa strasne tucno :grinning:
5. okt 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len idem kuk, ze co tu robi certica a snilko :grinning: , expertka predava tare velke veci, takze ta je uz tez ok.
Certica, ty ma uz netoto, vsak som videla foto a tam sa chudnut nema co...
Ja sa pridam az dokojim :grinning: :grinning: :grinning: dovtedy bude moja pohyb. aktivita kmitat okolo 4 deti cele rpazdniny :sweat_smile: uz sa tesim a vyhlasujem, ze dvojdielne plavky nosit budem :sunglasses:
5. okt 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa citim taka tazka, jak prirazena k zemi :grinning: . mam 165cm a ked som mala tych 50-51kg, bolo mi tak akurat.
snilko, treba obalit nervy :wink:
5. okt 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, fotka je len fotka. ved vo stvrtok uvidis :grinning: , sa laknes :astonished:
5. okt 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ja by som veru aj toto.. :grinning:
5. okt 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby....raz som niekde čítala, že optimálna váha ženy by mala vyť o 110 menej ako je výška....hm....takze ak meriam 168cm...moja vaha by mala byt 58kg??? :sweat_smile: ...riadna haluz...a kao skvely vtip na piatkovy vecer :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ved babo si pita vsetko mozne,tak mu to treba dat,certi :grinning:
verulka,pri 4detickach tie kila taak strasies,ze uz nebudes musiet chudnut ani ty
to isto :sunglasses: to ty budes cumiet ako vyzea tehu brusko v 10tt :wink: jamam pomaly o 10kg viac nez ty :unamused:
5. okt 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
exp, hej toto je stara znama zalezitost, ale vies ze nie su kila ako kila :wink:
...verulka....ty mas taku skvelu kostru...ze po porode budes vo forme ryxlostou svetla :wink: ..stavme sa???.... :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok