Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
8. okt 2007

Kati, tu som ja pre istotu zakazala kupovat 😀 ty si inak tiez z Race ci to si len zle pamatam?

expertka8
8. okt 2007

...caute..vecne anorekticky 😀
...sisa...sem sa sem s dalsim "overenym" receptom 😀 😉

cat
8. okt 2007

expi, smejes sa nam tu? 😠 😀 😀 heh, este na margo vcerajska, barborka v superstar ma podla mna hroznu postavu, ani cici ani rici 🤐 nexcela by som 😝

katka432
8. okt 2007

som z race,hej...aj ja si papatam,ze ty si tiez.....ja ked nekupim, pride namna chut,tak som schopna ist do obchodu iba koli nej.. 😖

cat
8. okt 2007

heh, toto som ja mala pocas tehu 😀 zabijala by som pre sladke 😀

expertka8
8. okt 2007

...cat..bez srandy....neckalo sa Ti dnes???...priiisaham..ze som si na Teba spomenula hned z rana....hm...cat dnes nezere...nebudem ani ja 😀

cat
8. okt 2007

😀 😀 no aa? priznaj sa ci si dietovala?

katka432
8. okt 2007

ja som naopak nemohla sladke ani citit,asi preto som tak schudla,no uz je to spet
ex a ako to dopadlo???bo cat sa vraj drzala...hmmmm??si sa urcite zasmiala a isla si sa napapat 😀

expertka8
8. okt 2007

...cat...ci som dietovala???....seriozne sa priznavam...ze som "trpela"..ale vydrzala som....musim Ta predsa dobehnut na tu 61 😀 😉
...katka...stacil pohlad do zrkadla...a smiex ma presiel..ako sliepku auto 😀 ...do 58 mam este co robit....hotove galeje...hm..metoda "-110" nepusti 😅 😀 😝

cat
8. okt 2007

61tka asi neni aktualna, v ramci zachovania dusevneho zdravia sa teraz nevazim 😢 😀 no ideal je 57 ak -110 nepusti 😔

expertka8
8. okt 2007

...to Ta obdivujem.....ja by som na vahe stala najradsej po kazdom cuuuuurani...nehovoriac o inom produkte 😅

sisa29
8. okt 2007

je to bez nazvu a je trocha drasticka ale overena viacerimi ludmi a viacerimi vekovimi kategoriami.posielam recept

expertka8
8. okt 2007

..sisa..cica....posielas toho postara aj ku mne??? 😀

adamko05
8. okt 2007

som medzi vami "nová" , v tejto téme...
ahojte, pekný večer 😉
počítam, že siska napíše niečo ako "cica nežer" ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako vás tak čítam !!
Som teda aj ja zvedavá 🙂

expertka8
8. okt 2007

...adamko....vitaj...ty 90 odroda 😀 😀 😀 ...

adamko05
8. okt 2007

... expertka, a ty nie si ?? 😉
... ty si berieš tuším odvšadial dačo, a potom to zužitkovávaš 🙂 😀

expertka8
8. okt 2007

..adamko...BINGO....pozbieram to naj...a vari napisem knihu 😀 😀 😀

expertka8
8. okt 2007

...sisa.............uz mam od vzrusenia spotene ruky/a keby len tie/....a stale nikde nic 😕 😀

adamko05
8. okt 2007

... tak vari napíše 🙂, teším sa...
Lebo mám z teba "pocit", že ty nechudneš, nedietuješ, len tak pozoruješ? nie? 😀 😀 😀

adamko05
8. okt 2007

No nič, musím zaspím dnes bez tej zázračnej diety, čo už... 😀 😀 😀 😀 , pozriem zajtra, či ste pochudli, či nie z toho 🙂!
Dobrú nocku všetkým 😉

verulka
8. okt 2007

baby, ja sem chodim len tak provokacne 😀 a zo zvedavosti, ze co za novy vymysel sa objavi. I ked mna osobne odradza uz len to ze je to drasticke, to budi dojem kratkodobe 🤐
ex, tvoju knihu si kupim 😵 😵
ach jo, no uvidime o par mesiacov...ale to nebudem mat as pisat o svojich uspechoch 😀 😀

sisa29
8. okt 2007

pondelok:raňajky:čierna káva
obed:2 paradajky
2 natvrdo uvarene vajička
1 celozrnny rohlik
večera:kuraci rezeň na prirodno
UTOROK:raňajky:čierna kava s troškou mlieka
1 celozrnny rohlík
obed:kurací rezeň na prírodno
večera:1 biely jogurt
veľký ananás čerstvý
STREDA:raňajky:čierna káva s troškou mlieka
obed:1 konzerva tuniaka vo vlastnej šťave
2 vajcia na tvrdo
1 celozrnny rohlík
večera:10dkg kuracej šunky
ŠTVRTOK:raňajky:čierna kava s troškou mlieka
obed:kurací rezeň na prírodno
večera:tanier varených zemiakov
PIATOK:raňajky:čierna káva s troškou mlieka
obed:ryba na vode
večera:20 dkg kuracej šunky
SOBOTA:raňajky:ovocný čaj s citrónom
obed:2 vajcia na tvrdo
2 paradajky
1 celozrnný rohlík
večera:čokoľvek ale nepreháňať
NEDELA:raňajky:čierna káva s troškou mlieka
obed:polovica grilovaného kuraťa
večera:zelenina

CELA DIéTA JE BEZ SOLI A OLEJA.

DENNE TREBA VIPIť MINIMáLNE 2 LITRE čISTEJ VODY.

AK Už BUDE NAJHORšIE TREBA SI DAť KúSOK OVOCIA.

NAJLEPšIE JE KEĎ SA RáNO NA LAčNý žALúDOK TROšKU ZACVIčí.STAčí AJ DESAť BRUšáKOV.

TREBA TO ALE DODRžIAVAť A NIč INé ANI MALý KúSOčEK

sisa29
8. okt 2007

TAK ako sa vam pači moja dieta?je to o nervy ale ked to dokazem vydrzat ja tak uz vsetci

expertka8
8. okt 2007

..sisa....jeeeeeeeeee....toto poznam....len s malym doplnenim...na ranajky vypit jablcny ocot 😉 ...mozem potvrdit...funguje to 😉

sisa29
8. okt 2007

dik expertka.ja ten jablcny ocot nemozem nakolko mam v zaludku helikobaktera co nieje sranda a mohol by mio velmi uskodit tak to nechcem riskovat

expertka8
8. okt 2007

...sisa...za 5 dni 4kg dole???...poxopila som spravne???...ak sa mylim ...sorry....ale kazda dieta je v prvom rade o "poriadku v hlavicke"....VELKEJ davke sebaovladania 😔 ....preto by si kazda dietujuca zasluzila metaaaal 😀

verulka
8. okt 2007

no neviem, mna zaujima co potom, ako dlho trva, kym je vsetko spat 🤐 ja tieto diety povazujem za dobre na skrtenie rozozranho zaludka 😀

expertka8
8. okt 2007
hasleerka
8. okt 2007

sisa, ako čítam tú diétu, tak v našej rodine by to asi nedopadlo dobre ... najprv by som od nervozity pozabíjala doma všetkých a potom by som ja umrela od hladu ... ja sa radšej snažím po tej piatej nejesť a začala som chodíť 2xdo týždna na aerobic ... prvý krát sa idem vážiť v sobotu, držte palce, či aspoň kilo pôjde dole 😀

sisa29
8. okt 2007

dieta sa drzi tak ze 2 tyzdne sa dodrzuje a potom sa tyzden stravuje normalne samozrejme niake kaloricke bomby a potom sa zasa zacne 2 tyzdne dietovania.podla toho kolko chcete schudnut.co som bola s ludmi co ju drzali tak sa drzia a jedia normalne.ja to mam doma tiez tazke kazdy den musim muzovi a dcerke varit normalne jedla.ale zatial sa drzim a fakt som schudla za 4 dni 4 a pol kila.vas tu nemam preco klamat klamala by som len samu seba.idem uz hajat lebo som hladna jak pes.tak sa majte a pekne snicky 😀